Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173051) B-L-A-C-K válasza Gsx-rr (#173049) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha lenne 12 millióm csak kocsira kellene elköltenem simán vennék egy használt teslát.

(#173052) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Skacok ,megfogadtam hogy többet nem veszek aranyáron air max -et ,de mikor felvettem és megláttam a színét ,már nem is fájt annyira az ára. :D
Tudjátok ,nem szoktam megosztani cipőt ,de ez a 720 as változat vlmi eszméletlen számomra.



(#173053) tothjozsi96 válasza Gsx-rr (#173049) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Elég egyszerű.
Magad előtudod állítani az áramot otthon, “ingyen”.
Városba elég egy kisebb hatótávú is, ettől tisztább lesz a környezeted levegője is mert nem szennyezel.

Ha valakinek van rá tőkéje akkor szerintem nem kérdés hogy megéri-e.

(#173054) szekra válasza Gsx-rr (#173045) üzenetére


szekra
őstag

Pont a cikkben is írják, nem tudom, elolvastad-e végig?

(#173055) válasza tothjozsi96 (#173053) üzenetére



őstag

“ettől tisztább lesz a környezeted levegője is mert nem szennyezel.“

De csak az! Úgy általában a Föld levegője nem. Ha elerjed az e autó, a légszennyezés a fosszilis erőművekre korlátozódik. De a lítium ion aku sosem fogja tudni kiszorítani a belsőégésű motorokat, mert nincs annyi lítium és a tankolás ideje bizonytalanná teszi az egész technológiát. Nyilván az e autoé a jövő, de más tömeg gyártásra alkalmas energiatárolóval Ez pedig a szén. A nanocsöves eljárás 5 éven belül elfog terjedni, és minden területen kiváltja a li ion-t.

Miért drága a töltés? Mert a töltési időt kell megfizetni nem csak az áramot, és a mai monopol helyzet bármekkora visszaélésre ad lehetőséget. Attól tartok ez a vezetés nem fog esélyt adni a konkurenciának , így az e autó a jövőben annyiba fog kerülni amennyibe akarják.

Otthoni gyorstöltés halot dolog, mert önmagában pl egy 3x63A plusz költsége a rendelkezésre állás amit akkor is fizetsz ha nem használsz áramot ergo ott is van kiskapu ami eltudja lehetetleniteni az olcsó otthoni gyorstoltést.

[ Szerkesztve ]

(#173056) válasza tothjozsi96 (#173053) üzenetére



őstag

Otthoni naperőművek megtérülési ideje kb 10 év. Rossz hatásfok, teli időszakok kiesnek, stb. Leírni nagyon könnyű hogy milyen jó lenne, de úri murinál nem több. Az irányok jók csak nincs meg hozzá a technológiánk.

[ Szerkesztve ]

(#173057) szekra válasza (#173055) üzenetére


szekra
őstag

+ az akksik előállítása szintén hatalmas szennyezéssel jár, a tisztább levegő és a károsanyag kibocsátás csökkentése csak lokálisan jelentkezik, ettől függetlenül a környezetszennyezés kérdésköre nem oldódik meg.

[ Szerkesztve ]

(#173058) nord_ válasza szekra (#173057) üzenetére


nord_
veterán

a tisztább levegő és a károsanyag kibocsátás csökkentése csak lokálisan jelentkezik
Csak... :O

(#173059) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Dikk de fos ez az új PH.

(#173060) Gsx-rr válasza B-L-A-C-K (#173059) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Most nezem mi tortent. Azt hittem valami rossz oldalra jelentkeztem be. Ezert kar volt. Sokkal egyszerubb atlathatobb volt

(#173061) odrif válasza B-L-A-C-K (#173059) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Tudtuk hogy előbb utóbb ez lesz.
Én már megszoktam a mobilarena oldalán.

20 éve a Prohardveren

(#173062) -secret- válasza B-L-A-C-K (#173059) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Jobb fent profilod beállítások alatt lődd át asztali nézetbe. Így sem a régi de ha a régi kell akkor gamepod meg logout alól megy még asszem.

(#173063) B-L-A-C-K válasza -secret- (#173062) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Eddig is úgy volt, viszont most ha főképrnyőhöz adom, mindig be kell lépni, attól függetlenül hogy bepipálom azt hogy belépve maradok...

(#173064) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Szerintetek mennyit fog esni az XS ára az elkövetkező hetekben?

(#173065) aprokaroka87 válasza tothjozsi96 (#173064) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Szerintem inkább a Black friday-re és karácsonyra gyúrnak majd...

(#173066) Gsx-rr válasza -secret- (#173062) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Leptem is a Logout-ra. Szin is a regi
Sokkal gyorsabb az egesz

[ Szerkesztve ]

(#173067) tothjozsi96 válasza aprokaroka87 (#173065) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Nem gondolnám hogy egy ilyen drága telefont fognak nagyon beárazni Black Friday-en. Aztán kitudja.

Szerintem az eMag ha bedob valamit akkor az a 7/8-as lesz, vagy az iPad-et, mint tavaly.

(#173068) Serpiko válasza Gsx-rr (#173066) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem is Logouton a régi ez a nézet kell nekünk.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#173069)



őstag

Tölti valaki az iphonját qi töltővel? Tudom hogy égő de én befürödtem vele rendesen. Rátettem, nézegettem mennyire melegszik, semmi extrém. Kézmeleg volt, és elaludtam. Kb 4-5 órát volt rajta, persze 100%-ív fel is töltötte és most jön az érdekesség még mindig meleg volt, ergo nem kapcsolta le a töltést pedig régen 100%-on lehetett. Hab a tortán, hogy megnéztem a settingben az aku kapacitást és most először állt és azóta is 98%-on. Fél éves a készülék vagyis a qi töltő kinyírt belőle seperc alatt 2%-ot.

Konklúzió

Ne hagyjátok qi töltőn sokáig a telefont. Nem véletlen hogy az Apple-nek nincs saját töltőe, ugyan is olyan egyszerű dolgot nem tudnak megoldani hogy 100%-on elválassza a töltést.

A márkája ACME nem volt olcsó de egyszerű cucc egy leddel. És nem Kínában gyartják. Egeret is csinálnak és pár dolgot még a számítástechnikában. Azóta odafigyelnek hogy időben levegyem és maradt a 98%.

[ Szerkesztve ]

(#173070) r3dsnake válasza (#173069) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Hülyeség. Enyémben Qi sincs és egy év alatt 86% a kapacitás. De ez is változik random, ahogy macbooknál is.

(#173071) GALARDO válasza (#173069) üzenetére


GALARDO
addikt

Én amióta megvan, azzal töltöm. Nagyon kényelmes, nem kell a kábellel bohóckodni. Mondjuk én nem is a leggagyibbat vettem. Most 95%-on vagyok, cirka 1 év után.

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#173072) Gsx-rr válasza (#173069) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Szerinted fel eves keszulek 100 szazalekos az akksi?

Azert mert vettel egy gagyi toltot azert a kozismert gyartok, tudnak jot csinalni. Nekem van Nillkin es Baseus is. nem melegszik tokeletesen mukodik.

[ Szerkesztve ]

(#173073)



őstag

Köszi srácok, akkor megnyugodtam. Anno a négyesemen 2 év után sem éreztem az üzemidő romlást, de abban nem is mutatta az aksi állapotát.

Rakerestem a Nillkinre, bakker ez is 8k volt amit használok. Talán a töltő fej sem mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#173074) TechN7ne válasza -secret- (#173062) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Kösz az infot ,sikerült a fórumot is elcseszni... :(

Jelentős lejtőn zuhan az Apple Steve Jobs halála óta... Idei az eddigi LEGCSÚNYÁBB készülék ,förtelmes ,undormány és unalmas. Ne számítsanak eget rengető bevételre ,az már rég volt!

(#173075) odrif


odrif
MODERÁTOR

:D

20 éve a Prohardveren

(#173076) TechN7ne válasza odrif (#173075) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

:DD

(#173077) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Tudjátok mi a komoly ,hogy egy kinézet ,menü a hadrver/prohardver ,még is 6x kell bejelentkezni még asztali gépen is ,nem beszélve a mobil eszközökről... :W

(#173078) w333 válasza TechN7ne (#173077) üzenetére


w333
félisten

Ott a pipa hogy belépve maradok :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#173079) B-L-A-C-K válasza w333 (#173078) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Bezárom a safarit, és érvénytelen is lesz...

(#173080) leslieke válasza B-L-A-C-K (#173079) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem kell bezárni. :P

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#173081) -secret- válasza B-L-A-C-K (#173079) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én be vagyok jelentkezve tegnap óta és nem léptetett ki. Mondjuk eddig is kb. 2 havonta egyszer jelentkeztetett ki (notin is) miután bepipáltam.

(#173082)



őstag

Már nagyon várom a Safaryba a nagyobb betűméretet, mert legtöbbször szemüveg nélkül bogarászom. Meg az automatikus olvasó nézetet Elvileg szerda éjféltől tölthető. Vagyis csütörtök nulla órától.

[ Szerkesztve ]

(#173083) TechN7ne válasza (#173082) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

”Széthúzom a vagináját lightosan, csúszós,
A mozdulat ugyanaz mint mikor iPhone-al zoomolsz.”
;]

(#173084) agabe


agabe
addikt

Na latom par napja mar vannak 11-es iphone hirdetesek.... ki venne meg 395, vagy 399ezerert sima pro-t valakitol aki Telekombol hozza ki elofizura, vagy kulfoldrol 1ev garival ahhoz kepest, hogy MediaMarkt-bol is elhozhato akar a sotetzold szinben is, ha meg ott elfogy es valakinek nagyon kell kicsit dragabban listaaron Telekombol is hozhato es varni sem kell ra mert lesz keszlet.

(#173085) w333 válasza TechN7ne (#173083) üzenetére


w333
félisten

:DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#173086) válasza TechN7ne (#173083) üzenetére



őstag

😝Ocsmany Androidon amin minden kesze kusza értelmes ember kell hogy átlássa a sok zavaró beállítás között a betűméret rendszer szintű állítási lehetőségét. Ennek az optimalizálása nem egyszerű dolog ha azt vesszük hogy az Apple nek még nem sikerült. A pynahuzogatással az a baj, hogy csak makhuzogatással tudod elolvasni a sorokat és baromi retró. Ez rángatja a GPU-t 90Hz-es képfrissítés mellett ami meríti az akksi

[ Szerkesztve ]

(#173087) aprokaroka87 válasza (#173086) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Droidon engem az is kezd zavarni, hogy a gyártoi rendszerek az alapvető dolgokat is elrakják teljesen máshova a beállitásokban.

(#173088) madgie válasza aprokaroka87 (#173087) üzenetére


madgie
titán

Fú, ne is mondd, ez az Emui olyan, hogy napjában háromszor biztos a fejem fogom.

(#173089) Zjunior válasza agabe (#173084) üzenetére


Zjunior
veterán

Amazon Uk engedi 5 hónap részletre (iphone 11 pro Max) is kamatmentesre...
5x 229 fontocska. :B

Ha tetszene megvenném így, de majd pénteken megnézzük élőben.... :U

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#173090) B-L-A-C-K válasza Zjunior (#173089) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azt hittem kint olyan jól megy nem kell részletre venni dolgokat, főleg nem egy telefont...:/

(#173091) válasza aprokaroka87 (#173087) üzenetére



őstag

Én pont azt élvezem. Minden gyártó alap logikát követ még akkor is ha máshol van. Régen az Apple a tárcsázóba tette a telefon beállításokat :W mégis meg lehetett találni. Viszont nem találom a hívás felépülés bontás csippantás hangjelzését.

zjunior

Akkor veheted úgy hogy már megvetted. Zöldbe jól néz ki. Összehozól 200 túlórát és meg is van. 😎

[ Szerkesztve ]

(#173092) aprokaroka87 válasza (#173091) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

mondjuk előny hogy nem egyféle dolgot tanulsz meg így, ios-ben nincs keresés a beállitások részben?

(#173093) válasza aprokaroka87 (#173092) üzenetére



őstag

ÁÁÁ... itt minden egyértelmű 😅 amúgy van.

[ Szerkesztve ]

(#173094) aprokaroka87 válasza (#173093) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Én valamelyik nap egy sziamiau redmi note 5 telefonon kerestem azt az opciót amivel a képernyő lekapcsolási idején lehetne állitani, keresem, kutatom....
nem találom.
megprobálok rákeresni, pl képernyő, lekapcsol, és hasonló szavakkal.
Semmi.

Aztán ismerős mondta hogy valami zárképernyő részben van a beállitásokban, időtúllépés néven.

Az én telefonomban ugyanez az opció a képernyő > automatikus zár részen van:D

(#173095) Giovan! válasza aprokaroka87 (#173094) üzenetére


Giovan!
addikt

Ha ez neked bonyolult, akkor nézz majd rá a WP 8.1 beállításainak “logikájára” :D

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#173096) aprokaroka87 válasza Giovan! (#173095) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

wp 8.1
az még létezik?:)

(#173097) Zjunior válasza B-L-A-C-K (#173090) üzenetére


Zjunior
veterán

Jujj, ez kemeny beszolas volt...
Sajnos olyan jol megy h nem veszek, meg minek fizetnem ki egyben ha havonta is kilehet:/...
Majd figyeld a hardveraprot mennyire megy jol :(
Udvozlettel! :R

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#173098) Giovan! válasza aprokaroka87 (#173096) üzenetére


Giovan!
addikt

Már egy jobb helyen van :(

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#173099) aprokaroka87 válasza Giovan! (#173098) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

nekem még a wp7-es lumia 800 volt a kezemben, hát voltak komoly oprendszerbeli gondjai.

de ez van

(#173100) Gsx-rr válasza B-L-A-C-K (#173090) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nalam is lejar a reszlet ebben a honapban. Mar masodszor igy vettem a ceges telokat. 20 ho, kamatmentes.
S10 et nem mertem a Telekomtol venni, feltem nem megy majd nem Eu-s kartyaval.
Mondjuk igy a netto jobb volt.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.