Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#162401) B-L-A-C-K válasza radi8tor (#162400) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem trollkodás volt, tényleg azt is akartam, hogy ilyet vettem csak a véletlennek köszönhető, majd hogy tudtam az előéletét, full rendbe van, illetve törésmentes, és sehol sem rohad, valamint ebbe egy kis motor van ami nem annyira bajos. Ja és vicc 1 milla volt, úgy hogy levolt szervizelve előtte, 4 új gumi, új aksi.

(#162402) agabe válasza B-L-A-C-K (#162397) üzenetére


agabe
addikt

Neztem topikban csomoan problemasnak mondjak elore.
Nem vagyok nemet auto fan, de a kepeken popecul nez ki.
Sajna a hirdetest mar mem lattam ezert nem tudom mennyit futott, meg mit irtak ott rola, de nem erdemes foglalkozni azzal ha olyan mond ra velemenyt aki a kocsit nem latta. Ha jo karban van (es ugy jott le igencsak abban) akkor nem lesz vele tobb baj mint mas kocsival.

(#162401) B-L-A-C-K:
Ezen a kepen is jol nez ki. En a belso kepekre legalabb annyira szoktam figyelni amikor keresek kocsit mint a kulsore, sot volt mar amit felemelve hibatlan alvazkepekkel is hirdettek (na ez feher hollo), de eloben kell ugyis latni tapasztalni, meg ha mar ismeros / rokon is latta akkor nem volt nagy valoszinusege, hogy hiaba mesz erte ;)

[ Szerkesztve ]

(#162403) B-L-A-C-K válasza agabe (#162402) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Leírom: Ennek csak annyi a baja hogy nem egy versenygép, 118LE csak, és varosába 10-11L eszik (de havi 400km-t megyek, így ez nem érdekelt), amúgy ez a motor nem problémás, ha nomrálisan karban van tartva a világból kimegy elvileg, 4 hengeres, nagyobb 6 hengeresekkel van gond. Illetve rengeteg ennyi idősen rohad, ezen egy rohadás sincs, se alul, sehol, alja is ilyen.. Olaszból lett behozva márciusban, havat, esőt nem látott, 188 ezerig BMW-be hordták csak, 203 ezerrel jött be. Ott találtam a kocsit ahol laktam, megtudtam ki hozta be, (apósom szomszédja), így biztos az infó. Akinek eladtak ott meg egy kocsi "buzi", szintén garázsba tartotta, leszervizelte, prémium aksit rakott vele, vett rá 4 új gumit, ment vele ~7 ezret, és rájött neki terepjáró kell. Ilyenek hogy a gyerek azért nem rakta ki ottani kereskedésbe mert hogy szívná a nap a kocsit... :N

Persze lehet fogok vele szívni, de szerintem ennyiért jó vételvolt, még ha baja is lesz, illetve egy kocsinál se éreztem ezt hogy várjam bele üljek, és mondom egy 18 éves 1 millás kocsiról beszélünk.

szerk: Belül ilyen apróságok vannak hogy egy kárpittisztítás azért ráférne, a szivargyújtó előtti panel bezárható, de az elromlott, illetve az ajtónál lévő kapaszkodónál a műanyagról le van a festék pattanva pár helyen. Más minden működik, és rendben van, de szerintem ezek csak apróságok.

[ Szerkesztve ]

(#162404) agabe válasza B-L-A-C-K (#162403) üzenetére


agabe
addikt

Ezek az infok a km-en kivul nagyjabol megvoltak a topikbol.
Szerintem jo fogas, es ugy tunik eddigek alapjan korabban is mindig volt gazdaja. Ez a legfontosabb hasznalt auto vasarlasnal.
Erdemes tenyleg olyan kocsit venni amibe varod, hogy beleulj, mert akkor az unalmas kozlekedes sem faraszto :)
118LE...de nem olyan nehez a kocsi, meg futomu is sokat szamit mit erezni haladas kozben es BMW ezt nem igazan szokta elszurni.
Ha valakinek mindenkepp kizaro tenyezo a 200LE alatti teljsitmeny az vegyen olyat, de szerintem varosban (ahol fogleg hasznalni fogod) pont nem kell. Persze ha valaki cikazni akar...de ebbol szerintem egy bizonyos kor utan kino az ember.
En is kiprobalnek egyszer egy sajat BMW-t (par egyeb mellett ;] ) de meglatjuk hogy alakul, egyenlore jaoan vonalon haladok, es inkabb kicsit nagyobbak (mondjuk kozepkat), de csak varosba jol ellenek egy olyan meretuvel mint a tied.

(#162405) lugosi válasza B-L-A-C-K (#162401) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Benzines?

(#162406) B-L-A-C-K válasza lugosi (#162405) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen, 1.9 szívó benzin, se kettőstömegű, se turbó.

Agabe: Ha gondolod majd kipróbálhatod, bár gondolom ujabbat vennél.

(#162407) lugosi válasza B-L-A-C-K (#162406) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Kiváló választás szerintem az a motor. Szerintem komolyabb gond nélkül el fogod hajtani még jó ideig. Olajra ügyelj, meg nézd meg hogy mit ír elő a gyári karbantartási ütemterv, azokat csináltasd meg, és tartós lesz.

(#162408) r3dsnake válasza B-L-A-C-K (#162401) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Csinos.

(#162409) lugosi válasza B-L-A-C-K (#162401) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Tényleg, hol készült a kép?

(#162410) B-L-A-C-K válasza lugosi (#162407) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én 10 ezrenként vagy 1 év mindig cserélek olajat, meg persze a kötelező dolgokat mindig megfogja kapni.

Palvolgyi barlang

(#162411) Zjunior válasza B-L-A-C-K (#162403) üzenetére


Zjunior
veterán

:Y :Y :R :))

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#162412) Gergőke88 válasza B-L-A-C-K (#162403) üzenetére


Gergőke88
addikt

Ezen mindig nevetek
“havat, esőt nem látott,”
Mégis ezt honnan tudod?
Egyébként Grat.

(#162413) B-L-A-C-K válasza Gergőke88 (#162412) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Úgy hogy Olaszból olyan területről jött ahol sose esik a hó, illetve nem volt törve javitva és semmi rohadás úgy hogy 18 éves, ebből nem bonyolult elhinni.

[ Szerkesztve ]

(#162414) gyuromoj válasza B-L-A-C-K (#162401) üzenetére


gyuromoj
veterán

Grat hozzá!

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#162415) radi8tor válasza Gergőke88 (#162412) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mosni is csak benzinnel mosták a sivatagban. :)

B-L-A-C-K: szép állapotban van, de én nem mertem volna bele ugrani egy ilyen benzinfaló kocsiba.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#162416) #67417600 válasza B-L-A-C-K (#162401) üzenetére


#67417600
törölt tag

Szép példány, grat hozzá

(#162417) Gsx-rr válasza B-L-A-C-K (#162403) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Semmilyen baj nincs E46 ba a 6 hengeresekkel! Sot!
Az utolso kozotti meg jo meltan hires benzines motorok.Nem veletlenul kerul egy 30i ilyen allapotban kb a duplajaba.

Az a lenyeg hogy neked ez megfelel.
Ja es ,hogy nem egy hulladek Smart! :)

(#162418) B-L-A-C-K válasza Gsx-rr (#162417) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem értek hozzá, csak szerelők mondták meg sok helyen olvasom.

Radi: benzinest akartam igy is úgy is, és városba 7-9et esznek azok is, most ez hogy 10-11et eszik és városba, úgy hogy keveset megyek vele annyira nem érint.

[ Szerkesztve ]

(#162419) radi8tor válasza B-L-A-C-K (#162418) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Város az egy dolog, de pályán is sokat eszik.

⭐ Stella

(#162420) agabe válasza radi8tor (#162419) üzenetére


agabe
addikt

Palyan jol fogyasztanak a benzinesek is. Kiveve a kis loketterfogatuakat amik meg varosban jok...nameg persze valtoattetel fuggo is, de azt a 3-as BMW-t szerintem nem kell halalra frogatni 130-nal ugy meg eleg kellemes 7-8literes fogyik johetnek ki.
Nekem 2,4-es moci van a kocsiban (benzin) igy varosban 10-11kozott (inkabb kozelebb a 11-hez) fogyaszt normal hasznalattal (se nem tojason lepkedve se nem orultkodve) autopalyan meg 8korul 130-140 kozott, de 9alatt marad 150-160 kozott is. Ja es automata raadasul.

(#162406) B-L-A-C-K:
Nem mostanaban vennek, de majd ha ugy adodik egyszer :))
Majd ha osszefutunk azer cserelhetunk egy kiprobalas erejeig. Enyem sem uj...7.gen accord csak szerencsem volt egesz ritka alacsony futasteljesitmennyel es jo allapotban vettem.
Meg a 100ezredik km-t is en tettem bele azt is nemreg sikerult elerni.

[ Szerkesztve ]

(#162421) B-L-A-C-K válasza radi8tor (#162419) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem pályázok majd vele, de Szalkáról hoztam el, 7.2 evett klimával és gps szerinti 130-150es tempóval.

agabe: azok is jó kocsik, 100 ezer meg semmi benne akkor.

[ Szerkesztve ]

(#162422) válasza B-L-A-C-K (#162395) üzenetére



őstag

A végéről kezdtem olvasni, és mikor írod, hogy 10-11l eszik városba megállt az ütő. Hülye ez? Aztán eljutottam a BMW-ig és megnyugodtam. Úgy már minden rendben. Én 120d-n töröm a fejem, csak dízelt ma már elég rizikós venni, pedig a legújabb dízelek tisztábbak a benzineseknél.

[ Szerkesztve ]

(#162423) agabe válasza (#162422) üzenetére


agabe
addikt

A tisztasagrol nem tudom mi az igaz, mert valahol olyat irtak, hogy elvileg tisztabbak ami igaz a nitogenoxid kibocsatasanak csokkenesre, de a nem lathato meretu koromszemcsek kibocsatasa meg no. Ettol latszatra nem kormol, de szennyezi a tudot rendesen.
Na mondjuk nem vagyok szakerto a motorok es a karosanyag valodik kibocsatasa teren, de valamiert csak betiltjak Nemetben a dizeleket raadasul ott ahol a legtobb hazai gyartasu gepkocsi dizel. Azt gondolom van valami gond az egesszel amit reszleteiben nem fejtenek ki, de lahatolag berosaltak tole es betiltjak.
Engem mondjuk nem erint, mert sokat megyek varosban is kisebb tavokat amire dizelt folosleges lenne hasznalni ezert fel sem merult soha, csak amikor ceges kocsim volt akkor amit adtak azt hasznaltam es volt kozottuk dizel is.
Az tuti, hogy hasznaltban ha nem premium es 4-5evnel fiatalabb autokrol van szo akkor mar (legalabbis is Budapesten) egyaltalan nem keresik a dizeleket, es az arukon is latszik. Accordokat neztem dizel motorral akar 30%-al is olcsobb mint benzines valtozatban ugyanaz az evjarat es nem egy-egy, hanem nagyjabol az osszesre igaz.

(#162421) B-L-A-C-K:
Ja eleg jo vetel volt es annyira, hogy remenyeim szerint kb. araban (amiben benne van a vetelkor pont esetedes nagyszerviz, es egyeb ajanlott javitasok erteke is) el is tudom majd adni jovore ha valtani akarok.
Olaj nalam is szigoruan 10ezer km vagy egy ev, es ha szerelo barmikor barmire azt mondja erdemes cserelni akkor nem huzom az idot, es amibol gyari kell abbol gyarit kap. Ezt is hagyom a hozzaertokre en csak fizetem a karbantartast :D

[ Szerkesztve ]

(#162424) Szerintem...


Szerintem...
aktív tag

Az a 10-11 nem rossz am. Enyem 19.5-ot eszik varosban (elvileg 13-at kene fogyasztania). Mondjuk nem vagyok egy nyugis vezeto... :W Az a szerencsem, hogy itt csak ~220Ft/L a Shell V-Power.

ㅏㄹㅂㅣ - https://www.instagram.com/smogtm/

(#162425) B-L-A-C-K válasza Szerintem... (#162424) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

H1es Hummer-ed van? :P

(#162426) Szerintem... válasza B-L-A-C-K (#162425) üzenetére


Szerintem...
aktív tag

Hat ha az lenne meg hagyjan.. Audi.. :P

[ Szerkesztve ]

ㅏㄹㅂㅣ - https://www.instagram.com/smogtm/

(#162427) nord_ válasza Szerintem... (#162426) üzenetére


nord_
veterán

Gyönyörű! :K

(#162428) B-L-A-C-K válasza Szerintem... (#162426) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nagyon brutàl szép! Figyelj már, gyerkőcnek meg nincs keresztapja, lehetnèl... ;]

(#162429) -secret- válasza Szerintem... (#162426) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:Y

(#162430) szekra válasza Szerintem... (#162426) üzenetére


szekra
őstag

USA-ban élsz?

(#162431) GALARDO válasza Szerintem... (#162426) üzenetére


GALARDO
addikt

Ez a kép Gyöngyösön készült ugye?

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#162432) radi8tor válasza GALARDO (#162431) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mi folyik itt Gyöngyösön?

⭐ Stella

(#162433) B-L-A-C-K válasza GALARDO (#162431) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Poén csak nem jött át? Vagy miből gondolod, egy magyar felirat sincs, az ááámerika.

[ Szerkesztve ]

(#162434) radi8tor válasza Szerintem... (#162426) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Cabrio-t eladtad?

⭐ Stella

(#162435) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

iPadből most melyik a bestbuy? Abszolút nem követem az ipad vonalat.. (9.7) :F

Xr

(#162436) Zjunior válasza Hunt3r22 (#162435) üzenetére


Zjunior
veterán

10.5 jo aron.
150k korul van wifis verzio de nem ritka a wifi+lte is 150-160korul

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#162437) agabe válasza Szerintem... (#162424) üzenetére


agabe
addikt

Minel erosebb / nagyobb a motor annal tobbet eszik varosban.
Palyan folyamatos haladassal mar messze nem akkora a kulonbseg.

Ja latom M4 utan volt A4-ed onnan meg S5 lett a kovetkezo :)

(#162434) radi8tor:
A kabriot nem lattam.

[ Szerkesztve ]

(#162438) Zjunior


Zjunior
veterán

Én most Mercedes A class es Toyota Auris Hybrid kozott vacilalok 2016 modell..
Otthon Toyotan volt szerettem, de nagyon fikazzak a muanyag es a vezetesi elmeny miatt amit nem ertek :(

Mind2 tetszik vagyis A class mas kategoria szerviz szempontbol is , az jobban tetszik formara de a Toyotara egy fillertse kellene kolteni 3 evig mert 5 ev garos:/

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#162439) -secret- válasza Zjunior (#162438) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ha egy bizonyos modell tetszik akkor tojok ra, hogy mas mit mond.

(#162440) Szerintem...


Szerintem...
aktív tag

Koszonom sracok :R Aha, USA, mar 6 eve. Ez elott egy A4-es volt, elotte meg egy 5-os BMW. (M4 nem enyem volt) Ezt napra pontosan 1 ev 1 honappal ezelott vettem. A4 utan nagyon mas :DDD Par eve befizettem a Tesla 3-ra az eloleget, de aztan meglattam az S5-ot es beleszerettem... A hatuljat szeretem a legjobban! A cabrio az nyaralason volt egy napra berelve - jo moka volt, de en magamnak nem vennek cabriot. Amugy itt az iyen tetelu kocsik nem szamitanak hu de nagy dolognak - elegge magasak a fizetesek altalaban. Viszont az amcsiknak a pickupok jonnek be, aki meg szemelyautoval jar az ugyis valami olcso Hondat vagy Nissant vesz (lehet dollarmilliomos akar). A tobbsegnek itt a kocsi csak eszkoz. karcolva/torve vannak a kocsik es nem erdekli oket. Ha vasarolni megyek akkor a parkolo legtavolabbi pontjara parkolok. Aztan amikor megyek vissza ugyis valami bohom nagy pickup parkol melle - fuggetlenul attol, hogy az egesz parkolo ures... Ugyis betalalnak... :W

[ Szerkesztve ]

ㅏㄹㅂㅣ - https://www.instagram.com/smogtm/

(#162441) Zjunior válasza Szerintem... (#162440) üzenetére


Zjunior
veterán

Uk ba is ilyesmi...
Itt a Range Rover a menő 100-150k£ kb egy lakas ara, nem birom feldolgozni :(

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#162442) Szerintem... válasza Zjunior (#162441) üzenetére


Szerintem...
aktív tag

Hat itt a lakasok azok mar nagyon dragak. Ez szinte semmi ahhoz kepest. Az S5 full kb 60-70 ezer, ahhoz kepest egy 1 haloszobas apartmant itt nalunk 500-600 ezer (dollar). Sorhazak 700 folott vannak. Hazak meg 1-2 millio korul. Mondjuk vannak eleg szep hazak 700 ezer korul de ahhoz kb egy-ket orat kene utaznom a belvarosig minden nap...

ㅏㄹㅂㅣ - https://www.instagram.com/smogtm/

(#162443) Szerintem... válasza agabe (#162437) üzenetére


Szerintem...
aktív tag

Hat igen, palyan mas a helyzett. Mondjuk a legfobb gond az en vagyok.. Nyomom neki :( A4-es kb 14-et vitt el varosba, pedig abba csak 2.0T volt.

Sorry a dupla hozzaszolas miatt...

[ Szerkesztve ]

ㅏㄹㅂㅣ - https://www.instagram.com/smogtm/

(#162444) Zjunior válasza Szerintem... (#162442) üzenetére


Zjunior
veterán

Tudom, faterek ott eltek 4 evig volt szerencsem tapasztalni.
Neked sikerult hazat venni, vagy marad a berles?

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#162445) Szerintem... válasza Zjunior (#162444) üzenetére


Szerintem...
aktív tag

Tudnek venni (nyilvan hitellel) de meg kivarok picit. Valszeg egy -ket even belul ha talalok valami jo sorhazat ami nincs messze. De az is lehet hogy inkabb egy lakast vennek - azt konnyebb berbeadni ha esetleg ugy dontok, hogy elkoltozom mashol... Nagy hazat 1-2 millioert nem akarok venni. Azt fizethetem egesz eletemre es eladni sem olyan konnyu ha elkoltozom.

ㅏㄹㅂㅣ - https://www.instagram.com/smogtm/

(#162446) válasza Szerintem... (#162440) üzenetére



őstag

amcsiknak a pickupok jonnek be

Európában ez parasztos :D ott meg a range szellem a nyerő. Tele tankol, és 4-500 km megy egy grillezőért, mert steak-et akar vacsorázni.

Más

20.-án jön az android P. Végre ott is áttérnek a teljes gesztusvezérlére, de kell is, ha már jönnek a sziget nélküli teli kijelzők.

[ Szerkesztve ]

(#162447) válasza Zjunior (#162441) üzenetére



őstag

nem birom feldolgozni

Lehet a gombok nyokodásáról átkéne térni a gombok tervezésére. :DDD

(#162448) Szerintem... válasza (#162446) üzenetére


Szerintem...
aktív tag

Nalam van most egy Pixel 2XL P (betaval) de hadd mondjam el a kozelebe sem er az X fele gesztusvezerleshez, sajnos.

ㅏㄹㅂㅣ - https://www.instagram.com/smogtm/

(#162449) válasza Szerintem... (#162448) üzenetére



őstag

Az X-et erre találták ki. Egy az egyben BlackBerry10 koppintás szerintem pár év múlva benyújtják a számlát. P még elég friss, de az irány jó.

[ Szerkesztve ]

(#162450) MasterMark válasza (#162446) üzenetére


MasterMark
titán

Sziget ugyan nincs, de alul meg ott van a sáv...

Switch Tax

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.