Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#162601) szekra válasza Gsx-rr (#162600) üzenetére


szekra
őstag

Igen, ha vlogolsz pl.

(#162602) Rage47 válasza Gsx-rr (#162600) üzenetére


Rage47
veterán

Én csak az emlékezetes dolgokat örökítem meg, de van olyan ismerősöm, aki képes volt a kis kamerájával azt is felvenni, hogy fél órákig az utcán sétál egy külföldi városban. :D

(#162603)



őstag

ICECAVE

Nem is tudtam, hogy bárhol elfogadják, és nem csak a kijelölt üzletekben. Érdemes elolvasni, mert még nekem is voltak benne újdonságok.

Végül XZ2 Compact lett. :D Telje, más mint az egyes. Sokkal kiterjedtebb, mindent keresgélnem kell. Igaz az otthoni Reuterhez még nem sikerült csatlakozni, mert titkosításnak PKS-t is beállítottam. :W Szóval a kiló kenyeret is NFC-vel fogom megvenni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#162604) MasterMark válasza Gsx-rr (#162600) üzenetére


MasterMark
titán

Nyilvan akit nem erdekel annak nem.

En is hobbibol csinalom, maga a keszites erdekel. Pl. csinalni egy motionlapse-t majd a tengerrol, vagy egy hyperlapse-t egy vilagitotoronyrol, ilyesmi. Ha mar ott vagyok, ott vannak ehhez jo temak.
Nyilvan nem ez a legfontosabb, de ha lesz ra modom meg idom (es ugy tervezem lesz), akkor szivesen foglalkozok vele mert erdekel.

Switch Tax

(#162605) MasterMark válasza MasterMark (#162604) üzenetére


MasterMark
titán

Tehat nekem ez kikapcsolodas. Csak magamnak csinalom, esetleg a csaladnak megmutatom ha lesz ami jol sikerul.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#162606) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Asszony tegnap mondta az egyik szemével nem lát egy csíkban jól. Elment szemdokihoz, azonnalt sürgőségire küldték, levált a szemhártya, holnap 1 órás műtét. Nem like...:/

(#162607) radi8tor válasza B-L-A-C-K (#162606) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Uhh. Magától? Vagy érte valami ütés, tüsszentés?

⭐ Stella

(#162608) B-L-A-C-K válasza radi8tor (#162607) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

-7es a szeme alpból, mondta a doki ez nála lassu folyamat lehetett...

(#162609) Rage47 válasza B-L-A-C-K (#162606) üzenetére


Rage47
veterán

hú ez durva :S

(#162610) szekra válasza B-L-A-C-K (#162606) üzenetére


szekra
őstag

Munkatársamnak ugyan ez volt pár hónapja, edzés közben történt a baj. Neki is szinte azonnal műtötték, altatás nélkül. Ne izguljatok, ezek már rutin műtétek.

(#162611) B-L-A-C-K válasza szekra (#162610) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez altatásos lesz, meg annyi hátránya lesz hogy -7ről -10re romlik majd, és ilyen lézerrel majd nem lehet műteni már a diopriát. Mondjuk sose akarta, meg hogy -7 vagy -10 már nem oszt nem szoroz.

[ Szerkesztve ]

(#162612) gyuromoj válasza B-L-A-C-K (#162606) üzenetére


gyuromoj
veterán

Mielőbbi jobbulást! ;)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#162613) .Szaki. válasza B-L-A-C-K (#162606) üzenetére


.Szaki.
addikt

Kitartást és mielőbbi gyógyulást kívánok!

(#162614) lugosi válasza B-L-A-C-K (#162606) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Mielőbbi jobbulást!

(#162615) -secret- válasza B-L-A-C-K (#162606) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Uhhh, jobbulast neki!

(#162616) Gergőke88


Gergőke88
addikt

[aksi teszt]
Nem értem, hogy az x miért lett az utolsó, oké hogy abban van a legkisebb aksi, de Ios rendszerint kevesebbet is fogyaszt.

[ Szerkesztve ]

(#162617) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Köszi skacok!

(#162618) w333 válasza Gergőke88 (#162616) üzenetére


w333
félisten

Pedig egyszerű a válasz ... kicsi az akku ami az X -ben van :)

iOS rendszer készenlétben fogyaszt keveset, használat közben pedig ugyan úgy merül mint bármelyik másik telefon ! :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#162619) ittakary válasza w333 (#162618) üzenetére


ittakary
nagyúr

jaja

volt olyan android telefonom az akku görbe pont akkora meredekséggel merült készenlétben mint amikor használtam :D nagyon kemény volt....

iphonenjaim pedig "hidegek" amikor felveszem az asztalról, érződik a fém házon, hogy pihent a proci és nem merült készenlétben

(#162620) w333 válasza ittakary (#162619) üzenetére


w333
félisten

Ez kb. most is így van ... ugyan úgy merül készenlétben mintha használnám ! :D

Redmi Note 5 viszont durván jól bírja, készenlétben is alig merül ! :)

Mondjuk ebben 4000mAh akku van és a SOC is takarékosabb (8-10 óra SOT) a durva hogy gyorsabb mint az S8 és folyékonyabb az egész rendszer is :))

Pedig az S8 amikor vettem pontosan 5X ennyibe került !

Szerk.

Már lassan eljutottunk arra a szintre hogy egy olcsóbb Xiaomi középkategóriás telefon felhasználói élményben hozza azt mint egy márkásabb csúcs telefon :P

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#162621) kali válasza w333 (#162620) üzenetére


kali
legenda

Rendes Androidos telefont kell venni és nem általánosítani.

(#162622) w333 válasza kali (#162621) üzenetére


w333
félisten

Na igen a Huawei ... gondolom az is jól bírja ! :K

Ezek a kínai gyártók jól a fejünkre nőttek, ütik a nagyobb gyártókat is ! :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#162623) kali válasza w333 (#162622) üzenetére


kali
legenda

Nem csak az, a csak 3000 mAh-s akkumulátorral rendelkező Nokia 8-am is elég jól bírta korábban, ha sokat merült volna készenlétben, akkor nem ment volna 2 SIM kártyával ennyit: Link
A Mate 10 Pro-nál most csak azt tudnám megmutatni, hogy bő 4 órája húztam le töltőről és bár nyomkodtam is egy kicsit, még mindig 100%-on áll és teljesen egyenes a fogyasztási grafikon.

[ Szerkesztve ]

(#162624) w333 válasza kali (#162623) üzenetére


w333
félisten

Hmmm az nagyon jó ... Samu sokat eszik :B

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#162625) kali válasza w333 (#162624) üzenetére


kali
legenda

Találtam régebbi Nokia 8 mentést, 8 órát ment 2 SIM kártyával készenlétben úgy, hogy közben időjárás...stb. frissítgetett és látszik a 100%-os egyenes, 9 óra elteltével ugrott le 99%-ra: Link
Az iPhone-jaimból a Plus-ok jó, ha egy SIM kártyával tudták ezt, de azokat nem is lehet olyan részletességgel konfigurálni.
Igaz, Samsung telefonokkal sem nagyon tudtam ilyet kihozni.
A Mate 10 Pro-n volt még a fentitől jobb is, de ennél mostanság több dolgot engedek futni és frissülni a háttérben, ahogy a használati szokásaim jelenleg megkívánják.

Ennyit a kockulásról, inkább abban segítsetek légy szí’, hogy hol lehet Budapesten normális helyen termet bérelni egy estére/éjszakára baráti társaságnak (szülinapi buli, ~25 fő), ahol a kaja és pia mellett nem gond a hangos zene?!

[ Szerkesztve ]

(#162626) Endless válasza GALARDO (#162526) üzenetére


Endless
aktív tag

Honnét rendeltél ilyen tokot?nekem is nagyon tetszik!

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#162627) szekra válasza B-L-A-C-K (#162611) üzenetére


szekra
őstag

Nem lesz semmi baj, kitartás.

(#162628) GALARDO válasza Endless (#162626) üzenetére


GALARDO
addikt

Alza.hu

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#162629) lugosi válasza B-L-A-C-K (#162536) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi az ajánlást a Pitaka tokkal kapcsolatban. Ma megjött, igazad volt tényleg nagyon minőségi darab. És az a csomagolás!
Így 3 év után leváltotta a gyári bőrtokot a 6s Plus-on.

Megjött hozzá a Magmount is, ez volt 50%-ban az oka hogy cseréltem. Eddig is szellőzőrácsos tartót használtam, egy öntapadós Dension-t. Ezt még 2012-ben vettem, szóval 6 éves, és hát a tapadó rétege már nem annyira tapad, elkezdett leesni róla a telefon. Ez a Pitaka Magmount nagyon jól működik, egyszerűen és biztosan tartja a telefont, ajánlom mindenkinek.

Jött a tokhoz egy tempered glass üveg is, gondolom nagy jelentősége nincs karcok terén hogy feltettem, tekintve hogy az elmúlt 3 évben nem volt rajta semmi, de ha ingyen volt akkor gondoltam felteszem. Elég béna vagyok, ez volt az első ilyen telefonvédő-felhelyezésem, harmadikra sikerült. Ehhez képest úgy látom hogy csak egy helyen maradt alatta porszem, de negyedszer én le nem veszem. Nem tudom, hogy hogy oldják meg hogy rátapadjon a kijelzőre, de levenni elég nehéz. Ugyanez igaz a tokra is, ha egyszer rátettem, nagyon nehezen jön le róla. Mondjuk leesni így tuti nem fog.

Azt hiszem, hogy a 6s Plus életciklusának kb a végéig meg van oldva a tok kérdés, ősszel rendelem a következő pitaka tokot mert idén már cserélem a telefont. Csak még nem tudom melyikre.

Köszi még egyszer.

(#162630) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Na Asszonypajtást megműtöttek, 1.5 órás volt, doki szerint jól sikerült, 6 hét a lábadozás, remélem nem lesz gond innen már.

Lugosi: Az a baj ezzel a tokkal mindenkinek addig sz@r míg nem használja...:) Meg persze tisztában kell vele lenni hogy ennek a célja nem az hogy dobáld vele a telefont mert arra kevés, de kisebb esések, ütődések ellen jó. Egy fólia szettet veszel hozzá és a karcok is megoldva, ne meg a fogása frankó, és a kocsiba is tényleg legjobb így használni.

Örülök akkor hogy neked is bejött.

(#162631) lugosi válasza B-L-A-C-K (#162630) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Jobbulást!

A fogása tényleg nagyon jó. Minőségi az egész.
Ezen túl nem hiszem, hogy más fajta tokot veszek valaha is.

(#162632) Gergőke88 válasza B-L-A-C-K (#162630) üzenetére


Gergőke88
addikt

fasza.. :(
pont most ment vissza dolgozni nem?

(#162633) B-L-A-C-K válasza Gergőke88 (#162632) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha fél évig nem dolgozna azt is l@szarnám, csak legyen rendben. Viszont ebből a szempontból nem drámai a helyzet, agu 1-től már hivatalosan dolgozik, csak a bennmaradt szabikat ki kellett venni (mert ugye míg otthon volt akkor is járt), illetve kapott 2 hét tanulmányi szabit, szóval szeptember közepétől állna melóba ténylegesen, így ha a terv szerint gyógyul, akkor 2 hét beteg szabit kell csak rátolni.

(#162634) madgie válasza B-L-A-C-K (#162630) üzenetére


madgie
titán

Jobbulást!

(#162635) szekra válasza Gergőke88 (#162632) üzenetére


szekra
őstag

Nem számít ilyenkor, hogy nem tud dolgozni, az egészség a legfontosabb..

Jobbulást neki!

(#162636) w333 válasza B-L-A-C-K (#162630) üzenetére


w333
félisten

Jobbulást ! :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#162637) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

:R

(#162638) Gergőke88 válasza szekra (#162635) üzenetére


Gergőke88
addikt

Rendben. Oké. Szia.

(#162639) B-L-A-C-K válasza Gergőke88 (#162638) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Kicsit én is furcsállom hogy jól sikerült a műtét, és szerinted az a gond mennyit esik ki a munkából. Fordított esetben nem kívánom tapasztald meg ha cink van milyen, de ilyenkor nálad sem hinném ez számítana, főleg hogy nem napról napra éltek.

(#162640) b4zsi- válasza B-L-A-C-K (#162630) üzenetére


b4zsi-
őstag

Jobbulást Neki!

A 6 hét lábadozás alatt se TV, újság, könyv semmit nem csinálhat, ami igénybe veszi a szemét? Vagy bármit szabad csinálnia?

(#162641) B-L-A-C-K válasza b4zsi- (#162640) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Köszi. Nagyobb fény nem érheti (napszemüvegben kell lennie kint), vezetni nem vezethet, emelni nem emelhet.

[ Szerkesztve ]

(#162642) Gergőke88 válasza B-L-A-C-K (#162639) üzenetére


Gergőke88
addikt

Félre értettél, én csak annyit kérdeztem, hogy pont most ment vissza.
Szimplán egy kérdés volt.

(#162643) kali


kali
legenda

(#162644) MasterMark válasza kali (#162643) üzenetére


MasterMark
titán

Köszönhetik maguknak a kilóméterre vásárlók.

Switch Tax

(#162645) kali válasza MasterMark (#162644) üzenetére


kali
legenda

Gondolom, nem csak és kizárólag az alapján vásárol valaki/mindenki, de attól függetlenül is szemét dolog és büntetendő a visszatekerés!

(#162646) MasterMark válasza kali (#162645) üzenetére


MasterMark
titán

Igen, de erről beszélek. Ha nem ez a hozzáállás lenne, hogy jaj x felett már nem veszünk autót apjuk, akkor talán nem tekergetné mindenki orrba szájba az órát se.

Switch Tax

(#162647) Totheground válasza MasterMark (#162646) üzenetére


Totheground
addikt

?????????

Az auto egy "kopo" eszkoz, akar milyen jol van szervizelve, egy bizonyos futasteljesitmeny utan elkezdenek elojonni a hibak es a dragabb javitasok. Teljesen jogos, hogy egy bizonyos km folott valaki mar nem akar autot venni.
Ne uljunk mar ennyire forditva a lovon, az oratekeres nem az eladas-nem eladas kozott dont, siman a nepper tobben kap egy kevesebb kilometeres kocsiert.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#162648) kali válasza MasterMark (#162646) üzenetére


kali
legenda

Ezt már nem így látom.

(#162649) radi8tor válasza MasterMark (#162644) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Azért nem mindegy hogy 300k vagy 150k van egy futóműben. Persze tudom lehet szervizelték rendesen a 300k-sat és elmondható az ellenkezője a 150k-sról, de a fizika akkor is fizika. Jobban le van lakva egy 300k-s autó.

⭐ Stella

(#162650) Gsx-rr válasza radi8tor (#162649) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ezzel nem ertek egyet! Lattam mar olyan autot amiben volt 300.000 km es jobb volt mint egy ugyanolyan amiben volt 130.000

Jobb egy olyan auto ami rendesen volt szervizelve es megvan pl a 200.000 koruli nagyszerviz mint amiben van 150000 es nincs pl cserelve a vezerles es a turbo.

Nem az a lenyeg hogy mennyi kilometer van az autoban,hanem hogy volt e gazdaja!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.