Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) Ragnar95 válasza icecave (#1600) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

És egyből volt Angliában gyári függetlenül?

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1602) icecave válasza Ragnar95 (#1601) üzenetére


icecave
nagyúr

Igen volt. Persze, első pár napbnan "ottalvós sorok voltak", utána pár hétig meg "odamentél nyitásra, és vagy bejutottál estig, amig zártak, vagy nem" szitu volt. Persze, nem mindenhol volt így. Kinek mit ér meg. Nekem nem érte ez meg csak azért, hogy az elsők között verjem magam a topikban, hogy i4-em van. Azt meghagyom az infantilis vérpistikéknek.

(#1603) máyköl


máyköl
veterán

Legyen már kedd... ;]

(#1604) icecave válasza máyköl (#1603) üzenetére


icecave
nagyúr

Miért várod annyira? Hogy utána itt sírhass, hogy "Hajjaj-ujjujuj, mikor ér már ide az i5?" ;]

(#1605) máyköl


máyköl
veterán

Egyre biztosabb vagyok benne, hogy utángyárott kijelző van benne, mert volt egy kis balesete a cuccnak. Főleg így, hogy használtan vetted, és nem ismered az előéletét a készüléknek...

(#1606) nggabi


nggabi
nagyúr

legyen már karácsony ;]

"szenyor dzsíííí"

(#1607) Iomega válasza icecave (#1604) üzenetére


Iomega
őstag

Na meg, hogy milyen "olcsó"?

Icecave: Azért tettem ki az idézőjelet az olcsó-hoz.

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#1608) icecave válasza Iomega (#1607) üzenetére


icecave
nagyúr

Na, hát olcsó az nem lesz, azt már ma is meg tudom mondani, nem kell keddig várni.

Ja, a szerkesztésed előtt nem volt mér idézőjelben a szó. :D

[ Szerkesztve ]

(#1609) máyköl válasza icecave (#1604) üzenetére


máyköl
veterán

Baromira nem az I5 -öt várom. :DDD Autót veszek, szóval most nincs zsozsó. Jó nekem ez az I4...

Az iOS5 miatt várom a keddet... :)

(#1610) icecave válasza máyköl (#1609) üzenetére


icecave
nagyúr

Hát, hiába jön ki bármikor is, én még megvárom, amíg minden jb-s program, stb amit használok, iOS5-re is kompatibilis lesz. Fontosak ezek nekem.

(#1611) Iomega válasza icecave (#1608) üzenetére


Iomega
őstag

Kint volt az. :K

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#1612) máyköl válasza icecave (#1610) üzenetére


máyköl
veterán

Nekem most sincs JB -m...
Ráadásuk nekem nagyon új lesz még, mert sosem volt rajta semmilyen béta...

(#1613) icecave válasza máyköl (#1612) üzenetére


icecave
nagyúr

Nekem volt, annyira nagyon nem lesz új. Secperc alatt megszokod.

Iomega: szerintem nem volt kint, csak miután szerkesztetted, de te írtad nem én, szóval nem vitatkozom. Mindketten a magas árra céloztunk, csak másképp.

(#1614) joey04 válasza nggabi (#1548) üzenetére


joey04
titán

Egyébként ja, gyűlölök borotválkozni... de idáig nem nagyon fajul a dolog, nehéz meló megszabadulni tőle. :)

Az a Touch elég szarnak tűnik. Igaz, csak egy volt eddig a kezemben, és nem is figyeltem erre különösebben, de nem tapasztaltam ilyet. :N

------------

Minden perccel több tartalom a Store-ban

Alleged iPhone 5 cases pop up at AT&T stores, thinner and wider

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1615) joey04


joey04
titán

Egyébként visszatérve a Home gombra: Elkezdtem hallgatni a Heti meteor podcastet. fb2 és angelday csinálja, főleg mac, fotó, stb a téma, meg valami off, pl film. Józsi is panaszkodik az i4-en a Home-ra. Majd a későbbi adásban (6-7 rész lemaradásom van) lesz még szó róla ahogy olvastam.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1616) sagit válasza máyköl (#1605) üzenetére


sagit
addikt

ezt nekem akartad?

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#1617) máyköl


máyköl
veterán

Nem tudom volt -e már...

Néhány iPod megszűnése várható

(#1618) máyköl válasza sagit (#1616) üzenetére


máyköl
veterán

Ja igen, bocsi.

(#1619) Ragnar95 válasza máyköl (#1617) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem volt még.
A Shuffle-nek én sose láttam értelmét, egyszer volt (najó még megvan vhol :D ) egy Shuffle-öm, mert apám kapta ajándékba, de a kijelző nélkül nem vmi nagy élmény, oprendszer nélkül az Apple érzés se jön át és mivel nem is szól kiemelkedően, így nem éri meg azt a kb 50%-os felárat egy kijelzős mp3-mal szemben.
A Classic heyét pedig simán átveszi a 64gigás Touch, ami bár drágább, de jóval nagyobb a tudása és szerintem a 64 giga is elég jó sok film/adat tárolására :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1620) icecave válasza Ragnar95 (#1619) üzenetére


icecave
nagyúr

Az asszony nagyon szereti, amióta vettem neki. Ha nem lesz már, nem tudom mi lesz, mert touchot nemigen akar :S Persze, majd megszokja, ha nem lesz más választás.

(#1621) Ragnar95 válasza icecave (#1620) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Classicot vettél neki v Shuffle-t? ;]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1622) icecave válasza Ragnar95 (#1621) üzenetére


icecave
nagyúr

Cassic, kis f*ssal nem szivatom életem szerelmét. :D
Meg a sok album meg minden, kellett a hely. Videó is van neki fent pár fontos. Ezekkel nem lenne gond touchon sem, de nagyon szereti a click wheel-t. Na, mindegy, ez még egy majdani probléma lesz úgyis.

(#1623) GALARDO válasza máyköl (#1617) üzenetére


GALARDO
addikt

Ez azoknak jelent rossz hírt, akik nem szeretik az érintőkijelzős cuccokat.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#1624) sagit válasza GALARDO (#1623) üzenetére


sagit
addikt

hát jah.. lassan akinek gombos cucc kel fizethet érte felárat :(

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#1625) Ragnar95 válasza icecave (#1622) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az tényleg jó dolog mondjuk :DDD És az egyetlen, amit senki nem tudott lemásolni :P Próbálkoztak a kínaiak, de csak sima gombokat sikerült olyan kinézetűre varázsolniuk :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1626) GALARDO


GALARDO
addikt

Nekem kell egy ilyen! :DDD

plus: Hidd el, tudnám (hová) mire használni. ;]

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#1627) plus44 válasza GALARDO (#1626) üzenetére


plus44
veterán

kémtank. Minek az neked?:DDD

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1628) Ragnar95 válasza GALARDO (#1626) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Gondolom ez egy vagyon lesz :P De nekem elég lenne egy ilyen is :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1629) tDr1v3r válasza Ragnar95 (#1619) üzenetére


tDr1v3r
veterán

"A Classic heyét pedig simán átveszi a 64gigás Touch,"

Épp ez az, hogy nem veheti át a helyét... egy kicsit másabb közösség igényli a Classic-ot, olyanok aki csak zenére használják az iPod-jukat, viszont ott nagyon maximalisták. :K

A Touch egy játékszer hozzá képest.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#1630) Ragnar95 válasza tDr1v3r (#1629) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Azért sztem nem az vesz Classicot, aki zenét akar hallgatni...Tudom,h annak a legjobb a hangchipje, de szerintem azt ponthogy a nagy tárhely miatt veszik, ami filmek miatt kellhet...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1631) tDr1v3r válasza Ragnar95 (#1630) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A lossless zene miatt kell a nagy tárhely, a videolejátszás csak másodfunkció, túl sokan nem veszik igénybe. :)

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#1632) máyköl


máyköl
veterán

Melyik szól jobban? Egy iPhone 3G, vagy a legújabb iPod shuffle?

(#1633) runner 125 válasza máyköl (#1632) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ez meg milyen kérdés? H h melyik szól jobban?

..remélem nem képviseled te is azt a kategóriát, aki telefonon hallgat - nem fülessel - zenét. :U

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1634) r4z válasza runner 125 (#1633) üzenetére


r4z
nagyúr

A Shuffle-ön szerintem nincs is hangszóró :D

A DAC-ban lehet különbség, szerintem máyköl arra gondolt.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#1635) runner 125 válasza r4z (#1634) üzenetére


runner 125
nagyúr

Sry, i4-en kívül nem ismerem a többi Apple terméket.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1636) máyköl válasza r4z (#1634) üzenetére


máyköl
veterán

Igen, a shuffle -ben nincs külső hangszóró.

(#1637) kutkut válasza máyköl (#1632) üzenetére


kutkut
addikt

Úgy emlékszem, olvastam valahol, hogy a iPhone 3G-nek nincs rossz hangja, legalábbis jobb, mint a következő iPhone-oké. A 3G-ben még valamilyen Wolfson chip van, a 3GS-től kezdve áttértek vmi másra, ami elvileg gyengébb. Néhány iPod-nál is lecserélték a Wolfson chipet, de hogy a legújabb shuffle-ben milyen van azt nem tudom... :F

Meizu MX3 32GB

(#1638) Ragnar95 válasza kutkut (#1637) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez fura, mert szakmai topikban csomóan mondták,h az iPhone 4-nek sokkal jobb a hangja hanszóróval és fülessel is,mint a korábbi modelleknek.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1639) icecave válasza kutkut (#1637) üzenetére


icecave
nagyúr

Pont hogy nem. i4-nek van sokkal jobb hangja, mint az előző szériákból bármelyiknek... Saját tapasztalat.

(#1640) Solar_Wind válasza icecave (#1639) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

Úgy-úgy.

(#1641) máyköl


máyköl
veterán

Tényleg jobb hangja van az I4 -nek.
Azért kérdeztem csak, mert egy osztálytársam vett egy shuffle -t. Egy másik osztálytársamnak meg van egy 3G -je, és mikor meghallgatott rajta egy zenét, állította, hogy az ő 3G -je jobban szól...

(#1642) máyköl


máyköl
veterán

Ki hol nézi kedden a keynote -ot? Szifon? Handras?

(#1643) plus44 válasza máyköl (#1642) üzenetére


plus44
veterán

Hol lesz stream?

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1644) tDr1v3r válasza máyköl (#1642) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Az Apple oldalán.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#1645) GALARDO


GALARDO
addikt

Most akkor mi van?[link]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#1646) mondomén válasza GALARDO (#1645) üzenetére


mondomén
őstag

Szombat, szóval már nincs messze a kedd.:)

(#1647) máyköl válasza GALARDO (#1645) üzenetére


máyköl
veterán

Aláírásod komoly... :DDD
Na, most már tuti nem veszek új iPhone -t. Már ha az S név arra utal, hogy csak belül frissítik a telefont.

(#1648) r4z válasza máyköl (#1647) üzenetére


r4z
nagyúr

Nem arról volt szó, hogy két telefont adnak ki idén? Egy frissített négyest és az ötöt?

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#1649) máyköl válasza r4z (#1648) üzenetére


máyköl
veterán

Mi az, hogy arról volt szó? Az Apple ezt ígérte? Nem. Csak találgatások voltak, de lehet, hogy így lesz, nem tudni.

(#1650) GALARDO válasza máyköl (#1647) üzenetére


GALARDO
addikt

Köszi! :DDD Én se fogok, még egy évig biztos elleszek az i4-el. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.