Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

?[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1802) Iomega


Iomega
őstag

Ricardo, hol a reggeli kávé? Mondjuk Én teát kérnék szépen, ha lehet!

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#1803) rankesz válasza joey04 (#1794) üzenetére


rankesz
veterán

Akkor nem jövök haza egyenesen a melóból, hanem szokás szerint elcsábulok 1-2 (3-4 ;] ) sörre... Mire hazaérek remélem a MA-n kint lesz a lényeg, meg gondolom youtube-on lesz hendzon video...

Bezzeg egy hét múlva nyomatják az 1440p-s live youtube streamet... :P

(#1804) joey04


joey04
titán

A szifon már át is állt a Live közvetítéskor megszokott formára. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1805) GALARDO válasza joey04 (#1804) üzenetére


GALARDO
addikt

Mennyire vártam már ezt a napot, iOS 5 végleges verziója is ma fog megjelenni?Úgy értem, hogy már lehet este frissíteni, vagy az még legalább 1hét?

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#1806) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

ezért nem lehet beperelni a samsungot :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1807) Iomega válasza Mr.Csizmás (#1806) üzenetére


Iomega
őstag

Kíváncsi leszek, hogy a közrongálók, mikor lépnek a színre.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#1808) icecave válasza GALARDO (#1805) üzenetére


icecave
nagyúr

Majd kiderül, de akármikor is teszik elérhetővé, én eddig mindig vártam... mivel több millió embert egyszerre ráugrott, be is f*stak a szerverek, aztán 1 napig csak 2-300 "Jajj, megakadt a a letöltésem, most milesz" hozzászólásokat lehetett olvasni.

(#1809) joey04 válasza GALARDO (#1805) üzenetére


joey04
titán

nekem van egy olyan érzésem, hogy igen. :)
mondjuk én megvárom a jb-t szóval nekem mindegy. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1810) philoxenia válasza Mr.Csizmás (#1806) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A Samsung Magyarország 3400 embert foglalkoztat közvetlenül.[link] Ráadásul még sokkal többet bérmunkában, plusz a beszállítók.... Ezt még az ellenségeinek is el kell ismerniük...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1811) joey04 válasza Mr.Csizmás (#1806) üzenetére


joey04
titán

ekkora reklámnál megértem miért szálltak be.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1812) Iomega válasza joey04 (#1811) üzenetére


Iomega
őstag

Ügyesen lépte meg ezt a Samsung.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#1813) philoxenia válasza joey04 (#1811) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hát, ezt ne vegyétek kötekedésnek, de a Samsung, persze nemcsak a mobilos üzletág, azért tudja legalább merre van Magyarország... Az Apple pedig csak nemrégiben értesült róla, kívülálló szemmel nézve.... Mostanság lettünk csak rajta a térképükön. A honlapon is még az üdvözlés van:[link] Holott magyar kapcsolatuk nagyon régen volt már, érdemes elolvasni Bojár Gábor könyvét....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1814) Mr.Csizmás válasza joey04 (#1811) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mond az valamit, hogy a főváros egyik ikonja? vagy megint a kecseghomár lopós szamszung?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1815) GALARDO válasza philoxenia (#1813) üzenetére


GALARDO
addikt

Van olyan hely, ahol még Európáról se hallottak. ;) Na meg a Samsung nem csak egy mobilgyártó, szép is lenne ha nem foglalkoznának velünk. :U

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#1816) joey04 válasza Mr.Csizmás (#1814) üzenetére


joey04
titán

mond, de nem látom miért kéne leborulni. Egy szó jut eszembe: hasznos. Mind a 2 fél részére. Ennyi, se több, se kevesebb.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1817) philoxenia válasza GALARDO (#1815) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem az utca népe, nem az alkalmazottak, hanem a vezetők... Olvasd el a könyvet... ;)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1818) Mr.Csizmás válasza joey04 (#1816) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ilyen aláírással én se gondolhatnék mást :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1820) joey04 válasza Mr.Csizmás (#1818) üzenetére


joey04
titán

nem látom az összefüggést. Belekalkulálva, hogy az ellen is szót emeltem, amikor nem az applet hanem a nokiát másolták. csak 2 dolog változott: 1.: akkor AS volt az akivel vitáztunk, de azóta kinőtte magát egy samufan generáció. 2.: a nokia nem lépett, az apple viszont próbál.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1821) Mr.Csizmás válasza joey04 (#1820) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

én csak a casablancából idéztem, majdnem szó szerint

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1822) twine válasza joey04 (#1820) üzenetére


twine
addikt

"Belekalkulálva, hogy az ellen is szót emeltem..."
próbáld inkább azt taglalni mi ellen nem emeltél szót....? :DDD van olyan? ;]

(#1823) rankesz


rankesz
veterán

Hoppá hoppá... mégse temessük még

("sokáig él az, kinek halálhírét költik...")

(#1824) Ricardo válasza Iomega (#1802) üzenetére


Ricardo
félisten

Az nincs. Van helyette más [link]

[ Szerkesztve ]

(#1825) Iomega válasza Ricardo (#1824) üzenetére


Iomega
őstag

Azért egy tea jól jött volna.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#1826) ForRedGlory válasza twine (#1822) üzenetére


ForRedGlory
félisten

+1 :K

(#1827) Ricardo válasza Iomega (#1825) üzenetére


Ricardo
félisten

Most teázom. Ti nem kaptok, mert van olyan aki ezt a gyengeség jeleként értelmezi :DDD

(#1829) Iomega válasza Ricardo (#1827) üzenetére


Iomega
őstag

Ha most fogyasztod éppen, akkor meg eleve megkínálhatnál.

Dupla kávé? :D

FRG: -1

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#1830) ForRedGlory válasza Ricardo (#1827) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Csak a homérok telyáznak :D

(#1831) rankesz válasza ForRedGlory (#1830) üzenetére


rankesz
veterán

Bannoltakról jót vagy semmit... [link] [link] [link] [link] [link] [link] [link]

:))

[ Szerkesztve ]

(#1832) Iomega válasza rankesz (#1831) üzenetére


Iomega
őstag

telya8 nincs még? :D

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#1833) ForRedGlory válasza rankesz (#1831) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Legalább valami kreativitást belevitt volna a nevébe mint számsor... Kíváncsi vagyok, mikor jön össze a top10 :DDD

(#1834) sagit


sagit
addikt

Rosszabb minôségû lesz az új iphone?[link]

Am az alma ügyvédbácsi miket beszél?

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#1835) Mr.Csizmás válasza sagit (#1834) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

csak az elhallgatott igazságot...

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1836) INMOTEP válasza rankesz (#1831) üzenetére


INMOTEP
őstag

Rossz fiuk ;]

(#1837) llaszlo válasza rankesz (#1831) üzenetére


llaszlo
veterán

Most már értem, hogy miért máshol trollkodik és nem itt.

(#1838) joey04 válasza twine (#1822) üzenetére


joey04
titán

nincs. és nem is lesz.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1839) joey04


joey04
titán

Mire lehet ma este számítani?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1840) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Mi lenne, ha Steve Jobs egy fényképezőgép-gyártót vezetne?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1841) Ricardo válasza joey04 (#1839) üzenetére


Ricardo
félisten

"iPhone 4S. Ő lesz az új iPhone. Minden jel erre mutat, az iOS bétában megtalált név vagy akár a német Vodafone honlapja. Lesz benne A5-ös processzor, több memória, jobb kamera, de ugyanaz a dizájn. Ahogy a 3GS egy gyorsabb 3G volt. "

Ennyi :F
Remélem többet villantanak a készülék/készülékek terén.

(#1842) kutkut válasza Mr.Csizmás (#1840) üzenetére


kutkut
addikt

Jók a kommentek! :DDD pl:
"A Samsung be lenne perelve." :))

Meizu MX3 32GB

(#1843) r4z válasza Ricardo (#1841) üzenetére


r4z
nagyúr

Őszintén szólva örülnék, ha maradna a dizájn. A két fekete sávból viszont vehetnének el helyet a kijelzőnek, így lehetne ugyanakkora házban nagyobb (+0,2-0,3") kijelző.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#1844) philoxenia válasza Ricardo (#1827) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Remélem nem úgy mint a rendőrök.... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1845) Ricardo válasza philoxenia (#1844) üzenetére


Ricardo
félisten

Bízzunk benne. :DDD
Azért egy 3g->3gs fejlődésnél több kellene.

Igaz még a i4 is veri az összes piacon lévő készüléket így felesleges

(#1846) k. válasza Ricardo (#1845) üzenetére


k.
őstag

Egyetértek :)

A vicc az, hogy itt a fórumon ugye nagyrészt Tech oldalról indulnak ki az emberek. Ismerek nem egy embert, aki még mindig azért tartja elitnek a szifont, mert kézbe veszi, és gyors, szép, szóval pöpec. Most az, hogy ezt a pöpecséget 1ghz-n és nem 2* 1.4ghz-n tudja, az nekik mind1.
A kijelző pedig nekem tök jó. 4 colos X10ről "váltottam vissza" 3.5re, és nem hiányzik a 4 col, ennek élesebb a kijelzője, a teló is jobb, hogy kisebb, szóval nekem bejön. Lehet 4 col, de SOKKAL ne növekedjen a mérete, az nekem nem lenne szimpi.

(#1847) philoxenia válasza Ricardo (#1845) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Igazából jelenleg az látszik, hogy a perek fontosabbak az innovációnál.... Vissza fogják még sírni Pista bácsit, fogy a kreativitás.... :(
Igazából az első az valóban forradalmi volt, most valami hasonló kéne, ha nagyobb számban szeretnének új vásárlókat, vagy az árral kellene lejjebb menni szvsz....
Nem a műszaki , hanem a gondolkodásbeli változás az ami kéne, akkor ismét meghatározhatnák az irányt....
Most a meglévőt tökéletesítgetik, de az kevés a piacszerzéshez....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1848) joey04 válasza Ricardo (#1841) üzenetére


joey04
titán

Meg talán nagyobb kijelző. Hogy a neve 4S vagy 5, az teljesen mindegy. Mást nem igazán kell, és nem is igazán lehet beletenni.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1849) k. válasza philoxenia (#1847) üzenetére


k.
őstag

Ezekben a perekben Steve keze is benne volt ám. Te sem gondolod, hogy ezek úgy hipp-hopp nélküle születtek. Tudott róla, sőt az előkészítésben is részt vett biztosan.

Egyébként pontosan az volt a lényeg, hogy az első szifon "üssön".
Ugyanis ma, bárhogy, bárki mondja, menő a szifon, és ezt azzal érték el. Innentől már elég a kisebb innováció-max pár tech geek rág be-, a lényeg a tökéletesítés, és a hype növelése.

(#1850) Mr.Csizmás válasza k. (#1849) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vagyis a tetőponton van/volt a telefonos termékvonal, innentől már csak csökkenés várható.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.