Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#153651) odrif válasza gyuromoj (#153650) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Köszi, ha tehetem mindenképp megnézem.

20 éve a Prohardveren

(#153652) válasza -Ben- (#153647) üzenetére



őstag

Ja, bocsi

Más

Asztali teniszněl nincs izgalmasabb :D

Más

Kezdem megszeretni ezt a XZ1 - est. Azt tudni kell hogy bikaerős, pariban van sebességben az X-el üzemidő meg egyszerűen hihetetlen. 10 óra használat 95% ról 30% de majdnem ugyan olyan zárt mint az iPhone Nem tudok egyéni csengő hangot beállítási. A filekezelő ugyan úgy nem lát semmit mint iPhoneon. A súlyával van a legnagyobb bajom. Gagyi könnyű Zenére csalódás képek nem rossz de annyira meg nem teszteltem. Nyelvi lokalizáció sokkal jobb.

(#153653) Cyberpunk válasza (#153646) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Kínaiakat mindenki összekeveri úgy is, még a technika is. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#153654) gyuromoj válasza Cyberpunk (#153637) üzenetére


gyuromoj
veterán

Kíváncsian várom az első benyomásokat. :)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#153655) odrif


odrif
MODERÁTOR

Akkor Federer az ellenfél, 2 nap múlva.

20 éve a Prohardveren

(#153656) gyuromoj válasza odrif (#153655) üzenetére


gyuromoj
veterán

eredmények.com ezt írja: 21.01.2018 01:00

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#153657) odrif válasza gyuromoj (#153656) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

igen, látom köszi.

20 éve a Prohardveren

(#153658) Cyberpunk válasza gyuromoj (#153654) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hétfőn szándékozom venni, ha találok készleten, vagy netről, ha messze van csak. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#153659) odrif


odrif
MODERÁTOR

20 éve a Prohardveren

(#153660) Zjunior válasza szekra (#153648) üzenetére


Zjunior
veterán

Fogja a picsát, felszabadulva játszhat nem sok vesztenivalója van... :C

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#153661) válasza Cyberpunk (#153658) üzenetére



őstag

Vegyél, hamarosan kint lesz az S9, AI chippel

(#153662) Zjunior válasza (#153661) üzenetére


Zjunior
veterán

MIkor?

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#153663) válasza Zjunior (#153662) üzenetére



őstag

WMC-n mutatják be utána de az első félévben szerintem marciusban

(#153664) Tibee86 válasza (#153663) üzenetére


Tibee86
veterán

Árazásra kíváncsi leszek, van egy sejtésem, hogy a sima s9 is közel lesz a 300-hoz itthon.

[ Szerkesztve ]

(#153665) szekra válasza Zjunior (#153660) üzenetére


szekra
őstag

Annál több nyerni valója, főleg ha még előnyben is lenne, beleremeg az ember keze hidd el.

(#153666) -Ben- válasza Zjunior (#153660) üzenetére


-Ben-
veterán

Tele lesz a gatya, ez 100% ...

(#153667) válasza Tibee86 (#153664) üzenetére



őstag

Én meg arra hogy a Bixby tudni fog-e magyarul és mit takar a mesterséges intelligencia

[ Szerkesztve ]

(#153668) B-L-A-C-K válasza -Ben- (#153666) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Esélytelenként indul fogdásokban is szinte, 17x pénzt fizet rá ha nyer, és 1.02x ha kikap.

[ Szerkesztve ]

(#153669) szekra válasza B-L-A-C-K (#153668) üzenetére


szekra
őstag

Hát na ez az.

(#153670) Cyberpunk válasza (#153661) üzenetére


Cyberpunk
félisten

De abban nem lesz ceruza, az azért a Note lényege, persze sokan csak a mérete miatt veszik az is igaz.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#153671) Cyberpunk válasza odrif (#153659) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Jaj az emberi butaság határtalan. :DDD :N

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#153672) válasza Cyberpunk (#153670) üzenetére



őstag

Én nem azt mondtam hogy vennék csak szélesitettem a világnézetedet. Én is pen párti vagyok.

(#153673) Cyberpunk válasza (#153672) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Majd a Note 9, noha arra őszig várni kell szerintem, persze ha forgalmazzák itthon majd, mert az is megeshet hogy nem, amolyan Note 4 mintára.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#153674) Cyberpunk válasza Cyberpunk (#153673) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Egyébként a Mate 10 Pro is nagyon bejön, csak ott nincs cerka, így inkább a Note-ra tenném a voksom, de nagyjából 50 ezerrel olcsóbb, ellenben egyáltalán nem rosszabb. Mérlegelni kell kinek mi éri meg jobban. Ár/érték arányban jobb választás, ha nem kell az S-Pen nyújtotta plusz, na meg azért a Note kamerája is jobb.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#153675) válasza Cyberpunk (#153674) üzenetére



őstag

Mate10 pocsék kamerába elmosódott f...
Note9 S9 béllel csak kérdés mikor. Most én elvagyok az XZ1C-vel reggel óta nyúzom és 67% van benne. Ha nem lesz ennyi időm 3 napot vígan elfogadott menni. 📶 meg fenomenális. Nem láttam még rajta 4 pálcánál rosszabbat. 🚍 - on később fog 📡 jelet mint az i7, S7 de röccené nélkül fut a Sygic. 🏭 - i töltővel fel 🕒 alatt 60%-on van de 🔥 az aksi, úgy hogy egy kisebb töltőt hassznalok. Amúgy csont ❄ YouTube alatt is.

[ Szerkesztve ]

(#153676) madgie válasza Cyberpunk (#153674) üzenetére


madgie
titán

Az S8-on (meg szerintem a Note-on is) van moddolt Pixel-Nexus kamera, eszméletlen néha a HDR+, a szifon csak integet messziről neki...

(#153677) Cyberpunk válasza madgie (#153676) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja listán is a másodiknak hozzák ki általában a Note-ot, a Pixelt meg elsőnek, aztán az X-et.

LG V30 is tetszetős, főleg a DAC miatt, zenebuziknak talán a legjobb, persze itthon nem kapható hivatalosan.

Azért van élet iOS-en kívül is, már ha túl tudjuk tenni magunkat azon, hogy a megszokott appjaink esetleg máshogy néznek ki.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#153678) válasza madgie (#153676) üzenetére



őstag

Ez így van de még a Pixel2 sem dupla kamerás.

Cyberpunk

Sony nagyon gyenge zenén annyira karcos a magas hogy tönkre teszi az egész hangképet. Próbáltam 96KHz HD meg DTS formátumokat hát a szifon jobban szólt.

[ Szerkesztve ]

(#153679) válasza Cyberpunk (#153677) üzenetére



őstag

V30-nak 1 baja van Annyira ronda a hátulja azzal a fényes plasztikkal hogy a 4 dactól is ement a kedvem. Amúgy semmi extra azoknak jó akik 50 Ohmos fejhallgatót használnak. Annyi hogy az 1 dacos mobil spektrum jelénenek a többszöröse amplitudoban. Torzítás nélkül nagyobb hangnyomasra képes.

[ Szerkesztve ]

(#153680) Cyberpunk válasza (#153679) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja jobb fejeseket is meghajt.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#153681) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Nem szokásom videózni, de csináltam egy rövid szösszenetet a furryk-ről a téli MondoCon-on. Havalakitesetleg: YouTube

(#153682) Cyberpunk válasza r3dsnake (#153681) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Cukik. Biztos jó volt, egyszer én is elmegyek. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#153683) válasza r3dsnake (#153681) üzenetére



őstag

Jaj de édi.

Vágóképeknél csúszik a szinkron

[ Szerkesztve ]

(#153684) B-L-A-C-K válasza r3dsnake (#153681) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ú de cuki mukikák! :B

Mondjuk ha már fenőtt emberek ilyenbe lelnek örömöt nem az utcákon kellene idétlenkedni hanem gyerek kórházakat látogatni.

(#153685) Cyberpunk válasza B-L-A-C-K (#153684) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem értitek, ez egy közösség, szubkultúra, ha úgy vesszük. És egy ilyennek kellenek az ilyen események, mivel ezek építenek, és mások is megismerhetik. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#153686) Gergőke88 válasza B-L-A-C-K (#153684) üzenetére


Gergőke88
addikt

Ment a dislike gondolom.
Mondjuk totálisan kivételesen totálisan egyetértek veled. De elfogadom, hogy szűk látókörű vagyok.
Redsnake te hány éves is vagy? 2x ugye? Mert oké, ha 12-14 éves gyerekek ezzel akarnak kitunni...

(#153687) Cyberpunk válasza Gergőke88 (#153686) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Na igen felnőtt emberek egy tetszőleges csoportja még mennyi mindent tud művelni, ami gyerekes, például legózás, vagy mesefilmek nézése és a többi. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#153688) B-L-A-C-K válasza Cyberpunk (#153685) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Persze ez 8-10 éveseknek szerintem is jó móka, de itt felnőttek cukiskodnak, ami részemről még jó is lenne ha pl beteg gyerekeknek idétlenkednének, hogy felvidítsák őket....De ugye szó sincs erről.

Na de mind1, nem vagyunk egyformák.

(#153689) Gergőke88 válasza Cyberpunk (#153687) üzenetére


Gergőke88
addikt

Persze én is fogok felnőttként legozni a gyerekemmel.
De itt felnit “férfiak” “nők” farkasnak öltözve ölelgeti egymást és pride zászlót lengetnek.

(#153690) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hát nagyon másként látjuk a dolgokat, szerintem a légynek sem árt ez, így aztán felesleges kiakadni rajta. Mint írtam a különböző tetszőleges csoportok szeretnek néha összejönni, akár nagyobb számban is. Jó nyilván erősen más téma, de most hirtelen egy egyszerű példa autó tuningshow. Mások? Noná! Hétköznapi emberek, mint a furryk, csak van amikor kicsit mást mutatnak magukból. Nos lényegében ez itt sincs máshogy. Az meg hogy rainbow flag van-e tök mindegy, e halmazon belül is vannak kisebb halmazok/csoportok, ahogy a tuning mániások közt is van meleg, hetero, punk, rocker, ügyvéd stb... Csak vannak olyan csoportosulások, ahol kicsit élfogadóbbak másokkal szemben. Na de mindegy, a múltban sem tudtunk közös nevezőre vergődni ilyesmivel kapcsolatban, ne firtassuk ezt inkább. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#153691) w333


w333
félisten

(#153692) -Ben- válasza w333 (#153691) üzenetére


-Ben-
veterán

Ilyesmitől én is tartottam néha, de szerencsére engem eddig elkerültek ezek a dolgok. Szomorú, hogy ilyen megtörténhet... :(

(#153693) B-L-A-C-K válasza Gergőke88 (#153689) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az a meleg zászló? Akkor inkább a kórházas példát is visszaszívom, oda se menjenek ezt reklàmozni. Szóval akkor összegezzük: idétlenkednek, cukiskodnak, össze vissza egy meleg zászlót lengetve kabala jelmezekben felnőtt emberek...Aha, király!

(#153694) Cyberpunk válasza w333 (#153691) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Jaj hát én biztos agyvérzést kapnék. :U :(

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#153695) Cyberpunk válasza B-L-A-C-K (#153693) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ne általánosíts, mellesleg nyugodtan mehetnek gyerekekhez is, a meleg nem fertőző, sőt kikérem magamnak! ;] Még a végén kiderül, hogy meleg=pedofil. :DDD

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#153696) B-L-A-C-K válasza w333 (#153691) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Most ha nagyon köcsőg lennék beírnám hogy: làtjátok, ezért kell venni iPhone-t... ;]

Cyberpunk: félre érted, nekem csak a reklámozással van baj, és azt minek?

[ Szerkesztve ]

(#153697) r3dsnake válasza B-L-A-C-K (#153693) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Jajmár ez a hiszti. Az a zászló random odakerült, nem mi vittük, és különben is kinek ártott bárki ezzel? Ha kinéznél a mondoconra egyszer a furryk ott a legátlagosabb és legkevésbé furcsa szerzetek ott.

Amúgy gyakran megyünk erre-arra "furwalkolni" és a random járókelők, főleg a gyerekek főleg imádják. Karácsony környékén szaloncukrokat is osztottunk a gyerkőcöknek mikulás sapkában. Komolyan elképesztő, hogy egyből a rosszat kell látni egy aranyos és szerintem kedves szabadidős tevékenységben is.

Ha valaki attól számít felnőttnek, hogy nem tud kicsit gyerek lenni, és élvezni a megmosolyogtató, bolondos dolgokat, akkor remélem én sosem fogok felnőttnek számítani.

(#153699) Cyberpunk válasza B-L-A-C-K (#153696) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Reklám elég szubjektív megítélni mi az, no meg hogy az miért is baj, ha egyébként nem árt. Ez a reklámozás kitétel mindig furcsa egy ellenérv, és sajnos ezer sebből vérzik. Persze lehet érvelni a ha nem lenne ez, vagy ha nem lenne az, akkor ez lenne, vagy azzal. De lehet aztán nem úgy lenne, így a vita sem ésszerű erről, ma már ezt jól látom. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#153700) B-L-A-C-K válasza r3dsnake (#153697) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

"Az a zászló random odakerült, nem mi vittük"

Jaja, egyik bokorba volt pont véletlenül, pont egy langyi zászló, ha még nem is te mondanád azt mondanám lehet elhiszem, de így...:) Az hogy meg gyerekek vannak oda az egészért nem mondtál vele olyan nagyot, hiszen gyerekes az egész.
Azért meg hogy beraktad, és elmondtam a véleményemet róla nem kell besértődni.

Téma meg nem érdekel erről már, szóval részemről lezárva.

(#153698) szekra: Látom már törölted, és azt írtad kamu. Én nem hinném, sajnos egyre több ilyenről hallottam már, csak ilyenkor azt nem értem hogy a futár az állásával miért játszik, mert kiderül ki rakta oda úgyis, és megy a levesbe.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.