Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#154551) Gsx-rr válasza B-L-A-C-K (#154549) üzenetére


Gsx-rr
veterán

En az I7-et siman vittem a medencebe es csinaltam fotokat a viz alatt.
Az X-et is mar martottam be a vizbe.

I4-em volt ami kuka lett mert mindig vittem a furdobe es teljesen eloxidalodott a csatlakozoja

Secret: tok jo a kadban fekve youtube videokat nezni :)

[ Szerkesztve ]

(#154552) -secret- válasza Gsx-rr (#154551) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

De az i4 nem is volt IP67-es.

(#154553) -Ben- válasza Gsx-rr (#154548) üzenetére


-Ben-
veterán

Az szép... Pedig elvileg ki kellett volna bírnia. :N

(#154554) GALARDO válasza Gsx-rr (#154548) üzenetére


GALARDO
addikt

Az szép, mondjuk egy telfonból még nem lehet nagy következtetéseket levonni. De ez nem az az árkategória, ahol belefér egy ilyen baki.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#154555) B-L-A-C-K válasza Gsx-rr (#154551) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jó, egy halom videót láttam már én semmi baja nem lett, na meg amúgy is lehetne vízbe vinni nem kellene bajának lenni, de ugye sok olyan videó is van hogy baja lett. Tudom ez is gáz, főleg egy ilyen összegű készüléknék, de mindaddig nem is lenne baj ha garanciában foglalkoznának vele, de onnantól kezdve hogy köztudott hogy erre nincs garancia nem kísérletezek vele. Lehet 100ból 1nek lesz baja, de 300 ezerért nem fogok kockáztatni.

[ Szerkesztve ]

(#154556) Gsx-rr válasza -secret- (#154552) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nem de nem a viztol ment tonkre. A paras kozeg nem tetszett neki.

Black: pont ezekert a dolgokert mar 3-an vagyunk akik varjak a Febr. 25-ot :)

(#154557) radi8tor válasza Gsx-rr (#154556) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Persze a pára kicsapódik belül. Főleg ha hűvösebb szobából viszed be a melegebb fürdőbe.
Laptopot se illik hideg autóból behozva rögtön bekapcsolni. Sokan nem tudják, aztán jó kis zárlatot csinál benne a párakicsapódás.

⭐ Stella

(#154558) -Ben- válasza Gsx-rr (#154556) üzenetére


-Ben-
veterán

Aztán meg alig várjátok, hogy visszatérjetek iOS -re. :) Tudom, ritka szar lett az iOS11, de stabilitásban még mindig a kukarobot előtt van. Ha droidos telefont veszek, az biztos, hogy Huawei lesz, de egyelőre nekem jó a X.

(#154559) Gsx-rr válasza -Ben- (#154558) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Biztos nekem is jo lenne,ha ugy mukodne ahogy kell

(#154560) B-L-A-C-K válasza Gsx-rr (#154556) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Hidd el én is alig várom már lecseréld... ;]

7etape: Nekem a legújabb frissítés óta semmi bug nem volt eddig, vagyis nem rémlik.

[ Szerkesztve ]

(#154561) Gsx-rr válasza B-L-A-C-K (#154560) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Bizok benne,hogy fogsz kapni valami erdemrendet az Apple-tol :)

(#154562) r3dsnake válasza -Ben- (#154558) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Én most pár napja használok valami xiaomi tepsit, de ez a méret kiakaszt. Nem tudom összeszámolni hányszor ejtettem el és kaptam el a levegőben félúton. Mondjuk egyébként is szarrá van törve, szóval nagy bajt nem okoznék vele. De az 5,5" használhatatlan. Főleg, hogy ilyen elcseszett érintőgombos visszavan a készülék alján amit lehetetlen elérni, a szokásos iOS-es visszafelé suhintás meg nem működik ezeken.

Ja és az értesítések kezelése pláne katasztrófa.

Felüdülés lesz visszakapni gariból az SE-t.

[ Szerkesztve ]

(#154563) válasza B-L-A-C-K (#154549) üzenetére



őstag

Ez a szemétség. IP robbanás biztos de ne vidd víz alá. De akkor miért állítják? Ma már alap a 30 perc.

(#154564) radi8tor válasza (#154563) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Sőt a kristály(víz)tiszta hangminőség :D

⭐ Stella

(#154565) Zjunior válasza B-L-A-C-K (#154560) üzenetére


Zjunior
veterán

Neked eddig se volt bajod vele soha.
Hibatlan a keszulek es a rendszer is.

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#154566) -Ben- válasza B-L-A-C-K (#154560) üzenetére


-Ben-
veterán

Nálam azért történnek meglepő dolgok, de bízom benne, hogy a 11.3 megoldja. Persze nem komoly problémákról van szó, de az iOS ennél igényesebb volt mindig. Néha panaszkodtam az iOS10 -re, de az sokkal „profibb” volt, mint a 11.

(#154562) r3dsnake: Megértem... :K Én se szeretem a tepsi telefonokat. A 4,7" -es i6/6s/7/8 is határeset, a(z) X meg egyértelműen nagy már nekem. Nem sokkal nagyobb, de pont annyival, hogy már nehezen bírok vele. Talán majd egyszer jön egy SE méretű telefon minimál kávával... :D

[ Szerkesztve ]

(#154567) Gsx-rr válasza -Ben- (#154566) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Itt ilyent ne allits! Tokeletes az X es az Ios 11.

Nem ertem miert faj valakinek ha ki meri jelenteni ,hogy az eddigi legrosszabb telefonja az X.

Ebbe semmi orom nincs, inkabb csalodottsag!

Es az ,hogy innen is mar tobben latolgatjak a valtast az elgondolkodtato!

[ Szerkesztve ]

(#154568) Cyberpunk válasza r3dsnake (#154562) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ezek két kezes készülékek ezt kell elsősorban tudatosítani. Persze nem minden helyzetben előnyös ez, de valamit valamiért. Használati szokások kérdése.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#154569) GALARDO válasza r3dsnake (#154562) üzenetére


GALARDO
addikt

Én pont emiatt sosem ejtettem le, akkora, hogy mindig meg tudom fogni. :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#154570) r3dsnake válasza Cyberpunk (#154568) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

De nem érdekel, hogy két kezesnek van kitalálva, számtalanszor nincs két kezem hozzá. Kényelmetlen és otromba. Nem ad annyi pluszt a nagyobb kijelző, hogy közben kínlódás használni.

[ Szerkesztve ]

(#154571) Gergőke88 válasza r3dsnake (#154570) üzenetére


Gergőke88
addikt

Matyizas közben szükség van az egyik kézre igazad van.

(#154572) GALARDO válasza Gergőke88 (#154571) üzenetére


GALARDO
addikt

:DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#154573) B-L-A-C-K válasza Zjunior (#154565) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Így van, X a király!!!!négy!négy!44.

(#154574) B-L-A-C-K válasza Gsx-rr (#154567) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

"Nem ertem miert faj valakinek ha ki meri jelenteni ,hogy az eddigi legrosszabb telefonja az X."

Én meg azt nem értem ha valaki folyamatosan szarozza, abszolút nincs meg elégedve vele, miért gyötri és kínozza magát...? :/ Le kell cserélni és nem hisztizni.

(#154575) Cyberpunk válasza r3dsnake (#154570) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Akkor nincs mit tenni marad az SE neked, mint egyedüli lehetőség.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#154576) Gsx-rr válasza B-L-A-C-K (#154574) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Mar leirtam parszor, szerintem ennyire nem vagy szenilis meg,hogy ne emlekezt ,hogy azonnal lecserelem amint kijon a telefon amire varok. De addig se fogom mar remelem hasznalni, kaptam egy eleg jo ajanlatot ra :).

[ Szerkesztve ]

(#154577) B-L-A-C-K válasza Gsx-rr (#154576) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nemrég te vádoltál meg azzal személyeskedek, miközben semmi ilyet nem írtam, de látom ez neked jól megy...

Szenilis még nem vagyok, az meg ha nekem valami nem jön be nem szenvedek és sírok állandóan miatta hónapokig, nem jön be, fogom eladom, veszek mást addigi is ki nem jön a kiszemelt új modell. De neked úgy látom jó ez "szenvedés" november óta, lehet legalább valamin csámcsogni állandóan.

Illetve neked tulajdonképpen frissítsek óta mi is még a problémád? Az hogy berezzen egy minimálisan ha bezársz egy programot? Face ID nálad nem lehet sz@r mert nem is használod, így most min is megy a hiszti a telefon még mindig?

[ Szerkesztve ]

(#154578) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Szerintem megint te neveztel meg eloszor engem ,hogy el kellene adnom,holott a hozzaszolast nem neked cimeztem.
Abban a pillanatban ha valaki hangot ad a nemtetszesenek, te azonnal ugrassz es felhaborodsz mintha fizetnenek erte.

Igen! Amikor kilepek egy programbol rezeg ,holott ki van kapcsolva a haptic.
10 bol 5x landscape modba van a locksreen. Es az uj csoda,hogy elolapi fotozasnal elhomalyosodik a kijelzo.
Tudom mondta mar,hogy kell ido mire jol mukodik a rendszer. De lassan mar 5 honapja ugy tre az egesz ahogy van.

Persze ,hogy hoborgok! Eddig nem volt egyik Iphone-ommal se gond,pedig tobb ideje hasznalok Iphone-t mint te!

(#154579) B-L-A-C-K válasza Gsx-rr (#154578) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én nem háborodok fel, az még nagyon messze van ettől, csak csodálkozok azon ha valakinek valami nem jön be, miért van nála már 3 hónapja...Azt írtad elődökkel nem volt gond, miért nem lépsz akkor vissza addig míg meg nem jön az S9-ed? De nem, inkább megtartod hónapokig, és idegesíted magad vele állandóan...

A másik meg az a legjobb ha szerinted átmész majd androidra, ott semmi gond nem lesz...:) Én csak azért nem írok erről véleményt mivel nem használom, viszont 1 légtérbe vagyok olyan kollégámmal akinek S8 van, és látom ott se minden tökéletes, de majd meglátod te is.

(#154580) icecave válasza B-L-A-C-K (#154579) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem fenékig tejfel, épp nem rég írtam, milyen az élet "odaát", alapvetően Apple fan-ként, 3 hónappal a váltás után: [link]

(#154581) B-L-A-C-K válasza icecave (#154580) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én tudom, szoktam olvasni, meg mint említettem látom is, csak azért nem hozom itt fel, mert tényleg nem használom, és nem is érdekel, így miért fikázzam. Az viszont szomorú mind2 oldalról hogy 2018-at írunk, a telefon árak az egekben, és egyik alatt sincs még egy tökéletesen hibátlan oprendszer.

(#154582) madgie válasza r3dsnake (#154562) üzenetére


madgie
titán

Nem hiszem, hogy akkor gond lenne a Sájómira egy ingyenes All in one gestures appot telepíteni, amivel úgy programozod a suhintásokat, ahogy akarod.

(#154583) icecave válasza B-L-A-C-K (#154581) üzenetére


icecave
nagyúr

Ezen én is le vagyok halva. Ha már kifizetünk ennyit egy sz*ros telefonért, elvárható lenne, hogy ne legyen tele idegesítő kis bugokkal (mert nem nagyok ezek egyik oldalon sem).

(#154584) Gsx-rr válasza icecave (#154580) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Amiket ott leirsz negativumkent, az engem pl nem erint. Bluetooth eszkosz akkuszazalek, Skype...

Black: nem erted! A gond ,hogy 2-3 evvel ezelott a megrogzott Iphone-os kozossegbol szinte senkinek nem jutott eszebe valtani. Ez valtozott utana mikor az I6 dizajnt mar tul sokaig huztak.
Az Ios 11 meg csak feltette az I-re a pontot.
Nekem az X-bol a felfele suhintasos kilepes hianyzik ,de ha jol tudom mar ez is megoldhato Droidon.

(#154585) r3dsnake válasza madgie (#154582) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Van gyárilag egykezes mód is rajta, de ezek ilyen "szarnak egy pofon" megoldásoknak tűnnek, attól a telefon még nem lesz kisebb, vagy kezelhetőbb. Maximum minimálisan.

(#154586) icecave válasza Gsx-rr (#154584) üzenetére


icecave
nagyúr

Tudom, irtam is, hogy az én esetemben ez a helyzet.

(#154587) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Nem ertem pl az Aod-t miert hagyta ki az Apple?
Ha lenne meg Jailbreak meg lehetne oldani?

(#154588) r3dsnake válasza icecave (#154580) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

A mobilfizetést irigylem legjobban. Az AOD nem hiányzik apple watch mellé.

(#154589) Cyberpunk válasza icecave (#154583) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ma már a vevő a béta teszter is egy személyben. ;)

Én is váltok 3 év után. 1 év SE, az előtt meg 2 év 6 Plus volt, lehet megbánom, de majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#154590) icecave válasza Cyberpunk (#154589) üzenetére


icecave
nagyúr

Ha adsz neki elég időt, szerintem nem fogsz, persze nem minden téren. Általában azok a legnagyobb hangúak, akik több év iOS után 1-3 nap droid-ra térés után fennhangon nyomatják,hogy hát ez szar. Hozzáteszem, ugyanígy van ez fordítva is. Nagy hatalma van annak, amit az ember megszokott, legyen az bármilyen oprendszer.

(#154591) kovbandi82


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Ugyanaz a xar mindkettő. Droidról jöttem át, mindig is droidos voltam.
De valahogy mégis meggyőzött minden hibájával együtt az IOS. Nem hiszem, hogy visszaváltanék.
- és mellesleg azóta nem gyötör, hogy random módon gondol egyet a Play service, és jól leszívja az akksit-

(#154592) szekra válasza Gsx-rr (#154584) üzenetére


szekra
őstag

Sok appoddal mi lesz? Vagy nem használsz sok fizetőst ?

(#154593) B-L-A-C-K válasza kovbandi82 (#154591) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én is simán átmentem volna, mert pl egy S8 is baromira tetszik, az érintéses fizetés is, de egyszerűen az android rendszer nem kell. Mikor be kell állítanom egy új ilyen készüléket már herótot kapok.

(#154594) Gsx-rr válasza szekra (#154592) üzenetére


Gsx-rr
veterán

1-2 fotos dolgon kivul nem. Igaz azt mar neztem, van par program amivel szoktam hulyeskedni(a baratnom tobbet) fotoszerkesztos appok, de annyira nem fognak hianyozni.

Multkor kerdeztem, hogy vajon a tulszaturaltsag ami latszik az S8 kijelzojen az X-el szemben az vajon a valos felvetelen visszanezve milyen lehet.
4k 60 fps-ben vettem fel mindent es meglepodtem mikor tv-n visszaneztem ,hogy elegge tulszaturalt.
Bar nekem tetszik. De kell egy kis utomunka,nekem kicsit sotetnek tunnek a felvetelek

(#154595) Cyberpunk válasza Gsx-rr (#154594) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szerencsére oda állítja az ember, ahová csak akarja, alapból elég durván túlszaturált színeik vannak. De mozi módban például már elég jó.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#154596) GALARDO


GALARDO
addikt

Még mindig a hetes széria a legnyerőbb. :P

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#154597) madgie válasza r3dsnake (#154585) üzenetére


madgie
titán

Mármint mitől nem lesz kezelhetőbb? Ugyanúgy visszaléphetsz balról suhintással, ugyanúgy kiléphetsz alulról suhintással, mint az X-nél, vagy akár berakod a bal alsó sarokból átlós felhúzásra a futó alkalmazásokat. Millió opció van.

(#154598) Cyberpunk válasza GALARDO (#154596) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ha nem uncsi a forma. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#154599) GALARDO válasza Cyberpunk (#154598) üzenetére


GALARDO
addikt

Nekem eddig ez a formaterv volt a best, szóval... :)

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#154600) Cyberpunk válasza GALARDO (#154599) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nekem már nagyon unalmas, ha szifon, akkor 1000x inkább venném az X-et, már a forma miatt is szvsz. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.