Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#154751) Cyberpunk válasza viega1 (#154746) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Most meddig maradsz? :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#154752) Gergőke88 válasza Zjunior (#154745) üzenetére


Gergőke88
addikt

Egyébként ti együtt mosogattok kint?

(#154753) madgie válasza Gsx-rr (#154742) üzenetére


madgie
titán

Persze, hogy sötét, dupla fény kell a 60 fps miatt, ilyenkor 1/60 záridő felé nem mehet, míg 30 fps-nél ez 1/30.

Amúgy a Filmic Pro, vagy hasonló appok engednek 25/50 fps-t is, meg minden szuperséget.

(#154754) viega1 válasza Gergőke88 (#154752) üzenetére


viega1
csendes tag

Persze ő van a feketében én a fehérben

Apple termékek a legjobb áron garanciával :)

(#154755) Gsx-rr válasza madgie (#154753) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Azt ertem,de 1080/60 fps nem sotet.

A 25 fps az miert annyira jo?

(#154756) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

En nem szoktam hasraesni igy dolgoktol amik tortennek a vilagban.Tobbszaz meteres felhokarcolok, emberi teljesitmenyek, de hogy igy valaki kib@szott az urbe egy autot szerintem annyira nagykepu es gizda,hogy ezt nem lehet uberelni!
Tenyleg minden elismeresem!
:D

(#154757) madgie válasza Gsx-rr (#154755) üzenetére


madgie
titán

25/50, ez az EU norma. Netre nyilván mindegy, de ha bármilyen broadcast jellegű dologra kell a felvétel, ott a PAL rendszerhez fognak ragaszkodni. Emellett az is előny, hogy az EU váltakozóáram 50 Hz-es, emiatt a 30/60 fps sokkal hajlamosabb beltétben az interferenciára (villogás) a videókép. A 25/50 pont ehhez lett "méretezve".

(#154758) Gsx-rr válasza madgie (#154757) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ahhha, ertem. Koszi

(#154759) ittakary válasza Zjunior (#154745) üzenetére


ittakary
nagyúr

Visszatert a szerelmed zotya

(#154761) Zjunior válasza Gergőke88 (#154752) üzenetére


Zjunior
veterán

Nem, ő hitelügyintéző, es hobbi szinten klímákat javít, majd nem Mészáros L féle...:/

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#154762) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Munkatársam kicsit disznolkdott :))
[kép] [kép]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#154764) Zjunior


Zjunior
veterán

Persze, burkoltan buzitni lehet, haverokat bevedeni lehet a szankciok meg hasrautes szeruen mennek, ilyen ez az off topik..
Olyanmint a Fidesz:D

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#154765) radi8tor válasza Zjunior (#154764) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ki mint vet úgy arat. Aki szándékosan beáll a ponba azzal nem tudunk mit tenni. De ha valaki rászáll a másikra azt nem hagyjuk.

⭐ Stella

(#154766) Chereiose


Chereiose
addikt

Szerintetek 6s Plusról érdemes cserélni sima 7-re, vagy 8-ra? Kicsit már nagy ez a méret (nem is kijelzőben, mert azt bírom, hogy ilyen nagy, de pl. leülni nem lehet ekkora tepsivel), ezért gondoltam, na meg kezdi érezni ezeket a lassításokat, sokszor hard resettel újraindítom és akkor megint felgyorsul. Viszont akkumulátor teljesítményben gondolom a 8 fele ennyit bír, ami elég necces, de valamit valamiért...Igazából azért is gondolkodom, mert lejár a T-nél a hűségem és akkor lehetne kötni egyet (a mostanim nem szolgáltatós, független), bár nem tudom mennyire érné meg havi részletfizetéssel 2 évig fizetni, nagy kedvezményeket nem ad egyik szolgáltató sem, +2 év múlva nem tudom mennyire lesz már elavult a 8, és addig biztos meg kéne tartanom ugye a hűség miatt. Viszont már el tudnék fogadni egy méretcsökkentést :D

(#154767) leslieke válasza Chereiose (#154766) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem 8-ra igen, tovább lesz támogatott.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#154768) szekra válasza radi8tor (#154765) üzenetére


szekra
őstag

Megint ki lett dobva a kis méregzsák? :DDD

(#154769) viega1 válasza szekra (#154768) üzenetére


viega1
csendes tag

Nemlettem. Amugy nemvagyok ideges tipus :D

Apple termékek a legjobb áron garanciával :)

(#154770) válasza viega1 (#154746) üzenetére



őstag

Isten hozott druszám :D

(#154771) válasza radi8tor (#154765) üzenetére



őstag

, Visszatert a szerelmed zotya"

Ahogy mondod :D

(#154772) radi8tor válasza (#154771) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem tudom kiről van szó. Te honnan tudod kiről van szó?

⭐ Stella

(#154773) válasza radi8tor (#154772) üzenetére



őstag

Viega1 VS itakary nem?

Madgie

Kellemesen csalódtam az XZ1-ben. Tirolban lőttem a hegyekben éjszakai képeket holdfeny mellett. Durván részletes és hangulatos képek lettek. Nincsenek fekete értékelhetetlen foltok csak annyi ha nagyon belenagyitok kicsit zajos de normál formátumban tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#154774) radi8tor válasza (#154773) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem ez csak feltételezés. ;) És semmi sértő nincs benne.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#154775) viega1 válasza radi8tor (#154774) üzenetére


viega1
csendes tag

Persze ha én irnám jönne a privát azonnal tiltás 30 napokra . Már megszoktam.

Megértem radiátort is mert ha odaszolna a másik oldalnak akkor jönne rögtön hogy most csak azért mert én az vagyok?.....

Így legalább nincs conflict. Ki kell rakni a legujabbat problem solved

[ Szerkesztve ]

Apple termékek a legjobb áron garanciával :)

(#154776) radi8tor válasza viega1 (#154775) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Vak is látja, hogy egyvalakivel van gondod, nem láttam egy normális hozzászólást tőled itt irányába. Ez a rászállni valakire tipikus példája.
De ahogy már privátban is kértelek hagyj fel ezzel. Ez lesz a legjobb neked. :R

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#154777) -Ben-


-Ben-
veterán

Megnéztem az üvegfóliás videódat Black, konkrétan ezt. Miért ad olyan gyötrelmes hangot, amikor a kijelzőt hengereled? :D A henger hangja alapból ilyen, vagy csak a kijelző könyörög az életéért? :D

radi: OK, akkor ez normális. :) Hamarosan én is felpattintok majd egy üvegfóliát....

[ Szerkesztve ]

(#154778) radi8tor válasza -Ben- (#154777) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Persze, a ragacsos hengernek ilyen hangja van üveg vagy műanyag felületen.

⭐ Stella

(#154780) kali válasza GALARDO (#154779) üzenetére


kali
legenda

Én meg örülni, mert kell az az ujjlenyomat-olvasó, pont ezt írtam le többször is, bizonyos helyzetekben körülményesebb a X jelenlegi megoldása, pedig többször is nekiveselkedtem, hátha csak megszokás kérdése, de nem teljesen.

(#154781) GALARDO válasza kali (#154780) üzenetére


GALARDO
addikt

Teljesen egyetértek. Felőlem maradhat a fészájdí is, csak ki lehessen kapcsolni. :)

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#154782) -Ben- válasza GALARDO (#154779) üzenetére


-Ben-
veterán

Ez csak egy elemző véleménye. 2018-ban szerintem 100% hogy nem kerül vissza a Touch ID...

(#154783) GALARDO válasza -Ben- (#154782) üzenetére


GALARDO
addikt

Jövőre akarok váltani. ;)

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#154784) viega1 válasza -Ben- (#154782) üzenetére


viega1
csendes tag

Valahogy nemtudom elképzelni , hogy valaha kompromisszum mentes lesz ez a face id mert ugy sosem tudod használni mint egy touch id-t, én örülnék ha visszakerülne az lcd-be integrálva, valahogy használhatobb lenne úgy. Tudom van akinek jó és működik.... De számos olyan élethelyzet van amikor kényelmetlen a használata.

Én leginkább annak örülnék ha valaki tényleg csinálna egy jó alternatívát, mert szerintem az apple nemfogja eldobni a face id-t. Amugy egy ipadbe vagy laptoba sokkal több értelme lenne

[ Szerkesztve ]

Apple termékek a legjobb áron garanciával :)

(#154785) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Régi szép idők, amikor nem volt mindenki paranoiás, hogy megfigyelik, és csak egy SIM kód volt. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#154786) Sukta 95


Sukta 95
tag

ez csak nalunk a vad keleten szokas, hogy a postas nem hozza ki a leveleket? ami eleg nagy gaz, tekintve, hogy az egyik kozjegyzotol jott volna. de legalabb a felszolitast megkaptam (magyarul ketszer sem hozta ki az adott levelet). a posta meg szettarja a kezet, hogy ez van.

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#154787) radi8tor válasza Sukta 95 (#154786) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

3 opciód van, beszélsz a kézbesítővel vagy jattolsz a kézbesítőnek. Utolsó megoldás bemenni a postahivatalba és hivatalosan panaszt tenni a kézbesítővel szemben.

⭐ Stella

(#154788) Sukta 95 válasza radi8tor (#154787) üzenetére


Sukta 95
tag

beszelnek en a kezbesitovel, de minden honapba mas az, ha epp nem talalnak senkit, akkor kozmunkasok vannak befogva a feladatra.. hivatalos panaszt tettem mar 10x legalabb, a valasz mindig az volt, hogy sajnaljak, a kezbesitot szankcionalnak, de mar nem all a posta alkalmazasaban.

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#154789) Cyberpunk válasza Sukta 95 (#154786) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Itt is megesik, volt hogy a csekk a határidő után érkezett meg egy héttel.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#154790) Totheground válasza Sukta 95 (#154788) üzenetére


Totheground
addikt

Ez megy mar evek ota... Tragya melo 0 penzert meg a kozmunkasnak is budos. Keszin a legutobbi postas amelyiket "ismertem" borderline analfabeta volt, ami egy kezbesitonel azert erdekes tulajdonsag...

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#154791) viega1 válasza Sukta 95 (#154788) üzenetére


viega1
csendes tag

Bátyám a postánál dolgozik, hát sajnos brutálisan tul vannak terhelve a kézbesítők 2 néha 3 járatot visznek és amit leirsz abbol lehet arra következtetni, hogy brutális mennyiségű anyag van már feltorlódva bent. Gondolom azt viszik ki amiért jatott kaphatnak. Sok céges levél + nyugdij

Kutya nem megy postásnak , már kevesebb a jatt , sok nyugger alapbol bankba kapja már a nyugdijat , sok cég meg postafiokot bérel

Az alapbérről ne is beszéljünk

[ Szerkesztve ]

Apple termékek a legjobb áron garanciával :)

(#154792) icecave válasza B-L-A-C-K (#154738) üzenetére


icecave
nagyúr

Vennék ilyen tapadós hengert, melyik a jó?

(#154793) Totheground válasza icecave (#154792) üzenetére


Totheground
addikt

IKEA.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#154794) radi8tor válasza icecave (#154792) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

IKEÁs van neki, olcsó is, jó is.

⭐ Stella

(#154795) B-L-A-C-K válasza icecave (#154792) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen most IKEA-s van, de bàrmelyik jó, csak ne ez a ragadós gumis legyen, hanem ilyen rétegelt lehuzhatós, Tesco/Auchan-os is jó.

[ Szerkesztve ]

(#154796) icecave válasza B-L-A-C-K (#154795) üzenetére


icecave
nagyúr

Zsír, köszi, akkor megveszem, amit láttam az Intersparban, ott is olyan van,hogy le tudod cserélni, vagy venni a rétegeket, ha már nem tud rá mi tapadni.

(#154797) Sukta 95 válasza viega1 (#154791) üzenetére


Sukta 95
tag

esetemben a kozjegyzotol nem jott level, arrol, hogy orokolok es kituztek a targyalas datumat. ha meg nem jelenek meg, hogy visszautasitsam az oroksegem, a nyakamba varrnak automatikusan jo par millio addosaggot, ilyenkor meg jelentsem fel a postat? vagy majd a fellebbezes koltsegeit alljak ok? arrol nem beszelve, hogy nem az elso eset, nem kaptam mar meg korabban birosagi vegzest, egyetemi felvetelit, stb..

korabban az egyik postas reggel felvette a muszakot es kihajitott mindent az elso kukaba, kirugtak es kesz, csak ettol a karosultak nem jartak jobban.. :)

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#154798) radi8tor válasza Sukta 95 (#154797) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ez nem az a kategória, hogy akkor is kézbesítettnek tekintik, ha át se veszed?

⭐ Stella

(#154799) viega1 válasza Sukta 95 (#154797) üzenetére


viega1
csendes tag

Kemény a munkamorál ott akkor. Sajnos felvesznek már bárkit akit lehet mert annyira nincs ember

Apple termékek a legjobb áron garanciával :)

(#154800) radi8tor válasza viega1 (#154799) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én levelem 2 hete áll az OLK-ban Budaörsön vagy Ferihegyen nem tudom. EU-n belülről jött még vámolni sem kell. Csak ki kéne hozniuk.

⭐ Stella

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.