Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120551) lacy86 válasza Bling95 (#120549) üzenetére


lacy86
addikt

Nem tudom mit akarok keresni :DDD
kirandulos - pihenos ( nem egesznapos )

Ragnar95!

Ezaz! Koszi! :C :C

[ Szerkesztve ]

(#120552) Bling95 válasza Ragnar95 (#120550) üzenetére


Bling95
őstag

nekem aquaworld jutott eszembe hátha arra :DDD

szerk : na akkor megoldódott. az mondjuk annyira nem egy hosszú program, ha esetleg jó idő lesz várkert bazár, parlament és bazilika környéke elég szépen meg van csinálva, szerintem egészen hangulatos. Persze parkolás mint mindig szívás, de úgyse sétál az ember órákat.

[ Szerkesztve ]

(#120553) lacy86 válasza Ragnar95 (#120550) üzenetére


lacy86
addikt

Mondjuk nem tudom mennyire fog neki "orulni" :U

Bling95! ;)

[ Szerkesztve ]

(#120554) Bling95 válasza lacy86 (#120553) üzenetére


Bling95
őstag

Ha az állatkertet szereti ezt is fogja :D

(#120555) agabe válasza B-L-A-C-K (#120548) üzenetére


agabe
addikt

Ha mondjuk kartya nem art ha magadnal van...legkozelebb, es jo esetben az elado mas szolgaltatos igy konnyu kiprobalni rogtom kettovel ;)
vag vigyel ket sim-et pl.

[ Szerkesztve ]

(#120556) válasza lacy86 (#120551) üzenetére



őstag

Campona

(#120557) válasza agabe (#120555) üzenetére



őstag

Én azt szoktam mondani telefonon h. Vodás vagyok és élőben Telenoros karit teszek bele. :D

(#120558) B-L-A-C-K válasza agabe (#120555) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Te most komolyan nekem osztogatsz tanácsokat? :D Vettem már pár ájfónt, most csak lusta voltam megnézni, meg láttam a gyerek is normális, azaz nem hazudik, de benézte ő is.

(#120559) agabe válasza B-L-A-C-K (#120558) üzenetére


agabe
addikt

Ezert csodalkozom miert nem probaltad...en meg ujnal is kiprobalom nem kimondottan a fuggetlenseg miatt, de legalabb tuti, hgy mukodik a telefonos resze is, meg s mikrofon, hagszoro stb.
Lehet olyan, hogy az elado johiszemu, es vissza is veszi mont ahogy most is, de azert az macera ;)
Latom most hirdetesben mar telenoroskent adja, es 115-rol inditja az arat.
Van most hirdetett szinten silver fuggetlen 110-ert igaz nem irja a garit szoval valoszinuleg nem garis mar, es van space gray 115-ert (masfel eves).
Ezek sincsenek rossz arban, bar 110-ert garival fuggetlenul tenyleg jobb lett volna.

[ Szerkesztve ]

(#120560) B-L-A-C-K válasza agabe (#120559) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Cserélni akarta elsőnek a hirdetésben én írtam rá érdekel, utána meg mondtam 110-be elmegy így is, azért rakta ki 115-be, tényleg szép amúgy, hibátlan.

Láttam már azt a fehéret, ráírtam de még nem írt.

(#120561) GALARDO


GALARDO
addikt

Na, ez az civil háború nem is lett vészes, tetszett. Bár nem szeretem az ilyen hosszú filmeket.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#120562) Bling95 válasza GALARDO (#120561) üzenetére


Bling95
őstag

Nekem baromira tetszett, fel se tűnt hogy milyen hosszú mert 5 unalmas perc nem volt benne.

(#120563) agabe válasza B-L-A-C-K (#120560) üzenetére


agabe
addikt

Lehet tul sokat akarsz alkudni abbol a masik feherbol ;]

(#120564) hdanit610 válasza B-L-A-C-K (#120560) üzenetére


hdanit610
aktív tag

Én elpasszoltam a 6+-t, mert tényleg túl nagy tepsi volt. Végül 100-ért vitték el, majd volt itt akciósan telenoros, 64-es minden tartozékkal 100-ért, úgyhogy megvettem azt és most boldog vagyok. :D

A két készülék megvétele között volt kb. 10p és 3km távolság, addig elérhetetlen voltam... mennyei érzés volt! :))

(#120565) B-L-A-C-K válasza hdanit610 (#120564) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Akkor jól jártál, mondjuk olcsón adtad el, de olcsón is vetted (gondolom i6-ról van szó mert azt nem írtad), csak nehogy tiltsák...

[ Szerkesztve ]

(#120566) agabe válasza hdanit610 (#120564) üzenetére


agabe
addikt

6+ 100-ert igwn jutanyos volt foleg ha fuggetlen, de legalabb gyorsan eladtad.

(#120567) icecave


icecave
nagyúr

Újra jön a meleg, ismét valami megbízható dezodort keresek.

Tavaly, amiket ajánlottatok stiftek izzadás ellen jók, de a pólóim hónaljban úgy megkeményedtek, hogy törni lehet... mosógép se szedi ki semmi.

Ezeket használtam eddig: Rexona men xtracool fresh, Dove men +care clean confort, nivea men invisible for black and whiet, rexona inisble for black and white.

Most épp próbálkozom folyékonyakkal,ha azok nem jönne be, akkor még ott a gél. Addig persze lehet az összes pólóm szétcsesződik...

(#120568) madgie válasza icecave (#120567) üzenetére


madgie
titán

Akkor vedd fel a pólót, ha felszívta a bőröd a stiftet.

(#120569) Tibee86 válasza icecave (#120567) üzenetére


Tibee86
veterán

Nekem a Rexona man maximum protection vált be eddig a legjobban, de idén már valami természeteset akarok, épp most fogom kipróbálni Ilcsi-nek az új golyós deoját.

(#120570) lacy86 válasza icecave (#120567) üzenetére


lacy86
addikt

Nekem Rexona van
0% alkoholos ( erzekeny a borom )
Nem a folyekony

(#120571) legiaap válasza icecave (#120567) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én most Aloe Vera Shield-et használok. Természetes alapanyagok, semmi káros cucc nincs benne. Nálam bevállt.
De ha kifogy a tubus akkor asszony majd kotyvaszt valami házi egészséges deot azt megtölti vele. Tele ilyenekkel a YouTube.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#120572) icecave válasza Tibee86 (#120569) üzenetére


icecave
nagyúr

Az melyik? Én is olyanokat vadásztam, de egyik sem ért sz*rt sem sajnos, ami természetes (vagy legalábbis nincs benne alu, vagy parabén, vagy egyéb származék).

madgie: Úgy szoktam, de speciel a rexona meg a dove stift az elég "görény", rohadt nehezen szívódnak be, és még ha az ember azt hiszi, hogy ez megtörtént, akkor is csak a pólókon látja, hogy hoppá, mégsem. Esetleg kinyomja a bőröm,vagy nemtudom :D

legiaap: Van benne triclosan... szóval nem is értem, mitől nincs benne semmi "veszélyes". Néztem ezt régebben és pont emiatt az összetevő miatt nem használom. Mondjuk,ha belegondolok, hogy ami használ valamit izzadás ellen, abban vagy parabénszármazék, vagy alu, vagy trisclosan, vagy leaglább egy valami van, ami tuti "parás".

Olyat még nem találtam, ami totál természetes és használ is.

[ Szerkesztve ]

(#120573) válasza icecave (#120567) üzenetére



őstag

Nem tudom, de én fürödni szoktam. :DDD

(#120574) hdanit610 válasza B-L-A-C-K (#120565) üzenetére


hdanit610
aktív tag

Igen, egy mérettel lejjebb jöttem, sokkal jobban kézreáll. A 6+ telenoros volt, valóban elég olcsón ment el, cseréltem is volna, de ez már történelem. Jól volt ez így, valamennyi kockázat meg kell, de 2014. decemberében lett véve a készülék, és az eredeti tulajdonosától vettem, saját magát meg csak nem szopatja le, hogy nem fizeti.

Van egy kis esztétikai karcolás rajta, így régi vágyam teljesülhetett: nem használok tokot, mert nem érdekel, sőt, abban is gondolkodom, hogy a fóliát is ledobom róla és úgy használom, ahogy a mérnökök megálmodták. :) Kicsi öröm, tudom, de frankó érzés, hogy nem a következő tulajnak vigyázok a telóra, hanem végre kicsit lazább lehetek (persze ettől még nem fogom dobálni, vagy mostohán bánni vele).

(#120575) icecave válasza (#120573) üzenetére


icecave
nagyúr

Épp vártam, hogy ezt valaki beírja. Megnézem, hogy lezuhanyzol reggel, akkor délutánra/estére, kánikulában mennyire vagy friss és üde... :D

Tibee86: Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#120576) Tibee86 válasza icecave (#120572) üzenetére


Tibee86
veterán

[link] Én is próbálkoztam már sok hasonlóval, de egyik se vált be. Viszont nagyon régóta használok Ilcsi-s termékeket, soha nem csalódtam semelyikben így egy esélyt mindenképp kap.

(#120577) válasza icecave (#120575) üzenetére



őstag

Ezek mind a pólusokat húzzák össze vagyis kellenek bele a mérgek. Lehet létezik növényi kivonat is erre a célra de az azok a dél amerikai indiánok örök titka marad akik még nem láttak fehér embert :D

Amúgy ha lenne rá lehetőség a 40 fokos kánikulában akár félóránként Frissítően hat :D

[ Szerkesztve ]

(#120578) B-L-A-C-K válasza icecave (#120567) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem még mindig a barna Rexona a nyerő, amit csak az Ázsiába lehet már kapni. Megkeményedni meg hogy tud? Vágd le a hónalj kutyust és úgy kend be, és nem kell agyon kenni, 2x átmész rajta és cső.

(#120579) Bling95


Bling95
őstag

egyébként imádom hgoy amire az van ráirva hogy invisible ugyanugy csíkot hagy a polon :D nekem is jó lenne valami ami használ is.

(#120580) legiaap válasza icecave (#120572) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na akkor egy kis olvasnivaló neked: [link]
Amúgy ezelőtt a No-germs deot használtam, abba még ez sincs amit kifogásolsz. De ezért kell kivereni magadnak a deot így minden mentes lesz.
De jó még ha szódabikarbónát kensz fel vagy hintőport. Nem leszel szagos de illatos sem. Hidd el otthon vagyok a témában. Eleget olvastunk utána asszonnyal.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#120581) icecave válasza legiaap (#120580) üzenetére


icecave
nagyúr

Köszi, pont jók az ilyenek, mert ugye mint mindennél ez is olyan, hogy van ellenérv és mellette érv tanulmány is. Ezért emelem ki olyan sokszor, hogy a mai világban az ember csak annyit tud csinálni,hogy a sok infó közül kiválogatja a saját igazát és aszerint él.

Ellenben akkor lehet zaklatlak pár kérdéssel majd ha nem baj :D

B-L-A-C-K: Nincsen hónalj kutya. Bekeményedni úgy tud, hogy még többet kellene várnom biztos, amiíg beszívódik, de nem mindig tehettem meg,hogy fél órát vergődök félmeztelen, hogy beszívódjon a cucc. Plusz ott van, amit mondtam, hogy én már azt hiszem, beszívódott, aztán mégsem.

[ Szerkesztve ]

(#120582) radi8tor válasza legiaap (#120580) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Dehogy kell keverni magadnak. :N Vannak tiszta termékek a piacon: Farfalla, Dr. Hauschka. Én utóbbit használom kb 5 éve.
Alumínium tartalmú deo után sok hónap, akár 1-2 évnek is el kell telnie míg kiürül a szervezetből. (mellrákot okozhat férfiaknál is)
Ezek a tiszta deók hagyják izzadni a bőrt, mert a bőrnek izzadnia kell!
Akinek (egy bizonyos foknál) büdösebb az izzadtsága azt ki kell vizsgáltatni, mert valami gombásodás miatt van olyan szaga.
Egészséges szervezetnek nincs kellemetlen izzadtság szaga!

Ti miért nem a tiszta kozmetikumok mellett döntöttetek?

icecave: Ha borotválod is, azzal aztán tényleg elősegíted a káros anyagok bőrbe jutását:
"A dezodorok pedig különböző tartósítószereket tartalmaznak, s ugyanezeket a szereket az emlődaganatokban is kimutatták. A vizsgálatok szerint ezek a káros anyagok elsősorban azokat a nőket veszélyeztetik, akik borotvával szőrtelenítik honaljukat. A rendszeres borotválkozás ugyanis károsítja a hámszövetet, és megbontja annak folytonosságát. Így ahol a penge miatt elvékonyodik a bőr, a káros anyagok könnyen bejutnak a véráramba."

forrás

Mellrák nem csak nőkre veszélyes, de arra te is rá tudsz keresni.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#120583) Bling95 válasza radi8tor (#120582) üzenetére


Bling95
őstag

Az oké hogy hivatalosan kell izzadni, de mi van ha nem fér bele? Azért elég hülyén érezném magam az utcán óriási tócsával a hónom alatt, és nem a szaga miatt hanem a megléte miatt :D

borotválkozás máskérdés, mégha jobban is beszóvódik valami káros anyag akkorsem vagyok hajlandó nem csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#120584) radi8tor válasza Bling95 (#120583) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Túlsúlyos vagy vagy miért izzadsz sport nélkül az utcán?

⭐ Stella

(#120585) Bling95 válasza radi8tor (#120584) üzenetére


Bling95
őstag

Van rajtam felesleg de alapvetően nem vészes. Elég izzados tipus voltam mindig is. Természetes nem ilyenkor van a probléma hanem nyáron.

Mondjuk nem hiszem, hogy van olyan ember aki 40 fokban nem izzad :D Tény, én az átlagnál jobban.

(#120586) madgie válasza radi8tor (#120584) üzenetére


madgie
titán

Melegben te nem izzadsz? Nekem amúgy a lábam is mindig izzad, de például azért nem hordok hátizsákot, mert az is mindig rátapad a hátamra.

(#120587) Bling95 válasza madgie (#120586) üzenetére


Bling95
őstag

Igen nyáron én sem szeretem a hátizsákot :D

(#120588) #76385920


#76385920
törölt tag

DM sajátmárkás cuccain egész jók!

(#120589) Tibee86 válasza radi8tor (#120582) üzenetére


Tibee86
veterán

"Ti miért nem a tiszta kozmetikumok mellett döntöttetek?"
Mert nem használtak. :( Rosszul is vagyok ha belegondolok mit kenek nap mint nap magamra, de húzos napokon inkább, mint a testszag.
Most bízok az Ilcsisben, de ha nem válik be kipróbálom amit Te használsz. Tényleg Ilcsi kozmetikumokról mi a véleményed?

[ Szerkesztve ]

(#120590) legiaap válasza madgie (#120586) üzenetére


legiaap
nagyúr

A lábam nekem is izzadós bár szag nélküli. Én meg nyáron is ha cipőben vagyok vastag pamut zoknit húzok. Sokkal jobban szívja be a nedvességet és tartja hidegebben a lábam mint bármely más vékony zokni. De ha tehetem akkor csak vászon cipő zokni nélkül.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#120591)



őstag

10nm-s lesz az A10 uhhhh

(#120592) agabe válasza Tibee86 (#120589) üzenetére


agabe
addikt

Honaljra izzadsagszag ellen szodabikarbona.
egesz napra megoldja, es nincs benne semmi mu.

(#120591) SÖ:
tenyleg uhh..lehet a 7-essel nagyot dobnak hardverben nem ugy mint ketevente az eddigi S nelkuliekkel ?

[ Szerkesztve ]

(#120593) válasza agabe (#120592) üzenetére



őstag

Fogyasztásán kéne kidomborodnia de nem sok reményt fűzök hozzá ha vastagságban csökken másfél milit

Más
Tele van a hocipom hogy a ezereggyedik appal találkozom ami droidon megvan appstorban hiányzik .

[ Szerkesztve ]

(#120594) #76385920 válasza (#120593) üzenetére


#76385920
törölt tag

pl.?

(#120595) icecave válasza radi8tor (#120582) üzenetére


icecave
nagyúr

Tisztában vagyok vele, amikor tehetem, nem kenek minden sz*rt magamra,de ha van valami fontos dolog, ahol nem nézhetek ki úgy, mint egy "nem is tudom micsoda", akkor sajnos muszáj. Az a baj, hogy még nem találtam olyan izzadásgátlót, ami ha tele is van minden sz*rral, 100%-ban megfelelne 1-1 szituban. Vagy nem elég jó, vagy széjjeltossza a pólóim. :D

(#120596) válasza #76385920 (#120594) üzenetére



őstag

Natural Scientific, GMX MAIL, ePubconverter, RecForge, Hiper calculator így hirtelen.
YouTube belenéztem egy scifibe és ott folytatta ahol fél éve abba hagytam . Az más kérdés hogy nem emlékeztem már az előzményekre sem :D

[ Szerkesztve ]

(#120597) madgie válasza (#120596) üzenetére


madgie
titán

Droidra meg nincs normális Hyperlapse :(
(a Microsofté elég tré)

(#120598) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Rácsavartam a kis milc Nikonomra a nagy fixötvenes obit. Videónál nagyon durva makróhoz. Itt egy test footage, nagyon jól áll a kézi fókusz neki: [link]

Persze nem ideális/életszerű, hogy bárki így használja videzósára, már önmagában a remegés miatt is, de elég jól néz ki.

(#120599) B-L-A-C-K válasza radi8tor (#120582) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha borotválod is, azzal aztán tényleg elősegíted a káros anyagok bőrbe jutását

Inkább kerüljön akkor bele minthogy tiszta izzadt büdös legyen mindig a pólóm/ingem a kutyuska miatt.

Amúgy én ezt az említett fajtát reggel bekenem, egész nap elég.

[ Szerkesztve ]

(#120600) radi8tor válasza madgie (#120586) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mérsékelten. Amúgy ez is genetika. Van aki egyáltalán nem izzadós fajta.

Tibee86: Ilcsi átlagosnak mondható. Jobbnak mondják szerintem, mint amilyen valójában. Blueberry-t ajánlom inkább magyarok közül. Bár nemtom nekik van-e ilyen cuccuk. Szappant szoktunk venni néha Blueberry-ből.

⭐ Stella

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.