Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120051) nitro16 válasza Blaise (#120047) üzenetére


nitro16
senior tag

Én ilyenkor szoktam azt mondani, hogy egy jó diplomával vagy bármilyen másik végzettséggel miért keressek itt jól, ha külföldön megkeressem ugyan ezzel a melóval a többszörösét és még ottani árakhoz képest is sokkal jobban keresek. :DDD Bár sokan mondanák erre, hogy honvágyuk van vagy bármi ilyen.

(#120052) -secret- válasza gyuromoj (#120050) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Jövő péntek lemegy a német, utána go balcsi... be kő rúgni. ;]

(#120053) Sukta 95 válasza -secret- (#120043) üzenetére


Sukta 95
tag

Az biztos..jelen pillanatba napi 8 oraba melozok, de havi szinten tobbe kerul az egyetem, mint amit megkeresek. Magantanar, stb, ha nem akarom 10 evig jarni. Vicc.

Ui.: ettol fuggetlenul muszaj, csak erettsegivel baszhatom.

[ Szerkesztve ]

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#120054) gyuromoj válasza -secret- (#120052) üzenetére


gyuromoj
veterán

Nekem marad az Oktoberfest. :)
Balatonnál eddig életemben egyszer voltam, még 2009-ben. :B

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#120055) radi8tor válasza gyuromoj (#120054) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kiheverted már? ;]

⭐ Stella

(#120056) ittakary válasza gyuromoj (#120054) üzenetére


ittakary
nagyúr

Boven eleg.

Azota is ugyanugy nez ki.

[ Szerkesztve ]

(#120057) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Gondolom hogy nem sokat változott, csak kicsit cikinek érzem. :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#120058) Totheground válasza lacy86 (#119991) üzenetére


Totheground
addikt

Nagy kár lenne, simán a legjobb politikai szatíra és ma is 100%-ban helytálló. :K

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#120059) Tibee86 válasza gyuromoj (#120057) üzenetére


Tibee86
veterán

Fizetnének érte akkor se mennék a Balatonhoz, ne érezd annak. Minden ugyanaz, mint 20 éve, csak az árakban fejlődik.

[ Szerkesztve ]

(#120060) madgie válasza Tibee86 (#120059) üzenetére


madgie
titán

Egy hét Szlovénia után én nem bántam ,hogy megálltunk ott két napra. Na jó, a szállás sz*r volt, de azt módfelett élveztem, hogy a húslevest, gulyást, rántott húst zabálhatok a sok idegen cucc után :D

(#120061) Tibee86 válasza madgie (#120060) üzenetére


Tibee86
veterán

Gyűlölöm az emberek, a heringféle fürdőzősét meg még inkább, így inkább választom a cimborák medencéjét vagy az olyan tavakat ahova kevesen járnak. :D

(#120062) madgie válasza Tibee86 (#120061) üzenetére


madgie
titán

Ó, mikor mi mentünk, alig voltak.

(#120063) Bling95 válasza Ragnar95 (#120044) üzenetére


Bling95
őstag

Hirtelen be se ugrik mi volt a tema:D

(#120064) Tibee86 válasza madgie (#120062) üzenetére


Tibee86
veterán

Úgy lehet kicsit tűrhetőbb, nekem még nem jött össze Balatonozás tömegnyomor nélkül még hétköznap se nagyon.

(#120065) nitro16


nitro16
senior tag

Hát ilyent még nem basztam, vettem utazót ma. Beállítom ma itthon a 3 jegyű kódot 368-ra raktam, megvan vissza rakom nem nyílik ki rá, na mondom oké akkor most számzáras játék következik, próbálgatom,próbálgatom a számokat aztán végül 754-re kinyílt, oké akkor hagyom azon forgatom a számokat, hogy nem-e nyílik ki máson az rendben van. Vissza raktam 754-re és megint nem nyílik ki. :W :U Holnap vissza viszem a pi.....a.

(#120066) agabe válasza B-L-A-C-K (#120022) üzenetére


agabe
addikt

Itt van azert egy-ket fontos dolog amellett, hogy a fiat nem annyira biztonsagos.
A kis fiat sokkal regebbi gyartasu ezert alapbol gyengebb. Joval kissebb kategoria, emiatt is jobban serul.
A fiat nem az utkozojevel kapta el a volvot, mert annak az joval magasabban van, hanem a motorter es ami benne van gyurodott fel. Persze, hogy sokkal jobban serul ha gyengebb helyen kapja az utest.
Biztonsagi szempontbol jobb ha valami divatos es uj hobbiterepjaroban ul valaki mint egy regi alsokategorias autoban gyartotol fuggetlenul.

(#120067) Bling95 válasza nitro16 (#120065) üzenetére


Bling95
őstag

Azert szep lehetett vegigprobalni tobbszaz lehetoseget :D

(#120068) nitro16 válasza Bling95 (#120067) üzenetére


nitro16
senior tag

Ja, de érted meglett erre megint. Bár én vagyok a f........z mert boltba nem állítottam be. Így is válogattam ne legyen 4 kerekes mert letörik a francba, nagy legyen lehessen bele pakolni, olyan kereke legyen ami jó, zára is jó legyen(ez ugye szar mint kiderült), és akkor ne legyen kemény műanyag mert azt is oda vágják hamar. És ezért utaztam ma 2x45 percet (oda-vissza).

(#120069) #51177472


#51177472
törölt tag

Sosem taxizok, ritka alkalom, melyik cegtol erdemes autot hivni?

[ Szerkesztve ]

(#120070) legiaap válasza #51177472 (#120069) üzenetére


legiaap
nagyúr

Uber
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#120071) #51177472 válasza legiaap (#120070) üzenetére


#51177472
törölt tag

Probaltam, de valamiert nem fogadta el a kartyat. Adatok OK, de vmiert megis visszadobja. Szal marad a taxi.

(#120072) Blaise válasza #51177472 (#120069) üzenetére


Blaise
veterán

Főtaxi

(#120073) Ragnar95 válasza Bling95 (#120063) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Valami az olvasásról, pontosan már én se emlékszem, csak arra, hogy ellene kb nem lehetett érvelni, ezért nálunk kb senki nem választotta :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#120074) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Jófogás.hu ügyfélszolgálata 16 azaz tizenhat nap után válaszolt egy alap kérdésemre. :Y
Persze, hogy már rég nem aktuális.

⭐ Stella

(#120075) nitro16 válasza Ragnar95 (#120073) üzenetére


nitro16
senior tag

Te is akkor 2014-be érettségiztél. Lassu meg a gyors olvasásról kellet érvelni.

(Megint végig pöccintettem a számokat 368-754-544 lett most.) ;]

(#120076) Bling95 válasza nitro16 (#120075) üzenetére


Bling95
őstag

Tenyleg ! Nyilvan a lassu mellett ervelt mindenki aztan kesz :D

(#120077) Ragnar95 válasza nitro16 (#120075) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igen, akkor érettségiztem én is. És valóban, így már beugrott :R
Milyen számok ezek? :D

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#120078) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Emagtól vásároltatok már telefont? Garival volt már problémátok?

Xr

(#120079) nitro16 válasza Ragnar95 (#120077) üzenetére


nitro16
senior tag

Ja azt csak beírtam úgy külön. Vettem táskát és beállítottam a 368-ra nulláztam a számlálot és utána nem az volt a kód, megkerestem mire tette 754 megint nulláztam most 544-re tette. Majd holnap vissza viszem. :)

[ Szerkesztve ]

(#120080) legiaap


legiaap
nagyúr

[link]
:DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#120081) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Na lecsaptam a régóta kinézett órámra. Elég jó áron sikerült hozzájutni: [link]

8 ezer lett, szállítással együtt.

(#120082) lacy86 válasza r3dsnake (#120081) üzenetére


lacy86
addikt

Azt hittem Hello Kitty-s lesz :U

(#120083) kali


kali
legenda

tud mondani valaki - saját pozitív tapasztalat alapján - veszprémben különösen ajánlott éttermet?
köszi!

[ Szerkesztve ]

(#120084) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Légyszíves akinek faszságot van kedve hozzá fűzni az inkább le se írja!

Na, ugye van egy lány aki nagyon régóta barátom. Már írtam róla, februárban elmondtam neki, hogy kicsit több mint barátság. Akkor nagyon tekerte a fejét meg minden, hogy nem szeretne elrontani egy ilyen barátságot blabla.

Na mindegy beszerveztem egy másik lányt hadd féltékenykedjen, nem kellett sok idő másnap már egyből levágtam mivan. Kijött hozzánk csomószor, ő keresett. (Közhely, de amikor én közeledtem ő távolodott, azóta meg ő közeledett idézőjelesen/tudatosan én távolodtam.)

Aztán múltkor írtam neki, megyek XY helyre (oda valós a másik lány is meg oda szoktam járni edzeni) Na mindegy nem válaszolt utána, megkérdeztem, hogy "zavar a dolog? akarsz válaszolsz akarsz nem", annyit írt vissza "szerintem nagyfiú vagy már és el tudod dönteni kivel akarsz lenni" erre írtam én majd holnap elmesélem. Rákérdett az azutáni nap (múlt héten). Elmondtam neki te kellesz meg szerintem féltékeny vagy, nem adott igazat csak húzta a száját, aztán hazavittem ott előttük szokott kijönni mindig a lelkizés, elmondta szeret meg sosem voltam közömbös számára de ő igazából ez a barátság ami kettőnk közt van sokkal többet jelent, mert ha belekezdünk a kapcsolatba ezt már csak rombolni lehet. Ok, vége a beszélgetésnek szia.

Most, egy hete feltűnt, hogy írogat egy másik sráccal, elmondta, hogy ezzel a másik sráccal már volt együtt 28x átbaszta a fejét meg minden, lényegében ennyi volt a beszélgetés, én meg kitálaltam neki mindent őszintén, hogy nincs másik lány meg csak azért volt, hogy féltékenykedjen meg minden, persze kaptam a választ, hogy "letépném most a fejed legszívesebben" meg ilyenek. Na mindegy. Meg mondtam neki ugye egy hét múlva balcsi, hogy ha ebben a pillanatban sem tudsz választ adni akkor egy hét múlva sem fogsz tudni, de ő igen igen adok választ. Aha.

Tegnap találkoztunk...közben sokszor hívta egy olyan szám ami nincs lementve a telefonjába, válasz először "szia, 10 perc és otthon aztán csacsogunk". Hazavittem, ott vagyunk ház előtt megint hívja "szia igen látlak". Motor indul elmegy mögöttünk egy autó, hát mondom most ide fogod adni a telefonodat és én beszélni fogok a másik gyerekkel egyből levágtam ugye, hogy ő az. Odaadta tali megvolt minden megbeszéltünk mindent, hogy ővele is azt csinálja 1 hete amit velem 3 hónapja miket akar, persze elmondtam mindent én is neki, tök jó arc volt a srác de hát vetélytárs. Visszamentem lánnyal beszélgetni, én megmondtam neki, hogy ha nemleges választ kapok akkor engem elfelejthet, itt nincs már mit folytatni, ez már akkor el lett baszva (a barátság része) amikor én elmondtam neki, hogy többet érzek. Egy hetet adok neki, másik gyerek is, döntenie kell. Persze sírt mellettem, hogy nem tud választani már mást nem tudtam érvelni meg már a srác ellen sem ellenérvelni. Mondjuk én mindig azt mondtam neki vagyis most a napokban, hogy aki átbaszott 28x az át fog 29x is...erre annyit mondott most, hogy az én szavamnak jobban hisz mint a másikénak. Kibaszott szar helyzet, imidzs huss...padlón. Ja meg még ez az üzenet jött éjszaka.

Bocs ismételten a sírásomért.

[ Szerkesztve ]

(#120085) madgie válasza -secret- (#120084) üzenetére


madgie
titán

Nem faszságnak tartok, de nagyon gyerekes a hozzáállása, sok jót nem várnék ettől a helyzettől, sőt.

(#120086) -secret- válasza madgie (#120085) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Komolyan, én annyira biztosnak éreztem a dolgomat, 100%-nak. És nem csak beképzeltem ő is elmondta mit érez, faszom, ilyen helyzetben sem voltam még.

Sajnos mondanám neki menj a picsába, de ezt a hetet már megvárom, mert először is írásbeli utánra volt "megbeszélve" a dolog, hogy én addig várok de egy perccel sem tovább.

Én azt hittem, hogy nekem lesz lassú ez a hét, hát neki sokkal hosszabb lesz ha nem ad addig választ.

Csávónak is mi a faszt írjak erre vissza egész éjszaka ezen gondolkodtam. :(((

[ Szerkesztve ]

(#120087) agabe válasza -secret- (#120086) üzenetére


agabe
addikt

Vagy ne valaszolj a csavonak, vagy ha ugy erzed lehet vele oszinten beszelni akkor ird meg amit gondolsz.
Harmadik opciokent ird azt, ok, tegyen ugy ahogy o gondolja, te nem szolhatsz bele abba mit tesz.

Viszont a lany nehezebb dio, mert ilyen donteskeptelen. OK, hogy volt az a csavo mar korabban is amig veled "csak barat" volt, de ha akkor is volt neki is mogotte olyan erzese, hogy erdekled ennek ellenere nem alakult ugy a dolog amutomatikusan, akkor az mar lehet annak a jele, hogy nem biztos, hogy kell lennie kapcsolatnak, de ezt egyreszt konnyu igy kivulrol mondani, masreszt sok tenyezo ismeretlen szamunkra, es meg ha mi is lennenk hasonlo helyzetben akkor sem tudnank (legalabbis en), hogy konkretan most mi van.

Ha a masik csoka kiszall, akkor meg azon torheted a fejed, hogy csak azert valasztott teged a lany mert epp nem volt mas...es az is benne van, hogy ha az fog kiszallni akkor a csajnak tudat alatt megint o fog kelleni, meg ha tudatosan ugy is dont melletted teszi le a garast.

Asszem a lany fele most mar csak nyiltan es egyszeruen kell beszelni, ra is kerdezhetsz ma kesobb, hogy mi a helyzet a masik oldalon, mert ti is beszeltetek es legjobb tisztazni a dolgot minel hamarabb.

Ha nyilt hozzaallassal bizonytalankodast tapasztalsz a lany felol akkor en asszem hagynam az egeszet, hogy minel hamarabb tovabblendulhessek, mert lehet ugyan ebbol meg akkor is kapcsolat akar, de turelme nem lesz a lanynak ha esetleg csizolodni kellene, hogy tenyleg jo es tartos legyen...akkor meg neked sem lenne jo, mert (ahogy kivettem abbol amit irtal) nem csak rovid tavra gondolkodsz vele.
Csak akkor lehet tartos, ha nagyon passzoltok es minden teren, azaz ha eddig ahogy ismered nincs semmi olyan amiben mas a logikatok, masok a reakciok es csak pozitiv ami vele kapcsolatban eszedbe jut.

(#120088) -secret- válasza agabe (#120087) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én ezt kérdeztem tőle, mert mondta, ha most nem jön a másik srác akkor egyértelmű, hogy 100%-os a kapocs köztünk. De mondom mi van, ha összejövünk és RÁ egy hétre jön a srác, azt mondja akkor már esélytelen arról az oldalról.

Mást mond a szíve és mást az esze, ennyit mondott még. Részemről most off, nem rajtam áll a döntés, én ha nemet kapok megyek a picsába nem keresem többet akár mennyire is nehéz lesz. Én amit megtettem érte és nem értékeli a dolgot akkor mondjon nyugodtan nemet, már nem is a nemtől félek, hanem attól, hogy nem fog válaszolni és pedig nem fog.

Minden dolgot tisztáztunk én nem tudok már egy szót se mondani neki ezzel kapcsolatban, nincs értelme megint beszélgetni mert megint ott kötünk ki, hogy határvonal. Döntenie kell.

Srácnak tegnap elmondtam mindent őszintén, ő is. Annyit írtam most neki, hogy most nem tudok mit válaszolni aztán ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#120089) Laca1212 válasza -secret- (#120084) üzenetére


Laca1212
őstag

Tipikus hinta szitu. Szállj ki és ne hintázz tovább, mert csak jobban rátekeredsz és szívni fogsz! Komolytalan egy csaj ez, tervezni nem szabad Vele, max ha úgy jön ki akkor akció. De ahogy írod, már rácsavarodtál és többet akarnál. Hagyni kell a faszba, ez csak szarabb lesz számodra ha nem lépsz ki. Ha a tettek nincsenek összhangban a szavakkal, akkor az rég rossz. A csajnál meg pont ez van ahogy kibogarásztam irományodból.

Más:
Vazz, bevádolt Hapró, hogy FAKE cuccot hirdetek és igazoljam eredetiségét. Természetesen ez megtörtént, de akkor is... Más is járt már így?

(#120090) radi8tor válasza Laca1212 (#120089) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jaja, aki ilyen egyszerű kérdésben nem tud dönteni az később sem fog tudni dönteni komolyabb kérdésekben. Jól elvan így két pasi között. Nehéz dolog, de el kell engedni.

Másra: gondolom valaki jelentett téged. Ez a bevett szokás, ha eredetit árulsz akkor tiszta sor, nem lesz belőle semmi bajod.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#120091) Laca1212 válasza radi8tor (#120090) üzenetére


Laca1212
őstag

Igen, k@rv@ nehéz lesz túllépnie, de hosszútávon csak ez a jó megoldás. Hejj de sok ilyen hintáztatós nő van... :(

A feljelentőt csókoltatom(bek@pha@tja)! ;]

(#120092) -secret- válasza Laca1212 (#120089) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

ittakarynak volt valami hasonló szituja, sok drága egyforma vga-t árult aztán azért jelentették.

(#120093) radi8tor válasza -secret- (#120092) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

De nála lehet az a baj, hogy olcsón árul eredetit. Ma már minden baj. :)

⭐ Stella

(#120094) -secret- válasza radi8tor (#120093) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#120095) válasza -secret- (#120084) üzenetére



őstag

Szerintem az a faszság, hogy annak a másik lánynak az érzéseit szarba sem veszed, csak eszköz. Ne csodálkoz ha te is csak egy eszköz vagy csak még nem tudsz róla.

(#120096) -secret- válasza (#120095) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

De nincs másik lány, meg volt beszélve minden.

(#120097) válasza -secret- (#120096) üzenetére



őstag

Ja, az más. Bocs de nem volt türelmem végig olvasi :D

(#120098) B-L-A-C-K válasza r3dsnake (#120081) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Más téma: Apóssséké...

(#120099) lacy86 válasza -secret- (#120084) üzenetére


lacy86
addikt

Mint ahogy mar elottem is mondtak, skippeld a csajt.
( azt se tudja mit akar, inkabb "kicsit" legyel padlon mint "nagyon" )

(#120100) r3dsnake válasza B-L-A-C-K (#120098) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Awww, degyönyörű. :)

De ez az SE tényleg szar képeket csinál. Belenagyítva szét van mosva az egész. Az 5s 8mpx-es szenzorja jobbnak tűnik ilyen szempontból. ITT egy 5s-es kép mellett eredeti méretben. A szőrszálak sokkal jobban kivehetőek, az SE szétmossa. Ráadásul nálad a háttér egy nagy paca, 5s-nél meg nem. Többet vártam volna. A 6s-é is ilyen vacak?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.