Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109201) catroot válasza r3dsnake (#109200) üzenetére


catroot
veterán

Nagyon kíváncsi leszek merre megy majd az egész wp vonal.

Én a megjelenésekor nagyon belebuzultam. Anno az Omnia 7 esetén volt hasonló érzésem, mint most a szifonnál.

Csak aztán szépen múlt a dolog.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#109202) legiaap válasza catroot (#109201) üzenetére


legiaap
nagyúr

Egy dolog kell csak, higy sikeres legyen: [link]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#109203) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Eleg sokan tultoljak mar ezt az egesz iszlamellenesset foleg facen lehet latni. Indexnel minden masodik arrol beszel hogy az osszes arabot ki kell irtani vagy csak siman felegetni a taboraikat. Volt egy kefebajszos bacsi szazad elso feleben, talan meg o is elmorzsolna egy konnycseppet ha latna mennyi elvbaraja van.

(#109204) r3dsnake válasza catroot (#109201) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nincsenek ra appok, onnantol meg nem er semmit. 20e-ert is ugyanezt kapod.

(#109205) catroot válasza legiaap (#109202) üzenetére


catroot
veterán

Azt hittem, hogy android kell ehhez is. ;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#109206) joey04 válasza r3dsnake (#109200) üzenetére


joey04
titán

nem kellene wp, de a 6s plus jóval drágább, hiszen a 16GB-os 287k a 64-es már 326.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#109207) r3dsnake válasza joey04 (#109206) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Oke, de hiaba van nagy tarhely, ha semmit se tudsz telepiteni ra. :D

(#109208) lacy86


lacy86
addikt

Jovo het Penteken Black Friday!
( Vajon megint olyan sovany lesz mint tavaly :U )

(#109209) bobooo válasza lacy86 (#109208) üzenetére


bobooo
addikt

Hivatalosan csak 27.-én lenne

(#109210) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Ez kis meglepetés várt ma, akitől kaptam azért megírhatta volna hogy ki, mert megköszöntem volna neki... :B

(#109211) -secret- válasza B-L-A-C-K (#109210) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Isten barmai. :(((

(#109212) icecave válasza B-L-A-C-K (#109210) üzenetére


icecave
nagyúr

Pff.... múltkor nekem is Baján odanyomtak valamivel, de nem kocsival, volt 2 horpadásom a jobb hátsó-oldalsó ablak mögött. Mintha valami rúddal benyomták volna. "Szerem" az ilyet. Hihetetlen mekkora genyó emberek vannak, ha már balf*sz, vállalná a felelősséget.

Ahogy nézem, rendesen odab*szott a tiédnek, hangja se lehetett kicsi, ahogy karistolt, szóval biztosan nincs a pakliban,hogy "nem vette észre".

[ Szerkesztve ]

(#109213) B-L-A-C-K válasza icecave (#109212) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Persze hogy észre vette, bár annyira nem érdekel, mert úgyis biztosító fizet ha megvan ha nincs a tettes. Azért egy bocsi cetlit hagyhatott volna...

(#109214) icecave válasza B-L-A-C-K (#109213) üzenetére


icecave
nagyúr

Milyen biztosító az, ami fizet ilyenre? Mmint, hogy nem számít te vagy más csinálta? Casco van rajta?

(#109215) Ragnar95 válasza legiaap (#109202) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ennyi kéne mióta megjelent a WP, de ez egy ördögi kör, mivel nincs megfelelő felhasználói bázis, ezért a fejlesztőknek nem éri meg a befektetett időt, pénzt és munkát a fejlesztés, viszont mivel nincs elég fejlesztő és így app, így nem jönnek a felhasználók sem...
Bármilyen jók is amúgy a WP telefonok - bár személy szerint én sose vennék, mert nagyon nem jön be az oprendszer -, sajna ebből a körből nem valószínű, hogy ki tudnának törni, ha eddig nem sikerült.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#109216) B-L-A-C-K válasza icecave (#109214) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha te csináltad kell fizetni, vagyis önrészt, de ezt nem te csináltad így fizet a biztosító. Csak hívni kell ilyenkor rendőrt és kérni egy igazolást hogy bizonyítsd nem te törted össze.

(#109217) catroot válasza icecave (#109212) üzenetére


catroot
veterán

Faterom tavaly nyáron vett új autót. Télen, amikor rendesen fagyott, akkor valami hülye gyerek nekicsúszott a parkoló autójának.

[link]

A biztosító intézte a dolgot, szerencsére faszán meg lett javítva. Aztán miután elhozta, rá pár hétre félreállt az úton valamiért. Akkor meg egy biciklis nem vette észre és meghúzta pont azt az oldalt.

De azóta meg egy tízemeletesből ejtettek rá valamit. Akkor is egy helyben állt a kocsival. :D

Szerintem elvan átkozva. ;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#109218) Gergőke88 válasza B-L-A-C-K (#109216) üzenetére


Gergőke88
addikt

Azert ebben nem lennek biztos....
Maximum a mabiszhoz fordulhatsz..

(#109219) Hunt3r22 válasza catroot (#109217) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Golf ok. :DDD

[ Szerkesztve ]

Xr

(#109220) B-L-A-C-K válasza Gergőke88 (#109218) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én biztos vagyok nemme, mert felhívtuk előtte őket, annyit mondtak kérjünk rendőri igazolást és cső.

(#109221) whitezo88 válasza B-L-A-C-K (#109220) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ezt jó tudni. De honnan tudják, hogy nem te okoztad? Tudjuk hogy a biztosító nem szeret fizetni általában. Pl meghúzod te, beállsz valahova, majd mondod hogy így jöttél ide (mert pl boltba ugrottál be), hogy már ilyen volt.

(#109222) B-L-A-C-K válasza whitezo88 (#109221) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezt kérdeztem én is a rendőrtől, hogy mi van ilyenkor, aki okozta a kárt és bejelenti magának hogy neki is nekimentek ő is letudja biztosítózni, mondja elvileg igen, de a biztosító dönti el. Ez céges kocsi van rajta minden szar, szóval ezzel nem szoktak kötekedni, de ha saját kocsi akkor lehet a biztosító máshogy látja...Passz.

(#109223) kali válasza r3dsnake (#109200) üzenetére


kali
legenda

teljesen jó árak - az iphone ellenében is -, ha azt nézem, hogy 32 GB, dual sim, 24 hónap jótállás...stb.

[ Szerkesztve ]

(#109224) lacy86 válasza bobooo (#109209) üzenetére


lacy86
addikt

Edigital jovo het Penteken mar BF-ezik

(#109225) radi8tor válasza B-L-A-C-K (#109210) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

CASCO-val fogod intézni? Sima kötelező nem jó erre.

Nekem is Bridgestone téli van, igaz már cserére szorul. :B

⭐ Stella

(#109226) madgie válasza kali (#109223) üzenetére


madgie
titán

Ötvenet talán adnék egy WP-s telefonért :D

(#109227) -secret- válasza madgie (#109226) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ne túlozz.

Más: Még jó, hogy szakmaiban senki nem válaszol... töltőkábelt garanciára, hogy leadjam mit kell vigyek vele? (T)

[ Szerkesztve ]

(#109228) kali válasza -secret- (#109227) üzenetére


kali
legenda

mindent, az iphone-ra is vess keresztet néhány hétre, ha már nem kell a wp-s telefon! ;]

madgie; nekem simán ér (majd) annyit, mint a csúcs iphone, vagy bármelyik androidos csúcstelefon - már az én palettámat tekintve.

[ Szerkesztve ]

(#109229) -secret- válasza kali (#109228) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Beb*szna. :D

[ Szerkesztve ]

(#109230) madgie válasza -secret- (#109227) üzenetére


madgie
titán

Nem túlzok, nem tudok vele mit kezdeni appok hiányában. Egyik fényképezőgyártó sem írja meg a wifis appjait WP-re. No meg normálisan működik már rajta a push? Öcsém még pár hónapja is szívott vele.

[ Szerkesztve ]

(#109231) Gergőke88 válasza B-L-A-C-K (#109220) üzenetére


Gergőke88
addikt

Ha van casco akkor arra mehet a buli, de az onreszt akkor is te fizeted.
Mas esetben erre neked senki sem fizet. Az lenyegtelen hogy ceg neven van a kocsi vagy sajat.
Rendorseg lezarja a nyomozast majd, tettes ketlem hogy meglesz. Ellenben a parkoloban megneznem majd az ilyen szinu autot (ha ez otthon tortent, sanszos hogy valamelyik lako akkor...)

(#109232) B-L-A-C-K válasza Gergőke88 (#109231) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezeken mint írtam van minden, Casco is, az önrész meg úgy van a cégnél ha önhibából te töröd össze az elsőnél nem kell fizetni semmit, a másodiknál az önrész fele, a harmadiknál nem tudom már hogy van. De mivel ez nem önhiba így nem kell fizetni semmit. A környéket meg átnéztem, 1km arrébb volt egy gyanús Alfa, elég friss töréssel, megmutattam a képeket rendőrnek mondta neki is Alfája van, és a környéken mindig látja ezt a kocsit ez már ilyen volt szerinte...Így nem foglalkoztam vele, főleg hogy mint írtam is nekem nem oszt, nem szoroz ha megvan ki volt.

(#109233) r3dsnake válasza madgie (#109230) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

50? Annyiert i5c-t kapsz. En vettem volna bringara valami olcso lumia-t trackingelni, de meg erre is alkalmatlan. WP-n nincs auto-pause.

(#109234) kali válasza -secret- (#109229) üzenetére


kali
legenda

azért ne lepődj meg majd nagyon, ha valamelyik ügyintéző úgy akarná, hogy a telefont is add le... :)

(#109235) b4zsi- válasza B-L-A-C-K (#109232) üzenetére


b4zsi-
őstag

Sajnos Pesten egyirányú utcában tesóm autóját is végighúzta még 4-5 éve egy platós kocsi. Az egész oldalát a tanksapkát is leszakítva végigszántotta, de legalább volt olyan rendes és megállás után visszatette azt az autó tetejére.

(#109236) icecave válasza b4zsi- (#109235) üzenetére


icecave
nagyúr

Tényleg baromi rendes volt.... :(

(#109237) Gergőke88 válasza B-L-A-C-K (#109232) üzenetére


Gergőke88
addikt

Tehat akkor a Casco terhere leszmegcsinaltatva.
Az oke, hogy ti nem fizettek de a ceg fizet rendesen (min100 korul szokott lenni az onresz...).
Ha mondjuk nincs Casco akkor ez nagy szopas, vagy ha a ceg nem vallalja be.

(#109238) C4mp3r


C4mp3r
addikt

[link] most nezem azert kemeny, hogy a telefonban erosebb proci van, mint a laptopomban. igaz az i3 sosem volt egy eromu, de azert nem semmi hova jutottunk par ev alatt. szerintem ezt mar nem nagyon kell fokozni, az akkura kene ramenni ezerrel, csak ott meg evekre vagyunk egy uj technologiatol.

p.s.: de azert igy is kepes beakadni az ios...

[ Szerkesztve ]

(#109239) radi8tor válasza C4mp3r (#109238) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem biztos, hogy annyival erősebb a telefon. Lehet a tesztprogram épp ARM-re van optimalizálva, és egy X86-os processzoron csak döcög. :)

Akkura úgy hallottam már van megoldás, csak nem elérhető még.
Most épp ezt dobta a kereső.

⭐ Stella

(#109240) C4mp3r válasza radi8tor (#109239) üzenetére


C4mp3r
addikt

elvileg a geekbench-nek pont ez a lenyege, hogy cross platform, szoval furcsa lenne, ha mondjuk pc-n hamis lenne a score. nyilvan a telefon az akku miatt sosem tudja ugy kihasznalni az erot, mint mondjuk egy asztali gep.

2 es fel eves cikk, jo lenne ha nem kellene sokat varni, amig elojonnek valami ujjal. az apple is merges vagyok kicsit, mert ok, hogy jobban nez ki egy vekony telefon, de mar szinte megszallottan karcsusitjak es mar kezd a funkcionalitas hatasara menni. barmennyire is jo a chip power management szempontbol jobban orulnek 3000+ mah-nak 1700+ helyett.

(#109241) ittakary válasza C4mp3r (#109238) üzenetére


ittakary
nagyúr

az asztali gépem azért még nem ilyed meg tőle :D

[ Szerkesztve ]

(#109242) lacy86


lacy86
addikt

Mar megint lazba jottem , hogy venni kellene egy Xbox One-t
De utanna eszembe jut , hogy azt a roh@dt joy-t nem birom megszokni egyik FPS jateknal sem. :O

(#109243) -secret- válasza lacy86 (#109242) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Meg a 16 - 18.000 forintos játék ár sem gyenge.

(#109244) GALARDO válasza lacy86 (#109242) üzenetére


GALARDO
addikt

Nem tudom, most jönni fog új változat? Vagy ez az 1 terrás az új? Nekem is most már kéne egy, ha idén nem tudom elhozni az ájpedet, akkor konzolt veszek.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#109245) B-L-A-C-K válasza Gergőke88 (#109237) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Pontosan nem tudom ki és hogy csináltatja meg, és mennyiért, csak annyit tudok egy igazolást kellett kérni hogy nem a mi hibánk volt, és innentől kezdve ők intézik.

Más mindenkinek: Letöltöttem a GTA5-öt (igen nem megvettem kövezzetek meg), Win 10 van fent, elindítom, belép majd kidob. 5let?

[ Szerkesztve ]

(#109246) lacy86 válasza -secret- (#109243) üzenetére


lacy86
addikt

+ GALARDO

A jatek arak nem is jutottak eszembe :P :D
Szerintem is az 1TB-s az "uj"
Mondjuk mikor vettuk az Air2-t akkor is asszony "rangatott" el , hogy - nah , menjuk mar akkor vegyuk meg ne sz@rozz mar - De azota is aldom az eszet mert szinte "fuggo" lettem :D

Gondolkoztam , hogy PC-t veszek helyette! Az meg lenne olyan 250k korul ( mindennel egyutt ) :U

[ Szerkesztve ]

(#109247) -secret- válasza GALARDO (#109244) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nagyon ég a zsebed. :D

lacika: Én is sokat filóztam, jobb lenne egy konzol (4-5 évre megvagy 150k-ból, talán még több), de 3 évet porosodott az X360 a tv alatt, most vitték el egy hónapja. Egér-billentyűzet rulez van, bár már nem nagyon játszok már.. de jah, egy fullos gépet nem hozol ki 250 alatt.

[ Szerkesztve ]

(#109248) GALARDO válasza lacy86 (#109246) üzenetére


GALARDO
addikt

Nekem a PC nem csak az ára miatt esik ki, utálok a gép előtt görnyedni. Beülök a fotelba, kontroller a kézbe (én imádom, nekem k*rva kényelmes) azt akár hosszú órákat is el tudok lenni. Amikor meg gép előtt vagyok, akkor 1-2 óra, azt már zsibbadok.

Rick: Hát Istenem, nem vehetem meg mind a kettőt, itt nincs kerítés. ;]

Szerk: Fotelból meg nekem kényelmetlen az egér+bill páros.

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#109249) -secret- válasza GALARDO (#109248) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Gép elé betolsz egy fotelt, ua.. én fotelban ülök pl.

(#109250) lacy86 válasza -secret- (#109249) üzenetére


lacy86
addikt

Jajj ne vagja mar fel mert gazdag vagy ;] ;] ;]

Nah elsuhantam megnezni a Gotham 8.reszet :B

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.