Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) máyköl


máyköl
veterán

Eredeti hozzászólás:

Láttam, hogy van már Galaxy S -t használok OFF topikja, és gondoltam nyitok egyet iPhone -nak is, mert a másik topikban inkább csak kérdezz-felelek jellegű fórumozás van.

Kerestem, de nem találtam ilyet...

Akkor hajrá!

[ Módosította: 7 ]

(#2) plus44 válasza máyköl (#1) üzenetére


plus44
veterán

Köszi ez jó lesz lazulásnak, távol a szakmaitól. ;]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3) máyköl válasza plus44 (#2) üzenetére


máyköl
veterán

Jaja, elég feszes ott a téma.

(#4) plus44 válasza máyköl (#3) üzenetére


plus44
veterán

Majd itt mehet a lazulás:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#5) máyköl válasza plus44 (#4) üzenetére


máyköl
veterán

Sandstorm 2 vagy Brothers in Arms 2 -őt kénye nyomni páran multiplayerbe...

(#6) plus44 válasza máyköl (#5) üzenetére


plus44
veterán

ha összeverődik egy jó kis banda, akkor szóljatok, nekem bármikor jó!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7) GALARDO válasza máyköl (#5) üzenetére


GALARDO
addikt

Jó lenne. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#8) máyköl válasza GALARDO (#7) üzenetére


máyköl
veterán

Ti melyiket javasoljátok? Én inkább Sandstorm 2 párti vagyok...

(#9) GALARDO válasza máyköl (#8) üzenetére


GALARDO
addikt

Én is. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#10) máyköl válasza GALARDO (#9) üzenetére


máyköl
veterán

Nah, az jó. Akkor gyűlni kéne már csak...

(#11) Jorus


Jorus
nagyúr

Topic's bookmarked. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12) plus44 válasza máyköl (#8) üzenetére


plus44
veterán

Nekem bármelyik jó, de kezelhetőség szempontjából inkább S2.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#13) máyköl válasza plus44 (#12) üzenetére


máyköl
veterán

Meg grafikában is jobb...

Akkor hárman vagyunk már...

(#14) plus44 válasza máyköl (#13) üzenetére


plus44
veterán

Én a BIA2-vel is meg vagyok elégedve.:D Szerzünk még pár embert aztán tolhatjuk is. :K

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#15) GALARDO


GALARDO
addikt

Rainbow Six: Vanguard?Játszik vele valaki?

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#16) máyköl válasza plus44 (#14) üzenetére


máyköl
veterán

Hát de nem jönnek, látod...
Írj be a nagy topikba, hogy aki szeretne, jöjjön át ide, és megbeszéljük...

Galardo: nem ismerem.

(#17) GALARDO válasza máyköl (#16) üzenetére


GALARDO
addikt

[link]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#18) máyköl válasza GALARDO (#17) üzenetére


máyköl
veterán

Egyszer már próbálgattam, de nem fogott meg...

(#19) plus44 válasza máyköl (#16) üzenetére


plus44
veterán

megvolt!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#20) máyköl válasza plus44 (#19) üzenetére


máyköl
veterán

Láttam, köszi!

(#21) Jorus


Jorus
nagyúr

Nekem a játék kimerül ATC-ben. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#22) plus44 válasza Jorus (#21) üzenetére


plus44
veterán

Mi sem vagyunk nagy pro-k. ha lesz valami akkor rakd fel a játékot, aztán kicsit szórakozunk. Lényeg, hogy jót röhögjünk meg ilyenek. :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#23) máyköl válasza plus44 (#22) üzenetére


máyköl
veterán

Persze, nem vérre megy, még ha úgy is látszik... :D

(#24) plus44 válasza máyköl (#23) üzenetére


plus44
veterán

Na jah. De tényleg nem, hanem hogy jól szórakozzunk, reméljük hétvégéig összeverődünk kicsit többen is. :K

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#25) máyköl válasza plus44 (#24) üzenetére


máyköl
veterán

Egyébként iPaden is úgyanúgy be tudok lépni multiplayerbe? Mert inkább azzal mennék akkor mint iPhone -al.

(#26) GALARDO válasza máyköl (#25) üzenetére


GALARDO
addikt

Az nem számít előnynek? ;] Amúgy én benne vagyok ha veszel nekem is egyet. :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#27) plus44 válasza máyköl (#25) üzenetére


plus44
veterán

Simán be tudsz, am. meg nem előny, kivétel olyan játékoknál, mint fruit ninja:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#28) máyköl válasza GALARDO (#26) üzenetére


máyköl
veterán

Szerintem abszolút nem előny... Élvezetesebb inkább jóval...

(#29) joey04


joey04
titán

A 4 megjelenése előtt is ment a hiszti az onban (részben jogosan), hogy miért ott vitatják meg a pletykákat, hát most legyen inkább itt:

Szerintem ez már egész korrekt "bizonyíték" az 5re, 4S-re vagy hívják bárhogyan is majd.

[link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#30) máyköl válasza joey04 (#29) üzenetére


máyköl
veterán

Szerintem 4S lesz, és nem fog változni a külső, csak belül lesz pár dolog új, mint ahogy a 3G és 3GS esetében volt...
Majd 2 év múlva lesz megint gyökeresebb változás...

(#31) plus44 válasza joey04 (#29) üzenetére


plus44
veterán

Mondták korábban, hogy messzebb rakja az Apple a villanót, de basszus, ennyire? :DDD Miért nem maradhatott ott, ahol most van? Még mindig bevillan a fehér hátlappal?:D Keverjenek ki most zöldet akkor, azzal nem lesz baj. (vagy lehet lesz fém hátlappal és akkor azért lesz szívás...)

szerk: eddig nem is olvastam a 2. képen a feliratokat. nincsenek rossz helyre húzva azok a szövegek? Kamera az alma logóban, meg egy kis légypiszok a villanó? WTF?

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#32) joey04 válasza plus44 (#31) üzenetére


joey04
titán

elemezd jobban azokat a képeket. ;]

Elvileg nem csak a fehér hátlappal villan be, hanem eleve túl közel van, mint pl a SE P1-nél. [link]

Ami viszont konstrukciós probléma, hogy a segédfény túl közel van az optikához, és egyszerűen a vaku használatakor belevilágít. Így a sötétben készült képek úgy néznek ki, mintha fehér leplet húztunk volna a kamera elé.

ezen a képen szépen látható.

Én ilyesmit nem nagyon tapasztaltam, nem gyakrabban és nem is ritkábban, mint korábban más ledes készülékeknél. (Kivétel az említett p1, ott voltak nekem is gondjaim, de az ritka volt, hogy akkora problémát okozzon, mint ami a linkelt képen látható.) Ráadásul ebből lejön még pár kép, amikor a kicsit már megnyúlt tok lógott bele, és emiatt lett fátyolos a kép.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#33) plus44 válasza joey04 (#32) üzenetére


plus44
veterán

Ez a hatás fehér Iphone-ok esetében volt jelen, és akkor, amikor még a szar festékkel kenték le. Most (tudom, mert fotóztam fehér Iphone-nal) már nincs jelen ez a tejköd effekt. Fekete I4-gyel pedig soha hasonót nem sikerült előidéznem, tehát nem értem mi indokolja, hogy messzebb kerüljön a villanó, de oké, a fehér esetében ez probléma volt, tegyük odébb, na de jó hogy nem rakják az átellenes sarokba... A képek elemzése megtörtént, jelentem továbbra sem értem.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#34) joey04 válasza plus44 (#33) üzenetére


joey04
titán

Képhez: bekarikázott részek valószínűleg a képet készítő iPhone 5 kamerája, vakuja és a hátlap Apple logója. Első kép az eredeti, második pedig egy kicsit Photoshoppal módosított a megkülönböztethetőség miatt.

Kamera: Látványos, és szintén ésszerű változás még a hátoldali kamera mellől a vaku áthelyezése a másik sarokba. Az iPhone 4-en közvetlenül egymás mellett volt a kamera és a vaku, és ez sokszor rontott az elkészült képek minőségén.

A fehérnél extra gáz volt a vaku! :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#35) plus44 válasza joey04 (#34) üzenetére


plus44
veterán

Na így már értem a képet, köszi.:D (minek így túlbonyolítani mindent...beszarás:D) A kamerához meg annyit, ahogy írtam is fentebb; nálam semmi ilyesmi nem tapasztalható, a fehér iphone-nal meg szar volt igen, de hát jó hogy nem vehetjük meg külön a villanót és tarthatjuk a másik kezünkben fotózás közben.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#36) máyköl


máyköl
veterán

Na, akkor Sandstorm 2 multiplayer ma? Jelentkezzen, aki szeretne!

(#37) plus44 válasza máyköl (#36) üzenetére


plus44
veterán

jelen, csak ne az időmérő alatt legyen, hanem előtte utána.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#38) máyköl válasza plus44 (#37) üzenetére


máyköl
veterán

Ja, meg ne Bajnokok ligája döntő alatt... :DD

(#39) plus44 válasza máyköl (#38) üzenetére


plus44
veterán

na az meg a másik:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#40) plus44 válasza máyköl (#38) üzenetére


plus44
veterán

na fél 8-tól fél 9-ig Sandstorm 2?:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#41) máyköl válasza plus44 (#40) üzenetére


máyköl
veterán

Én nyomtam egyedül, nem jött senki. :(

Ilyen fém hátlapja van valakinek? Tapasztalatok?

(#42) plus44 válasza máyköl (#41) üzenetére


plus44
veterán

Nem szóltál vissza, azt hittem más dolgod van.

Nem néz ki rosszul ez a hátlap, valami hasonlónak örülnék a 4GS-en/5G-n.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#43) máyköl válasza plus44 (#42) üzenetére


máyköl
veterán

2 -en azért nem annyira vicces... Ha lennénk 5 -en, 6 -an...

Hát 3000Ft. Ebayen ez a hátlap. Csak hallottam róla olyat,ogy szétszedi a hátlapját az I4 -nek.

(#44) plus44 válasza máyköl (#43) üzenetére


plus44
veterán

Az biztos, én is azt mondom, ha az újnak gyárilag ilyen lenne a hátlapja, akkor oké.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#45) joey04


joey04
titán

Sokan nyafognak a notifikációs rendszer miatt. Az eddig is sejthető volt, hogy az iOS 5-ben újítanak rajta valamit, de itt van egy újabb jel:

[link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#46) plus44 válasza joey04 (#45) üzenetére


plus44
veterán

Nekem nagyon nem tetszett az ő megoldása, reméljük sokkal sokkal jobb lesz a hivatalos.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#47) joey04 válasza plus44 (#46) üzenetére


joey04
titán

én passzolom, mert nekem jó a mostani gyári is.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#48) plus44 válasza joey04 (#47) üzenetére


plus44
veterán

nekem is tökéletesen megfelel, sőt van egy olyan rossz érzésem, hogy ennél csak rosszabbat csinálnak. ne legyen igazam persze.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#49) máyköl válasza joey04 (#45) üzenetére


máyköl
veterán

Tényleg jún. 6 -án jön az ios 5?

(#50) joey04 válasza máyköl (#49) üzenetére


joey04
titán

hát a bejelentés igen. valójában meg gondolom ősszel az új készülékkel.

jah, Nem lesz kitörés az iOS 5 börtönéből?

Én 3 dolog miatt használom még a jb-t: sbsettings, infinifolders, multicleaner. utóbbi 2ről le tudok mondani. ha lesz valami sbsettings féleség, akkor nekem nem is kell már a JB

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#51) máyköl válasza joey04 (#50) üzenetére


máyköl
veterán

Azért nem hinném, hogy meg tudnák azt a rendszert csinálni, amit idővel ne tudnának feltörni.
Meg hát az összes Cydia alkalmazást nem tudnák megcsinálni.

Ami miatt nekem kell a jb:

- sbsettings
- mxtube
- winterboard

Sbsettingset nagyon megszoktam már, meg kellene egy jó kis youtube leszedő progi. Winterboard nélkül ellenék...

(#52) joey04 válasza máyköl (#51) üzenetére


joey04
titán

tényleg a yourtube2 :B
Csak annyira beépül az alapalkalmazásba, hogy nem is vettem figyelembe.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#53) joey04


joey04
titán

WWDC: Steve bejelenti az iOS5-öt, az OSX Lion-t, és az iCloud-ot

Az Apple hivatalos közleménye szerint az idei WWDC keynote-ján a fent említett újdonságok bejelentése várható Steve megjelenése mellett. Így ízelítőt kaphatunk az iOS jövőjéről és az iOS 5-ben várható újdonságokról, esetleg a tervezett megjelenés időpontjáról is. Emellett természetesen lesz szó a Mac OS X Lion-ról is, ami a Snow Leopard utódja lesz. Amiről eddig nem voltak viszont pontosabb információk, inkább csak pletykák, az az iCloud. Ennen pontosabb részleteiről most sincs még információ, a sajtóközlemény is szűkszavúan csak felhő alapú szolgáltatásként említi, de nem ad több információt.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#54) máyköl válasza joey04 (#53) üzenetére


máyköl
veterán

Hmm. Érdekes.
Vajon mikre lehet frissíteni majd az 5.0 -át? Ipad 1 vagy a 3GS szerintem nem kapja már meg...
iPhone 4 mennyire fog kb. belassulni tőle?

(#55) GALARDO válasza máyköl (#54) üzenetére


GALARDO
addikt

Remélem semennyire hiszen egyenlőre az i4 az Apple első telefonja, tehát az i4 a fő célpont amíg nem jön az i5. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#56) plus44 válasza GALARDO (#55) üzenetére


plus44
veterán

Nem, mert mindig az új telefonhoz, jön az új sw, jelen esetben tehát I5-IOS5. Mindig a legfrissebben megy rendesen, utána már csak amolyan sufnituningolt módon, tehát nem lesz az igazi. Főleg mivel az I5 több mint valószínű, hogy két magos procit kap, tehát sokkal nagyobb teljesítményű lesz, reméljük az IOS5-höz nem kell majd ekkora erő, mert akkor mindenki elbúcsúzhat a smooth-ságtól...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#57) joey04 válasza plus44 (#56) üzenetére


joey04
titán

remélem nem így lesz, hanem így

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#58) joey04


joey04
titán

Napvilágra került az iCloud icon

Az AppleInsideren megjelent egy jobb fotó is ugyanerről, ami végleg szertefoszlathatja azokat a vágyakat, akik még hisznek a hétfői iPhone hardver bejelentésben:

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#59) plus44 válasza joey04 (#57) üzenetére


plus44
veterán

nemsokára kiderül, legyen igazad, bár azt nem szeretném, ha lennének specifikusan I5-re sw-es feature-ök, mert akkor muszáj lesz váltanom (ha olyanok), de túl új még ehhez az i4-em. Kiderül, mit hoz az Apple hétfőn.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#60) máyköl


máyköl
veterán

Hánykor kezdődik holnap az Apple értekezlet?

(#61) joey04 válasza máyköl (#60) üzenetére


joey04
titán

Szokásos időben, 19:00-kor. Külföldi oldalak közül az engadgetet érdemes nézni, nekik jó a live közvetítésük, itthon meg esetleg plastik, appleblog, handras. Streamet lehet, hogy el lehet majd csípni, de nem igazán szokott működőképes lenni... :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#62) plus44 válasza joey04 (#61) üzenetére


plus44
veterán

Én személy szerint az Engadget-et preferálom. Évek óta azt nézem, és teljesen korrekt.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#63) joey04


joey04
titán

Az Apple magyar idő szerint holnap este hét órakor mutatja be az iOS 5-ös verzióját. A MacWorld összegyűjtötte milyen újdonságokat vár.

1. Új értesítési rendszer

Az iOS értesítési rendszere elég kezdetleges, két év óta semmit sem fejlődött. A konkurensek (Palm, Android) sokkal jobb rendszerekkel rendelkeznek, ezért ráfér egy komoly frissítés. Persze még nem szivárgott ki semmi, de az elmúlt héten jónéhány koncepciót láthattunk, hogyan is képzelik el fantáziadús felhasználók az új rendszer működését.

2. Felhős integráció

Az Apple tőle szokatlan módon előre bejelentette az iCloud nevű felhős megoldást. Itt sem ismertek a részletek, de a felhős zenetárolási és streamelési megoldás biztos, kérdéses a nem iTunes-on keresztül vásárolt és az egyéb fájlok szinkronizálási lehetősége.

3. Emailes frissítés

Bár az Apple a jelentős iOS verziókban folyamatosan javított a mailen, azért még van lehetőség hová fejlődni. Így például beletehetné az üzenetek megjelölését (flagezését), több üzenet egy gombnyomásra való olvasottá tételét.
Jómagam nem hiszem, hogy ebben a témában változás történik.

4. Teljes twitter-integráció

Pletykát szólnak a részleges és teljes twitter-integrációról is. A Twitter rendszeres módosítja az API-kat, nem látnak szívesen harmadik fél által fejlesztett alkalmazásokat. A beépített megoldás mindenképpen előretörés lenne, én üdvözlöm is, de jelenleg teljesen homályban vagyunk vajon mennyi valósul meg ebből.

5. Javított hangvezérlés

A hangvezérlés 3GS-nél mutatkozott be két éve, azóta nem történt fejlesztés, elég sok bírálat érte a rendszert. Az Android közben bemutatta hogyan is kell működnie egy komoly hangfelismerő megoldásnak.
A szolgáltatás javítása érdekében az Apple megvásárolta a Siri nevű céget és állítólag üzletet kötött a piacvezető Nuance megoldásának alkalmazására is.
Ráncfelvarrásra mindenképpen szükség van, de mi magyar felhasználók nem hiszem, hogy nagy hasznát vennék ennek.

6. Game Center 2.0

Az Apple az iOS 4.1-es verziójában mutatta be az XBox Live konkurenciájának szánt Game Centert. A rendszer azóta is működik, azonban van mit rajta javítani. Beletehetnének egy chatet, az elmulasztott meghívások listáját és social network kapcsolódás sem lenne egy utolsó szempont.

7. Átalakított Springboard

Az idők folyamán talán a Springboard változott a legkevesebbet. Az iOS 4-ben bevezették a foldereket, ami sok felhasználónak segített, de a rendszer elég statikus maradt. Az egészet néhány alkalmazásra tervezték, az App Store-ban most 400 ezer app van. Windows Phone 7-ben az van a képernyőn, amire a felhasználóknak szükségük van a telefon kézbevétele után. Nem állítom, hogy ez a követendő megoldás, de vérfrissítés ráfér a Springboardra.

8. Face Time 3G

Az Apple által bevezetett videótelefonálás már működik iPhone-on, iPad-en és Mac-en is, azonban csak wifi alatt. A tavalyi WWDC-n Steve Jobs megemlítette a 3G engedélyezésének lehetőségét, de ezt még nem vezették be. Most nagyszerű alkalom nyílna erre.
Mivel a letiltás elsősorban az AT&T gyenge hálózata miatt történt, nem hiszem, hogy változás történik ebben a témában, bár az utóbbi időben komolyan fejlesztették hálózatukat.

9. Widgetek

Mi lenne ha kitehetnéd a lockscreenre az időjárás-előrejelzést, részvényárfolyamokat vagy az RSS-t? Lehet, hogy ez először furcsán hangzik, de szerintem sokan szeretnének élőbb képernyőt. A widgeteket össze lehetne kapcsolni az értesítési rendszerrel is.
Sokan félnek az Androidosítástól, de szerintem iPhone-on van helye a widgeteknek.

Ennyit a várakozásokról. Nem lehet tudni, hogy a fentiekből mi valósul meg, de azért én elég soknak örülnék :) Holnap este hét órától kiderül mi lesz benne az iOS 5-ben.

forrás: szifon.com

Hát ezek közül nem nagyon dob fel semmi sem, bár jó ötleteket ki lehet hozni mindenből. Talán ha az sbsettings helyett lenne gyári megoldás, az nagyon jó lenne. :R

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#64) plus44 válasza joey04 (#63) üzenetére


plus44
veterán

Most olvastam. Reméljük azért a one more thing majd kárpótol, mert ez elég satnya felhozatal.:D Egy springboard frissítés azért nem ártana...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#65) plus44 válasza plus44 (#64) üzenetére


plus44
veterán

Annál is inkább, mivel videóban tolják most először, élőben.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#66) joey04 válasza plus44 (#65) üzenetére


joey04
titán

Nagyon jó! :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#67) máyköl válasza joey04 (#63) üzenetére


máyköl
veterán

iOS 5 -re vagyok kíváncsi leginkább, remélem nem lassul be az I4 miatta...

(#68) plus44


plus44
veterán

új kamera ikon, twitter integráció. Nekem ez mág nem tiszta, minek kell ide egy teljes twitter integráció? :F

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#69) joey04


joey04
titán

nem lesznek gondok i4-en sem a sebességgel. [link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#70) máyköl válasza joey04 (#69) üzenetére


máyköl
veterán

Na ez jó hir...

(#71) joey04


joey04
titán

Így fut iPhone 3Gs-en az iOS 5

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#72) plus44 válasza joey04 (#71) üzenetére


plus44
veterán

Azért néha megakad, mondjuk ez lehet a beta szoftver fenéje, de sokat várok ettől az os-től, reméljük, hogy begyorsítja az i4-et rendesen!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#73) joey04


joey04
titán

Na vajon ez igaz-e... Van benne logika, a sok pletyka a 4S-ről meg i5-ről szerintem egyébként is hülyeség. Szimplán csúszik a frissítés, aztán hogy ez miért van, mert gondjaik vannak, vagy mert úgy érzik az i4 is elég a konkurenciával szemben, vagy mert az iPodos dolog fog bejönni, az jó kérdés...

WWDC 2 percben :)

iOS 5 vs iOS 4.3.3 Speed Test
még gyorsabb a 4.3.3

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#74) plus44 válasza joey04 (#73) üzenetére


plus44
veterán

Szerintem kizart hogy teljesen megszunne az ipod, kvazi ettol lett az apple egy nagy nev. A kozelites persze latszik de ez a technila fejlodeset mutatja, valamint az emberek igenyeit. Ipod is kell az embereknek szoval en azt mondom ezek melle erkezhet majd egy ilyen minii iphone szeruseg de nem most es sokara talan kihalhat az ipod szeria is de ez a jovo. szvsz.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#75) máyköl válasza plus44 (#74) üzenetére


máyköl
veterán

Szerintem is, hülyeség ez az ipod dolog...

(#76) máyköl válasza joey04 (#73) üzenetére


máyköl
veterán

Pff., nem kicsit belassult az iOS 5 -től...
iPhone 4 -ről nincs ilyen videó?

(#77) plus44 válasza máyköl (#76) üzenetére


plus44
veterán

Első béta, még jó hogy lassú, ilyen szempontból marhaság még ez a teszt...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#78) máyköl válasza plus44 (#77) üzenetére


máyköl
veterán

Azért a lényeget látni lehet már...
A sebesség még változhat, de ha továbbra is lassú marad, nem frissitek fel...

(#79) pingwin92


pingwin92
aktív tag

Üdv emberek!

Látom itt már volt régebben szerveződés MC2 multira.
Szóval akit érdekel, szólok, hogy 21:30-kor indítom a szerót crayo néven. Aki akar jöjjön. Természetesen később is lehet csatlakozni.

(#80) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

[link]

No Offense ;]

(#81) pingwin92 válasza ForRedGlory (#80) üzenetére


pingwin92
aktív tag

Vicces vicces... :DDD :)) :DDD

(#82) GALARDO válasza ForRedGlory (#80) üzenetére


GALARDO
addikt

ÁÁÁ ezen besírtam!Minek fizessek többet a C4-ért, ha úgyis felrobban? Vágod... :DDD :DDD :DDD :DDD

A kendős srácnak android kéne bár akkor nem tudna sms-t írni. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#83) pingwin92 válasza GALARDO (#82) üzenetére


pingwin92
aktív tag

sms: :C :C
amúgy ment pü

(#84) hemaka válasza máyköl (#76) üzenetére


hemaka
nagyúr

laggol amerre csak tud. de mivel béta elnézzük neki. vagyis annyira nem, mert inkább vissza tettem a 4.3.3-at

(#85) joey04 válasza hemaka (#84) üzenetére


joey04
titán

Én is be akartam fizetni egy udid regre, de aztán lemondtam róla. nem bántam meg. ;)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#86) máyköl válasza ForRedGlory (#80) üzenetére


máyköl
veterán

Ááá, ez brutális... :DDD

(#87) joey04


joey04
titán

Ez így már guszta:

Úgy látom ios5-nél is kelleni fog a JB :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#88) plus44 válasza joey04 (#87) üzenetére


plus44
veterán

Na erre mar en is azt mondom hogy minden igenyt kielegit.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#89) máyköl válasza plus44 (#88) üzenetére


máyköl
veterán

Szerintem megy csúnya. De még mindig nincs egy normális youtube leszedő progi, csak Cydia -ban...

(#90) plus44 válasza máyköl (#89) üzenetére


plus44
veterán

Mi csúnya benne? Mindenhez hozzáférsz, és remélhetőleg az Apple őszre maga is belerakja ezeket a funkciókat, akkor nem is kellene nekem jailbrake.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#91) joey04 válasza máyköl (#89) üzenetére


joey04
titán

nem is lesz. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#92) pingwin92


pingwin92
aktív tag

Üdv emberek!

Most egy multi??

(#93) máyköl válasza plus44 (#90) üzenetére


máyköl
veterán

Maga az ötlet jó, de ez a szinvilág nem tetszik, sbsettings egyszerűbb/tetszetősebb számomra...

(#94) plus44 válasza máyköl (#93) üzenetére


plus44
veterán

Jelenleg egyszerubb de ios5-tel es ezzel az implementacioval ez lesz konnyebb mert a notifikacios "rolo" lehuzasa utan mindenhez hozzafersz es csak egy mozdulat lesz.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#95) pingwin92


pingwin92
aktív tag

GAME!
MC2 multi 21:30-kor!
Szokásos Crayo

(#96) plus44


plus44
veterán

Pár új funkció. Reméljük a T engedélyezi majd a facetime-ot 3g-n...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#97) joey04 válasza plus44 (#96) üzenetére


joey04
titán

itt szedegetik össze az összes változást, amik között a legérdektelenebb apróságok is benne vannak. Lassan összejön a beharangozott 200.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#98) máyköl válasza joey04 (#97) üzenetére


máyköl
veterán

De miért nem mondja meg az Apple azt a 200 változást?

(#99) plus44 válasza joey04 (#97) üzenetére


plus44
veterán

Igen nézem őket, hogy mivel bővülnek. Azért van egy két dolog, ami simán lehetne top10-es, jobban, mint mondjuk a twitter integráció, vagy a newsstand...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#100) pingwin92


pingwin92
aktív tag

Csak szólok, hogy ma este ismét MC2 multi :K

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.