Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) icecave válasza máyköl (#200) üzenetére


icecave
nagyúr

Fekete. Sűrűn nem használom, de ha olyan helyre megyek, vagy vidéken vagyok, és segíteni kell falazni-betonozni (vivát szabadság :D), akkor felteszem. Eredeti a szöszöket sem gyűjti, nem tudom, az utángyártott hogy áll ezzel. Egyszer vettem én is nem eredetit, de annyi ideig sem volt rajta, hogy rendesen leteszteljem, annyira szar volt a gyári után.

(#202) máyköl válasza icecave (#201) üzenetére


máyköl
veterán

Köszi! :R

(#203) máyköl


máyköl
veterán

Expresszen bukkantam egy érdekes hirdetésre...

Alkalmi vétel, iPhone 5, gyorsan venni kell, amíg van: [link]

:DDD ;]

(#204) icecave válasza máyköl (#203) üzenetére


icecave
nagyúr

Legalább a szövegbe odaírta, hogy klón. Bár, aki nem jön rá, és megveszi, főleg ennyiért, égjen csak be, mikor közlik, hogy "ecsém, egyel kevesebb IQ-d volna, már növény volnál" :D

(#205) joey04


joey04
titán

Beragyogják Európát az iPhone-ok

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#206) plus44 válasza joey04 (#205) üzenetére


plus44
veterán

Ugyanilyen volt Androiddal is, ahhoz képest szép arányban van jelen az Apple is.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#207) joey04


joey04
titán

Apple fail :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#208) GALARDO


GALARDO
addikt

Még hogy a szifon nem bírja a gyűrődést. :DDD [link]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#209) plus44 válasza GALARDO (#208) üzenetére


plus44
veterán

Na jó én ezen sírva röhögtem. 50-60 dollárból tudja cserélni a hátlapot, am. teljesen jól működik....:DKész, végem van. :DDD

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#210) GALARDO válasza plus44 (#209) üzenetére


GALARDO
addikt

Ugye? :C :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#211) icecave


icecave
nagyúr

Vagy itthon, ha kötöttél teljes körű biztosítást a T-nél, és így beviszed, majd mondod, hogy ejtőernyőzés közben esett le. Biztos elhinnék nem? Persze attól cserélnék, de biztos mondanák, hogy találj ki más mesét kisfiam. ;]

(#212) joey04


joey04
titán

[link]
jól megy. :U

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#213) máyköl


máyköl
veterán

iPad 3

Gondolom a kép fake, de nagyon iPhone 4 beütést kapott. :U

Ki fogja Jobs helyét átvenni?

[ Szerkesztve ]

(#214) joey04 válasza máyköl (#213) üzenetére


joey04
titán

Szerintem (is) Tim Cook. A színfalak mögött biztos nagyon jó munkát végez, mert egyébként mint előadó közelében sincs a Jobs - Ive duónak...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#215) plus44 válasza joey04 (#214) üzenetére


plus44
veterán

Szerintem ha szegény Jobs már nem képes toább igazgatni a cég ügyeit, akkor az Apple már soha nem lesz ugyanolyan, mint az ő vezetése alatt. Mindegy kit raknak a helyére, ki lenne szerinte érdemes, és a vezetőtanács szerint, egyszerűen nem lesz ugyanaz és én attól félek ez meglátszik majd a termékeken is...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#216) GALARDO


GALARDO
addikt

Ez nem lesz rossz! :K [link]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#217) plus44 válasza GALARDO (#216) üzenetére


plus44
veterán

jójó, de 2010? :F

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#218) GALARDO válasza plus44 (#217) üzenetére


GALARDO
addikt

Lehet csak elírás?

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#219) plus44 válasza GALARDO (#218) üzenetére


plus44
veterán

Nem nagyon hiszem, de ki tudja. Mondjuk lehet még előző évben kezdték el fejleszteni, de azért erősnek érzem 2010ként kiadni, lassan 2011 vége fele. (mondjuk átírnak egy számot, de hát akkor meg a pilóták nem ott lesznek mint egy évvel ezelőtt, szóval nem tudom hogy lesz) Dátum nincs, mert én nem láttam?

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#220) icecave válasza GALARDO (#218) üzenetére


icecave
nagyúr

Mert a 2010 már készen van, és könnyebb átirni a készet, mint egy, a fejlesztés vége felé járó játékot.
Igy is sokat szivhatnak, mivel iszonyatosan le kell LOD-olni a modelleket, konvertálni a texturákat, vaszleg egyszerűbb újramodellezni mindent, mit úgy lodolni valamit, hogy az UV-ja maradjon, máskülönben a texturának is annyi.
Bocs, ha kicsit szakmai volt, de ez a munkám, tudom, hogy mennek ezek a dolgok. A lényeg úgyis az első mondatom.

(#221) plus44 válasza icecave (#220) üzenetére


plus44
veterán

na, nem jártam olyan messze.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#222) GALARDO válasza plus44 (#219) üzenetére


GALARDO
addikt

Nincs dátum, legalább is nem láttam sehol.

220:Aham. :DDD

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#223) joey04


joey04
titán

asztalin is elég ciki, hogy csak mostanában jön a 2011. :)
mondjuk sok újdonságot nem hiszem, hogy át lehetne tenni az ios verzióba a 2010hez képest. lesz benne kers meg drs is, azoknak az irányítását ios-en érdekes lesz (lenne) megoldani.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#224) plus44 válasza joey04 (#223) üzenetére


plus44
veterán

mondjuk mehetne a drs automatán, kers meg benyomható simán játékos által is.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#225) joey04 válasza plus44 (#224) üzenetére


joey04
titán

ez is jó, csak így igazából játékélménybeli jelentősége nem nagyon lenne.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#226) plus44 válasza joey04 (#225) üzenetére


plus44
veterán

Nyilván ha teljesen a játékosra lenne bízva, akkor nagyobb kihívást jelenteni, de hát annyi kezünk már nincs, valahol kompomisszumot kell kötni, de majd kiderül milyen lesz. (lehet ilyenek benne se lesznek :( )

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#227) GALARDO


GALARDO
addikt

Ha már ennyire játék front akkor erről mi a vélemény?March of Heroes

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#228) plus44 válasza GALARDO (#227) üzenetére


plus44
veterán

Ilyen fps játékok közül nálam eddig a Modern Combat 2 az etalon, de próbát mindig lehet adni neki, hátha.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#229) GALARDO válasza plus44 (#228) üzenetére


GALARDO
addikt

Egyetértek!

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#230) joey04 válasza plus44 (#226) üzenetére


joey04
titán

lehet ilyenek benne se lesznek
Erre tippelek én is. Akkor viszont pofátlanul kiadhatnák 2011 címmel is, és akkor nem rossz szájízzel venné a nép. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#231) GALARDO


GALARDO
addikt

Na ez gyorsan megjelent. :DDD [link]

Már szedem is.Majd elmondom milyen.

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#232) GALARDO válasza GALARDO (#231) üzenetére


GALARDO
addikt

A grafikát leszámítva egész jó, bár lehet hogy csak én vagyok túl igényes. :DDD Irányítás egyszerű.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#233) GALARDO


GALARDO
addikt

Közben észrevettem hogy ingyenes lett a Nuts!

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#234) plus44 válasza GALARDO (#233) üzenetére


plus44
veterán

már lassan 2-3 napja, úgyhogy amíg még az szedjétek.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#235) máyköl


máyköl
veterán

Jó lenne valami szifon találkozót csinálni. :K

(#236) plus44


plus44
veterán

De most Debrecenben, mert eddig mindig máshol volt, mi meg szívtunk itt...:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#237) máyköl válasza plus44 (#236) üzenetére


máyköl
veterán

Jöjjünk le 30 -an Debrecenbe 2 ember miatt? ;]

(#238) plus44 válasza máyköl (#237) üzenetére


plus44
veterán

Én hányszor mentem fel 30 ember miatt... de ha fizetitek a benzint nekem mindegy...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#239) Zsom!


Zsom!
tag

Szerintetek nem kéne bővíteni az első hsz-t?

(#240) máyköl válasza Zsom! (#239) üzenetére


máyköl
veterán

Minek?

(#241) máyköl


máyköl
veterán

Senki nem tud pontos dátumot az iOS 5 végleges verziójához?

(#242) plus44 válasza máyköl (#241) üzenetére


plus44
veterán

Nem, de aug. vége kb.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#243) máyköl válasza plus44 (#242) üzenetére


máyköl
veterán

Aha. Nem teszem fel ezeket a bétákat, a véglegest várom, de kíváncsi vagyok már, hogy milyen lesz...

Az itunes ugye minden szinkronizációnál backup -ot készít, ugye? Ha felteszem majd restore -olok, a backupot hogyan tudom feltenni?

(#244) Zsom!


Zsom!
tag

[link] :D

(#240) máyköl: Akkor úgy tűnik nem kell.

[ Szerkesztve ]

(#245) máyköl válasza Zsom! (#244) üzenetére


máyköl
veterán

Ez egy OFF topik, csevegésre, ha valaki valamit nem ért a másik topikban van szép 1. hsz., és ott tud kérdezgetni is.

(#246) Zsom! válasza máyköl (#245) üzenetére


Zsom!
tag

Ottani első hsz-re értettem.

(#247) máyköl válasza Zsom! (#246) üzenetére


máyköl
veterán

Miért, mi nincsen benne, ami fontos? Gubro -nak említsd, ő foglalkozik ezzel.

(#248) GALARDO válasza Zsom! (#244) üzenetére


GALARDO
addikt

Ez beteg. :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#249) GALARDO


GALARDO
addikt

[link] :Y

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#250) máyköl válasza GALARDO (#249) üzenetére


máyköl
veterán

Az durva! :Y

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.