Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) Ragnar95 válasza Ocarina (#600) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Szerintem ott az lesz a vélemény,h milyen király a samsung és milyen jók a formatervei és mekkora f*sz az Apple h bepereli őket tök jogtalanul...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#602) Everman válasza Ragnar95 (#601) üzenetére


Everman
addikt

Majdnem eltaláltuk: [link]

:D :D :D

(#603) Ragnar95 válasza Everman (#602) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez azért már tényleg szánalom :W Erre már semmi mást nem tudok mondani :U

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#604) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Van fehérben is.
"Nem másolat, mert fekete..." már nem érv. :DDD

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#605) Everman válasza Ocarina (#600) üzenetére


Everman
addikt

Érdemes olvasni az SGS off topicot, hozzák a Samsung fan formát a gyerekek :))

(#606) tDr1v3r válasza Everman (#605) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Ja, mekkora szarszung ventillátorok, omg... komolyan, több almás fanboy megirigyelné a fanatizmusukat.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#607) GALARDO


GALARDO
addikt

Ez már nevetséges.[link] :U

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#608) máyköl válasza GALARDO (#607) üzenetére


máyköl
veterán

És akkor még az Apple a szemét, hogy perel... :U

(#609) CoDWaW07 válasza GALARDO (#607) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Sztem mivel az Apple nem nyerte meg a Galaxy TAB ellen (eddig) a pert így azthiszik hogy most mindent szabad nekik copyzni :U

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#610) pingwin92 válasza GALARDO (#607) üzenetére


pingwin92
aktív tag

Már nem azért, de ebben mi a copy?? :F

(#611) GALARDO válasza pingwin92 (#610) üzenetére


GALARDO
addikt

Hát fogalmam sincs........... :DDD :DDD :C :U

Amúgy már hányinger ez a copy cég, most már rájuk férne egy jó nagy pénzbüntetés.

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#612) pingwin92 válasza GALARDO (#611) üzenetére


pingwin92
aktív tag

Jó, de akkor is inkább a Galaxy S-ért, a Galaxy Ace-ért, a Touchwiz-ért, meg a (7"-os) Galaxy Tab aljáért.
Ez meg egy teljesen normális mp4 lejátszó. Nem védem én a Samsungot (lsd. 1. mondat), de mindenre ne találjuk már ki, hogy copy, mer' pont ezért utálják az almásokat. :U

[ Szerkesztve ]

(#613) tDr1v3r válasza GALARDO (#611) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Az első egy Sony Walkman-copy, a második meg egy badás iTouch copy, a cikk meg egy Engadget-copy, az a sok betű meg a latin ábécé copyja.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#614) Ragnar95 válasza pingwin92 (#612) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én eléggé Samsung ellenes vok, de ez az mp4 lejátszó sztem se iPod copy, semmi köze hozzá, sokkal idegesítőbb a billentyűzetük, notebookjaik és telefonjaik és az Apple termékek közti hasonlóság....

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#615) GALARDO


GALARDO
addikt

Igazatok van, semmit nem koppint a Samsung. :DDD :C ;]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#616) Ragnar95 válasza GALARDO (#615) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ilyet azért nem állítottunk, de ezt most tényleg nem koppintották kivételesen ( mondjuk sztem szarul is néz ki :D) :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#617) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

[link] Várjuk az újabb másolatot. ;D

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#618) GALARDO


GALARDO
addikt

;]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#619) Ocarina válasza GALARDO (#618) üzenetére


Ocarina
aktív tag

:W És ez most Handrasnak szól. A note-ot már a hét elején( vagy múlt héten) bejelentették (kiszivárgott), hogy lesz. Nem hiszem, hogy egy éjszeka alatt újratervezték.
...
Szerintem marad az i4 dizájn, csak minimális változások lesznek.

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#620) joey04 válasza Ocarina (#619) üzenetére


joey04
titán

elolvastad a postot rendesen? szerintem nem.
a samu meg LOL. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#621) Ragnar95 válasza joey04 (#620) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Am ezt most tényleg nem hisze,h másolták, de Handras se komolyan írta sztem, max ha ipari kémei vannak a samsungnak, ami azér elég para... :D
Am ez az 5,3 col szerintem már f*szság, be se fér a zsebedbe, megfogni is nehéz és fölösleges....Szerintem bőven elég a 4 col, de max 4,5 :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#622) CoDWaW07 válasza Ragnar95 (#621) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Szerintem is a 4 col az teljesen ideális:)
Nem túl kicsi, és nem is tepsi még

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#623) Ragnar95 válasza CoDWaW07 (#622) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Pontosan :) A 3,5 már tényleg kezd egy picit kicsi lenni, remélhetőleg az iPhone 5 kijelzője tényleg 4 colos lesz :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#624) CoDWaW07 válasza Ragnar95 (#623) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Szerintem is:)Az iPhone 4 kijelzője elég rendesen eltörpül a többi mostani teló kijelzője között.Bár attól még az iPhone 4 retina kijelzőjének van az egyik legszebb képe:)
Ilyesmit kéne 4 colosba és akkor nagyon ütne

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#625) Ragnar95 válasza CoDWaW07 (#624) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Jaja :) Azt nem hiszem,h emelnék a felbontást ( bár sose lehet tudni), de ez a felbontás is gyönyörű képet eredményez már :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#626) pingwin92 válasza CoDWaW07 (#624) üzenetére


pingwin92
aktív tag

Nem kell oda 4". Mivel a képarány nem változhat (ugye az eddigi appok miatt), 3:2-be a 3,7 vagy 3,8 is jó nagy lesz területre. És ha effölé menne méretben az Apple, akkor bukná a 300+ dpi-t.

(#627) CoDWaW07 válasza pingwin92 (#626) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Van benne vmi
Am mennyi az esélye arra hogy az IOS 5-be lehessen widgeteket rakni?

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#628) pingwin92 válasza CoDWaW07 (#627) üzenetére


pingwin92
aktív tag

Ha lesz rá JB, akkor 100% :))

Szerk.: Nekem egy ideig volt iOS 5 beta 2, 3 és 4 az i4-emen, és bár leginkább/csak a notification centerbe szánt, de máris egy csomó widgetem volt.

Homescreen-re is van már most is egy csomó widget. Szerintem a legjobb a LockInfo + HTC Wetather :DD

[ Szerkesztve ]

(#629) CoDWaW07 válasza pingwin92 (#628) üzenetére


CoDWaW07
őstag

ÉS valami olyan módszerral mint ebben a videóban?

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#630) pingwin92 válasza CoDWaW07 (#629) üzenetére


pingwin92
aktív tag

Hááááááát............ Akár ;]

Na jó nem, nem hinném azért ez még messze van. De mondom a noticenterbe már most is van egy csomó widget, (ilyenek hogy twitter, facebook stb.) szóval az nem elképzelhetetlen.
De az, hogy a kereső oldal átalakuljon, arra még várni kell.

(#631) CoDWaW07 válasza pingwin92 (#630) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Rendben:)
Noticenterbe hogy lehet belerakni widgetet?és szinte bármilyet lehet?

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#632) pingwin92 válasza CoDWaW07 (#631) üzenetére


pingwin92
aktív tag

Úgy, hogy leszeded a cydiából ;]
:DDD .. és utána meg bekerül a 'beállítások->értesítések'-be ahogy pl a Stock és a Weather widget (amik ugye gyáriak :) )

Amúgy meg bármilyet, amilyet megírnak a JB-s fejlesztők. ;)

(#633) CoDWaW07 válasza pingwin92 (#632) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Vágom, köszi az infót:)
sztem ez elég lesz pár androidos havernak hogy váltson androidról iPhonera:)
Mert eddig csodálták h milyen stabil meg milyen akadásmentes ,csak a widgeteket hiányolták belőle

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#634) joey04 válasza Ragnar95 (#621) üzenetére


joey04
titán

Ezért (is) akar minél inkább eltávolodni a samutól az Apple, hiszen mivel kezdetben igen sok cucc samsung volt az iPhoneban, igen sokat tudtak a koreaiak a megjelenés előtt álló iPhoneokról, méghozzá mindenféle erőfeszítés és stikli nélkül.

------------

Én is mondtam, hogy egy 3,8-4" körüli méret az ideális, az ilyen HD2 féle szörnyek már kicsit nagyok, nem beszélve pl a most bejelentett HTC TITAN-ról, ami 4,7"!

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#635) Everman válasza joey04 (#634) üzenetére


Everman
addikt

" nem beszélve pl a most bejelentett HTC TITAN-ról, ami 4,7"!"

Akkor mit szólsz a Samsung Galaxy Note-hoz? :D
5,3"

(#636) joey04 válasza Everman (#635) üzenetére


joey04
titán

Azt legalább maga a samu sem próbálja meg telefonként beállítani. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#637) Everman válasza joey04 (#636) üzenetére


Everman
addikt

Dehogynem, nézd meg a reklámját :D

"It's a new type of smartphone."

[link]

(#638) joey04 válasza Everman (#637) üzenetére


joey04
titán

Ez igaz. :K De ez amolyan Streak kategória talán szerintük is: [link]

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#639) Everman


Everman
addikt

A Galaxy S II már nem is tűnik olyan nagynak :D

(#640) icecave válasza Everman (#639) üzenetére


icecave
nagyúr

Jézus, ekkora tepsit... Kell a halálnak ekkora kijelző. Lehet nagyobb az i5-ben, mint a mostani i4-en, de ennyivel ne :D

(#641) GALARDO válasza Everman (#639) üzenetére


GALARDO
addikt

Ez már használhatatlan.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#642) tDr1v3r válasza Everman (#639) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Ezt hogy lehet megfogni? Rátenyerelsz hátulról, és hozzátapad a kezedhez? ;]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#643) runner 125 válasza Everman (#639) üzenetére


runner 125
nagyúr

Pf.

Brutális méret. Zsebbe esélytelen rakni, és az egy kezes használat is kilőve. :N

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#644) máyköl válasza Everman (#639) üzenetére


máyköl
veterán

Annyira béna ez a méret...

(#645) Ragnar95 válasza máyköl (#644) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem vágom,h minek kell a mobilok és tabletek közé még vmi....Ezt tényleg nem lehet megfogni, zsebbe se fér be viszont ha nagy képernyőt akarsz, ott az iPad v egy 7"-os tablet, aminek tényleg nagy a kijelzője :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#646) máyköl


máyköl
veterán

Ingyenes a Geared 2!

Régi kedvenc. :B

(#647) Everman


Everman
addikt

Apple - Samsung 3:0

A rendőrök lefoglalták a Galaxy Tab 7.7-eket az IFA-n, mert Németországba tilos a Tab-ok bevitele.

(#648) plus44 válasza Everman (#647) üzenetére


plus44
veterán

:DDD

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#649) Everman válasza plus44 (#648) üzenetére


Everman
addikt

Közben kijött a hivatalos közlemény miszerint nem rendőrök foglaltak, hanem a Samsung önként pakolt el :)

[link]

(#650) icecave válasza Everman (#647) üzenetére


icecave
nagyúr

Mondjuk az is rendőrségi hír lehetett volna, hogy a rendőrök lefoglaltak egy csomó galaxy tab-ot egy IFA-n (remélem nem kell bemutatnom a haszonjárművet) :D

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.