Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) Ragnar95 válasza icecave (#350) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én örülnék neki, ha megjelenne végre, vagy legalább bejelentenék,h mikor fog megjelenni :DD Már megöl a kíváncsiság+itt az idő,h lecseréljem az LG Arena+iPod Touch 4g párost egy iPhone 5-re :DD (főleg az Arena miatt :DD)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#352) máyköl válasza Ragnar95 (#351) üzenetére


máyköl
veterán

Én is gondolkoztam, hogy lecseréljem -e az I4 -et rá, de lebeszéltem róla magam, simán megvagyok az I4 -el...

(#353) Ragnar95 válasza máyköl (#352) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én is meglennék a Touch-al, csak a telóm állandóan lefagy és ahhoz képest h 2 éve csúcsmobil volt, már sms írásra is alkalmatlan :(

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#354) máyköl válasza Ragnar95 (#353) üzenetére


máyköl
veterán

Touch -nál engem baromira idegesített, hogy telót kellett mellette hordanom. 3 nap után adtam is el.

(#355) Ragnar95 válasza máyköl (#354) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Engem csak azért zavar, mert egy iPhone-on sokkal jobb az sms írás is, a telefonálásnál nincs nagy különbség...Meg a GPS vevő hiányzik nekem a Touchból, mobilom ugye zárt oprendszer, arra program nincs....Szóval nagyon kéne már az iPhone 5 :DD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#356) Mr.Csizmás válasza Ragnar95 (#355) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

attól hogy zárt, a gugel ertet nem lehet feltenni az app store-ból? (GPS nélkül is kellene mennie)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#357) Ragnar95 válasza Mr.Csizmás (#356) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Touchon fent van a Google Maps alapból+ van offline Mo. térképem+Navigon, de a Navigonhoz GPS vevő kell és így nem éppen tökéletes a navigációm, zárt oprendszerű LG Arenámon szintén fent van a google maps, de ahhoz meg net kell, ami meg ugye már pénzbe kerül főleg úgy,h feltöltőkártyás vok....

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#358) Mr.Csizmás válasza Ragnar95 (#357) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

saját vélemény, de gps-t az esetek 90%-ában nélkülözni tudom, mert kb.ra tudom hogy hol vagyok (akár városban, akár természetben), vagyis digitális formába átrakott atlaszként használom a navikat. (gps csak néha kell, pl. sebességmérés, vagy turistautakon)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#359) Ragnar95 válasza Mr.Csizmás (#358) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én is tudom általában, de sokszor lett volna már szükségem rá és nincs nagy kedvem magammal hordozni a PNA-mat, amin működik rendesen a GPS a mobil és Touch mellett....

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#360) Mr.Csizmás válasza Ragnar95 (#359) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hmm, végülis ja, 3 vagy 1 eszköz húzza a zsebedet...nem mindegy. milyen telefonod van? :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#361) Ragnar95 válasza Mr.Csizmás (#360) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

LG KM900 Arena.... :( Hardeveresen elég jó, bár már 2 éves, de a kijelzője meg a kamerája még mindig hozza nagyjából a csúcsszintet, csak az oprendszer egy instabil f*s, ami állandóan lefagy, újraindul.... :(

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#362) Mr.Csizmás válasza Ragnar95 (#361) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hmm, azon még az LG saját gnómja van? A-class, vagy mi?

btw. most eszembejutott, hogy iOS-t raknék az androidos telefonomra...próbaképpen. megvalósítható? ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#363) Ragnar95 válasza Mr.Csizmás (#362) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

S-Class, de az csak a kezelőfelület, mint a HTC Sense, Samsung Touch Wiz,stb., az oprendszer az LG zárt sz*rja és ez a probléma..... Elviekben ha valahogy sikerül letörölnöd csutkára mindent a mobilról, akk lehet h működne, de nem tudom....

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#364) joey04


joey04
titán

Szeptember 7-én bemutat valamit az Apple

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#365) plus44 válasza joey04 (#364) üzenetére


plus44
veterán

Kizártnak tartom, hogy egyszerre kapjunk ipodokat meg iphone-t is. Szerintem most Iphone lesz, aztán az Ipodok, vagy zenei keynote meg kitolódik. (bár ha igaz, hogy megszűnnek a nanok és helyébe kisebb Iphone-ok, vagy 3g-vel szerelt touch-ok kerülnek, akkor talán egyszerűbb lenne egy nagy, grandiózus keynote-ba sűríteni, mondjuk 2 és fél órásba, mert általában olyan 2 órásak)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#366) joey04 válasza plus44 (#365) üzenetére


joey04
titán

Szerintem ez újabb jel, hogy az ipodok és iphoneok összeolvadnak. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#367) GALARDO válasza joey04 (#364) üzenetére


GALARDO
addikt

Remélem az az iOS 5 lesz.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#368) plus44 válasza GALARDO (#367) üzenetére


plus44
veterán

Igen, mivel Iphone 5=IOS5.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#369) máyköl válasza GALARDO (#367) üzenetére


máyköl
veterán

Ha iOS 5 lesz, akkor egyben iPhone 5 is...

Tavaly sem mondta meg előre az Apple a bejelentés napját? Már nem emlékszem... Az új iPodok engem pl. egyáltalán nem érdekelnek, max. a touch, hogy mit raknak bele.

Én valahogy úgy érzem ez nem az iOS 5 és az iPhone 5 lesz, hanem azt csak októberben látjuk...

(#370) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

Használ vki vmilyen témát iPhone-on? :) Most kezdtem keresgélni cydiában, de elég sok van és eddig nem találtam semmi szépet :/ :(

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#371) máyköl válasza Ragnar95 (#370) üzenetére


máyköl
veterán

Minek téma? Gyári szép, utálom az ilyen hülye rondításokat...

(#372) Ragnar95 válasza máyköl (#371) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nekem is ez a problámám a legtöbbel, csak gondoltam,ha van vmi szép, felrakom :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#373) Ragnar95 válasza Ragnar95 (#372) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Találtam egy jó témát, Buuf2 a neve, elég sok ikont is megváltoztat, nekem bejön eléggé :DD
Itt van róla pár kép:
[Kép1]
[Kép2]
[Kép3]
[Kép4]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#374) máyköl válasza Ragnar95 (#373) üzenetére


máyköl
veterán

Nekem ez sem tetszik... :(

(#375) joey04


joey04
titán

akkor delete. :))

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#376) máyköl válasza joey04 (#375) üzenetére


máyköl
veterán

Volt már.

(#377) Ragnar95 válasza máyköl (#374) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ízlések és pofonok különbözők... :U Én is megnéztem/ kipróbáltam legalább 100 témát, mire ezt megtaláltam, ami nekem megfelelő :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#378) máyköl válasza Ragnar95 (#377) üzenetére


máyköl
veterán

Nekem a gyári tökéletes, irtózom az ilyenektől.

(#379) Ragnar95 válasza máyköl (#378) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nekem is tetszett azis, de ez mégjobban bejön :DD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#381) máyköl válasza máyköl (#380) üzenetére


máyköl
veterán

Handrast szokott olvasni valaki (rajtam kívül)? :DDD

(#382) xdx@ válasza máyköl (#381) üzenetére


xdx@
aktív tag

Én. :D

(#384) joey04 válasza GALARDO (#383) üzenetére


joey04
titán

hát akkor +1 :)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#385) CoDWaW07 válasza GALARDO (#383) üzenetére


CoDWaW07
őstag

+1:D

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#386) máyköl


máyköl
veterán

Ahhoz képest, hogy mennyien szidják...
Tud okosokat írni, de valóban egy elég sznob figura.

(#387) plus44 válasza joey04 (#384) üzenetére


plus44
veterán

+1:)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#388) joey04 válasza máyköl (#386) üzenetére


joey04
titán

nézőpont kérdése. ha anyagilag úgy állnék ahogy ő, én is hasonló életvitelre voksolnék, hasonló gondolatokkal. Apple témában persze elfogult néha de nem annyira mint amennyire fikázzák.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#389) plus44 válasza máyköl (#386) üzenetére


plus44
veterán

Volt vele egyszer riport, valami dizájn és életvitel újság (ha érdekel kikeresem neked), ott szépen kitértek mindenre. Nyilván a teljesen Apple utálók akkor sem fogják elolvasni, hát még mérlegelni a dolgokat, de az a helyzet, hogy elég sokat dolgozott ő ahhoz (és dolgozik is) hogy itt lehessen. Mindenki képmutató, aki azt mondja nem ilyen életet élne, ha ennyi pénze lenne. Nyilván ez sem reális, hiszen mindenki máshogy él, máshogy gondolkozik, de ha megtehetnéd te is mennél Maronellóba tesztvezetésre, meg mindig a legújabb milliós mac-ekkel járnál, minden Apple Event-en kinn lennél, meg hónapokig kocsikáznál Amerikában. Mert ha ezt objektívan nézzük, jó dolog. Én szívesen csinálnám, a nélkül, hogy sznobnak nevezném magam, mert ha megtehetem és a magam szórakozása miatt teszem, az nem sznobság. Ő is elmondja, igen, megteheti, hogy csak Armaniban jár, de neki az kell, hogy ha megveszi az S-es méretet, az pont jó rá, nem kell felvarrni, leengedni, megveszi és nem fog vele egyből találkozni az utcán 2000 emberen, és divatos lesz 2 év múlva is. Nyilván akit zavar, hogy milyen kocsival jár, ugyanakkor meg kell látni, hogy az ő szükségleteinek és vágyainak tud adakozni abból a pénzből ami van, holott egy teljesen kis lakásban él, pont ez az új terve, hogy lakást vesz. Mindenki úgy éli az életét ahogy tudja és akarja, ez nagyon fontos és pont az a szánalmas, aki ezért megszólja. Nyilván nem beszélhet kvázi maga ellen azzal, hogy azt mondja gyerekek ez egy szar Apple termék lett, vagy ezt most kicsit elbaszták, mert ebből neki pénze közvetve. Igen elfogult, de aki túl tud ezen lépni, akkor simán ki tudja szűrni a blogjából, vagy a gondolkodásából a tiszta, értelmes dolgokat, és akkor látjuk, nem hülye ember ez, csak nem átlagos, már csak az anyagi helyzetét tekintve sem. Azonban aki nem irigy és elfogult, az ezt magasról leszarja és akkor teljesen normálisan el lehet vele beszélgetni. (pl. én is beszélgettem már vele, nem élőben, Debrecenbe azt hiszem ritkán jön:D de beszélgettem).

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#390) Ragnar95 válasza plus44 (#389) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

+1 :DD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#391) Ragnar95 válasza plus44 (#389) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

És ő nem azért csinálja ezeket a dolgokat, mert mindenki más is ezt csinálja és ettől jobban fel fognak nézni rá, mint a sznobok, hanem mert neki így esik jól.... :U :)

Amúgy ha megtehetném, énis megvenném mindig v legalább 2 évente a legújabb MacBook Pro-t v iMac-et, de sajna nincs erre fölösleges 500 000-1 000 000Ft-om :( :DD

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#392) CoDWaW07 válasza plus44 (#389) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Teljesen igaz:)
Múltkor egyik haverom akinek Galaxy S-sze van, ő felhozta h " Amúgy az a Handrás mekkora egy ny*morék" meg stb.Akkor meg mondtam a havernak h egyáltalán nem az, csak kicsit elfogult de különben meg okos a csávó és sokmindent dolgozik .Igaz én sem ismerem,de látszik a munkáin hogy mennyit dolgozott és igényesek a munkái és h attól még h a Galaxy S-t leszólja nem azt jelenti hogy rossz ember.:)És kértem a havertól h nézze egy Apple fan szemszögéből,ne pedig úgy h " fujj Apple" és utána meg mondta h " Tévedtem.kajak tiszta okos ez az ember":D

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#393) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

Cydiaban keresnék vmi működő flash playert v flash-es böngészőt, de nem találok.... :( Azért nincs, mert nem csináltak vagy mert a proci nem támogatja a flasht? :F

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#394) icecave válasza Ragnar95 (#393) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem fogsz találni. Van egy tool, "frash" a neve, ettől elvileg megjeleniti a flash tartalmat is a böngésző, de messze nem tökéletes.

(#395) Ragnar95 válasza icecave (#394) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Köszi, bár lehet, h akkor inkább kihagyom, ha gagyi :)
Nem tudod, h azért nincs, mert nem írták át iOS-re vagy azért, mert a proci nem támogatja a flasht? :F

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#396) plus44 válasza Ragnar95 (#395) üzenetére


plus44
veterán

azért mert szar, minden szétdől, becrash-el tőle. HTML5 világban élünk!:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#397) Ragnar95 válasza plus44 (#396) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az Apple és a Microsoft szerint ja, de attól még szinte minden (videók, flash játékok,stb.) flashben van és nem html5-ben.... :(

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#398) plus44 válasza Ragnar95 (#397) üzenetére


plus44
veterán

Most még (am. egyre többen állnak be a HTML5 mögé) minden flash játék befagy akármilyen erős gépen, szintúgy a videók, égnek alattuk a procik, senkinek sem jó ez.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#399) Ragnar95 válasza plus44 (#398) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Attól még szerintem most támogatni kéne a flasht, amíg sokkal elterjedtebb, mint a HTML5....

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#400) plus44 válasza Ragnar95 (#399) üzenetére


plus44
veterán

:D Épp ez az. Mivel szar a flash, NEM kell támogatni, mert ha mindenki támogatja csak hogy jajj, kielégítsük az egyes felhasználókat, mikor fog megszűnni? Soha. Ennek így kell lennie.

“This is where the road crashed into the ocean...”

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.