Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) máyköl válasza pingwin92 (#100) üzenetére


máyköl
veterán

Nem unod még? :DDD Hányan szoktatok lenni ilyenkor?

(#102) pingwin92 válasza máyköl (#101) üzenetére


pingwin92
aktív tag

Nem unom, bár én csak nemrég kezdtem el játszani, mivel nemrég óta van szifonom.
Amúgy ált. plusz44 és megema kolléga szokott jönni, bár utóbbinak még nem sikerült csatlakoznia... :F
De mivel nem privát a szeró, csomóan csatlakoznak a világ másik feléről is, szal vagyunk elegenm, de most még én se tolom. Akadt jobb(?) dolgom...

(#103) joey04


joey04
titán

itt egy lista, hogy milyen jb-s programokat emelt át a rendszerbe az Apple. Kb minden újítás valami jb megoldásból ered.

Itt meg egy kis facebook kontra Apple dolog. Arra is magyarázat (lehet), hogy miért a twittert integrálták a rendszerbe, miért nem fb-ra kínálnak gyári megoldást.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#104) plus44 válasza pingwin92 (#102) üzenetére


plus44
veterán

Sorry, mostanában én is vizsgákra tanulok, de keddtől szabad vagyok. :DDD

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#105) máyköl válasza plus44 (#104) üzenetére


máyköl
veterán

na most már én is szabad vagyok, túl vagyok a 7 napos bannomon. :DDD

(#106) plus44 válasza máyköl (#105) üzenetére


plus44
veterán

Bazd most látom csak...mi történt, lemaradtam. :(

szerk: jah látom, vigyázz magadra, mert legközelebb végleg repülsz.. :(

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#107) máyköl válasza plus44 (#106) üzenetére


máyköl
veterán

jaja, vigyáznom kell...

(#108) pingwin92


pingwin92
aktív tag

Üdv emberek! :)
Ma MC2 multi!!
És játszhatunk az új pályákkal is, ha értitek mire gondolok ;)

(#109) plus44 válasza pingwin92 (#108) üzenetére


plus44
veterán

Mikor pontosan?

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#110) pingwin92 válasza plus44 (#109) üzenetére


pingwin92
aktív tag

Háát, kb most.

Amúgy ment pü. Csináld meg az ott leírtakat, azt' szólj, ha kész vagy. :)

(#111) máyköl válasza pingwin92 (#108) üzenetére


máyköl
veterán

Mindig akkor nyomjátok, amikor nem jó nekem... :DDD

(#112) joey04


joey04
titán

Jól megy az Apple szekere, szokás szerint:

Európában a vevők iPhone-t akarnak

A Yankee Group idei tanulmánya szerint a vásárlók 40%-a választaná legközelebb az Apple okostelefonját, 19% vásárolna Androidos telefont, 17% venné meg a RIM Blackberry-jét és csak 15% vásárolna Nokia készüléket.

Apple-re váltanak a BlackBerry-fejlesztők

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#113) máyköl válasza joey04 (#112) üzenetére


máyköl
veterán

Láttam te is kaptál egy kis bant...

(#114) GALARDO válasza joey04 (#112) üzenetére


GALARDO
addikt

Látszik hogy van eszük az embereknek, és megveszik a jobbat. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#115) joey04 válasza máyköl (#113) üzenetére


joey04
titán

duplán megérte. ;]

---

iOS 5 értesítési rendszer: Android felturbózva

na erről beszéltem

Ez meg LOL. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#116) máyköl


máyköl
veterán

Nagyon megy mostanság a vita, hogy 4S lesz-e, vagy iPhone 5, vagy mindkettő -e... Bár szerintem marad az Apple a 4S -nél...

(#117) GALARDO


GALARDO
addikt

Ez jónak ígérkezik:[link] :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#118) plus44 válasza GALARDO (#117) üzenetére


plus44
veterán

Az bizony! :K

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#119) joey04 válasza GALARDO (#114) üzenetére


joey04
titán

már ha tudják. :D

[link]

A piaci elemző szerint a szűk keresztmetszet nem a kereslet, hanem a kínálat lehet, hiszen az Apple számos modelljénél tapasztalhatóak kisebb-nagyobb ellátási zavarok, vagyis a kereslet továbbra is túlmutat a kínálaton. :Y

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#120) GALARDO válasza joey04 (#119) üzenetére


GALARDO
addikt

Nézd meg a hozzászólásokat. :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#121) joey04 válasza GALARDO (#120) üzenetére


joey04
titán

olvastam, de itt meg itt viccesebbek vannak. Vannak köztük családos emberek, és nincs jobb dolguk. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#122) Zsom! válasza máyköl (#116) üzenetére


Zsom!
tag

Egyik se. iPhone 7 lesz, WP7-tel. Azért tolták el a megjelenést, hogy megvárják a Mangót. :P

Szerintem amúgy 4S lesz.

(#123) GALARDO válasza Zsom! (#122) üzenetére


GALARDO
addikt

Egyik se. iPhone 7 lesz, WP7-tel. Azért tolták el a megjelenést, hogy megvárják a Mangót. :P

:C

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#124) joey04


joey04
titán

szerintem meg egy egyik sem :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#125) joey04


joey04
titán

na lehet, hogy most váltok Androidra! :((

[link] ;]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#126) máyköl válasza joey04 (#125) üzenetére


máyköl
veterán

Jajj de népszerű ez a bumper... :)

(#127) plus44 válasza joey04 (#125) üzenetére


plus44
veterán

Inkább, mint az a rohadék Vettel.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#128) joey04


joey04
titán

FAIL:

:DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#129) GALARDO válasza joey04 (#128) üzenetére


GALARDO
addikt

Az kemény! :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#130) plus44 válasza joey04 (#128) üzenetére


plus44
veterán

Az új t-reklám után ez már majdnem semmi.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#131) GALARDO


GALARDO
addikt

Gyerekek mi mért nem vagyunk olyan beszédesek mit az ellentábor? ;] :P

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#132) plus44 válasza GALARDO (#131) üzenetére


plus44
veterán

Akkor beszelunk ha kell és nem mindig mindenről feleslegesen.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#133) GALARDO válasza plus44 (#132) üzenetére


GALARDO
addikt

Igen is kapitány! :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#134) máyköl válasza GALARDO (#131) üzenetére


máyköl
veterán

A galaxy S csapatnak állandóan jár a szája, csak azt nem értem miről lehet ennyit beszélni...

(#135) rankesz válasza máyköl (#134) üzenetére


rankesz
veterán

Akármiről,
azért off topik mert nem csak szakmai dolgokról lehet szó benne, témából meg van elég

Sent from my syxalag :)

(#136) máyköl válasza rankesz (#135) üzenetére


máyköl
veterán

Értem én, hogy mire való az OFF topik, csak...

(#137) plus44 válasza rankesz (#135) üzenetére


plus44
veterán

Menjünk át dedóba? Milyen szép idő van nem gondoljátok? (most mindenki egyesével írja le, hogy szerinte milyen az idő!)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#138) Zsom! válasza plus44 (#137) üzenetére


Zsom!
tag

Nagyon szép az idő, de sajnos nálunk fúj a szél. :P

(#139) rankesz válasza plus44 (#137) üzenetére


rankesz
veterán

Nem feltétlen erre gondoltam, bár kétségtelen hogy amott vannak olyanok akik azt is leírják jha épp fingottak, de
pl az előbb valaki beírta hogy ha kijön az sgs2 hardveres wp7-es mangofon akkor arra vált, erre beírtam hogy szerintem tuti fölös, mert a 2 éves snapdragon is atom simán futtatja a rendszert...

Akkor ez most dedó?

JA, itt is szépen süt a nap, de eléggé cúg van, sajnos mindezt csak az ablakon belől "élvezhetem..."

[ Szerkesztve ]

(#140) plus44 válasza rankesz (#139) üzenetére


plus44
veterán

Egy szóval sem mondtam hogy ez dedó (az általad említett fingásos felvetésekre volt ez megjegyzés). Mi is beszélünk nem szakmai dolgokat, de nem fogok kényszerből minden nap ide írni, hogy ma sem jött meg a rendelt csomagom és felbasz a postás, mert csengetni is baszik, hanem akkor írok, amikor bár a topik neve off mégis valami apple-lel kapcsolatos dologról van szó.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#141) joey04 válasza plus44 (#132) üzenetére


joey04
titán

+1
van olyan topik szerintem is, ami 90 vagy több %-ban fölösleges kommentekkel van tele. kb olyan, mint a chat. erre nincs időm, meg igazán kedvem se.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#142) icecave válasza joey04 (#141) üzenetére


icecave
nagyúr

Van ph chat csak sokan nem is tudják/leszarják: [link] El is megy a süllyesztőbe szerintem...

(#143) joey04 válasza icecave (#142) üzenetére


joey04
titán

jah ismerem, bár nekem a chat alapból leszarom téma, ha ph, ha nem :B

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#144) icecave válasza joey04 (#143) üzenetére


icecave
nagyúr

Én jártam még az elején oda, de nem vontam le messzemenő következtetéseket...
Egyrészt, ha sokan vannak az a baj,ha kevesen, az a baj. Meló közben azért sima fórumos hozzászólást elolvasni párat simán megy, amíg pl. ao-t renderel a gép, vagy ilyesmi, de a chatre állandóan figyelni, az más tészta. Hamar megszaladnak az írások, követhetetlen az egész.

(#145) plus44 válasza icecave (#144) üzenetére


plus44
veterán

Én is voltam fenn vendégként még anno, de egyáltalán semmi értelmét nem láttam. Mondjuk alapból joey20-hoz hasonlóan ignorálom a chat jelenséget úgy ahogy van. Ha valamit szeretnék, írok neki privátot, vagy ha már nagyon nagyon baráti a viszony, akkor arra megint csak vannak lehetőségek és akkor már nem feltétlenül kell ezt a PH lapcsalád berkein belül lefolytatni.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#146) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Helló!

Játszik valaki a [Spirits] nevű játékkal? Nekem ez a kedvencem, próbáljátok ki!!!!

[ Szerkesztve ]

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#147) icecave válasza LordAxwell (#146) üzenetére


icecave
nagyúr

Mondjuk lehetne belőle egy lite verzió... legtöbb játék 0,99 dollár, ez meg 5, szóval az a minimum, hogy kipróbálhassam, tetszik-e. Nem a pénzről van szó, mindent megvettem eddig, amiről úgy éreztem, hogy megéri a pénzt, amit kérnek érte.

(#148) máyköl


máyköl
veterán

Van most nálam egy HTC Desire HD.

Ez a nagy képernyő baromi jó, bár az iPhone 4 retina kijelzője mellett elbújhat. Bár ez az Android még mindig nagyon nem tetszik. Sokkal kezelhetőbb az iOS.
De be kell vallani, van pár dolog, amit szívesen látnék a következő iPhone -ban, ami benne van a Desire -ban... :K

(#149) joey04


joey04
titán

1, 5.000.000, 15.000.000

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#150) joey04


joey04
titán

Miből származik az Apple versenyelőnye?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.