Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33201) Vasinger! válasza saelin (#33196) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Kiröhöghettek, de én most Dragon Pirest-tel játszok, amiben van egy Deathwing is. Nem azt mondom, hogy a világ legjobb paklija, de egész jó laddernek, persze nem legendig, de van, hogy Face Hunter-t is meg tudom vele szorongatni.

Persze ezt én raktam össze, nem netről szedtem :)

[ Szerkesztve ]

(#33202) #75376384 válasza pachito (#33192) üzenetére


#75376384
törölt tag

bármivel is játszol, tegyél be egy kazánt, egyből nem fog a gép hunter-t adni. :D nálam legalábbis bejött (kopp-kopp). azóta van egy döglött lap a paklimban, de huntard se jön szembe.

(#33203) HuMarc válasza oba (#33200) üzenetére


HuMarc
addikt

Én kinyitottam a második legendary-mat, Tirion után immár Ragnaros-om is van. Eddig ötből 3 alkalommal instant BGH-zták, de amúgy örülök neki :D

(#33204) Gyuri27 válasza HuMarc (#33203) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ragna oda jó ahol vannak más nagy dögök is. Meg úgy hogy lerak és end turn (akkor egyet lő).

Amd - Radeon - Ryzen

(#33205) pachito válasza Gyuri27 (#33198) üzenetére


pachito
őstag

A rák nem is lenne baj, ha mondjuk nem 3 hónapja ez menne :(

(#33206) pachito válasza #75376384 (#33202) üzenetére


pachito
őstag

Kazán általában minden deckemben van :DDD

Hopp, dupla lett sry

[ Szerkesztve ]

(#33207) saelin válasza Gyuri27 (#33198) üzenetére


saelin
veterán

Szegény yserát mióta kinyitottam (2 deckkemben van benne), vagy 3-4 alkalommal tudtam csak kijátszani... Nagyon jó lap, de egyszerűen túl sok manába kerül és max leruszkizva tudja kitenni az ember. :(
Jó lenne ha a következő kieg lassítana a metán, mert így nagyon rossz, hogy a 8 mana feletti lapok szinte mind kiesnek a választékból.

#33201
Én is azzal nyomom, csak yserával, dv nincs.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#33208) ígyvanferi válasza whitezo88 (#33199) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Lenne Muklám, simán kipróbálnám. Zseniális a koncepció.

(#33209) Chuzzlee803


Chuzzlee803
aktív tag

Dilettáns kérdés következik:
A "sztori-mód" (Naxxramas, Blackrock) minden részét meg kell venni külön-külön hétszáz aranyért, vagy automatikusan nyílik, ha az előzőt teljesen elvertem? Válaszokat előre is köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#33210) Mister_X válasza whitezo88 (#33199) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én kérek elnézést az emberiségtől, hogy nem gyártok ilyen jó deckeket :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#33211) h3lios válasza saelin (#33207) üzenetére


h3lios
addikt

Inkább a nem Yserás Warit játszom, mert egyszerűen nem éri meg kirakni. Általában azonnal kapja a silence-t, vagy ha ki tudnám rakni 9-ért, akkor átlagban nagyobb hátrányt, mint előnyt generál.

Ha viszont kint van akkor nagyon jó, csak ehhez egy üres board és egy üres kéz kell az ellenfélnél.

B-tag: H3lios#2825

(#33212) NyxNyxNyx válasza Chuzzlee803 (#33209) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

szárnyanként 700 gold sajnos.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#33213) whitezo88


whitezo88
nagyúr

GAH! MISTAKE!
[link]

(#33214) Gyuri27 válasza saelin (#33207) üzenetére


Gyuri27
félisten

Már a 7 is sok lassan. Boom még kifér mert akkora op, de más nem nagyon.
Jó ysera csak rank 5 környékén. addig megesz a rák.

Amd - Radeon - Ryzen

(#33215) h3lios válasza Gyuri27 (#33214) üzenetére


h3lios
addikt

Az sem jó taktika ha csak rák ellen készülsz, mert ha kikapsz 1 normális ellenfelet hiányozni fognak a nagyobb lapok. Engame is lehet ugyan olyan fontos mint az eleje.

B-tag: H3lios#2825

(#33216) Gyuri27 válasza h3lios (#33215) üzenetére


Gyuri27
félisten

Persze csak az esetek többségében az endgaméhoz elég boom. Az meg 7 mana. Meg ugye endgame kontrollba kell.

Amd - Radeon - Ryzen

(#33217) h3lios válasza Gyuri27 (#33216) üzenetére


h3lios
addikt

Boom-ra ott a BGH, és a többi leszedés egy nagy lapra szerintem nem éri meg építeni, mert ha nincs mivel befejezni az finoman szólva is szívás. :)

Más: Most Rák ellen öröm volt Freeze mage-el menni, kb. esélye nem volt, azt csináltam vele amit akartam.

B-tag: H3lios#2825

(#33218) Mister_X válasza h3lios (#33217) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jó freeze mage ellen, ha jó lapjárása van, megver. De az az egyik legnehezebb pakli a játékban.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#33219) Nagy.Úr


Nagy.Úr
tag

Epikus Rage " concede "-nek voltam ma tanúja ( . Persze utána jött a friend req., hogy elmondja simán megvert volna csak hagyott nyerni :U . A héten 80%-ban ilyen utólag kemény gyerekekhez volt szerencsém csak és kizárólag :F

(#33220) P00By


P00By
nagyúr

Sztem még egybe nem játszottam ennyit ráadásul ranked. Nagy nehezen lementem rank13-ra(rank20-ról, priesttel), Majdnem csak két véglet volt a makker makker hátán meg az "ez meg mit keres ilyen lent" :D

Elértem lvl51-et és kaptam egy arany murlocot :O

(#33221) h3lios


h3lios
addikt

Azt vágjátok, hogy a srác freeze mage counter deckkel tolta ellenem ?
2 Shipon Soul, 2 Heal bot, + Alex magára. Mi a f.sz ez ? :DDD

B-tag: H3lios#2825

(#33222) Cseri0058 válasza h3lios (#33221) üzenetére


Cseri0058
őstag

nem vagyok még nagyon képben a játékkal, de te azon vagy most "kiakadva" hogy milyen lapokat állított össze magának?

(#33223) h3lios válasza Cseri0058 (#33222) üzenetére


h3lios
addikt

Olyan lapból használt 2 -t, amivel senki nem játszik és az esetek 90%-ban nem hatékony. Ellenem viszont 3 körön keresztül ezen múlott a játék.

B-tag: H3lios#2825

(#33224) Cseri0058 válasza h3lios (#33223) üzenetére


Cseri0058
őstag

Akkor segíthetsz nekem :D
jelenleg ezzel játszok. rengeteg lap nincs meg még...

valami javítási lehetőség?
eddig a 16. szintig jutottam vele. már csak 1 győzelem kéne a 15. szinthez :P
ezen a kelthuzadon gondolkodtam, hogy bekéne raknom :F

(#33225) Mister_X válasza h3lios (#33221) üzenetére


Mister_X
nagyúr

És ez mitől counter? :U Freeze mage counter meg ott kezdődik, hogy Kezan, akár kettő.

Egyébként nem tudom elképzelni, hogy hogyan játszasz, freeze mage kézből ki kell tudjon tolni 15+ damage-et, pláne leruszkizva.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#33226) #75376384


#75376384
törölt tag

hogy ez a késdobáló kis bajszos nyomorék ma mindent rossz helyre lő.. :U

(#33227) h3lios válasza Mister_X (#33225) üzenetére


h3lios
addikt

Épp ezzel volt a gond, hogy folyamat 8 hp környékére lőttem le, aztán healbot, meg a soul-ok miatt mindig 16-17-be gyógyulta magát. Én meg ott ültem 15 dmg-vel kézben... :D

B-tag: H3lios#2825

(#33228) Mister_X válasza h3lios (#33227) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Belinkeled a paklid?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#33229) voyager4.4 válasza h3lios (#33221) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Ha lenne 2 Shipon soul-om én is játszanám. :D (Na jó elég 1 is, általában.)

Cseri0058: early gambe-ben elég gyenge nem ? 1 mannás lény nincs is benne. Manna wyrm beleférne szvsz, meg vmi olcsó szpell ami izgatja.

[ Szerkesztve ]

no fate but what we make

(#33230) Gyuri27 válasza h3lios (#33221) üzenetére


Gyuri27
félisten

2 shipi, alex és egy bot a klasszik handlock. A 2 bbot valami new wave szar. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#33231) h3lios válasza Mister_X (#33228) üzenetére


h3lios
addikt

Parancsolj, sima freeze mage, semmi extra cucc. :) A baj ott volt, hogy Alex is későn jött már, valamint átlagban az OTK 1-2 seben múlt. Közben Ice blockot is játszanom kellett, mert volt 1 szép kis boardja.

B-tag: H3lios#2825

(#33232) #75376384


#75376384
törölt tag

lent 6 1/1-es dude és egy 7/7-es boom. ha valaki kitalálja, hogy szilvi mit lopott el tőlem annak fizetek egy sört. :U

(#33233) #75376384


#75376384
törölt tag

bocs a dupla miatt, de ez..

balanced... :U

mindezt egy kör alatt produkálta, nulláról. valaki korábban sírt a rogue sprint kártyája miatt, nem tudom ő mit szól ehhez.
a végén annyira túlhúzta magát, hogy fatigue már 5-öt sebzett neki, de nekem beragadtak a fegyverek (2 mustár, 1 truesilver, tirion), így egy ehhez hasonló fantasztikus board miatt nem tudtam megvetni a lábam egy ütés erejéig. 1 élete maradt.
a képen még az "első körös" patron látszódik, ezután eljátszotta ezt mégegyszer, akkor már nem volt equ, illetve semmi board clear. ysera is csak a retek minion-t adott állandóan.

[ Szerkesztve ]

(#33234) pachito válasza #75376384 (#33233) üzenetére


pachito
őstag

Itt már elég gusztustalannak éreztem magam :DDD Mennyi az esély, hogy a kombót húzom 2 körön belül? ...
Nef kb 12-3 meccs után még mindig veretlen, balanced.

(#33235) h3lios válasza #75376384 (#33233) üzenetére


h3lios
addikt

Azért ez közel sem olyan durva (szerintem, mint egy sprint adott esetben 4 manáért (2 lapból).
Patron warriort ha 10. körig nem verted el és nem fogytak el a wincon lapok megállítani nagyon nem lehet, mivel úgy kombózik, ahogy akar. Pláne ha előtte le volt ruszkizva.

B-tag: H3lios#2825

(#33236) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Az rng megint dolgozik. Handyval megyek facehunter és turn 7 lethal. Zooval megyek patron warri ver el.
Azért több mint érdekes, hogy counter jön szembe mindig. Ráadásul folyamatos top deckel.

Nem jött még ma szembe olyan patron warri akinek turn 6 ne tarzan lett volna.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#33237) salaam válasza h3lios (#33221) üzenetére


salaam
senior tag

Freeze mage counter: Ragnaros+Kezan. (Az hogy valaki alex után healbotozik, nem counter, hanem normális dolog). Siphon soul mit counterelne mégis? A Thalnost? Az Acolyteot? Mivel 3 db. threated van, nem nehéz megölni azokat, attól, hogy ezt megcsinálja még nem lesz counterpakli.

[ Szerkesztve ]

(#33238) #75376384 válasza h3lios (#33235) üzenetére


#75376384
törölt tag

a mage 3 mannáért húz két lapot, a többit gondolom érted (nem, nem OP). ha egy rugónak ilyenre el kell tolni egy prep-et, azt nem jó kedvéből csinálja.
javaslom olvasásra ezt a cikket. :)

(#33239) NyxNyxNyx válasza #75376384 (#33238) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Battle Rage szerintem így elég broken lett, talán egy könnyen nerfelhető pontja a patron warriornak. A spint csak idegesítő, hogy egy lappal szarrá húzza magát. Az arcane intellect nem jó összehasonlítás, mert az egy kifejezettem rossz lap lenne, ha nem lenne szinergia a spell léte miatt. (Kb egy 3 manás warlock hero power, ami +1-et cycle-löl, de cserébe lapba kerül és oké nem sebez 3-at rajtad. Másik összehasonlítás Azure Drake ami ad 1 lapot és egy 4/4 spell power bodyt 5 manáért, ami kb olyan, mintha elnyomnál egy arcane intellectet és abból az egyik lap egy 2 mana 4/4 spell power sárkány lenne amit le kell raknod abban a körben.) Ehhez képest a sprint visszahozza a Rogue-t miután kiszarta a kezét vesztett helyzetből és csak egy lapba kerül.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#33240) saelin


saelin
veterán

Ma priesttel csak warriorokat és druidokat kapok... :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#33241) Yodamest


Yodamest
addikt

Sziasztok,

Valaki plz vegyen fel a meccs megtekintős napi questhez: Chewbacca2812 :)

(#33242) Zedz


Zedz
addikt

Sziasztok!

Szerintetek megérné betörni egy arany Junkbotot ( 400 dustot hozna ), és lecraftolni belőle egy BGH-t?

(#33243) Kertor válasza Zedz (#33242) üzenetére


Kertor
csendes tag

Abszolút megéri. A Junkbot-ból szvsz soha sem lesz használható lap.

(#33244) Zedz válasza Kertor (#33243) üzenetére


Zedz
addikt

Köszi, én is így gondolom. Csak ugye szokták mondani, hogyha meg változtatnak rajta akkor a teljes ára visszajönne. Csak ez annyira egy nulla lap, hogy ez amíg világ a világ ilyen lesz. :DDD

(#33245) DaveNo1 válasza Zedz (#33244) üzenetére


DaveNo1
veterán

Lapokat nem igazán buffolnak, úgyhogy arra felesleges várni.

You are not prepared.

(#33246) fogtunder válasza DaveNo1 (#33245) üzenetére


fogtunder
nagyúr

igen, max a meta változik körülöttük és válnak használhatóvá, de a junkbot a legszarabb mechek egyike, nem valószínű, hogy ez valaha megtörténik.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#33247) whitezo88 válasza DaveNo1 (#33245) üzenetére


whitezo88
nagyúr

az UTH 4-ről 2-re való buffolása óta volt egyáltalán más? Nekem nem rémlik.

(#33248) Redcaster


Redcaster
őstag

Méghogy Ragnarossal nehéz nyerni.... B*tch pls :DDD

(#33249) HuMarc


HuMarc
addikt

Mi vezet valakit arra, hogy Aggro Paladinnal játsszon? Kb. ugyanaz, mint egy Midrange Paladin, csak a lategame lapokat beáldozza, hogy legyen két Leper Gnome-ja, meg nem is tudom, mije. A face huntert vagy a zoo-t úgysem tudja lerusholni, ha meg eljut a late game-ig (vagy board clear után üres kézzel próbál túlélni), akkor már esélye sincs, akkor meg miért nem inkább egy rendes Paladin deck? (mondjuk eddig összesen 2 alkalommal találkoztam ilyennel, pedig saccra 300-350 ranked meccset játszottam eddig).

(#33250) Chuzzlee803 válasza HuMarc (#33249) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Isten tudja :DDD
Az egy szem paladin deckem is lategamere alapszik. Nem tudnám elképzelni, hogy a foshunter néhanapi használatán kívül bármi más aggro decket használjak, mert szerintem ciki, amikor valaki levág elém egy 3/5-ös Tauntot és köpni-nyelni nem tudok :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.