Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-14 14:06:07

LOGOUT.hu

Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47351) macko20 válasza ƬΛЯΛ (#47348) üzenetére


macko20
őstag

Ha lenne hátoldala ....de ilyenem van nekem is

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#47352) #31600896


#31600896
törölt tag

Üdv. Szétszedtem egy hangfalat. Az eleje műanyag, a többi része préselt lemez, mint általában egy mini hifinél. Nos, a probléma ott van, hogy a csavarok gyárilag a fába vannak csavarva (4 db), tehát a menet a fában van. Amikor vissza akartam őket csavarni nem szorult meg egyik sem, csak forog most már a saját menetében. Ez mind a két hangfalnál fenn áll. Mivel lehetne esetleg ezt stabillá tenni, ha valamikor újra szétszedném őket? Attól tartok, hogy egyszer széthullik, mert nem fog tartani semmit a csavar.

(#47353) macko20 válasza #31600896 (#47352) üzenetére


macko20
őstag

Nagyobb átmérőjű csavar ,v valami gyenge ragasztó ,műgyanta a furatba...

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#47354) ƬΛЯΛ válasza macko20 (#47351) üzenetére


ƬΛЯΛ
senior tag

:R

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

(#47355) tatabike válasza #31600896 (#47352) üzenetére


tatabike
őstag

Nyomj bele valami ragasztót a lyukakba, és úgy tekerd be a csavart, vagy pedig egy millivel nagyobb átmérőjű csavart tekerj a kitágult lyukba. Vagy lehet kapni olyan hüvelyt, aminek pl. 8-as lyuk kell a fába, a külső palástján famenet van, azt beragasztózod, belehajtod, a belseje meg 5-ös metrikus menetes, abba meg betekered a hozzá való csavart. Ez csak akkor működik persze, ha elég vastag a rétegelt lemez/pozdorja.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#47356) talpas válasza #31600896 (#47352) üzenetére


talpas
aktív tag

Konyhabútor zsanérnál ha működik a műanyag tiplire váltás, akkor ott ahol "csak" fedelet tart, biztosan jó lesz a következő szétszedéskor is. A pontos méretezés, azért elsődleges.

"Veled, Uram, de nélküled..."

(#47357) Pete55555 válasza imibogyo (#47344) üzenetére


Pete55555
Topikgazda

Szép, jó lett :) Bár nekem ez kicsit nagy lenne ITX laphoz képest, én tuti zsugorítanék még rajta ;] Mekkora amúgy pontosan ?
Hasonlít amúgy az enyémre kicsit, csak ebben áll a lap, az enyémben meg fekvő. Viszont így neked könnyebb hozzáférni mind2 oldalhoz.
Oldallapjai miből lesznek? Plexi ? Esetleg üveg ?

Csütörtökön én is barkácsoltam kicsit. Barátnőmnek készítettem egy "emlékládát" 8-as rétegelt lemezből, meleg ragasztóval. Nem volt sok időm rá, csak egy délelőttöm, míg haza nem ért, de nagy volt a meglepetés :)
Kép1
Kép2
Kép3

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#47358) imibogyo válasza Pete55555 (#47357) üzenetére


imibogyo
veterán

Igen én is kicsit nagynak találtam (főleg az előző ITX gép után), de ha normális méretű ATX tápban gondolkodsz és, hogy lényegében "bármekkora" dVGA beleférjen nem nagyon jössz ki kisebbe. Pontos méretek 30x32x34 cm (SZ.xMag.xMély.).

Már én is tervezem a következőt, hogy az már ne egy ilyen összedobott valami legyen, hanem jól átgondolt alapos munka. Erre annyira kevés időm volt, hogy "on the fly" ment a tervezés és gyártás, nem készült még egy 3d-s skicc sem előtte, meg is látszik van amit már most máshogy csinálnék, pedig még be sem fejeztem. Lehet előveszem valamelyik régebbi 3d-s tervemet.

Igen hasonló, bár nekem már régi mániám ez a kocka-design. A fenti tervek között is van jó pár ilyen jellegű skicc. ;)

Oldallapokra az ötleteket linkeltem már. Vagy valami ilyesmiből lesz, vagy füstüveg, esetleg plexi. Esetleg ha az időm engedi, akkor én marok oldallapot neki fenyőből. Mármint táblásított fenyőlapnak egyszerűen marok egy falcot, hogy belecsússzon a nútokba és annyi. De majd még meglátom, most van két hetem gondolkodni.

[ Szerkesztve ]

(#47359) Pete55555 válasza imibogyo (#47358) üzenetére


Pete55555
Topikgazda

Én a helyedben edzett üveget raknék oda. Ha meg a tápnál nem akarod, hogy látszódjon a sok tyúkbél, belülre ragasztanék fekete fóliát ;) Akár a táp felőli oldal telejesen le lehetne fóliázva belülről.

BTW ez nem is igazán ide tartozik, válaszolok a Tervezős topikban :B

...Szeretem leracsniztatni...

(#47360) #90933760


#90933760
törölt tag

El kellett dobnom a gépház ötletet, mert lemértem és előre nem is fér be dupla radi, hanem két 8-as venti vagy egy 12-es, de 12 széles végig a rács. Így 12x16 a rácsozott rész és marhára nem 12x24.... Vagdosni kéne én meg direkt nem akartam mert az megint csak ocsmányság lenne. Meg az alaplaptálca is úgy van rögzítve hogy inkább jobb is ha nem kínlódok vele, mert marhára elgyengülne vagdosás után, ez nem egy jó ház ilyen feladatokra.

Így hát csináltam egy dupla polcot az asztal mellé az oldalára rögzítve, nem egy asztalos remekmű tőlem de azért elmegy. Felső polc egy szintbe van az asztallal lényegében hosszabbítása, aztán az alatt van 15 centivel a 4 sarkán lábakkal rögzítve az alatta lévő polc. Ide kerülnek takarásba a vinyók meg a táp a dzsumbuj vezetékeivel, meg legalább árnyékolja kicsit a hangjukat az egész cucc hogy alul vannak hátul.
És akkor felül mellettem csak az alaplap meg a radi, szivattyú, tartály szépen letisztulva, vezetékek oldalt levezetve alsó polcra, meg a csövek is talán.
Csináltam egy Móricka rajzot is, mivel fotózni nem tudok meg amúgy sincs még a helyén csak megcsináltam magát a polcot. Az asztalhoz sima polctartó derékszöggel van rögzítve de nem az alsó hanem a felső polc és az alsó lóg a 4 lábon. Az egész asztal sarok mellet van így a polccal direkt úgy csináltam hogy kitölti a maradék helyet, szóval csak szemből lesz nyitott, de mivel mindent hátrarakok az alsó polcon aligha fog látszódni majd ami azon van, csak felül a lényeg.
[link]

Ja de van egy kép, itt még csak egy polc van a rumlival, na ezért kellett a második polc hogy a hányadék lekerüljön arra takarással és felül csak az alaplap legyen meg majd a víz.
[link]

(#47361) tatabike válasza #90933760 (#47360) üzenetére


tatabike
őstag

"Ja de van egy kép..." Hol...??? :DDD

Utoljára öreganyám golyóálló szemüvegén át láttam így a világot gyerekkoromban... :DDD

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#47362) tvamos válasza #31600896 (#47352) üzenetére


tvamos
nagyúr

Arrebbfurod a lyukat. (A regi meg ott marad szegyen szemre...)

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#47363) zolee5016


zolee5016
őstag

pékség fantomja....öööö Cosmosa..téli álomra szenderülve
.
Utóbbi barkácsok ezidáig
LINK]

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#47364) tvamos válasza zolee5016 (#47363) üzenetére


tvamos
nagyúr

Szep mozdony!
Na jo... a haz is szep..

(#47358) imibogyo
Hat nem semmi az a haz.. meg a muhely is franko!

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#47365) viperabácsi válasza #90933760 (#47360) üzenetére


viperabácsi
addikt

SZIP kontrasztos , ezt mivel és ,hogy követted el?

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#47366) imibogyo válasza Pete55555 (#47359) üzenetére


imibogyo
veterán

Tápnak nem lesz sok tyúkbél, mert jön majd egy moduláris tápegység. Ez csak most átmeneti, mert az előző tápom megdöglött és csak ilyenem volt itthon. Van egy kis helikopter utánérzésem, de addig kibírom, mg megjön az utódja. Most már biztosan edzett füstüveg lesz. Tegnap lezsíroztam üvegessel a dolgot. 2-3 hét múlva mehetek érte, addig meló. :K

(#47364) tvamos: köszi neked is. :R

U.I.: FatalEror-t nem láttátok mostanában? Teljesen eltűnt a topikból, vagy csak én nem látom.

[ Szerkesztve ]

(#47367) #90933760 válasza tatabike (#47361) üzenetére


#90933760
törölt tag

Leesett a telefon aztán beszorult az AF azért ilyen.

(#47368) Pete55555


Pete55555
Topikgazda

Nos, b*szogatom a kis Creative mélynyomómat, hogy vajon mi lehet a baja.
Ugyebár működik, szólnak a szatelitek is, de csak bal oldalt, a jobb oldaliak nem.
Találtam egy oldalt, ahol csinált egy kapcsolást neki, viszont ebből nem tudok kiindulni, mert nem tudom melyik kivezetés hol van, neki megvolt az eredeti vezérlő, csak elromlott...

Találtam egy másik típusúhoz való kapcsolást is, itt leírja melyik kivezetés hol van, de az enyém viszont nem ilyen...

Jöjjön a kép:

Na, ez úgy néz ki, hogy a kék kábelt benyomom, akkor bekapcsol a cucc. A fehéret hozzáérintem a kékhez, akkor max hangerő. Illetve a két alsó kivezetés a ledé.
Elméletileg ennek nem lehet a balanszát szabályozni, de az 5.1-esét lehet, méghozzá úgy, hogy ha 10v-ot kap akkor csak a bal oldal szól, 5v-nál szól mindkét oldal, 0-nál a jobb oldal.
Oda azt írták, hogy 2db 5kOhmos ellenállást kell sorba kötni aminek egyik vége a gnd, másik a + a közepe pedig a képzeletbeli poti középső kivezetésére.

Ki mit tud ehhez hozzászólni ? :D
Szvsz valahogy működnie kellene, mert az alaplapon nincs semmi sérülés, égésnyom, se púpos kondi, tehát csak a "vezérlés" részével kéne kezdeni valamit.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#47369) Pete55555 válasza Pete55555 (#47368) üzenetére


Pete55555
Topikgazda

Na, mivan? Nagyon leült a topik, mindenki ezen gondolkodik ? ;]

...Szeretem leracsniztatni...

(#47370) dzso22 válasza Pete55555 (#47369) üzenetére


dzso22
senior tag

Én Utána néztem de ezen kívül amit linkeltél és sem találtam nagyon több infót. :( :P

A legfontosabb,hogy a kacsák előtt mindíg legyen víz!

(#47371) Pete55555 válasza dzso22 (#47370) üzenetére


Pete55555
Topikgazda

Köszi azért.
Ide valami tapasztalt, sokat látott szaki kéne :D

...Szeretem leracsniztatni...

(#47372) macko20 válasza Pete55555 (#47371) üzenetére


macko20
őstag

Lehet h nem ez az a topic amibe ezt meg kéne kérdezned...Modding és elektronikai kérdések

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#47373) Pete55555 válasza macko20 (#47372) üzenetére


Pete55555
Topikgazda

:R

...Szeretem leracsniztatni...

(#47374) LarsR


LarsR
tag

Sziasztok!

Van egy kérdésem amire tőletek biztos kapok választ. Remélem legalább is. Adott egy MSI EX600-as ami pár napja bekávézott egy kicsit :DDD . Most jutottam el odáig, hogy szétkapjam. Nekiugrottam kontakt tisztítóval. Mit mondjak fél siker lett a szemmel látható kávé eltakarítása. Cukor won the fight, azt nehezen akarta, vagy csak éppen, hogy oldotta. A lényeg, most összefelé szerelem. DE van valami a procin és a vga-n kívül amire gap-pad van rakva, méretben ugyan akkora mint a vga vagy a proci. A gép használtan lett véve. A gap-pad alatt is ki van pasztázva!! :Y Azt nem én műveltem!!!

Azt most le kellene teljesen takarítanom? Gondolom a 2ő együtt nem annyira baráti. Mi maradjon rajta, gap-pad, vagy csak sima paszta legyen ráaplikálva? Paszta nem öli meg ha csak azt kenek rá?? :D Egy picit SOS lenne a dolog. Köszönöm mindenkinek aki hozzászól!! :R :R

http://ge.tt/7JbBk5Z?c

(#47375) #90933760 válasza LarsR (#47374) üzenetére


#90933760
törölt tag

Az nem baj ha van a gap pad alatt paszta, szoktak tenni. Simán a paszta nem elég, mert a két felület sokszor nem ér össze, ezért van a gap pad. És van aki tesz mindkét oldalára pasztát is, összeszerelést is megkönnyíti mivel odatapad tőle. Meg lehet hogy jobb is, de rosszabb nem lesz tőle.
Amúgy szerintem az északi híd lehet az.

(#47376) LarsR válasza #90933760 (#47375) üzenetére


LarsR
tag

Ezer köszönet a gyors válaszért :R :R

http://ge.tt/7JbBk5Z?c

(#47377) Aladaar


Aladaar
tag

ez a kép ide kívánkozik: szódásüveg lámpa

(#47378) #90933760


#90933760
törölt tag

A fiókos gépházam hátránya kezd megmutatkozni, alsó fiók lényegében körben zárt csak az a kis rés van felül ahol a kábelek kimennek. Csak elől nyitott. Két vinyó és a 80+ Bronz 300-as táp azért befűti így is netezéssel. Na jó nem forró ám de egyértelműen kellemes meleg levegő száll elől kifele ahol nyitott. Egy 12-es venti van bent ami hűti a tápot és azt a levegőt fújja a vinyókra, max 38 fok volt eddig a két vinyó úgyhogy annyira nem para szerintem a hőfok. De ha meglesz a vizezés akkor lehet átrendezem kicsit az alsó polcot szellőzés ügyileg is.

(#47379) dewil666


dewil666
őstag

Sziasztok!

Már majdnem kész a laptop átalakítós hűtésem (csak a világítást kell bekötnöm).
Már csináltam tesztet is. Képeket holnap teszek fel, mert lassan megyek dolgozni.
(Szerintem nem lett rossz) Kíváncsi leszek a véleményetekre.

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#47380) LarsR válasza dewil666 (#47379) üzenetére


LarsR
tag

Várjuk :DDD

http://ge.tt/7JbBk5Z?c

(#47381) xigris


xigris
őstag

Sziasztok!
Érdeklődnék ki hogy kezdene hozzá
A cél egy fiat punto 2-s autóba 1din helyére 2dines rádiót betenni.
ide

(#47382) LarsR válasza xigris (#47381) üzenetére


LarsR
tag

Hát ez nem 1 napos projekt. Miért nem egy dines kijelzőset teszel bele, nem kellene farigcsálni. Ha farigcsálni akarsz, akkor pedig jól alaposan tervezd meg. Mert előfordulhat, hogy nem lesz szép a végeredmény. Bár ebbe a topicba akkor pont jó lesz :DDD

http://ge.tt/7JbBk5Z?c

(#47383) Rivaul válasza xigris (#47381) üzenetére


Rivaul
addikt

"ki hogy kezdene hozzá"
-elővenném a flexet ;]

+1 a kihajthatóra ha nincs még meg a fejegység...

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#47384) xigris válasza LarsR (#47382) üzenetére


xigris
őstag

Az túl egyszerű lenne az 1 dines,én vasfűrészre gondoltam,s a szellőzőből kivágnék.
Pontosabban vennék egy pótot és abba vágnám bele.A tolató kamera is arra lenne kötve így mire kihajt az 1 dines addigra vége a tolatásnak

Rivaul : Nekem is megfordult a fejemben ;] de az asszony hajtja javarészt a verdát így finomabbnak kell lennem

[ Szerkesztve ]

(#47385) DR|FTK|NG


DR|FTK|NG
veterán

Üdvözletem minden gánymesternek(és nem gánymesternek)!

Van egy Samsung TFT paneles monitor(valami ilyen: [link]), aminek karcos(+egy kicsit megrepedt) a kijelző előtti védőlemeze(ami műanyagból van). Ezt szeretném valamivel pótolni, lehetőleg minél olcsóbban és igényesebben. Van rá valami ötlet, megoldás?

Lehet, hogy nem fogalmaztam szaxerűen, ezért elnézéseteket kérem.

(#47386) tatabike válasza DR|FTK|NG (#47385) üzenetére


tatabike
őstag

Szedd szét, nézd meg, hány mm vastag plexi kell, aztán szerezz bele egy olyat, vágd méretre és ennyi. Vagy vágass a keretbe egy 2mm-es üveglapot egy üvegessel, szerintem egy ezresből megvan. Általában minden üvegesnél van maradék akkora darab, amiből kijön egy ilyen méret. Nem tudom, hogyan van rögzítve, ha ragasztva van, akkor macerás kiszedni a repedtet, meg teljesen le kell pucolni a keretet, de beragasztani az újat gyerekjáték pl. sziloplaszttal, vagy szilikonkaucsukkal, amit az akváriumokhoz is használnak. De jó pl. az autóiparban használatos díszléc-ragasztó is, ez egy 1-1.5mm vastag, 3 mm széles kétoldalas, szivacsos ragasztószalag, nagyon erősen tart tiszta felületen. Hasonló, mint amivel a telefonok előlapja is rögzítve van.

Akvárium ragasztó:

Díszléc ragasztó:

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#47387) DR|FTK|NG válasza tatabike (#47386) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Köszönöm. :R

Az szerintetek nem lenne zavaró, ha a plexi enyhén sötétített lenne?
És az hogyan lehetne megoldani, hogy továbbra is matt felületű maradjon a kijelző? A matt(vagyis nem fényes) plexik mennyire ritkák/gyakoriak?

Lehet, hogy hülyének tűnnek(vagy azok is) ezek a kérdéseim, de eddig 2 szétszedett monitort láttam(egy CRT és egy üveges LCD monitort)

[ Szerkesztve ]

(#47388) Lompos48 válasza DR|FTK|NG (#47387) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Matt plexi nincs. Sötétítés torzítja a színeket.

(#47389) veze válasza DR|FTK|NG (#47387) üzenetére


veze
őstag

Én inkabb üveglappal oldanám meg, ha belefér. Létezik 2,0mm-es üveg is, ami elképzelhető hogy már belefér.
és az soha nem karcosodna , törölgetés portalanitás utan, és kristálytiszta átlátható marad, amig el nem reped véletlen

(#47390) dewil666


dewil666
őstag

Na itt vannak a képek:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

CPU-n egy 10cm-es slim, VGA-n egy 12cm venti van ami usb-ről kap áramot.
CPU-ra tettem távtartót (T-mobil aranykártyából :D ) de beszerzés alatt van és kapni fog egy intel prociról leoperált kupakot. A lesarkazás elkerülése miatt.
Az alsó lemez eleje csak a képeken a vaku miatt látszik annyira hullámosnak. Nem vészes annyira.
A világítás meg a laptop alján levő lemezhez lesz rögzítve. Csak kis forrasztás van hátra. Ja és a hdd is kap egy amd proci hűtőt, mert az mosz jobban melegszik mint amikor a hűtőpad azt is hűtötte.

Jöhetnek a kritikák :)

[ Szerkesztve ]

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#47391) DR|FTK|NG válasza veze (#47389) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

és Lompos48(#47388) :R

veze: Még meggondolom.

(#47392) Rivaul válasza dewil666 (#47390) üzenetére


Rivaul
addikt

Szia. Ez így marha átláthatatlan. 31 linken képeket külön nyitogatni (végig se nézte sajna így). Feltehetnéd valami albumba. Azokat a lemezeket mivel vágtad? Kanállal? ;] :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#47393) tatabike válasza Rivaul (#47392) üzenetére


tatabike
őstag

....vagy csiszolópapírral... :DDD

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#47394) dewil666 válasza Rivaul (#47392) üzenetére


dewil666
őstag

Nem találtam olyan feltöltő oldalt. Hiába regisztráltam nem küldtek az e-mail címemre jelszót.
De szerintem nem olyan megeröltető ráklikkelni :U
A kanalas hasonlatot meg nem értem. Amúgy sarokköszörűvel vágtam.

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#47395) zolee5016 válasza dewil666 (#47394) üzenetére


zolee5016
őstag

PL
album
........................
én ragasztásban kérnék segítséget
van egy müanyag lemeztáblám...2x2 m plexiszerű anyag,de fehér.3mm vastag.Ez lesz a fenti gép oldala.Ablakot szeretnék 3mm-es plexiből,de úgy hogy passzítva és élbe ragasztva a 3mm-es felületeket.Lehetséges-e ez és mivel?

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#47396) Rivaul válasza dewil666 (#47394) üzenetére


Rivaul
addikt

Mivel nekem laposom van így megerőltető és amúgy is átláthatatlan. Nekem mind1 de nem sokan fognak 31 képet így végigzongorázni. Lusták vagyunk :U

A kanalas hasonlat meg a vágási minőségből jött. Azokon amiket láttam egy féltéglával végeznék hasonló minőséget ;] Ez amúgy alap kritika a topicba így pozitívnak veheted :K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#47397) zolee5016 válasza Rivaul (#47396) üzenetére


zolee5016
őstag

én végignéztem,igaz még a ctrl is kellett,hogy megnyissam...
nekem tetszika cuccos :C

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#47398) tatabike válasza zolee5016 (#47395) üzenetére


tatabike
őstag

Talán Korapurral. Azzal ragasztják a nagy hűtőkamrás kamionokon is a bodét, nem használnak csavart. Egy vajszínű kulimász meg egy bagólé-szerű edző kell hozzá. De van elvileg egykomponensű változata is, én csak ezt a két komponensűt ismerem, 10 kilós vödrökben hozzák... :)

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#47399) LarsR válasza dewil666 (#47394) üzenetére


LarsR
tag

:C :C Jó lett!! Én végig néztem!! A kíváncsiság győzött!! Tudom mennyire oda kell figyelni, amikor nincs mintadarab és egy működő gépen kell megcsinálni. Méricskélni, tervezgetni a sok akadályt legyőzni.

Mivel én anno egy szobában csináltam, nem műhelyben!!!, különösen macerás volt. Nem volt semmi műhelyem, asztalom, satu, állványos fúró. Mindent egy ágyon csináltam amin esténként aludtam. Minden nap el kellett pakolni mindent, aztán pedig elővenni, hogy tudjam folytatni! Egy dremmelem és egy akkus csavarozóm volt és néhány kéziszerszám. (Azóta picit fejlődött a gépparkom, és most már van műhelyem is ahol tudok tevékenykedni.)

Az enyém is hasonló elven lett elkezdve. Akik látták tudják. Igaz nincs kész még az enyém. Sajna másfél évvel ezelőtt csak félig tudtam megcsinálni. Azóta is csúszik. Igaz minden olyan alkatrész itt van a fiókban ami a befejezéshez kell és remélem most már majd időm is lesz rá.

Big respect!, hogy nekikezdtél :C

http://ge.tt/7JbBk5Z?c

(#47400) Rivaul válasza Rivaul (#47396) üzenetére


Rivaul
addikt

Nah ha már ennyire elismerően nyilatkoztak akkor vettem én is a fáradtságot és átlapoztam.
A végeredmény kifejezetten tetszetős lett. :C

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.