Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-14 14:06:07

LOGOUT.hu

Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47951) baboss válasza #90933760 (#47941) üzenetére


baboss
őstag

Ezt vedd meg a pumpához.
0-10.5v-ig tudod szabályozni a kimeneti feszültséget,egy darab több fordulatú potenciométer feszültség finombeállításához.és nem is drága 1990ft.
Kimeneti teljesítmény: 15W természetes hűtésnél, 25W hűtőbordával.

[ Szerkesztve ]

(#47952) krisztianAMG válasza baboss (#47951) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

eBay-en 300...

(#47953) baboss válasza krisztianAMG (#47952) üzenetére


baboss
őstag

Egyik hsz-ében írta,hogy nem szívesen akar kintről rendelni és várni mire megjön.

(#47954) #90933760


#90933760
törölt tag

Elkészültem a gépházzal.
Egy kis ismertető róla, Xigmatek Asgard Pro házacska amit kb két éve vettem, akkor a félpasszív gép miatt a 12-es ventirácsot kitágítottam 14-esre nem valami szépen. Aztán a passzív gép miatt ki lett vágva teljesen a teteje és az alja is, egyúttal eltüntetve a gyönyörű ventilátornyílást amit kreáltam. Közben a HDD keret is kiment belőle, mert útban volt. [link]
Aztán átálltam a saját kreálású nyitott két részes gépházamra. [link]
Majd mivel közben újra összeraktam a vízhűtést, úgy döntöttem visszaköltözöm a gépházba, de annak egyrészt tetőt és alját kellett csinálni, [link] másrészt kivágni a radiknak is a helyét. [link]

Aztán jött az ötlet hogy akkor az előző két részes gépházamat méretre vágom és alulra felcsavarozom. Így a vinyók és a táp oda lekerülnek alulra, fent a gépházban pedig kényelmesen csak a vízé lehet a terep. Szüksége is van a helyre neki, különben nagy zsúfoltság lenne.
És végül így néz ki, nem egy kis darab ami azt illeti és van súlya is, bepakolva még brutálabb lesz.
A gépház eredeti lábait visszacsavaroztam alul sima pozdorja csavarral. A tető 6 sima hármas metrikus csavarral van rögzítve, a gép alja pedig 6 sima facsavarral van összehúzatva a két OSB lap, a csavarok átmennek a ház lemezén is átfúrtam. Pont akkorák voltak hogy nem kellett vágni. A festék valami ipari kültéri sűrű szar hogy ne kopjon olyan könnyen csak épp elég szarul fedte a recés OSB-t, de jó ez így. Sötét sarokban nem lesz ennyire virító, főleg ha bele lesz pakolva és eltakarják a cuccok.

[ Szerkesztve ]

(#47955) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Nincs valakinél elfekvőben egy Chieftec Dragon DX01-es ház?

Olyan vas kéne, aminek belefér az elejébe a 47cm-es tripla140-es, de nem kétszer... Szóval belmagasság minimum 48cm, de az 52-t nem kéne túllépni. A probléma, hogy ehhez a magassághoz visszafogott mélység kéne, vagyis 42-45cm.

Gondolkodtam egyedi házon is, meg azon is, hogy egy meglévő házat megrövidíteni, de mindkét esetnél a költségek és a ház masszívsága a bibi, mert nagyon megsínylenék a folyamatot.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#47956) SüdiLaller


SüdiLaller
aktív tag

Sziasztok! Átfutottam itt pár oldalt, úgy érzem idefér a kérdésem, igaz nem számítógépes téma, de erősen gány szaga van a projektnek :B
Vettem ma egy überbaró zárbetétet a bejárati ajtónkhoz, amin hevederzár van. Mivel már pusztulóban volt a benne lévő, ezért esedékes a csere. Szokványos bütyök fordul rajta körben, de ami nekem kellett volna azon körben fogaskerekek vannak. Én barom nem néztem meg előtte. Van arra mód, hogy szétszedjem, és kicseréljem a bütyköst a meglévő fogaskerekére?
Lövök pár képet, ha nem volt elég összeszedett amit írtam.

ezt vettem
ez van

[ Szerkesztve ]

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#47957) Rivaul válasza SüdiLaller (#47956) üzenetére


Rivaul
addikt

Ide töltsd a képet ne máshova mert így nem látható.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#47958) szab.tam válasza SüdiLaller (#47956) üzenetére


szab.tam
nagyúr

középen a gyűrű kiszedése a nyitja az egésznek.
itt részletesen le van írva a cilinderzár szétszerelése.
(csak aztán össze is bírd rakni...) :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#47959) SüdiLaller válasza szab.tam (#47958) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

bocs a bénázás miatt, G+ eddig ment mindig.
itt a 2 kép, szerintem az új zárat nem szedem szét, 4K volt, szerintem ipari hulladékot csinálnék belőle :DDD

[ Szerkesztve ]

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#47960) szab.tam válasza SüdiLaller (#47959) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"überbaró zárbetétet"
"az új zárat nem szedem szét, 4K volt"

nem cikizés miatt, de szerintem te a fogalmakkal el vagy navigálva.
(hacsak nem poénból írtad.)
nekem pl. egy 45k-s keso betétem van.
az már talán megüti az "überbaró" szint alját.

egy 4k-s betétet beraksz a hevederzáradba, egy félamatőr pickinger kb. 5 kötőjel 15 mp alatt fogja kinyitni.
de ebben az is benne van, hogy közben fingott egyet, és koncentrált, hogy halk legyen, nehogy felébrendjenek a szomszédok.

de természetesen a zárcsere kötelező, ha volt másnál is a kulcsod.
ez ellen véd.

viszont akkor ne sajnáld a próbálkozást.
fogaskerekes fordítós zárak alaból drágák.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#47961) spanglee001 válasza SüdiLaller (#47959) üzenetére


spanglee001
addikt

1500at adok a krumpliért :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#47962) szab.tam válasza spanglee001 (#47961) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ilyen képek miatt könnyen ellátogat a tek... :DDD

****

(#47959) SüdiLaller

egyébként tényleg nem értelek. :)
kérdezted, hogyan lehet kicserélni a fordító részt.
ott a profi, fényképes leírás.

hogyan gondoltad szerelés nélkül?
ránézésre, szemmelveréssel, teleportációval? :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#47963) SchumiBácsi válasza SüdiLaller (#47959) üzenetére

A gránát honnan van? :DDD

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#47964) SchumiBácsi válasza szab.tam (#47960) üzenetére

És az olyan zárat mennyi idő lehet kipiszkálni, amelyikbe nem a megszokott egyik élen recézett kulcs megy, hanem lapos az egész a két éle sima, és a két lapján van a minta mindkét oldalt?

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#47965) szab.tam válasza SchumiBácsi (#47963) üzenetére


szab.tam
nagyúr

erről eszembe jutott egy kedves, régi történet.
1*i lúzer elment egy ismerősének a tárgyalására.
csak úgy részvétből.
átment a detektor kapun, az vinnyogott.
valami régi kabátját vette fel, és az egyik zsebének a sarkában, beszöszösödve volt egy oda nem illő, aprócska lőszer, amiről nem is tudott, hogy ott van.
bilincsben vitték el...
:DDD

***

(#47964) SchumiBácsi
nem tudom.
de elvileg ugyanannyi, mint a régieket.
mert ugye van egy csapsor, amit "vonalba kell rázni, fésülni, ütni", hogy elforduljon.
ezért kell venni olyan kombinált betétet, ahol 2 vagy 3 csapsor van, esetleg kombinálva mágnessel.
mert ezeket ugye egyidőben kéne buzerálni, hogy mind egyszerre kerüljön "szintbe", hogy akadálytalan legyen a fordulás.

ezért mondom azt, hogy azok a zárak, amik már nehezen nyithatóak, szerintem kb. 50k-nál kezdődnek.
csak hát a kereskedők, akik ezt pontosan tudják, nem mondják meg annak a vevőnek, akinél az a szempont, hogy nem 2k-s betétet vesz, hanem "rááldoz" 10-et, és azt hiszi, biztonságban van.
közben kb. ugyanannyit ér.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#47966) #90933760 válasza SchumiBácsi (#47964) üzenetére


#90933760
törölt tag

Kicsit tovább. De megfúrni, letörni stb. ugyanannyi ideig tart. Egy zárnál nem csak a fésülés az egyetlen módszer, legtöbb ajtóból kilóg a betét vagy könnyen körbepucolható, ráhúz egy megfelelő alakú vasat és kettétöri, már nyílik is. Aztán még fúrni is lehet és a többi.

A minimum az olyan 7-10k körül kezdődik. Ezekbe már van kis pöcök amit tovább tart megfúrni, nehezebb fésülni, erősített így nehezebb eltörni. De ez is a minimum szint, ennyit illik rááldozni, a 2k-s betét WC ajtóra való. Felső határ a csillagos ég. Persze nem árt azt se észben tartani hogy kompletten az ajtó mennyire biztonságos mielőtt az ember százezreket rákölt egy szaros zárra, aztán meg ököllel lyukat vágnak maguknak az ajtón.

[ Szerkesztve ]

(#47967) SüdiLaller válasza szab.tam (#47962) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag


gyerTEK

Nekem ez az űber, nem fogok több tízezerért zárat venni, mikor van riasztóm,"tiszták" a szomszédaim, 3-ik emeleteti panelban élek, nincs 100 Kiló aranyam, viszont szeretném hogy ha ráfordítom a kulcsot, ki is tudjam nyitni, mikor fáradtan hazaérek.
Szeretek mókolni, ezért kérdeztem cserélhető e az a bizonyos része a betétnek, de miután láttam mennyi buzizás van egy egyszerű elzett-el, ebbe nem szívesen nyúlok bele. Azért köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#47968) SüdiLaller válasza SchumiBácsi (#47963) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

itt vettem egy ph!-s arctól néhány éve
tőle

[ Szerkesztve ]

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#47969) TESCO-Zsömle válasza #90933760 (#47966) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ezért kell panelba költözni, családosok mellé.

Egy szinten van 6 lakás. Egyikük csak meghallja, ha valahol furfangos emberek járnak-kelnek...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#47970) szab.tam válasza #90933760 (#47966) üzenetére


szab.tam
nagyúr

há'má' bocsánat. :D

persze, hogy lehet törni.
-> ne lógjon ki, vagy pajzsos takaró.

de amikor a lúzer júzer megveszi a fúrás-, marás-, húzás- törésvédett, csili betétet 10-15-ért, és közben 5 pm alatt unlock-olják pickingelővel, akkor azért az már döhítő tud lenni.

és a probléma ott van, hogy a fúrás az utolsó, ami ellen védeni kéne, mert kb. 6* felébred rá az egész ház.

ami halk:
az a törés, és a a nyitás.
de a nyitás ellen nem tudsz védekezni 10k-s betéttel.

*****

és amikor csak a lakásban okozott rongálási károd lesz 200k, akkor megy a csodálkozás.
utólag.

*****

az is igaz, ha legalább már törés ellen védted azt ajtódat, az már jó.
vagyis kötelező.

***

sajnos rettenetesen nagy a tájékozatlanság, (vagy részleges), a témakörben.

****
****

(#47967) SüdiLaller

ja pesze, ps-ban rajzoltál lángot.... :DDD

világos, értem.
de szerintem simán ki tudod cserélni.
én biztos megpróbálnám.

ami viszont érdekene:
a 2 betétnél a fordító rész szélessége egyáltalán egyforma?
(bütykös vs. fogas)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#47971) SchumiBácsi válasza szab.tam (#47965) üzenetére

Biztos nem a legtutibb zár de nem is a legegyszerűbb. A ficsörlistáról rémlik hogy fúrással nem nyílik ki. A kulcs mindkét oldalán van recézettség, de érdekes hogy egy csapsor van. Mind1 beltéri ajtó csak érdekelt mit tud.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#47972) szab.tam válasza SchumiBácsi (#47971) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"A kulcs mindkét oldalán van recézettség"
hát pesze:
hogy mindegy legyen, hogyan dugod be.
annyiból jobbak ezek a zárak, mert ha a kulcsot őrizetlenül hagyod, (ruhatárban a lakcímkártyáddal pl.), hezebb negatív lenyomatos mintát venni róla.
zseb 3d szkenner azért még nincs minden zsiványnál.
egyelőre....

a hagyományos fogazású kulcsoknál nincs más dolga a gyökérnek, mint hogy profilból lefényképezi. és megtudja, hol laksz.
kireszeli, és megy... :(((

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#47973) SchumiBácsi válasza szab.tam (#47972) üzenetére

Jah ezt tuti nem másolják le az utca sarkon a kulcsmásolónál :D
Az igaz hogy egy klasszikus kulcsot fényképről le lehet másolni? Sztem képtelenség, vagy hogy elsőre tuti nem sikerül az is biztos. Meg eleve fura volna ha valaki fényképpel állít be a másolóhoz hogy ugyanmá' :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#47974) SchumiBácsi válasza SüdiLaller (#47968) üzenetére

Kösszencs, időközben találtam USB megoldásokat is ;]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#47975) SüdiLaller válasza SchumiBácsi (#47971) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag


Majd elviszi a lockpickert a csávó karjával együtt.

Reggel lemérem, nem merek most zörögni a zárral, mert kijönnek a szomszédok vasvillákkal meg kaszákkal :DDD

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#47976) szab.tam válasza SüdiLaller (#47975) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:DDD :C

****

a biztonságtecnika akkor jó, ha kombinált.
mechanikai, elektronikai, humán(? :F ),
és állati... :D

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#47977) Rivaul válasza szab.tam (#47976) üzenetére


Rivaul
addikt

A kutya a legjobb. Nekem a kocsiba van minden. Immo, riasztó, és egy titánium 60 eres váltózár. Így is tudom hogy elviszik ha akarják, csak az időt tudja az ember húzni. Menne bele kutya is de nem tudom hogy bírná a 24/7-es bezártságot... Lehet nem lenne mit őrizni mert az kapná szét a vasat ;] Amúgy a váltózár mostanában kicsit akad. Fosok is hogy elzárom magam elől a kocsit mert én ki nem szedem max flexel :DDD

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#47978) viperabácsi válasza Rivaul (#47977) üzenetére


viperabácsi
addikt

Haverom faterja egyszer "bekávézott" és ott hagyta a kocsit az Egri Borozó elött.Másfél nap után a rend őrei keresték rendszám alapján otthon mert a kocsiban volt egy Szerb farkasölő , az indító zárban pedig a kulcs.Tehát nyitva volt az autó , mégsem kellett senkinek. ;]

Mondjuk a "kutyus " picit szomjas volt már.(szerintem éhes is) :DDD

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#47979) TESCO-Zsömle válasza SüdiLaller (#47975) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Egy marék tigrisszar elintézi a kutyát, még bántani se kell.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#47980) #90933760 válasza szab.tam (#47970) üzenetére


#90933760
törölt tag

Rendesebb 15 ezres zárba már nem egy könnyen nyúl bele, az 5mp eltarthat fél percig. Azon meg már egy-két tag elgondolkodik érdemes-e. De aki be akar menni bemegy még ezen is. Mondtam, hogy ez a kategória a minimum, alatta WC ajtó.
De vannak speciális alakú kulcsok is, X alakú stb. egyik nyaralónál ahol dolgoztam ott voltak ilyenek, sokszor én nem jutottam be a kulccsal mert az se mindegy hogyan meg mennyire dugtam be. Azokat soha nem fogja megfésülni bár árakat nem tudok ilyeneknél.

(#47981) SüdiLaller válasza TESCO-Zsömle (#47979) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

ez ellen nem véd?

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#47982) TESCO-Zsömle válasza SüdiLaller (#47981) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem vicc volt, amit írtam.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#47983) trialboj


trialboj
őstag

Sajnos a műanyag nem törhetetlen. Eddig még tisztázatlan okokból kifolyólag, 3-4m-ről fűre zuhant a gép.
Az anyagi kár jelentéktelen, viszont a kis műanyag szarság szállítási ideje tolerálhatatlanul sok, ezért házilag oldottam meg a problémát.

Vékony kétoldalú ragasztó a karra, rá a törött műanyag rész, majd pillanatragasztóval az összes törött részt megkentem. Ezután jött a 2 komponensű ragasztó, ami jóval sűrűbb masszát képezett, ezt betömködtem egy lyukba ahol a legtöbb elemre tudtam felkenni. Mivel megzeberedtem volna, ha így kellett volna tartsam amíg megszárad, kötegelővel még összefogtam, ez a száradás után is tart majd...

és mivel így nem tűnt érdemesnek rá, hogy itt is publikálhassam körbetekertem erős szigetelőszalaggal :)) aminek amúgy az lesz a szerepe, hogy ha mégis elenged az összes ragasztó, ne szakadjon le az egész motor rész, hanem legyen valami esélyem letenni a gépet.

Galéria

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#47984) Pete55555 válasza do3om (#47884) üzenetére


Pete55555
Topikgazda

Épp téged kereslek. Akkor nem lsz már újabb szállítmány?

...Szeretem leracsniztatni...

(#47985) NEMO1968 válasza Rivaul (#47947) üzenetére


NEMO1968
őstag

Az ügyesebbje ,(szerencsésebbje,aki tud "szerezni " :D ),vagy a gazdagabbja(aki venni tud :D ) rézlemezre cseréli.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#47986) FID


FID
őstag

Hol tudnék kapni csövekhez olyan cuccot mint amivel a bkv buszok kapaszkodó csövei vannak össze fogatva és mi a neve? Nincsen hegesztőm.

[ Szerkesztve ]

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#47987) do3om válasza Pete55555 (#47984) üzenetére


do3om
addikt

Sajnos nem lesz, pedig nagyon megy már a rögzítés készítése, lézerrel is van aki vágjon, csavarokat mos próbáltam ki hogy fejet hegesztek rá. Olyan mint a gyári a felszerelése.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#47988) do3om válasza do3om (#47987) üzenetére


do3om
addikt

Régen mindig col menetes csavart kerestem (1/16"-os), mert ezzel az AMD gyári hátlapjához lehet rögzíteni a bordát, nem kel külön azt is szerezni.
Sok megoldással előálltam már de most megint uj szintre vittem a dolgot:
[link]
[link]
Az alpenfhön hátlaphoz járó csavart kicsit átalakítottam (hegesztés, majd szépen megmunkálva)

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#47989) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Most vettem egy Antec ISK600-as ITX-házat, még nem költöztem bele, csak szemrevételeztem, és rögtön feltűnt, hogy milyen széles, belül 25,5 cm a hely a két merevítőlemez között! Persze ez már a tesztekből feltűnhetett volna, de szöget ütött a fejembe egy dolog: némi moddinggal, és egy donor ház feláldozásával akár mATX alaplap számára is kompatibilissé lehetne tenni!

Ezek jutottak eszembe:
- Sok mATX lap nem használja ki a szabvány biztosította méreteket (24,4*24,4 cm), hanem annál rövidebb (pl. 24,4*17,4 cm).
- Így megmarad a PCIE-csatik által biztosított bővíthetőség, mITX méretben, a hátsó tápcsatlakozó meg elférne a hátsó 120mm-es venti mellett, a PS/2-es alaplapi csati fölött.
- Egy donor háznak kellene csak kivágni az alaplapi tálcáját, és vele együtt a hátlapi lemezt, majd ezt integrálni az Antec-be - utóbbinak elég a hátlapot megvágni, az alsó lemezhez meg hozzá lehetne csavarozni, némi rezgéscsillapítással.

Kérdezném, hogy ez szerintetek kivitelezhető?
Dremel-en, fúrón kívül kell hozzá más komolyabb szerszám?
Mennyire számít "nagy" munkának, hány munkaóra kell hozzá, egy kezdő bele merjen fogni?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#47990) Pete55555 válasza AxBattler (#47989) üzenetére


Pete55555
Topikgazda

Fémmel otthon nem foglalkozok, csak melóhelyen, de még ott sem fognék bele. Maga az alkotás 8-10 óra alatt megvan, de a tervezés az amivel sok idő elmenne, illetve a végén derül ki, hogy egyáltalán kivitelezhető-e. Szerintem igen, de én szvsz nem foglalkoznék vele. Inkább gyártanék akkor magamnak 0-ról, úgy még egyszerűbb kb.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#47991) AxBattler válasza Pete55555 (#47990) üzenetére


AxBattler
félisten

Nulláról egy saját házat egyszerűbb? Erre azért nem számítottam... :Y
Ráadásul létezik olyan ház, aminek kivehető a tálcája, a hátlappal együtt...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#47992) Elvagyok


Elvagyok
senior tag

Elvagyok
(fanatikus tag)

Sziasztok.Lenne egy olyan kérdésem.Az ESET NOD hány nap múlva tehető fel ismét 30 napra? :R

Soha többé ...

(#47993) AxBattler válasza Elvagyok (#47992) üzenetére


AxBattler
félisten

Azt látom, de inkább EZ a neked való topik! ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#47994) Elvagyok válasza AxBattler (#47993) üzenetére


Elvagyok
senior tag

Nagyon szépen Köszönöm!!! :R

Soha többé ...

(#47995) Irmscher 353 válasza #90933760 (#47980) üzenetére


Irmscher 353
aktív tag

a kedvencem, amikor kertes házban lakók vesznek csillivilli zárbetétet az ajtóba, és közben meg ott van mellette a full üveg erkélyajtó, amin keresztül egy üvegvágóval az megy be, aki akr, vagy ennél már csak a műanyag bejárati ajtók jobbak... :)

(#47996) Csokiii


Csokiii
aktív tag

Sziasztok
Nem tudjátok hogy hol tudnék venni szálcsiszolt vagy matt alu vagy vas lapot? 1-2mm közötitt kb 50x30cmes darabot.

(#47997) Rivaul


Rivaul
addikt

Van egy régi fa létrám. Elég masszív még mindig de már komolyan viseltes. Hogy lehetne kicsit rendbe tenni? Esetleg megerősíteni anyagában? Csiszoljam fel és kezeljem le valamivel? Ha igen akkor mivel?

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#47998) donmackó válasza Rivaul (#47997) üzenetére


donmackó
őstag

Tegyél fémpálcát a fokokba és, ékeld újra a fokok csapjait. Na meg persze csiszolás és festés/alapozás. Összekötő lánc/pántok ellenőrzése se maradjon el.

Release the cable hounds!

(#47999) do3om válasza donmackó (#47998) üzenetére


do3om
addikt

Az összekötő pálcákat a fokok alá rakja!! :D
Csak mondom nehogy fentre aztán azon járjon, mert az nem fasza. Ja jó nagy alátéttel, a végein.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#48000) Rivaul válasza donmackó (#47998) üzenetére


Rivaul
addikt

Az alapokra én is gondoltam de az összekötő jó ötlet. Menetes szárat kapok olcsón az obi-ba. Gondolom az jó lesz hozzá. Köszönöm :K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.