Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-14 14:06:07

LOGOUT.hu

Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37501) gyuszaa válasza Rivaul (#37481) üzenetére


gyuszaa
őstag

Biztos megtetszett neki egy asus sabertooth :)

(#37498) Satyricon
Jó kis kép. :D

(#37502) Satyricon válasza gyuszaa (#37501) üzenetére


Satyricon
addikt

Nem feltétlenül az a lap tetszett meg... Még anno mutatott képet az alaplap modjáról mrterminator barátom, és már akkor felfigyeltem erre a megoldásra. Csak ő még leddel is megvilágította a karbonfóliás plexi lemezt. Nagyon durván jól nézett ki! Hmmm Jut eszembe, rá is írok, hogy mi újság :DDD

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#37503) ST05


ST05
őstag

skacok ezt bevállaljam? vagy ti mit tennétek? :C

tehát ez a hátlapi oldal ott, lehetne plexi, vagy valami durva porszrürő cucc esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#37504) Rivaul válasza gyuszaa (#37501) üzenetére


Rivaul
addikt

Csak annyi a problémám hogy ott a lap sarkaiban látom a hőcsöveket s szerintem a burkolathoz van valahogy kötve a lap fele. ezáltal valóban elvezeti a hőt. Nem véletlen hogy ez nem egy bevett dolog. Bár egy hosszasabb tesztet megnéznék házilag készített ilyen nemistudomminekhívjamon :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#37505) gyuszaa válasza Rivaul (#37504) üzenetére


gyuszaa
őstag

Pontosan, ott azért rendes koncepció alapján történt a megvalósítás, hogy funkciója is legyen. :D

(#37506) FatalEror válasza ST05 (#37503) üzenetére


FatalEror
addikt

Plexi.

HardCore is my LifeStyle

(#37507) FID válasza ST05 (#37503) üzenetére


FID
őstag

Fordítsd meg az egész belsejét akkor van értelme ott a plexinek :DDD Példa:[link]

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#37508) s3toraph válasza s3toraph (#37004) üzenetére


s3toraph
senior tag

No, k lassan de kezdek célegyenesbe jönni. Mondjuk hogy 80%-nál jár a project. Rengetegszer félrefúrtam, elmértem dolgokat, nem győztem javítgatni, átalakítani emiatt, így kb. 50 munkaóránál járok a tervezett 10-15 helyett. :W

Rengeteg fölös lyuk van rajta sajnos. De legalább olyat merev a tetje, mint állat, szerintem kibír vagy 10kg-ot, majd letesztelem téglákkal, mikor hajlik meg.

A hűtőpad üzemkész, ami még hiányzik:
- merevítések pluszban az alsó lemezre
- csavarok cseréje szegecsekre
- hűtőrendszer normális felfogatása (esetleg be-ki kapcsoló gomb beépítése még)
- tartókarmok
- gusztusosabbá tétel (rozsda lemarása és festés)
- az aljára valami használt szkpárna + huzat, hogy ölben ne a fém nyomja a lábamat
- esetleg valami ledes megvilágítás a bill.-hez, valami felszerelhető cucc, ami csak a bill.-t világítaná meg, tehát valahogy terelve a fény hogy ne legyen zavaró

Jelenleg 3 fokozatban állítható:
- vízszint
- 1. magassági szint
- 2. magassági szint
Ezt úgíy oldottam meg, hogy oldalra fel lehet hajtani a lábat a fele hosszánál (teleszkópra nem akartam költeni, házilag meg nem tudtam volna egyszerűen kezelhetőt készíteni).

Akartam kérdezni: berozsdált a vágásoknál az anyag, és a rács is teljes egészében. Ezt mivel szedjem le? Rozsdamaróval? Honnan milyet vegyek (nem túl drága kellene)? Valamint, rozsdamaró után le lehet festeni, befedi, rajta marad a festék? Milyet ajánlanátok hozzá (fekete tetszene)? :R

Ja és szokott lenni csúszásgátló gumidarabok a hűtőpadokon, erre a célra szerintetek mit használjak fel, honnan szerezzek erre megfelelő gumi cuccot?

Képek az állapotáról:

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#37509) Rivaul válasza s3toraph (#37508) üzenetére


Rivaul
addikt

Úgy néz ki mint egy vidéki halálketrec csirkéknek ;] Amúgy ha kész lesz nem lesz ez rossz :K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#37510) Arlekim válasza s3toraph (#37508) üzenetére


Arlekim
aktív tag

Szinterezésen gondolkodtál már?
Én dolgoztam ilyen helyen. Foszfátos fürdővel deaktiválják a rozsdát, és a zsírt, és utána elektrosztatikus porfestést csinálnak, végül ráégetik.
Ral-ban gondolkodnak, van párezer szín, és többek közt matt fekete.
Kalapácsálló, nagyon sima festés lenne :)
Csak mivel 15 percen át, 400C, ezért az olvadó dolgokat utólag kell rászerelned.

Windows 95 was unable to detect your keyboard. Press F1 to retry or F2 to abort.

(#37511) s3toraph válasza Arlekim (#37510) üzenetére


s3toraph
senior tag

Nem, mert egyáltalán fogalmam nincs, mivel és hogyan lehet festeni festékspray-en kívül. :))
Ez az eljárás mennyibe kerül kb.? Nekem valami olcsó megoldás kellene, max. 3-4 ezret szánnék rá (annyira nem sikerült jól ez az első próbálkozás, hogy sokat szánjak rá).
Dirib-darabra szét tudom szedni, de azt nem tudom, maga az anyag bírná-e a 400 fokot. Szg ház oldalai, valami fém de passzolom hogy miből lehet.

Rivaul: Asszem illik a gány topicba rendesen. ;] Sebaj, tapasztalatgyűjtésnek jó, aztán ha még be is válik, meg leszek elégedve. Bár vinni nem fogom sehova, bazinagy lett, és vagy 2,5 kg.

FatalEror: Köszönöm! :R
A célom az volt, hogy ha már nincs a piacon minden igényemet kielégítő notihűtő, ami nem kerül 10 ezrekbe, akkor megcsinálom magamnak de olcsóbban. Eddig kb. 6000-6500Ft-ba van (csavarok, rács, fúrószárak (eltörtem vagy 3-at), zsanérok (na ebből is kinyírtam/szétfúrtam rossz helyen vagy 4-et).

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#37512) FatalEror válasza s3toraph (#37508) üzenetére


FatalEror
addikt

Tiszta steampunk az egész,amit te random megalkottál,amit megalkottál,azért egyesek ölni tudnának.

HardCore is my LifeStyle

(#37513) Arlekim válasza s3toraph (#37511) üzenetére


Arlekim
aktív tag

Birná gondolom ólom, vagy horgany nincs benne, ami megolvadhatna:)
A 400 pedig csak max érték, van aminek a 330 is elég :)
Itt bp-több "üzem " is van, ami ezzel foglalkozik, de szerintem vidéken is találni. Házilag nem kivitelezhető. A festék nagyon drága, több 10.000 per kg, de csak néhány grammra lesz szükséged. Ha van maradék poruk, akkor az jóval olcsóbb, ha befér a kemencébe mással együtt akkor olcsóbb. Ha jó fejek, és minden körülmény klappol akkor 1-2 ezerből kijön. A max ár 8-10ezer lenne. De ott már fényesre kell hogy nyalják a végén :D

Windows 95 was unable to detect your keyboard. Press F1 to retry or F2 to abort.

(#37514) Arlekim válasza Rivaul (#37509) üzenetére


Arlekim
aktív tag

Halálketrec :C :DDD :C :DDD

Windows 95 was unable to detect your keyboard. Press F1 to retry or F2 to abort.

(#37515) siti válasza s3toraph (#37511) üzenetére


siti
senior tag

szinterezés nem drága/nem olcsó, attól függ hol csináltatod. a bringámat kemény 2000Ft-ért szemcseszórták és szinterezték pirosra. lakkot ugyan nem kapott, de ennyiből alapozót és festéket sem kapsz. lakhely közelében (lokál topik) keress, hátha tud valaki címet adni.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#37516) Irmscher 353 válasza s3toraph (#37511) üzenetére


Irmscher 353
aktív tag

Debrecenben a bringások ezt a 2 helyet ajánlották:
- Gábor Napárnyékoló Kft. a Metro mellett a Ragoda dűlő
- Robzol 2000 kft

(#37517) nézzbe


nézzbe
aktív tag

Home made hőcsöves LED-es "izzó" Simsonba. A hőcső egy giga silent pipe 2 hűtőből van , a pad amibe a led panelja van felfogatva egy s478-as 1.7Ghz-es celkának a kupakja, ez a kettő lett össze forrasztva aztán erre lett felcsavarozva hővezető pasztával a LED. 12V-on 1A-ert eszik , iszonyat fénye van :) 30/35W-os izzó elbújhat mellette ;]

(#37518) #90933760 válasza nézzbe (#37517) üzenetére


#90933760
törölt tag

Vadállat. Ez kurva jó. ;]

(#37519) nézzbe válasza #90933760 (#37518) üzenetére


nézzbe
aktív tag

:R , jah és ami lemarad az egész végén egy Socket A hűtő lóg ki a lámpa testből és a menetszél által hűtődik a cucc ugyan is elég komoly hőt generál :)

[ Szerkesztve ]

(#37520) -=RelakS=- válasza nézzbe (#37517) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

wow

milyen fénye van, illetve vakít-e? :)

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#37521) nézzbe válasza -=RelakS=- (#37520) üzenetére


nézzbe
aktív tag

Hideg fehér, és vakít ahogy kell ;) , youtube-ra mindjárt felteszem igaz a videó nem adja vissza hogy milyen az életben de nagyjából :)

Íme Youtube-on "élőben"

[ Szerkesztve ]

(#37522) -=RelakS=- válasza nézzbe (#37521) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Érdekes, és nem tűnik a fénye olyan szörnyűnek szembejövő szempontjából, viszont lehet, hogy a rendőr lerugdosná a gépről, mert szabálytalan

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#37523) Irmscher 353 válasza nézzbe (#37521) üzenetére


Irmscher 353
aktív tag

elég korrektnek tűnik :)
A simson dinamójáról hajtva is jó fénye van?

(#37524) #90933760


#90933760
törölt tag

Tetves rohadt vén paraszt kurva, hát ez nem igaz. Az agyam megáll. Na két nap múlva az egész faluba az fog terjengeni, hogy én mekkora barom vagyok, miközben semmit se csináltam, csak egy lepcses lotty picsa épp arra járt amerre én és nem bírt magával unalmában. Túl illedelmes voltam sajnos, de úgy látom ez itt nem működik legközelebb úgy elküldöm a jó kurva anyjába hogy felfordul.

(#37525) ST05 válasza FID (#37507) üzenetére


ST05
őstag

áá köszi, nem forgatom, az nem menne, nem vagyok modder, a
kivágást is valakivel csináltatnám, ha egyátalán feláldozom a két réteg hidegen sajtolt 0,8mm alu-lemezeket.
rájöttem hogy lehet kár volna megnyirbálni egy ilyen minőségi 3 rétegű oldallapot.
( azt akarom még megnézni, hogy a komplett alu lemezt kitudom e cserélni plexire
akkor nem kellene vágni, feláldozni)

[ Szerkesztve ]

(#37526) nézzbe válasza Irmscher 353 (#37523) üzenetére


nézzbe
aktív tag

Igen , lámpaburában egyenirányítás után vagy neki egy külön drivere 12V 0,5A-re szabályoz, mivel nem magas az alapjárat így olyankor nem brutális a fénye , de menetközbe perfekt, éjszakai videót is tervezek feltenni majd hogy mégis milyen a helyén :)

(#37527) FID válasza ST05 (#37525) üzenetére


FID
őstag

Ha nekem nincsen szívem szétvágni egy oldal lapot pl félek hogy el ba... akkor vágok vagy vágatok ugyan akkora lemezt.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#37528) s3toraph válasza Arlekim (#37513) üzenetére


s3toraph
senior tag

Horgonyt nem tudom hogy az mi, van egy vastag anyagszál az oldallapokon alul és felül párhuzamosan, merevítésnek, gyárilag. Ez egyben van vele, "hozzá van olvadva".
Max. olyat tudok, hogy Debrecenben bemegyek valahova egy darabjával meg képekkel és megkérdezem, mit szólnak hozzá, meg kérek egy árajánlatot.
Köszi a tippet. :R B tervnek, az megoldható házilag, hogy felkenhető rozsdamaróval leszedem a rozsdát és előkészítem így a felületet, majd lefújom valami festékszóróval? :F Itt látni képeket a topicban amikor emberkék otthon így oldják meg, festékspray-el vagy mivel, lefújják a lemezdarabokat, mondjuk gépház moddingnál. Csak nem tudom, hogyan lehetne kivitelezni. Rozsdamaró, letörlöm, aztán mehet a festék? Nem kell kalapácsállónak lennie a festésnek, de mondjuk ha odakoppan finoman a szekrényhez, nem törjön/pattanjon le egyből.

Ja, rakok fel oldalra is rácsot ha megunom, ez lesz a mittudomén, mondjuk kobraszelidítő. Kici kic drágaszág kobráckával. ;]

siti: Köszi, keresek ilyen topicot! :R

Irmscher 353: Köszi a konkrétumokat, rá is keresek! :R

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#37529) Arlekim válasza s3toraph (#37528) üzenetére


Arlekim
aktív tag

Nem horgony, hanem horgany, azaz cink :)
Impregnálásra használják épület fémeknél.
Anyagszál? :U Milyen anyagból? Ha textil, akkor talán kibírja.
Mindenképpen zsírtalanítanod kell, majd alapozni. Enélkül hólyagokban fog peregni a festék hamarosan.
Vannak 400ft körül passziváló szerek, azok jók roszdátlanításra, plusz a finom csiszolópapír a pergőrozsdára.
Festékszóróval nehéz dolgozni, ha egy kicsit is kijössz a relaxból, akkor csúnyán megfolyik, főleg hogy a felület lyukacsossága miatt sokszor nagyobb erre az esély.
Lehet fényeztetni is, de arról semmi konkrétat nem tudok... :(

Windows 95 was unable to detect your keyboard. Press F1 to retry or F2 to abort.

(#37530) s3toraph válasza Arlekim (#37529) üzenetére


s3toraph
senior tag

Ugyanabból az anyagból van mint a ház, ránézésre, tapintásra, flexelésre is. Mint egy merevítő szál. A felrakott képeimből pl. a 2. és 3.-on láthatod, az a vastagabb csík az ami az oldalával párhuzamosan fut, az alsó lemezen, a lábától kicsit beljebb. Nem válik el a felülettől, szóval vagy hozzá van heggesztve, vagy nem tudom hogyan van odafogatva, de totál egybefüggő.
Gyárilag le van festve valamilyen anyaggal, ott kezd rozsdálni, ahol ez megbomlott (belevágások, furatok). Meg a rács, az mindenhol, gondolom azon semmi bevonat nem volt. Na most, ha rozsdamaróval lemaratom, meg lesmirdlizem, akkor feltapad rá a festék? Zsírtalanítani, alapozni hogyan kell? Nem csináltam még ilyet soha.
Amúgy, a felületen vannak olyan részek ahol meg van csiszolgatva fleszel mert mondjuk le kellett vágni egy kiálló valamit és nem volt éppen egyszerű odaférni hozzá, ezért egyenetlen a felület. Ezen is megtapadna a festék?
Otthon használható festéket, felkenőst vagy spray-t tudsz ajánlani, boltot, márkát? Kipróbálnám, oké hogy megfolyhat, de hátha sikerül. A debreceni helyekkel az a bajom, hogy marha messze vannak a belvárostól, és így sok időm elmenne mire odatalálnék, márpedig én csak melózni járok be, Hajdúnánási vagyok, és nem sok időm van meló előtt mászkálni.

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#37531) Arlekim válasza s3toraph (#37530) üzenetére


Arlekim
aktív tag

Ha hasonló fém, akkor gond nem lesz. A festék/alapozó megtapad a tiszta fémen, csak szennyeződésen/zsíron/rozsdán nem.
Zsírtalanítani nitrohigítóval, és egy ronggyal tudsz. Smirglizni csak a rozsdát kell :)
Alapozó az egy festékfajta, a nyers fémre kell juttatni, majd arra a fedőfestéket.
Egy festékbolt / háztartási boltban mindent megkapsz, de még mindig olcsóbb a szinterezés. És körökkel jobb is.

Windows 95 was unable to detect your keyboard. Press F1 to retry or F2 to abort.

(#37532) FatalEror válasza #90933760 (#37524) üzenetére


FatalEror
addikt

Mert mi történt?

HardCore is my LifeStyle

(#37533) imibogyo válasza #90933760 (#37524) üzenetére


imibogyo
veterán

Kiváncsi vagyok, hogy mi történt amin ennyire felhúztad magad!

De úgy látszik, hogy öregszem, mert erre a stílusra viszont nem.
Valahogy nem ilyen volt itt a hangulat régebben. :(

(#37534) #90933760 válasza imibogyo (#37533) üzenetére


#90933760
törölt tag

Itt a fórumon nem ilyen volt a hangulat vagy úgy az emberek viselkedésével az életben? Mert ha fórum szinten akkor bocs, legközelebb nem beszélek így.
Az baszott fel, hogy közlekedek értelmes ember módon, nem történik semmi, erre a vén ku. vagyis néni (azért annyira nem volt öreg) meg visszakiabál utánam minden baromságot, mikor semmi se történt. Teljesen lényegtelen mi volt a pontos sztori, nem normális a nő. Én meg túl úriember voltam hogy ott helyben nem üvöltöttem le a fejéről a parókát.

(#37535) ZetorGumi válasza #90933760 (#37534) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Legalább ebből tanulsz. Legközelebb üvöltsd le a skalpját. ;]

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#37536) s3toraph válasza Arlekim (#37531) üzenetére


s3toraph
senior tag

Aha, értem már. :R

Színterezéssel az a baj, hogy nagyon mászkálni kell miatta Debrecenben. Munkanapon ez nem fér bele az időmbe, ha szabadnapon meg emiatt beutazom, akkor az legalább 5 órát elvesz a napomból, és akkor úgy számoltam hogy ment minden mint a karkacsapás villámgyorsan. :O Ja és ez legalább 2x, mert ha emailben le is beszéljük képeket mutatva, meg tudnánk-e csinálni és mennyiért, egyszer be kell vinnem, egyszer meg érte menni. Itthon meg nem hiszem hogy foglalkoznának ilyesmivel, de körbekérdezek.

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#37537) DiceBlade válasza #90933760 (#37534) üzenetére


DiceBlade
aktív tag

és mindez (főleg ilyen stílusban) hogy jön a barkácstopikhoz? :U

(#37538) #90933760 válasza DiceBlade (#37537) üzenetére


#90933760
törölt tag

Úgy hogy ez a topik mindig is ilyen volt. Bár a stílus nem éppen. Csak hirtelen felkúrta az agyam...

[ Szerkesztve ]

(#37539) siti válasza DiceBlade (#37537) üzenetére


siti
senior tag

még szab.tam mit főztem vacsorára képe is bele szokott férni, pedig már-már túlhaladt a gányolás szintjén. :K

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#37540) #90933760 válasza siti (#37539) üzenetére


#90933760
törölt tag

Meg az olyan témák, hogy a barátnő épp vérzik és most hogy lesz digi-dugi. Ez a topik mindig is ilyen volt, nincs ezzel baj.
Kicsit beszélhettem volna szebben is az igaz, de nagyon mocskos szájú vagyok a való életben és most kicsúszott, itten erősen korlátozom magam amúgy. Nekem ezek csak szavak, mint a többi.

(#37541) Rivaul válasza #90933760 (#37540) üzenetére


Rivaul
addikt

Inkább ez, mint hogy parasztok legyenek az ide érkezőkkel az itteniek. A gyúrós topichoz képest ez egy leánynevelde :DDD Viszont ott is jó fejek, csak bent kell maradni. ;] Van olyan topic ahova nem szívesen teszem be a lábam még ha problémám is van amit ott megoldhatnának, direkt nem említem melyik az. Pedig szép kulturált a társalgás csak ne újonnan érkezz vagy ess bele... :((( Bár azért jobb ha az ember próbálja magát moderálni. A való életben igen "idegbeteg" vagyok de itt valahogy ez nem szokott előjönni :N

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#37542) DiceBlade válasza #90933760 (#37540) üzenetére


DiceBlade
aktív tag

Akkor én kérek elnézést, nekem ez nem megszokott
Máshol kevesebbért is panaszkodnak már, és meg is értettem miért amikor próbáltam konkrétumra keresni és fele off volt :U

(#37543) #21346560


#21346560
törölt tag

Hát igen, elég családias a hangulat errefelé... sajna néha betéved valaki, akinek ez nem tetszik, és rohan a modikhoz, hogy "jajbenéztemebbeatopikbaésmimegyott".
Persze ha a szabályokat szigorúan nézzük, akkor igaza van, csak mi annyira nem szoktuk, ezért bele-bele szaladunk 1-2 órás banpofonba :)

(#37544) imibogyo válasza #21346560 (#37543) üzenetére


imibogyo
veterán

Én nem vagyok modikhoz rohangálós típus, sőt nagyon viráglelkű sem, pusztán csak jeleztem, hogy azért ne essünk át a ló túloldalára. Elég régen "tagja" vagyok ennek a topiknak nem csak "betévedek" és ehhez a stílushoz nem vagyok szokva. Az off részek és a többi egyáltalán nem szokott zavarni, sőt szórakoztató és sokszor én is előhozakodtam ilyenekkel ez szerintem lazán belefér, csak épp emberi megfogalmazásban. :B

Baltoafarkas: "Itt a fórumon nem ilyen volt a hangulat vagy úgy az emberek viselkedésével az életben? Mert ha fórum szinten akkor bocs, legközelebb nem beszélek így." Itt a fórumon gondoltam, bár az életben sem (de ez egy más téma). Bocsánatot azért nem kell kérned, egy utolsó senki vagyok itt, pusztán csak szemet szúrt. ;)

[ Szerkesztve ]

(#37545) #21346560 válasza imibogyo (#37544) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nem rád gondoltam, nem kell rögtön magadra venni :))

(#37546) imibogyo válasza #21346560 (#37545) üzenetére


imibogyo
veterán

Tudom :K csak kiegészítésnek szántam a gondolatmenetemhez, ha már megemlítetted.

(#37547) FatalEror válasza DiceBlade (#37542) üzenetére


FatalEror
addikt

Mi egymást moderáljuk,és jónapot,ezért szeretünk itt.Sőt volt itt köztünk modi is,és ő is csak akkor avatkozott bele,amikor már nagyon offoltunk,jó példa amikor KillHates-el,és asszem Runo-val a kézrátételes mellnagyobbításról zengtünk ódákat,egy szép fotó miatt.Az érintettek szerintem tudják kiről van szó,és szeretném neki megköszönni az "érintetlen moderátori perceket"! :R

HardCore is my LifeStyle

(#37548) #90933760 válasza FatalEror (#37547) üzenetére


#90933760
törölt tag

Az remek kép volt. :P

(#37549) s3toraph válasza s3toraph (#37536) üzenetére


s3toraph
senior tag

Közben édesapám felvilágosított, hogy horganyzott a lemez. Akkor, ez miben módosítja a helyzetet?

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#37550) szab.tam válasza #90933760 (#37534) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ebben a topicban nem szoktuk egymást felnyomni, de ha erre jár egy árulkodó lelkületű, és bejenti a modkerben, akkor legalább 2-3 nap ban-nyit káromkodtál.
:DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.