Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86101) homerhamm válasza CactuS (#86100) üzenetére


homerhamm
addikt

Ja PS3-PS5 és Xbox 360 - Xbox Series X :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#86102) negyven2 válasza homerhamm (#86099) üzenetére


negyven2
veterán

Azért ez nagyon nem ugyanaz a történet, mert kettő teljesen eltérő játék, ami csak a nevében ugyan az.
GTA esetében meg tartalmilag a játék ugyan az mint a 360/PS3-as kiadás, csak kvázi kapott egy remake-et One/PS4/PC-re extra dolgokkal (FPS mód, máig támogatott Online). Ez lesz a helyzet a következő kiadással is, vagyis maga a játék nem sokat fog változni csak szebben fog kinézni, tovább támogatják, és talán bővítik a sztorit (amit simán kiadhatnak One/PS4-re is mit tették azt a RDR2-es PC-s extrákkal

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#86103) homerhamm válasza negyven2 (#86102) üzenetére


homerhamm
addikt

Nem fogják PS4/One-ra kiadni, szerintem lesz még egy (vagy kettő) DLC ami kijön One-ra/PS4-re oszt csókolom

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#86104) negyven2 válasza homerhamm (#86103) üzenetére


negyven2
veterán

Sztori tartalomra értem, az nem követel extra erőforrást. A PC-s RDR2 esetében is az volt, hogy exclusive tartalommal érkezett... ami egy hónappal később PS4-re, kettő hónappal később pedig One-ra is megérkezett.

Az online egyértelműen már csak ott fog új, nagy update-et kapni

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#86105) homerhamm válasza negyven2 (#86104) üzenetére


homerhamm
addikt

Én is a sztorira gondoltam. Pedig igazán lehetnének mentős/tűzoltós/rendőrös vagy akár kukás miniküldetések. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#86106) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Sziasztok!

Ha blokkolok egy felhasználót akkor azzal nem tudok többet egy sessionbe játszani? Tehát hogy ha én játszok egy olyan személyel akire akarna csatlakozni az általam blokkolt játékos nem fog tudni belépni? Vagy csak szimplán nem tud nekem írni üzenetet SC-n és ennyit tesz a blokkolás?

Aki tud valami infót írjon. :DD

Smoke some weed nigga!

(#86107) negyven2 válasza Wiz Khalifa (#86106) üzenetére


negyven2
veterán

Utóbbi, vagyis nem tud neked írni, veled kommunikálni (in-game voice/text chat, nem látja a Social Club profilod és nem tud rád csatlakozni. Egy egy lobby-ba be tudsz rakni vele a játék és olyanra is rá tud csatlakozni (be tudja az hívni) aki veled egy lobby-ba van, de neki nincs tiltva.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#86108) rasotamas válasza negyven2 (#86107) üzenetére


rasotamas
veterán

De akkor konkrétan le tud lőni ha úgy van, de direkt rád menni elvileg nem tud.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#86109) Plata válasza negyven2 (#86107) üzenetére


Plata
félisten

Régebben azt én is tapasztaltam hogy tiltott baromarc tudott ugyanabban a sessionban lenni mint én.

(#86110) ledgeri válasza Wiz Khalifa (#86106) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Csak nem betalált az a valaki akit random láttam csütörtökön, és össze vissza "mia moddol"-ózott? ;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#86111) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Más is kapott 500ezret ajándékba?

Gunner for life

(#86112) Wiz Khalifa válasza ledgeri (#86110) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Már fél éve kombinálja ezt de a gondom az hogy egy volt ismerösöm agyát úgy tele tömte hogy lassan napi szinten kapom azt hogy "miért ku..zom le, miért lez..zem le stb..." és ezt nem akarom már látni. Mert én megértem hogy nekik sok idejük van erre hogy ilyen szarságokkal foglalkozzanak (elvileg felnött fejjel amúgy) de nekem se idöm se kedvem ehez meg legföképp nem akarok ebbe az ovis dologba bele folyni...

#86111ProgenXL:
Igen én is kaptam.

Smoke some weed nigga!

(#86113) #81556480 válasza ProgenXL (#86111) üzenetére


#81556480
törölt tag

nem ajándékba kaptad hanem a stunt jump kifizetés késett

(#86114) homerhamm válasza #81556480 (#86113) üzenetére


homerhamm
addikt

Én már nem is emlekszem mennyit Stunt Jumpoltam, a múlt héten vagy mikor. :D

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#86115) rup1u5


rup1u5
nagyúr

online töltési idővel nálatok mi a helyzet?
én most simán összeütöttem egy gyors lencsefőzeléket amíg betöltött a session :DDD
rég nem játszottam.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#86116) homerhamm válasza rup1u5 (#86115) üzenetére


homerhamm
addikt

Volt egy srác aki javította a töltési időket, ezért kapott 3 millió forintot. Remélem gyogyóra költötte.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#86117) rup1u5 válasza homerhamm (#86116) üzenetére


rup1u5
nagyúr

tudom
azért kérdezem mert a patch után javult nálam is de most megint olyan volt mint elötte.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#86118) homerhamm válasza rup1u5 (#86117) üzenetére


homerhamm
addikt

Nem tudom PC-n miújság, Xboxra is jött patch ami szépen tönkretette a Public lobbykat, 1 nappal később jött egy másik patch ami a frissítést visszavonta.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#86119) Plata válasza rup1u5 (#86117) üzenetére


Plata
félisten

Én voltam fent,annyi időm sem volt sztoriból Online-ba hogy ki töltsem az üdítőm.
RDR2-ben süthetek egy tojásrántottát is.Úgy hogy még a boltba is leugorhatom tojásért. :D

[ Szerkesztve ]

(#86120) SenorGrande válasza rup1u5 (#86115) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Az indítás nálam határozottan jobb, a régi 6-8 perc helyett most 2 perc alatt játékban vagyok, viszont a játékban session váltás még mindig retek, nem beszélve az előforduló, "15-20 percig az égből nézem a várost" mókával, amikor fogalmam sincs mi történik. Ez is session váltáskor, vagy job/versenyből kilépéskor fordul elő.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#86121) #81556480 válasza rup1u5 (#86117) üzenetére


#81556480
törölt tag

ugyanúgy függ attól milyen emberek milyen lobbiban milyen netkapcsolattal rendelkeznek , mert nem a host rendszer lett átalakítva csak a csatlakozás metódusa. Tehát szar sessionbe ugyanúgy előfordulhat hosszú csatlakozási idő. Aki fél órákat vár ( nem te, de volt már ilyen korábban) az meg is érdemli :DDD Nekem patch óta nem volt emlékezetesen hosszú töltési időm. Minden működik normálisan. Dehát én ilyen különc vagyok, ha gáz a session váltok, nem várom meg míg a modderek baszakodnak velem, így nem is nagyon vannak problémáim (minimális)

(#86122) Wiz Khalifa válasza #81556480 (#86113) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Érdekes. Én ezzel a profillal még egyet se csináltam kb és még is kaptam.

Nekem promót emlegetett. Hogy promó pénz. És ha akarok még akkor iratkozzak fel a hírlevélre.

Smoke some weed nigga!

(#86123) homerhamm válasza Wiz Khalifa (#86122) üzenetére


homerhamm
addikt

Én feliratkozok az összes hírlevélre, csak adják a milliókat! :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#86124) negyven2 válasza #81556480 (#86121) üzenetére


negyven2
veterán

Jobbat mondok írok. Neten sokan vannak akinek semmit nem változtatott az update betöltési időkön. Ezt úgy kell érteni, hogy volt olyan akinek eddig is nagyon gyors volt (pár perc) é az is maradt, és vannak olynak is akinek lassú volt a töltés és az update se javított rajta nagyon semmit (max. nagyon keveset). És ez pont azért van, amit írtál, mert nem csak amiatt az egy file miatt volt lassú (vagy legalábbis akinek nagyon javított azoknak pont az volt a gond mint a srácnak, és ezért dobot rajta nekik is).

Wiz Khalifa: Én pár napja futottam bele megint egy ilyesmi idiótába aki folyton irkál, próbál rám csatlakozni Xbox-on RDO-ba. Pontosabban ez azt csinálta, hogy vagy 6-7 profilon keresztül próbált nekem üzengetni (vagyis üzent is, de én automatikusan nyomtam rá a Block-ot). Az alapbeállítás nálam, hogy akit én nem jelölök vissza barátnak Xbox-on az nem tud rám csatlakozni (így elkerülöm azt a rendszerböl fakadó hibát, hogy bárki ismeretlen csak úgy rá tudjon csatlakozni). Viszont ha válaszolnék az üzeneteire, akkor ha még Block-ot nyomok rá, akkor rám tud jönni bármikor (míg nem törli az üzenetemet). Mivel valós profillal nem ír rám (mivel ha azt jelentem és büntetik akkor kellemetlen), így inkább csinál többed profilt és azzal zaklat, így nem vagyok 100%-ra biztos hogy ki ez (max. 99% ?DDD).

Amúgy annyi a történt, hogy egy ismert bug-ot használt ki multiban a srác amitől majdnem halhatatlan lett. Viszont a dinamitos nyilat nem érdekli, hogy hogyan glitch-el. És mivel így vagy 4-5 alkalommal, egymás után megöltem így, valószínűleg benyomta a durcát, és lelépet showdown közben. Majd nemsokára rá jött is az első any*zó üzenet, hogy mekkora egy [...] vagyok, hogy csak így tudom őt megölni... miután block-ot nyomtam rá és azzal már nem tudott írni, így jött egy másik 0-ás profilról is üzenet... amúgy valami agresszív spanyol vagy mexikói volt...

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#86125) #81556480 válasza Wiz Khalifa (#86122) üzenetére


#81556480
törölt tag

Az is promóció volt. Én meg megcsináltam és nem kaptam meg. Ezért lehet hogy úgy javítják, hogy mindenki megkapja . Vagy ugrottál ötöt úgy hogy észre sem vetted.

#86124 negyven2 nekem sem voltak nagy problémáim a töltési időkkel

[ Szerkesztve ]

(#86126) rup1u5 válasza #81556480 (#86121) üzenetére


rup1u5
nagyúr

valszeg ez lehetett.
az is lehetett a baja hogy most nem stryból mentem hanem rögtön online-t indítottam a kezdőképernyöről. "város fölött lebegés" sem volt csak váltogatta a töltőképernyőket vagy negyed órát aztán bumm bedobott a clubomba bármiféle átvezetés nélkül pont mikor visszaültem a gép elé. elég furcsa volt.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#86127) Wiz Khalifa válasza #81556480 (#86125) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én ezer éve vagyok Twitteren és FB-n követésbe a R*-nál szóval ez se opció hogy most kövessem be és azért kaptam.

A stunt jump alatt a simát értetted free roam-ba vagy a versenyt? Mert ha a sima free akkor tuti megcsináltam 5-öt mert ugráltam sokat kocsival. Kicsit bolond módon közlekedek. :DD

Smoke some weed nigga!

(#86128) Plata


Plata
félisten

Vajon mi számít bele?
Az a stunt jump amikből asszem 50 vagy mennyi van város szerte?
Olyat nem szoktam csinálni,de múltkor a heti szépségverseny kocsival összevissza ugráltam csatornában meg egyéb helyen poénból.

[ Szerkesztve ]

(#86129) Wiz Khalifa válasza Plata (#86128) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Emiatt kérdeztem én is.

Amúgy ha olyan stunt jump-ot csinálsz amiböl 50 van és számolja akkor ugrás közbe átvált külsö kameranézetre és a végén jelzi hogy sikerült-e vagy sem.

Ebből tudod megállapítani hogy olyannal ugrattál-e ami számít vagy csak a sok egyéb másik ugratóból egyel találkoztál. :)

Smoke some weed nigga!

(#86130) homerhamm válasza Wiz Khalifa (#86129) üzenetére


homerhamm
addikt

Az is számított ha nem sikerült? Csináltam párat, de egyik se sikerült, így feladtam.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#86131) Plata válasza Wiz Khalifa (#86129) üzenetére


Plata
félisten

Én nem csináltam stunt jumpot,csak a szépségversenyes kocsival randalíroztam a városban,az is elég volt úgy nézem. :D

(#86132) homerhamm


homerhamm
addikt

Egy kérdés, összedobhat a játék engem amerikaiakkal? :R

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#86133) Plata válasza homerhamm (#86132) üzenetére


Plata
félisten

Ruszkikkal hamarabb.

(#86134) homerhamm válasza Plata (#86133) üzenetére


homerhamm
addikt

En főleg lengyelekkel találkozok Xboxon. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#86135) ledgeri válasza Wiz Khalifa (#86112) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Hehe. ja akkor ismered.
Múltkor egy sessionbe ment a magyar szöveg, beírtam hogy Hali , erre egyből "Mia így Mia úgy"... Írtam, hogy "Hiszem ha látom", erre persze "Jaj, hát milyen régen csinálja, ha nem reportolod akkor támogatod" féle duma... Erre én, hogy "Ez így bizonyítékok nélkül csak chat... bármi kép/videólink?" Aztán a túl oldalról 1 perc szünet után...."...pedig nekem elhiheted!" Ennyit is ért :)

félmillához Én csináltam kb 7 ugrást, de csak 3 félét... meglátjuk megkapom-e az 500k-t... Egyébként korábban járt volna, csak baj volt a rendszerrel... lehet,hogy ezért kapott mindenki (ha kapott mindenki).

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#86136) Plata válasza ledgeri (#86135) üzenetére


Plata
félisten

Tuti meg kapod,én a csatornában rallyztam a járgányommal amikor csináltam róla képet a szépségversenyhez,ha arra megadta.Akkor tuti megkapod te is.

(#86137) #81556480 válasza ledgeri (#86135) üzenetére


#81556480
törölt tag

Mi az hogy hét ugrást de három félét?

(#86138) negyven2 válasza #81556480 (#86137) üzenetére


negyven2
veterán

Gondolom azt a 7-et 3 ugratonál csinálta meg. Úgy is működött, hogy egy ugratonál csináltad meg mind az 5-öt...

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#86139) Wiz Khalifa válasza ledgeri (#86135) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ismerem igen. Még Saabe szívta is a vérem minek haverkodok vele. Rájöttem igaza van. A lényeg az hogy ha nem úgy van ahogy ő akarja vagy van valaki aki megmeri mondani neki a frankót akkor azzal ezt csinálja.

Még tavaj játszottam Peetwalkerrel innen ugye. És mutatta hogy egy bug miatt az arénás kamionnal akkor lehetett repülni. Na a csaj szerint ez csalás reportot érdemelnénk simán... Meg hogy a lifeguard, romeo hearse, stb... kocsik spawnolása is csalás azt is jelenteni kellene.

Én megírtam neki hogy ha így gondolja nincs keresni valója nálunk meg a haveri társaságomba stb... Na és erre rágott be. Azt megjegyzem hogy jó pár emberrel elhitette a hülyeségét és elpártolt mellőlem nem 3-4 emberke akik addig az ismerőseim voltak a játékban.

Valamint azt is tudni kell hogy aki a pártomat fogja (szóval végig mellettem áll stb...) azzal a személyel ugyan ezt csinálja. Rá is elkezdi mondani hogy modder, hazug csaló stb... :DDD

Egyszóval érdekes felfogású és gondolkodású nő aki amúgy 30 éves szóval... az ovis szintet se üti meg. Csak erre későn jöttem rá. :)

Én mindenkinek azt mondom hogy hisz amit akar, ha elhiszik neki a dolgokat úgy hogy ne ismerne meg az adott személy akkor így járt. ;)

Smoke some weed nigga!

(#86140) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Szegény lelkem :F

Gunner for life

(#86141) Plata válasza Wiz Khalifa (#86139) üzenetére


Plata
félisten

Az ilyen agyatlan barmokra minek figyelsz?
Aki meg elhiszi egy ilyen agyatlan p.csa hülyeségeit azért nem kár.
Nem lehet hogy a 30 évest félre értetted?
Lehet nem a korára mondta a 30-at hanem az iq-jára. :DDD
Tudod miért szeretek public sessionban börtönőr ruhában saját pénzszállító kocsival passzívban furikázni?
Mert egy rakás hülye azt hiszi modder vagyok. :D
Azon meg olyan jókat tudok röhögni. :DD

(#86142) Kiskokó válasza Wiz Khalifa (#86139) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hát nem tudom, én ezért szoktam beszélgetni az emberekkel. 3 mondatból leszűrtem, hogy nem tiszta az a személy... ha most a csibés p..áról van szó. (szerintem csaj lehet , de a kora... meg úgy maga személye nagyon megkérőjelezhető.
Elég lelki szegény az aki még egy online játékban is a szappanoperát játsza, gondolom csak itt tud valamelyes "érvényesülni" az életben. vicc XD
Nem is értem a sok okos mint te is :P meg beszáll a játékba és akkor mennek ezek a kamu "nyáladzások" így meg úgy.. én ettől kivagyok egy játékon belül. na mind1.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#86143) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Igen 30 éves, igen csajról van szó. :DDD

Saabe: Eleinte normális volt. Nagyon sokat beszélgettem vele. De idöközben rájöttem hogy azt hiszi Ö az agya úr isten és minden csak körülötte foroghat. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#86144) Plata válasza Wiz Khalifa (#86143) üzenetére


Plata
félisten

Atya. :B

(#86145) ledgeri válasza Plata (#86144) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mama ;]

#86137 LaciCRM tudtam, hogy 1-2-t már megcsináltam, de egynél csináltam 5-öt, hogy biztos legyen...

Egyébként meg hinyje, az ilyen kérdésekre

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#86146) Kiskokó válasza Wiz Khalifa (#86143) üzenetére


Kiskokó
veterán

Persze, megmondtam. Tipikus színjátszó. Ezek ezt élvezik mert az életben senki se szól hozzájuk, itt meg megjátszák maguk meg kavarják a szart meg kelletik maguk... nagyon megnézném amúgy valójában hogy nézhet ki bárki aki így viselkedik egy online karakter mögött...
De tényleg az elején akartam vele beszélni és titkolózott meg ez meg az... aztán még ő kezdet el utánam jönni meg kérdezgetni elmondtam neki, hogy egyirányú kommunikációra nem vagyok vevő pláne úgy ahogy ő előtte előadta magát... és elköszöntem tőle. Ez kb 15perc alatt :D onnantól csak köszönés... eleget drámázik az asszony meg az élet , kell a kamu színjáték a fa..nak egy sz.ros online játékban he...
A sok KAN meg állófarokkal bújik a seggébe meg teszik alá a lovat mint aki élőben nem kap nőt...sose értettem na mind1Ne legyél KAN ;]

Mint amikor ezután másnap felmentem, és TE úgy fogadtál online, hogy "mit szólogatok be a csibének?" ... na akkor ott el is mondtam neked a chatbe hogy a kamuskodásra nem vagyok vevő egy kitudja ki miatt mert épp bábozik veletek aki lehet FÉRFI :D

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#86147) Wiz Khalifa válasza Kiskokó (#86146) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Csak kérdeztem mert láttad volna mit írt nekem. Mondom Te tuti nem írsz neki olyanokat. :DDD

Azt írta nekem hogy letámadtad hogy miért ilyen hogy nem ír semmit stb... meg azt írta hogy túl sok mindent akarsz róla tudni stb... :DD Mondom neki Te nem olyan vagy aki ilyet tegyen. Azt mondja hidjem el. Emiatt kérdeztem rá mert már akkor gyanítottam hogy valami nem kóser. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#86148) Plata válasza Kiskokó (#86146) üzenetére


Plata
félisten

Asszem nem találkoztam vele,de rohadtul kétlem hogy tényleg nő lenne,inkább tűnik homár heroldnak,hogy szép szóval fejezzem ki magam.
Ingame cseten azt mondanám kb hogy kxxxxx bxxx. :B
Ez is valami olyasmi lehet mint az az öreg japcsi csóka aki valami hírben volt hogy fiatal csajnak adta el magát.Aztán egyszer lebukott mert adás közben bedöglött az alkalmazása és kiderült hogy egy csóka van a fiatal csaj álarca mögött.

(#86149) ProgenXL válasza Kiskokó (#86146) üzenetére


ProgenXL
őstag

Tanítani kéne ezt a hozzáállást :DD

Gunner for life

(#86150) Kiskokó válasza Wiz Khalifa (#86147) üzenetére


Kiskokó
veterán

Na off vége, utolsó

Félig meddig igaz, csak nem támadtam le, hanem csak szimplán kérdezősködtem nála is ahogy bárki másnál.
Tudod én mindenkit szeretek egy icipicit "személyesíteni", hogy ne csak a karakterrel beszélgessek.(Tudod régen cukkolta/tok is azzal, hogy " társkeresőzök" online :D )

Asuska :
Mire gondolsz pontosan? Realista vagyok nagyon :)
Na Engedjük el ezt a szárnyast ,mert eskü legközelebb Online rántott húst csinálok belőle :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.