Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86351) homerhamm válasza hegti (#86350) üzenetére


homerhamm
addikt

"ájdzsíen" :D Nekem ez biztos nem menne.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#86352) Wiz Khalifa válasza hegti (#86350) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

De szép link. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#86353) Plata válasza Wiz Khalifa (#86352) üzenetére


Plata
félisten

Ti olyan profi linkek vagytok,mondjátok hogy lehet Ph-n úgy beszúrni videót hogy az itt a fórumban látszódjon? :B
Star trek fórumba tennék be új klingon videót,de nem tom hogy kell úgy be linkelni mint a másik fórumba ahol egyből látszik is a videó a hsz-ben.

[ Szerkesztve ]

(#86354) Plata válasza homerhamm (#86351) üzenetére


Plata
félisten

Jah gémsztáron is vót ez hír,csak el felejtettem.
[link]

(#86355) Derron


Derron
aktív tag

Sziasztok,

Pár napja kezdtem a játékot PS4 en, story módot játszom egyenlőre.
2 kérdésem lenne:
-Frenklinnel megvásároltam a parton lévő füvet áruló boltot, elvileg heti szinten kéne 7000$ termelnie, ezt automatán megkapom minden hét után, vagy valamit kell csinálni érte?
-Kocsiból való lövöldözéshez van valami tipp? Van valamilyen auto aim amivel könnyebben ki tudom szedni a másik kocsiban lévőket?

(#86356) Plata válasza Derron (#86355) üzenetére


Plata
félisten

Szia.
Nem akarlak le lombozni,de ha nem akarsz agybajt kapni és szívatni magad ne vegyél boltot.
Lövöldözés nem tudom hogy megy Ps4-en,nekem az is gondot okozott hogy ne essek ki a kocsiból.
Végül is 99%-ban azért haltam meg mert csörgött a teló kocsiban és mindig a kiugrást nyomtam meg teló felvétel helyett. :D
PC-n gyakorlatilag mindegy milyen kocsi,csak a stukker legyen jó.
PC-n nekem nincs auto aim,de simán fejbe lövök bárkit stukkerrel.
Sztoriban is online is.
Sztoriban ne vegyél bizniszeket,boltokat ne,idegesítően vacak,állandóan rinyálni fognak még küldizés közben is csesztetnek.A boltot vagy kirámolják,vagy nincs alapanyag vagy a Boriska néni beszorult az ajtóban,vagy a szomszéd tehenének elapadt a teje.
Vegyél taxi vállalatot vagy légitársaságot,az nyugis.
Ha lesz pár száz misid vedd meg M-el a golfklubot.Esetleg mozit.

[ Szerkesztve ]

(#86357) Derron válasza Plata (#86356) üzenetére


Derron
aktív tag

Ma olvastam egy leírást, hogy hogy lehet sok pénzre szert tenni, "Assasin" küldetésekkel, illetve, hogy a legjobb befektetés az a fű árusító bolt, gondoltam megveszem. De akkor lehet hogy csak csinálom a story-t aztán lesz ami lesz. :DDD

(#86358) Plata válasza Derron (#86357) üzenetére


Plata
félisten

Az assasin-es igaz,de a fűárusító bolttól nekem még a hócipőm is tele lett.
Én is megvettem.
De fix akkor csesztettek amikor épp dolgom lett volna,na és tutira hogy kiküldtek a halál retkes némi nemű nemi namijére.
Mindig kiküldtek a vérbe valami szarságért.Vagy menjek megvédeni őket,vagy esett a jégeső és menjek tetőt javítani mert beázik,vagy zavarjam el a legyeket. :D
Mindig csesztettek valami ökörségért,több végig játszásnál nem is foglalkoztam velük,mert csak felhúztak.
Az assasin-osról én [itt] olvastam.
Ha van hozzá türelmed hogy vesződj velük akkor csináld nyugodtan.
De szerintem a későbbi lehetőség jobb.
Bár a F féle repülős biznisz küldijeit nem csináltam,de a repteret megvettem.
De csak azért nem csináltam mert úgy repülök hogy az ciki. :D
Kb hat év alatt sem tanultam meg jól le szállni.
Viszont profin zuhanok,általában én túlélem. :DDD
Csak a többiek nem biztos. :B

[ Szerkesztve ]

(#86359) Derron válasza Plata (#86358) üzenetére


Derron
aktív tag

Ez a repülés dolog piszok érdekes, San Andreasban elég magas szinten űztem a repülést, fejjel lefele hidak alatt stb. Itt örülök ha el jutok A ból B be :D

(#86360) Plata válasza Derron (#86359) üzenetére


Plata
félisten

Dettó.
San Andreas-ban simán megcsináltam bármit,fejjel lefelé mentem hidak alatt,vagy keresztbe a hídon.
De San Andreas-ban jobb volt a gombkiosztás.
Én balkezes vagyok,na most nekem a gombkiosztás a repülőnél az úgy van hogy a jobb oldali irány gombokkal és a jobb oldali szám gombokkal kell irányítani.Soha nem fog menni,na és közben lőjek az egérrel ami nekem a bal kezemnél van.Két kézzel irányítsam a harmadikkal lőjek?
Hát már bocsánat de a jó édes. :D
Jah a teniszezés megint ilyen szar és át sem lehet kapcsolni.
Teniszezésnél két gomb az egéren van a többi meg a billentyűzet jobb vagy baloldalán meg egy a space.Ezért nem tudok bonyolultabb ütéseket be vinni mert egy kézzel az irány gombokkal a karit mozgatom egyikkel meg az egérrel ütök,sima ütéseket mert a bonyolultabbak azok összevissza vannak.

[ Szerkesztve ]

(#86361) hegti


hegti
aktív tag

Ne haragudjatok! Próbáltam szerkeszteni miután megjelent, de nem tudtam! :F
Váltás az szerkesztőre: nem jó
Asztali webhely beállítása: nem jó
Nem engedte módosítani.

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#86362) hegti válasza Plata (#86343) üzenetére


hegti
aktív tag

Amúgy itt nem katonai holmik vannak? Akkor nem csoda hogy bírja! :DD

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#86363) Ace owner válasza Plata (#86360) üzenetére


Ace owner
addikt

Space is lő repülőben

Galaxy Fold 4

(#86364) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Most megy a 150. Szépségverseny (lehet még nevezni, lehet majdszavazni)
Fotózgatván a célautót, a logója picit furi, mert az alap Übermacht alatt még a Pfister-é is látszik, egyebekkel... elöl hátul:

Akinek megvan a kocsi ránézne, hogy neki is így van-e?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#86365) love


love
tag


Sikerült behúzni nekem is :)

Csak a Funky ;)

(#86366) Plata válasza ledgeri (#86364) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem aki játszott akkoriban annak meg van a kocsi,mert wiki szerint egy héten ingyen vót.

(#86367) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

A lányomnak vettem egy notit. Bőőő 2x gyorsabb, mint az enyém... Hogyan is lehet 2. karaktert csinálni? Már elfelejtettem. :DDD Meg adnék neki egy kis dellát, hogy ne nulláról kezdjen.

[ Szerkesztve ]

(#86368) #81556480


#81556480
törölt tag

Ned Luke ( előre bejelentett) élő insta liveot tartott ma amire kérésre bárki becsatlakozhatott, majd ez meg is történt. Egy fan bejött és megkérdezte mikor lesz GTA 6 erre " Michael" olyan ideges lett hogy egyből kikapcsolta élőből ;] ;] ;] ;]

(#86369) Plata válasza SkyLine3000 (#86367) üzenetére


Plata
félisten

Menüben change character.
De hogy érted,egy accountal akartok játszani két karival vagy két acc-ról?
Mert lóvét nem tudsz adni másik accountra.
Viszont a saját karaktereidnek közös a bankszámlája.

(#86370) rasotamas válasza #81556480 (#86368) üzenetére


rasotamas
veterán

Michael a kérdező homlokára tetovált volna egy faszt. Ehhez képest elég jól megúszta.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#86371) SkyLine3000 válasza Plata (#86369) üzenetére


SkyLine3000
addikt

1 account 2 karakter.

(#86372) homerhamm válasza #81556480 (#86368) üzenetére


homerhamm
addikt

LOL :D Ned Luke (Michael) mért nem vett be két 1.25-ös Frontint ha ideges? :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#86373) SkyLine3000 válasza Plata (#86369) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Megvan. Megcsinálta a lányom a másik karaktert. 120-as szintről kezd, meg van egy elég fullos kéglije is.Igen, a kassza közös a fő karakterrel. Állig felfegyvereztem, meg begyűjtöttem neki az összes ingyen kocsit, plusz vettem egy opit. :)
Egy accounton szereplő két karakterrel nem lehet egyszerre játszani két külön gépről? Jól gondolom?
Jó kis masinát vettem neki olcsón. Fhd-ban, szinte maxra tolva mindent, tükör simán süvít a játék. Az én notim el is bőgte magát. :)

(#86374) ledgeri válasza SkyLine3000 (#86373) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ezzel a felállással az a baj, hogy így a közös játék kizárva...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#86375) Plata válasza SkyLine3000 (#86373) üzenetére


Plata
félisten

Egy accountal csak egy ember játszhat egyszerre.

(#86376) SkyLine3000 válasza ledgeri (#86374) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Igen, közben rájöttem. Mert ah az egyikkel be akarok lépni, akkor a másikat kidobja. :) Evvan.

(#86377) Plata válasza SkyLine3000 (#86373) üzenetére


Plata
félisten

Hol vetted mennyiért és milyen?
A gépre gondolok.

(#86378) Golden9 válasza Plata (#86377) üzenetére


Golden9
addikt

Most jön az
" Egy 500000 forintos gép mellé nem tudsz venni egy játékot 6000-ért?"? :F ;]

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#86379) Plata válasza Golden9 (#86378) üzenetére


Plata
félisten

Nem hinném,tényleg érdekel a gépe.
Ha nem tudnád ingyen osztogatták a GTA-t,nekem is van belőle,több.Bár csak az eredeti dobozost használom,többit nem,egy acc is elég nekem meg egy kari.
Bár két karim van,csak a másikat kb hat éve nem vettem elő.

#86368LaciCRM
Nem értem miért lett ezért ideges,én a helyében tuti meg trollkodtam volna a csókát. :D

[ Szerkesztve ]

(#86380) Plata


Plata
félisten

Jah és egy vicces GTA hír.
[link]
Gémsztáros,de szerintem mókás.

(#86381) SkyLine3000 válasza Plata (#86377) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Használtan vettem egy Lenovo Y580-at a gyereknek kemény 70e pénzért. Egy ultramodern, zsír új i7-3610qm+Gf gtx660m van benne+fhd. 8gb ram, ssd, stb.Fps-t nem néztem, de ahogy beállította az geforce szoftvere a játékokat, a gta fhd-n, szinte minden fullra feltolva tükör simán fut rajta. Tök új állapotú noti. Semmi kopás, karc, stb. Ennyiért bőven megérte. Most legalább látom, milyen, ha nagyobb felbontású és szebb a grafika. :) Ezen kívül csak fall guyst, meg among us-t játszik. Akitől vettem egy HP Legiont használ. Ez alig ment elvileg. Jófogáson vettem. magamnak is elfogadnám. :) Akkor, ha megjelenik a 6, azon meglesz legalább a 30fps. :D Az enyémen meg sem fog mozdulni. :D
Azokhoz a gépekhez képest, amikkel sokan itt játszanak, ez a noti is őskövület, de baromi gyors és nagyon szép a képe.
Muszáj volt már venni a gyereknek gépet, mert állandóan azt mondogatta, hogy mi lesz, ha lesz neki is. Meg kapott hozzá egy kontrollert is. Hát az nem az én műfajom. Maradok a bill+egér kombónál.
Én a gta 5-öt 15 euróért vettem anno.

[ Szerkesztve ]

(#86382) ledgeri válasza SkyLine3000 (#86381) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Pro tipp: ha eredeti a merevlemez benne, akkor az annyit ment, mint amennyit a gép, szóval ha érdekel, akkor ott egy üzemóra mutató :K

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#86383) SkyLine3000 válasza ledgeri (#86382) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Eredetileg 1 terrás hdd volt benne, de az le lett cserélve ssd-re, amikor megette a tulaj, akitől vettem. Nekem is az lett volna az első dolgom. :) Néztem még egy 2 éves Asus Vivobook-ot is, de annál annyira macerás egy hdd-ssd csere is, hogy elment tőle a kedvem. Abban is 1 terrás hdd volt ezért cseréltem volna ssd-re, ha megveszem. De nem bántam meg, hogy ezt vettem meg, pedig az Asus csak 2 éves volt. A lényeg, h a gta5 suhan rajta. :D Az új karakterrel el is kezdte a lányom összegyűjteni a sok cuccot (figurák, lkártyák, stb).

(#86384) ETOM válasza SkyLine3000 (#86383) üzenetére


ETOM
addikt

Biztos jól lakott tőle.

;]

(#86385) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Sziasztok,
így sok év online után szeretnék single player módban is szórakozni ScriptHookV + Menyoo trainer-el. Ahhoz hogy online tudjak játszani ban nélkül, mit kell csináljak? Sajnos online több ellentmondó állítást olvastam:

1. Nem kell semmit csinálni, online úgysem megy a mod
2. Elég a dinput8.dll-t átnevezni
3. Minden mod-hoz kapcsolódó fájlt törölni kell

4 8 15 16 23 42

(#86386) Plata válasza tonyrulez (#86385) üzenetére


Plata
félisten

Ha a játék bármi változást érzékel a file-okban bant kapsz.
Ha online akarsz játszani akkor ne maradjon semmi nyoma sem.

(#86387) tonyrulez válasza Plata (#86386) üzenetére


tonyrulez
őstag

Rendben, köszi!

Ha más is járna az én cipőmben:
Találtam is egy erre kitalált programot: GTA V Mod Remove Tool
Automatikusan felismeri a modhoz kapcsolódó fájlokat és egy kattintással áthelyeztethetjük őket egy külön mappába (GTA5 mappán kívül) illetve vissza :)

Playnite-ot használok ahol a játék indítása előtt a következő powershell script futtatását állítottam be:

start-process "c:\Program Files\GTA5 trainer\GTA V Mod Remove Tool.exe" -Wait

Így a GTA5 indulása előtt felugrik a mod eltávolító program, ahol tetszés szerint áthelyezhető ide-oda a mod, és ennek bezárása után indul a játék.

4 8 15 16 23 42

(#86388) Plata válasza tonyrulez (#86387) üzenetére


Plata
félisten

Sosem modoltam a játékot,nem is tervezem.
A sztori túl könnyű ahhoz hogy használjak valami trainert,online-ban meg csak a tetvek használnak modmenüt.

(#86389) SkyLine3000 válasza Plata (#86388) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Szerintem sincs semmiféle értelme akármilyen modot meg trainert használni a játékhoz. Anélkül is könnyű és élvezetesek, sokrétű. Ilyen szarokkal csak tönkrevágja az ember a játékélményt.

(#86390) tonyrulez válasza SkyLine3000 (#86389) üzenetére


tonyrulez
őstag

Nekem 8 év után már nem annyira élvezetes a vanilla single player. Csak egy sima trainert használok alap dolgokra, waypointhoz teleportálás, autó upgrade anélkül hogy be kellene mennem, jármű spawnolás, stb.

4 8 15 16 23 42

(#86391) Plata válasza tonyrulez (#86390) üzenetére


Plata
félisten

Június negyedikén új zenék jönnek?

(#86392) wjbhbdux válasza Plata (#86391) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Nem a játékba, egy való világi lemezkiadót alapított a Rockstar.

/s

(#86393) SkyLine3000 válasza tonyrulez (#86390) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Volt régebben a játékban teszt, amivel az fps-t lehetett lemérni. Kivették, vagy csak egyszerűen nem találom?

(#86394) ledgeri válasza tonyrulez (#86385) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha van helyed akkor talán a legtisztább az egész játékot először ketté másolni, majd kivágás beillesztéssel kezelgetni nehogy azon múljon az egész játék, hogy egy bármilyen semleges mod készítője, egy heti silent frissítés bármilyen apró, de lényeges fájlját gyanússá teszi!
(vagy ha a #86387-es hsz megoldása tényleg jó, akkor lehet, hogy idővel csatlakozok, mert a kamerabubi kikészít replay kezelgetésnél ;] )

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#86395) homerhamm


homerhamm
addikt

Csak úgy. ;)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#86396) ledgeri válasza homerhamm (#86395) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Azért kipróbálnám, meghallgatnám a rádiókat...

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#86397) homerhamm válasza ledgeri (#86396) üzenetére


homerhamm
addikt

The Big Tuk-Tuk Heist, GTA India Online. Nem kisboltokat,hanem tuk-tuk-okat lehetne kirabolni. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#86398) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Ezt a hsz-t nem tonyrulez-nek szántam, hanem mindenkinek, aki tudja. :)

Volt régebben a játékban teszt, amivel az fps-t lehetett lemérni. Kivették, vagy csak egyszerűen én nem találom?

(#86399) wjbhbdux válasza SkyLine3000 (#86398) üzenetére


wjbhbdux
veterán

tabot kell nyomni a grafika beállításoknál

/s

(#86400) SkyLine3000 válasza wjbhbdux (#86399) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Köszi, megvan. :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.