Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85101) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Nekem már annyi kipörgetett kocsim van, h lassan megtelnek velük a garázsaim. :) De volt 1-2 olyan verda, amit egyszerűen nem tudtam kipörgetni, akármit csináltam. A múlt hetit elsőre, az előttit meg talán harmadikra pörgettem ki. Ez a mostani meg már megvan, így nem érdekel különösebben. De csak a hecc kedvéért megszerzem. :)
Sok kocsilopással meg kokó eladással és egyebekkel jött be annyi della, hogy nem volt gond megvennem a Torreádort sem.
Ha melózik az ember, max 1-2 nap megvan az ára.

[ Szerkesztve ]

(#85102) Plata válasza Wiz Khalifa (#85100) üzenetére


Plata
félisten

Nem egészen én a gyors tankokat szeretem. :D

(#85103) Kelecar válasza Segal (#85027) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Pedig én gondoltam rá hogy visszanézek. Na gyere lopjunk pár kocsit :D

(#85104) Wiz Khalifa válasza Plata (#85102) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Gyors tank nincs. :DD Vagyis neked az mert nem szereted a gyors járgányokat így nem tudod mi a gyors. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#85105) Plata válasza Wiz Khalifa (#85104) üzenetére


Plata
félisten

Ez nem gyors? :D
[link]

(#85106) ledgeri válasza Ideg (#85086) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Csak egymás mellé van illesztve az ingame, meg az élő, és 99%-ban pont ugyan az... Látszik, hogy alapból sem egyszer csinálták meg...
Nem vesztettél semmit :)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#85107) Plata válasza ledgeri (#85106) üzenetére


Plata
félisten

Az eredetin szinkron színészek játszák el.

(#85108) ledgeri válasza Plata (#85107) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Szerinted csak szinkron színészek?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#85109) Nagus


Nagus
senior tag

Kb 1,5 hete a második karakteremmel csinálom a Perico heistet. Azt vettem észre, hogy sokkal több probléma van ennél. Békatalpat nem dobja le amikor bemegyek, előfordul hogy a fejlövések beriasztanak amikor megyek kifelé, falon keresztül meglátnak amikor már kint vagyok... Nekem nagyon az a gyanúm, hogy karakterfüggő.

(#85110) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Újabb grafikai patch.

Smoke some weed nigga!

(#85111) Nagus


Nagus
senior tag

Pörgettem ma egy mysteryt és azt mondta, hogy "sc tank". Ehhez CEO-ban kell lenni és onnan lehet aktiválni?

[ Szerkesztve ]

(#85112) #81556480 válasza Nagus (#85111) üzenetére


#81556480
törölt tag

Az az M menüben van

(#85113) Tarill


Tarill
őstag

ahhoz hogy vegyek egy légi járművet kell hangár vagy valami?

(#85114) homerhamm


homerhamm
addikt

Sikerült kipörgetni a Toreadort egy élettelen pörgetéssel! :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#85115) Plata válasza Tarill (#85113) üzenetére


Plata
félisten

Nem mindegyikhez kell.
De ha nincs hangárod personal helid repülőd nem lehet.
Csak pegazus-os.
A Pegazus járműveket nem lehet tuningolni,testre szabni,egyebek.
Personal helit vagy repülőt a játék melléd teszi,pegazus-t a halál f betűs némi szervébe.

(#85116) homerhamm válasza homerhamm (#85114) üzenetére


homerhamm
addikt


Azért azon meglepődtem, hogy alapból belerakták a rakétát. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#85117) Tarill válasza Plata (#85115) üzenetére


Tarill
őstag

Hát most van az az akciós kis katonai helikopter 1,050,000 dollárért, azt akarnám megvenni de nincs se hangárom se helikopter platformom, akkor felejtős?

(#85118) Plata válasza Tarill (#85117) üzenetére


Plata
félisten

Bocsi nem vagyok játék közelben,de melyik az?
Buzzard?
Azt megéri megvenni,mert abból 3 is lehet nálad egyszerre.
Ha megvan a Pegazus változat akkor tied a CEO változat is,ha lesz hangárod akkor a personal változatot is megszerezheted.És tudod is egyszerre használni a hármat,ha akarod persze.

(#85119) Tarill válasza Plata (#85118) üzenetére


Tarill
őstag

Buzard attack heli, már megvettem :D felhivom a pegazust és leteszik egy közeli platformra, nekem bőven jó ez így :D

(#85120) SkyLine3000 válasza homerhamm (#85114) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Én is kipörgettem. Így már van kettő belőle. :D

#85119 Tarill : Amióta vettem egy Opressor MKII-t, azóta egyszer sem hívtam le a Buzzardot.

[ Szerkesztve ]

(#85121) HussarF válasza Tarill (#85119) üzenetére

Ha SecuroServ CEO-ba lépsz és ott kéred le M menüben (CEO vehicles), akkor ingyen teszi le, azonnal és közvetlen melléd az útra.

(#85122) Sakab


Sakab
senior tag

Sziasztok, 2 gyors kérdésem lenne.
Ha innen megveszem 9.8 euroértezt: Grand Theft Auto V: Premium Online Edition [link]
akkor tudok online játszani? Illetve xbox one + xbox live előfizuval egymás ellen tudunk e játszani? PC vs XBOX-on?

(#85123) Plata válasza Sakab (#85122) üzenetére


Plata
félisten

Igen és nem.
PC-s konzolossal nem játszhat,sőt konzolos sem más konzolossal,vagyis Ps és xbox nem.
Prémium online edition ugyanúgy GTA V,csak online részhez kapsz pluszban rengeteg dolgot,nem üres zsebbel kezded a játékot,hanem rengeteg cuccal,házzal,irodával,kocsikkal,bunkerrel és még a franc tudja mivel.
Kb 13 milla értékű cuccot kapsz.....

(#85124) Sakab válasza Plata (#85123) üzenetére


Sakab
senior tag

Köszi a gyors választ, hát ezt sajnálattal hallom, hogy nincs átjárás a platformok között. Akkor így az asszonnyal nem tudok multizni :D :(((

(#85125) Wiz Khalifa válasza Sakab (#85124) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Legalább tovább éltek békés harmóniában. :C

Smoke some weed nigga!

(#85127) Tarill válasza HussarF (#85121) üzenetére


Tarill
őstag

Köszi ezt kipróbálom :) az egyetlen dolog amim megvan az pont a ceo :)

(#85128) #81556480 válasza proof88 (#85126) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ez nem 2013 vs 2021 összehasonlítás. Hanem előző generáció vs mostani. Mivel gondolom elindított egy xbox 360 vagy ps3 verziót és azt hasonlította össze.

I'm Not a Hipster -update már benne van a videóban, ami 2014-es, méghozzá [link] június.

Elég sokminden történt 2013 szeptember 1 és a hipszter update között is.

Ez se rossz, de ezt bárki megtekintheti mai napig aki elindít egy 360/ps3 verziót.

(#85129) Nagus válasza Plata (#85123) üzenetére


Nagus
senior tag

Én azt hittem az összes platform együtt játszik az egér illetve kontroller szimbólumokból. Van egy ismerős akinél a profilban playstation logó van és kontroller a játékban. Rákérdeztem, hogy ő mivel játszik. Valamikor majd válaszol.

[ Szerkesztve ]

(#85130) homerhamm válasza Nagus (#85129) üzenetére


homerhamm
addikt

Szerencsére nem mert akkor tényleg káosz lenne.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#85131) negyven2 válasza homerhamm (#85130) üzenetére


negyven2
veterán

Én azon a véleményen vagyok, hogy konzolok esetében GTAO/RDO-ban sem lenne gond legalább a cross-play (cross-save is lehetne de elég lenne a közös multi). Igaz ekkor ugrana a PS/Xbox Party Chat. Plusz ugye akkor itt is a Social Club név lenne használatban.

Nagus: PC-n jelzi, hogy ki milyen beviteli eszközzel játszik, ezért van ott külön jelzés erre (konzoloknál csak kontroller támogatás van).

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#85132) homerhamm válasza negyven2 (#85131) üzenetére


homerhamm
addikt

Szerintem simán meg lehetne oldani mindent konzolcrossplaynél.

Más: van arra esély a kaszinóba, hogy ugyazt pörgessek, amit az előttem lévő?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#85133) Wiz Khalifa válasza Nagus (#85129) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

A profilján azért van PS logó mert össze kapcsolta a PS profilt az SC-vel. Nekem is ott a PS logó. Van akinek meg Steam logó van ott vagy MS. :)

Smoke some weed nigga!

(#85134) homerhamm


homerhamm
addikt

Tegnap megbolondult nálam a szigeten a scopolás, 3 percig semmilyen NPC és autó nem volt a térképen, meg a buliba se, majd lemerült a kontrollerem mire beletettem az elemet újra a buliba voltam, voltak NPC-k és autók is. :D Kicsit szomorú lettem, pedig tök jó volt az üres sziget. :( :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#85135) Tarill


Tarill
őstag

Az mitől van hogy belépek egy random sessionbe és valaki kapásból felrobbant? Senki nincs is a közelembe, meghalok újraéleszt és megint robbanok és így tovább amig be nem kapcsolom a passzív módot. S

(#85136) Plata válasza Tarill (#85135) üzenetére


Plata
félisten

Modder?

(#85137) Nagus


Nagus
senior tag

Második online karakternél az alap heistes tábláról (aminek a bankrablás az eleje és a vége) bármit lehet választani, rajta van mind. És nem jár érte az első teljesítés plusz pénze sem. Amúgy ezeknek a prepjeire még mindig elég nehéz összefogdosni az embereket, mert instant kilépnek amikor látják nem a finálé van. :DDD

(#85138) Wiz Khalifa válasza homerhamm (#85134) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Na várj itt ellentmondás van. Szóval ha már megcsináltad egyszer a Perico heistet akkor utána scope alatt a buli hely üres.

Nincs ott buli.

Smoke some weed nigga!

(#85139) C4s5paaa


C4s5paaa
újonc

Sziasztok!

Szeretnék a PHHU Crew tagja lenni.
Szabályzatot elolvastam, Rockstarban ha minden igaz a beállítások megtörténtek.
ig.: C4s5paaa

(#85140) homerhamm válasza Wiz Khalifa (#85138) üzenetére


homerhamm
addikt

Nem, most jarok december óta másodjára a szigeten, mert akkor nem scopoltam ki mindent, és mikor leszálltunk üres volt a sziget 3 percig meg pocsék idő, utána lemerült a kontrollerem, mire kimentem elemért már visszadobott a buliba.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#85141) hegyipapa válasza C4s5paaa (#85139) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Jelentkezz itt a crew-ba.

(#85142) C4s5paaa válasza hegyipapa (#85141) üzenetére


C4s5paaa
újonc

Requesteltem

(#85143) Nagus válasza Wiz Khalifa (#85138) üzenetére


Nagus
senior tag

Első alkalommal van buli, a többi scopenál már nincsen. Ha a reptérről mész át csak úgy, akkor szerintem van.

(#85144) Wiz Khalifa válasza Nagus (#85143) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Tudom hogy az elsőn volt buli a többibe nem. Már letoltam minimum 100x a heistet. :DD

Ha a reptérről mész a szigetre miután legelősször lenyomtad a heistet akkor csak a buli helyen lehetsz. Máshova nem mehetsz.

Smoke some weed nigga!

(#85145) homerhamm válasza Wiz Khalifa (#85144) üzenetére


homerhamm
addikt

Mekem bebugolt akkor a sziget 3 percre. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#85146) negyven2 válasza homerhamm (#85132) üzenetére


negyven2
veterán

Eleve azt nem tudják megoldani, hogy a Japán kiadású GTAO és a nemzetközi GTAO játékosai együtt tudjanak játszani :D

Ismerős nemrég vett Series X-et, és furcsa módon nem tudott hozzánk csatlakozni GTAO-ban, kiderült valamiért neki megvan a Japán kiadású GTA V is, és azt töltötte le, ami egy külön játékként van fent a Store-ban, külön achievement rendszerrel... és külön Online-al, ami nem komplatibilis az itthon is megvehető GTA V-el. Az Online GTAO profil az jó hozzá, de csatlakozni csak másik Japán kiadású GTAO-hoz lehet vele. Amúgy szinte mindenben megegyezik a kettő GTA V kiadás, csak a Japán kiadásba cenzúrává van pár erőszakos jelent (pl. a Trevor-os, vallatás) és szexuális tartalmú dolog (nincsnek meztelen, félmeztelen nők, férfiak)

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#85147) homerhamm válasza negyven2 (#85146) üzenetére


homerhamm
addikt

Inkább foglalkoznának a töltési időkkel, néha olyan brutál, hogy elalszom...

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#85148) Sakab


Sakab
senior tag

Sziasztok, eredeti gamet próbáltam magyarosítani ezzel a csodalatos MOD aktívatorral [link]
Feltettem feltelepitettem minden mod-ot amit kert plusz a magyarosítást és onnantól fogva nem akar elindulni a jaték. Elinulnak az álló képek, plusz a szokásos boot szövegek, de semmi több. 1órát ugyhagytam, de még így se lép be. Csináltam egy uninstalt majd re instalt, de nem valtozott semmitse. Van valakinek valami ötlete?Már azzal is megelégednék ha letudnám takarítani ezt a MOD ot es maradna angol -.-

(#85149) ledgeri


ledgeri
nagyúr

No, mivel a múlt heti event-hét indulás után bedobta a dave #2-ot az új BF-ért, most fél órára lelkesen ültem neki a game-nek... Erre NC eladásnál -persze miután ment a katt a confirm-ra, úgy fagyott ki a 3d világ, hogy a P menü működött... Session váltás is ment... legalábbis hallottam, mert látni nem láttam semmit a kifagyott képtől... Jó lesz ez így: új content > újjal baj > fixáljuk azt > régi tropa...

#85148 Sakab
Ha online-t akarnál játszani, akkor a modért, mivel mod, ban járhat! Inkább ne erőltesd...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#85150) Sakab válasza ledgeri (#85149) üzenetére


Sakab
senior tag

Törölni hogy tudom teljesen és visszatenni a gyári álapotot?:/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.