Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86851) Ace owner válasza ProgenXL (#86850) üzenetére


Ace owner
addikt

Párszor lenyomod es fejből megvan mikor merre. Szerintem nem rossz. Nyertem egyet meg volt egy ahol első voltam jó nagy előnnyel erre kilövik 3 kerekem :W

Galaxy Fold 4

(#86852) Locutus


Locutus
veterán

Nemtom valahogy engem nem villanyoz fel ez a halálfos iramban dlc... nagyjából egyik autó sem izgat amit beleraktak, meg az egész megint egy túlrárazott lehúzásnak tűnik szokás szerint.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#86853) Plata válasza Locutus (#86852) üzenetére


Plata
félisten

Elég sok bug van.
Például ha jön meló akkor lehet hogy nem tudsz vele semmit kezdeni.
Vagy ha megtudod csinálni és eladod nem kapsz semmit.
Csak levonást amibe a tuning került.
Nekem van pénzem,de a kocsik nekem sem jönnek be,kettőt vettem.

(#86854) ledgeri


ledgeri
nagyúr

[link] ;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#86855) ledgeri


ledgeri
nagyúr

:DD Hiba a képen?

egyébként lehet, hogy másodlagos karakterre is meg lehet szerezni a prize autót, mert miután bekértem, beléptem másodlagossal, és fent volt, és elérhetőnek írja (csak még nem versenyeztem vele....)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#86856) homerhamm válasza ledgeri (#86855) üzenetére


homerhamm
addikt

Nincs a képen sör. :DDD
(hiányzik a nyereménykocsi a platóról.)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#86857) dknight válasza negyven2 (#86846) üzenetére


dknight
tag

Én is próbáltam tegnap és soloban tényleg nem megy :-(

Más: Custom rendszámot adnak még ki iFuiton keresztül? Kb. mennyi átfutása van, ha igen?

(#86858) SkyLine3000 válasza dknight (#86857) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nem soloban kell próbálni, hanem üres sessionben. Ott gondolom, engedi. mivel az public, csak ki van ürítve.

(#86859) Plata válasza dknight (#86857) üzenetére


Plata
félisten

Ha nem fut a játék és úgy csinálod akkor kreálás után egyből elérhető.
Ha a játék megy és úgy csinálod telón rendszámot akkor volt nekem hogy csak akkor jött meg mikor át mentem sztoriba meg vissza.

(#86860) dknight válasza Plata (#86859) üzenetére


dknight
tag

Köszi! Kipróbálom.

SkyLine3000: A solo-t úgy értettem, hogy egyedül mész Heistolni, de úgy nem engedi hogy az erődön belül ajtókat nyiss, hiába vették le az egyik keycardos zárat minden ajtóról.

(#86861) ProgenXL


ProgenXL
őstag

A trade price hogyan oldható az autókról?

+
Ezt szokta valaki nézni? :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#86862) Ace owner válasza ProgenXL (#86861) üzenetére


Ace owner
addikt

Trade pricenak van egy megkötése. Ls Car meet szint vagy valamelyik küldetést kell megcsinálni.

Prize Ride challenget meg most kilehet úgy játszani hogy ismerőssel versenyzel és hagy nyerni. Ha ketten nyomjátok akkor is számolja a győzelmet.

[ Szerkesztve ]

Galaxy Fold 4

(#86863) doktordevil válasza ProgenXL (#86861) üzenetére


doktordevil
tag

[link] #86806

[ Szerkesztve ]

(#86864) ledgeri válasza homerhamm (#86856) üzenetére


ledgeri
nagyúr

...A platóról igen... a képről nem ;]

#86857 dknight Nekem volt olyan, hogy ingame voltam, telón benyomtam, ingame poppant...

#86861 ProgenXL előző link 25-ös szintig biztos jó :)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#86865) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Megnéztem ezt az új DLC-t.
Állati jó verdákat sorakoztattak fel az intro után. Majdnem fél óráig csak közöttük bolyongtam.
A színek keverését eléggé vágom, de itt volt pár kocsi, aminek nehezen ismertem fel a fényezését. Mondjuk ez a neon világítás kicsit másképp adta a színeket.
Loptam is pár fényezési ötletet. :)

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#86866) Nagus


Nagus
senior tag

A LS meetben a platón lévő kocsit hogyan lehet megszerezni?
Ezeknek a versenyeknek nem sok értelme van addig amíg a kocsiknak nincs fékje és olyan, mint ha jégen vezetnél... A Cayo DLC-vel baszták így el az irányítást.

[ Szerkesztve ]

(#86867) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Mutherf.cker

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#86868) Triathlete válasza Kiskokó (#86867) üzenetére


Triathlete
senior tag

Ki*aszott idegesítő ez a tag, meg ahogy beszélnek és amiről beszélnek a romnyijával :(((

[link]

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#86869) rasotamas válasza Triathlete (#86868) üzenetére


rasotamas
veterán

Én a story módban Franklint nem bírtam pont emiatt a gettószöveg miatt megszeretni.
link

https://tinyurl.com/rasoapro

(#86871) ledgeri válasza hegyipapa (#86870) üzenetére


ledgeri
nagyúr

.... nekem meg sikerült egy stock Calicoval nyerni Costom-ok közt... Kinek mi .... ;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#86872) proof88 válasza Triathlete (#86868) üzenetére


proof88
addikt

(#86873) #81556480


#81556480
törölt tag

(#86874) SkyLine3000 válasza #81556480 (#86873) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Látszik mennyire ki voltak éhezve a plaják egy új dlc-re. :) Akkor be kéne lépni, hogy megkapjam a cseppet a tengerbe. :)

(#86875) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Prize car : szokás szerint ha el akarod adni, lószart se ér.

(#86876) Triathlete válasza proof88 (#86872) üzenetére


Triathlete
senior tag

[my nigga]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#86877) rup1u5


rup1u5
nagyúr

[link]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#86878) ledgeri


ledgeri
nagyúr

EZ a már sokat linkkelt mit old fel a rep a meetingen 35-nél már borul, mert a Cyper még nincs kint, nekem a Futo GTX-re adta meg a kedvezményt R35-nél...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#86879) negyven2 válasza ledgeri (#86878) üzenetére


negyven2
veterán

Mert nem így működik itt a Trade Price. Hanem úgy, hogy elvileg 78-as szintig minden jelenlegi és érkező kocsihoz meg fogod kapni. De hogy mikor az random. Vagyis elvileg az is lehetséges, hogy az első 17 szint elérésekor már megvan mind, vagy majd csak 61-78 szint között adja be. Én 22-es vagyok de talán 2-3 kocsinak hiányzik a trade price-a. Az ebben a listában 78-as szinten lévő Euros nekem már 2-es szinten megvolt.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#86880) ledgeri válasza negyven2 (#86879) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Jaaa.. azt nem is néztem, hogy ezen a listán az Euros nem az első... Nekem is (meg youtube vidik alapján tippre midnenkinek) az volt az első unlockos... De pl a Caloco az ott volt ahol...
Sultan RS meg még bent se... Mondjuk feltehetem a kérdést/kérést, hogy

Kinek mi van felolfva, hanyas szintjén?

és majd a válaszokból kiderül mi mit ad... :R

Youtubn GTAmen utolsó videójában meg arról beszél mi mennyi rep-et ad, és melyik szinthez mennyi kell...Mindegy...2-3 autó még esélyes a dripből számomra. Az ASP, mert NFSHP2... És ha akad valami új csapatelső. Meg a Comet, a kipufugó-szett miatt ;]

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#86881) homerhamm


homerhamm
addikt

Mindenki kap 250.000 $-árt aki belépett a játékba, ugyanis rekordot döntott megint a játékosok száma at új dlc-vel, minden eddiginél többen léptek be játszani. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#86882) #81556480 válasza homerhamm (#86881) üzenetére


#81556480
törölt tag

igen, 7hsz-el előtted írtam :((

(#86883) NYPD


NYPD
aktív tag

Hali. Vki aki ma este ráér megmutatná h hogy érdemes a cayo finálét nyomni soloban a leghatékonyabban? Pár kör erejéig 😀

(#86884) Triathlete válasza NYPD (#86883) üzenetére


Triathlete
senior tag

[link]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#86885) NYPD válasza Triathlete (#86884) üzenetére


NYPD
aktív tag

Köszi, találtam azóta egy jobbat, lenyomtam.

(#86886) ledgeri


ledgeri
nagyúr

No, ok: a fő karakteremen 37-es szint mellett csak a GTT ára nem volt feloldva, Alton (karakterválasztós másik) 10-nél meg az Euros, a Remus és a GTT már fel volt oldva... Viszont 40-nél már a fő is megkapta a GTT feloldott árát...

Emellett meglett a másodlagos karakterre is a prizeride... Szóval ezt a kaszinóssal ellentétben lehet "duplázni"..

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#86887) Nagus válasza NYPD (#86883) üzenetére


Nagus
senior tag

A shotgunos szetuppal (+hangtompító), én ezt az útvonalat használom bent. Zöldön mész be aminél egy őrt kell lelőni egyet meg leütni. Ha a két őrtől kiesik a kapukulcs akkor a citromsárgán gyilkolás nélkül ki lehet menni. Ha nem esik ki a kapukulcs akkor a narancson 3 őrt lelőve sima ügy szintén.
Kint main dock ahol össze lehet szedni a másodlagosból a teli zsákot legtöbbször.

#86884
Egy kezdőnek gránátdobálósat nem ajánlanák.

[ Szerkesztve ]

(#86888) Nagus


Nagus
senior tag

Meglepődve láttam, hogy lettek változások az új DLC-vel a Cayo heistnél. Kifelé menet a sorompónál van egy kamera a motor fölött. Az a kamera most már működik és ha belemész a hatósugarába akkor riaszt. Kicsit várni kell alatta, hogy elforogjon a motorról.
A kulcsos kapu és a kijárat közzé raktak be plusz tereptárgyat szerintem. Én úgy emlékszem, hogy ott nem kettő volt. Vagy a talicska vagy a másik nem volt ott, persze így is át lehet menni keresztbe a két őr között.
A main dock távolabbi felén kicsit változott az őrök mozgása, de persze még mindig lehet észrevétlenül közlekedni közöttük és elvinni a másodlagosat.
A női karakter most már leveszi a békatalpat beúszás után végre. Nálam volt egy olyan is, hogy a női karakterrel nem volt aktív a csatornabejárat ha nem egyedül csináltam, gondolom akkor ezt is javították.
Az új DLC után a hetek óta felprepelt és várakozó heistemről lekerült az hard státusz. Lehet, hogy került be valami új időszabály?

(#86889) Nagus


Nagus
senior tag

Imádom, csak úgy dől a cash belőle! $1590217.

(#86890) Plata válasza Nagus (#86888) üzenetére


Plata
félisten

Azért a békatalpal végig kacsázni az egész heist-en vicces volt. :DD
Mindig poén volt szerintem,valójában ha azzal mentem volna szerintem 100 méterről meghallották volna ahogy a karid próbál csattogva osonni. :D
Plusz a vérbe léve hülye foltokat hagyott. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#86891) Nagus


Nagus
senior tag

Vajon mi értelme van a leaderboardsnak LS-ben ha nem frissül? Nem írta be az új időmet a régi rosszabb helyére... Amúgy remélem a cheaterek ideje törölve lesz és bannolják is őket egy időre (0:0.010).

[ Szerkesztve ]

(#86892) homerhamm válasza Nagus (#86891) üzenetére


homerhamm
addikt

Na, de ő már annyira profi, hogy 10 akármi alatt megcsinálja. ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#86893) Plata válasza Nagus (#86891) üzenetére


Plata
félisten

Ugyan már a rockstar tojik a csalókra addig amíg nem pénzt csalnak.

(#86894) NYPD válasza Nagus (#86887) üzenetére


NYPD
aktív tag

Valahogy így mentem én is. Bár vagy bugos, mert a környéken nem volt senki mikor egyet kiszedem, mégis beriasztott, vagy a félremenő lövedék hangját is észreveszik?

Más: a next gen update ami novemberben jön, az tényleg nem érinti a PC verziót?

(#86895) homerhamm


homerhamm
addikt

Ezt ismertétek?

Most megy a TV-be, még nem ismertem a filmet. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#86896) Plata válasza homerhamm (#86895) üzenetére


Plata
félisten

Jah,kíváncsi voltam rá az eredeti miatt,de nagyon unalmas lett.
Tipikus altató film.
Ha már film a téma,közületek ki megy el megnézni a "GTA" filmet moziban?
Amennyiben nem lövik le megint a mozikat én megyek rá.
Már tavaly is elakartam menni.

[ Szerkesztve ]

(#86897) Kiskokó válasza homerhamm (#86895) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ja, láttam moziban annó. nem is tudom, miért ezt néztük, sose szerettem ez az egész Tron cuccost. :D Amúgy nem volt rossz.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#86898) homerhamm válasza Plata (#86896) üzenetére


homerhamm
addikt

Milyen GTA film?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#86899) Plata válasza homerhamm (#86898) üzenetére


Plata
félisten

Az a vicces film amit jó részt a GTA-ból ered.
Vagyis ha jól tudom jó részt a GTA ihlette.
Ryan Reynolds új filmje.
Vagyis nem új mert már tavaly lett volna be mutatva csak gyütt a ragya verés.
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#86900) szTotyy válasza homerhamm (#86895) üzenetére


szTotyy
őstag

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.