Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86601) rasotamas válasza #81556480 (#86598) üzenetére


rasotamas
veterán

Nem jól csinálod. Pontosan 10 alap, 10 közép és 12 top kategóriás autónak kell lennie, tehát nem tele a 40-es garázs hanem 80%-on 32 autóval. Ennek az az oka, hogy 32 féle autó van.
Ekkor ha eladsz egy top kategóriás autót akkor utána ugyan olyat kell lopni. Javaslom a T20-at, nagyon könnyű törés nélkül vezetni. Néha kipróbálok mást is, de általában azt forgatom.
Ha átléped a 32-t random jönnek az autók. Fogyaszd le az alapokat 10-re, a közepeket 10-re majd a topokat 12-re (ha egy fajtából több is van azokat add el) és jó lesz.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#86602) rasotamas válasza ledgeri (#86600) üzenetére


rasotamas
veterán

Reális, hogy 100 milliós accountnál még ilyenekkel szórakozik az ember hogy átloggol a másikba, withdrawolja az összes pénzt kézbe, visszaloggol az elsőbe, majd ha eladta a kosit megint visszamegy a másodlagosba hogy depositoljon, mindezt azért hogy 80 ezret keress egy kocsin ne 77 ezret. Ez legalább 5 perc, addig megcsinálsz egy Perico prepet.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#86603) Nagus


Nagus
senior tag

Lett ma DLC PC-n?

(#86604) NYPD válasza rasotamas (#86602) üzenetére


NYPD
aktív tag

100+ M-s accountomnál nekem már az a reális, hogy ha eszembe jutna belépek, konstatálom, hogy megint nincs az a jó fajta PH session, hogy lehessen ökörködni egy jót, majd motorozgatok egy fél-egy órát össze-vissza ugratgava mint a barom, aszt' kilépek. :D

Még a cayo heistet se nyomtam végig, annyira beleuntam sajna..

[ Szerkesztve ]

(#86605) ProgenXL válasza NYPD (#86604) üzenetére


ProgenXL
őstag

Nincs már egy ideje ez a baj. Pesze szoktak fent lenni többen de kb mindenki más sessionbe... Részben ezért vagyok keveset én is. De gyanítom hogy a közelgő új dlc javít a helyzeten majd. :) Viszont most összelopom azt a 10 autót

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#86606) #81556480 válasza Nagus (#86603) üzenetére


#81556480
törölt tag

Miért lett volna? :DDD

Köszi mindenki az autós választ, akkor megvan a megoldás, bár már megint meguntam. :DDD

(#86607) ledgeri válasza rasotamas (#86602) üzenetére


ledgeri
nagyúr

...Én csinálgatom állandó visszadeposit nélkül, mert a loss az loss, és így picit jobban látom ha 5 milla plusszban vagyok, mint ha X + 5-öt kell figyelni. 1 eladás, verseny, vagy bármi, és már annyira pozitívban vagyok, hogy minden napi levonás kibírja a következő 48 percet....
Ha hozzávesszük, hogy van néha olyan ruha, vagy ingyen cucc belépésért, ami 2. karakterre is jó lehet, akkor havonta 1-2 belépés már adott...

Ha Cayonként lehet háborogni, hogy "jaj csak cash volt a másodlagos", akkor ez -pistikés lobby-ban- kb ugyanaz a %....

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#86608) homerhamm válasza #81556480 (#86606) üzenetére


homerhamm
addikt

Azt lehet tudni csütörtökön mért nem volt frissítés? Műszaki hiba?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#86609) ProgenXL válasza homerhamm (#86608) üzenetére


ProgenXL
őstag

2 hétig tart az esemény ez többször írták is.

Gunner for life

(#86610) hegti válasza mrzed (#86596) üzenetére


hegti
aktív tag

Köszönöm szépen! Ma néztem meg, de nem csináltam meg. Perpillanat egyedül vagyok public sessionben.

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#86611) Nagus válasza #81556480 (#86606) üzenetére


Nagus
senior tag

Mert csütörtökön nem volt váltás, és ez olyankor szokott lenni amikor DLC jön kedden. Aminek már ideje lenne.

(#86612) #81556480 válasza Nagus (#86611) üzenetére


#81556480
törölt tag

A DLC-t bejelentik előre. Azt is bejelentették hogy 2 hétig tart az akció.

(#86613) homerhamm válasza #81556480 (#86612) üzenetére


homerhamm
addikt

Remelem a következő akció is két hétig fog tartani...

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#86614) Plata válasza homerhamm (#86613) üzenetére


Plata
félisten

Nem az két évig. :D
Majd a köv Gta-val jön új. ;)

(#86615) homerhamm válasza Plata (#86614) üzenetére


homerhamm
addikt

Ja, a GTA 5 újverzióval. ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#86616) homerhamm


homerhamm
addikt

Egyébként akkor mi törtenik, ha már egyszer kipörgettem az autót, és esetleg megint sikerül egy akció alatt kipörgetni? Megkapom az árát?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#86617) ZoleeWolf válasza homerhamm (#86616) üzenetére


ZoleeWolf
aktív tag

Sajnos nem kapod meg az árát, én pont most jártam így, elsőre kipörgettem a járgányt, majd másnap megint első kipörgettem, kaptam 20000RP-t.
Az nem tudom, hogy mindig ez történik, én így jártam.

(#86618) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

6/24/2021 Weekly GTA Online Bonuses

Podium Vehicle
Enus Windsor Drop

Log in unlock:
Buckingham Tee
Free drinks at Bars

Bonus GTA$ and RP Activities
3x GTA$ and RP on A Superyacht Life
3x GTA$ and RP on Adversary Mode - Deadline (7 New Deadline Modes are available)
2x GTA$ and RP on Adversary Mode - Entourage
2x GTA$ and RP on Air Freight

Discounted Content
40% off Nagasaki Shotaro (GTA$ 1,335,000)
40% off Gallivanter Baller LE (GTA$ 89,400)
40% off Gallivanter Baller LE LWB (Armored) (GTA$ 307,800)
40% off Enus Cognoscenti (GTA$ 152,400)
40% off Enus Cognoscenti (Armored) (GTA$ 334,800)
50% off Galaxy Super Yacht The Orion (GTA$ 3,000,000)
50% off Galaxy Super Yacht The Pisces (GTA$ 3,500,000)
50% off Galaxy Super Yacht The Aquarius (GTA$ 4,000,000)
50% off Modifications - Galaxy Super Yacht
40% off Buckingham SuperVolito (GTA$ 1,267,800)
40% off Buckingham SuperVolito Carbon (GTA$ 1,998,000)
40% off Buckingham Swift (GTA$ 900,000)
40% off Buckingham Swift Deluxe (GTA$ 3,090,000)
50% off All Hangars

Time Trial
End to End, Par Time undefined

RC Bandito Time Trial
La Fuente Blanca, Par Time 01:27:00

(#86619) #81556480 válasza hegyipapa (#86618) üzenetére


#81556480
törölt tag

Hangár hét, csodálatos :DDD

(#86620) homerhamm


homerhamm
addikt

Én azért remélem hogy az "új" GTA V borítón lesz Op mk2. :P

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#86621) Plata válasza homerhamm (#86620) üzenetére


Plata
félisten

Mk 3,tud a víz alatt is menni. :K

(#86622) rasotamas válasza Plata (#86621) üzenetére


rasotamas
veterán

Már az is jó lenne ha nem semmisülne meg ha picit hozzáér. Ládáásnál a vízre kimenni a 3 ládáért már művészet.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#86623) ledgeri válasza rasotamas (#86622) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Én a multkor kilőttem magam MK2-vel:
picit hullámzott, ellőttem a rakétát, átment 2 hullámon, és csak lelassult nem "is esett", én a kameraszögből nem láttam, csak a bummot...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#86624) Plata válasza rasotamas (#86622) üzenetére


Plata
félisten

Pedig Opressorral a legkönnyűbb ládázni.
Tengeren sem ciki.

#86623ledgeri
Van Kosatka-d?
Vidd a csomag közelébe,nem lesz gondod. :D

[ Szerkesztve ]

(#86625) Plata válasza hegyipapa (#86618) üzenetére


Plata
félisten

Jött ki egy vidió is.
[link]
Hogy az ördögbe kell a videót be linkelni hogy látszódjon és ne csak egy link lögyön? :D

(#86626) homerhamm válasza Plata (#86625) üzenetére


homerhamm
addikt

Pedig ma mentem két Deadlinet. :D
Ez a hét is két 7-es lesz?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#86627) Plata válasza homerhamm (#86626) üzenetére


Plata
félisten

Troll On:
Na de egy hét hogy lehet két hetes?
Vagy azért kéthetes mert már állott? :DDD
Troll off: Nem tudom. :D

(#86628) homerhamm válasza Plata (#86627) üzenetére


homerhamm
addikt

Jól érzed magadot? :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#86629) ledgeri válasza homerhamm (#86626) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ez alapján csak 5 napos lesz (elején az infó)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#86630) dknight


dknight
tag

Sziasztok!
Új vagyok ebben a topicban, nemrég kezdtem a GTA Online (pc) részével játszani. A Story Modot kipörgettem kétszer már évekkel ezelőtt, de az Online részét a fiam miatt kezdtem el. Offline mindig kormánnyal és váltóval játszottam (Manual Transmission moddal), de úgy olvastam, hogy ezt Online nem lehet használni. Van valami kerülőútas megoldás esetleg? (komány: Logitech g920)
PH Crew belépéssel kapcsolatban érdeklődnék, hogy aktívan mennyien játszotok, érdemes még egyáltalán csatlakozni? Kicsit unom a public sessionok vérpistikéit, akik apa pénzéből vásárolt fullos cuccokkal alázzák a kezdőket...

[ Szerkesztve ]

(#86631) szTotyy válasza dknight (#86630) üzenetére


szTotyy
őstag

Itt a crew szabályzat, itt pedig tudsz jelentkezni a csapatba. Majd ide azért írd be a social club neved!

Mostanság azért nem olyan a crew élet mint régebben, amikor két sessiont is megtöltöttek a PH-s játékosok, de érdemes csatlakozni persze, itt nincsenek "vérpistikék". Aztán meg a Cayo Perico heist betett kicsit úgy minden crew-nak talán, mert könnyen lehet egyedül is pénzt farmolni.

Én úgy tudom, kormánnyal sajnos nincs lehetőség online játszani, az online nem szeret semmilyen mod-ot, de mégis találsz valami megoldást, akkor szólj mindenképpen!! :D

(#86632) Plata válasza dknight (#86630) üzenetére


Plata
félisten

Játszanak még az emberek,csak már nem kell közösen játszani,az utolsó DLC elhozta a könnyű magányos pénzkeresést.
Régen mindig közösen kellett hogy dolgozzunk,mert minden feladat legalább 2 de inkább 4-6 fős volt,mostmár nem,nem kell menni többé mások közé public sessionban,ahol bárki megölhet,játszhatsz invite onlyban ahol soha nem fog zavarni senki,mert más nem jöhet be,csak ha meghívod.
Ha újonc vagy ne menj public-ba,úgyis meghalsz azonnal és semmit nem tudsz csinálni.
Ha találsz még Ph-s privát sessiont mázlid van ott nyuigisan meg lehetsz.
Vagy ha van ismerősöd aki játszik kérd meg vigyen el pár cayo perico-ra és lesz pénzed ahhoz hogy kezdj valami érdemlegest.

(#86633) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Kár hogy a régi heists-ek nem kapnak 3x szorzót. Legalább a prepek... Azzal nosztalgiáznék kicsit :R .

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#86634) dknight válasza Plata (#86632) üzenetére


dknight
tag

Sajnálattal olvasom a kormányról az infot, azt hittem itt is van valami trükk, mint a solo public session kreálásnál (erőforrás monitor GTA felfüggesztés 10 mpre) Az a bajom, hogy próbálnék haladni a Prison Break Heisttal, de mindig olyanokkal dob össze, akiknek fogalma sincs mit kell csinálni (20-as szint körül max), és már unom, hogy hol a helis, hol a velumos csapja magát oda a földhöz, vagy a bug miatt a csávót nem tudják kihozni a börtönből... Még a főküldi indításához is 20 perc mire csatlakoznak végre 3-an, hogy elindíthassam. Ez így elég gáz. Cayo Pericot tegnap csináltam meg először a fiammal, most az ő Kosatkárjára gyűjtünk..de ő is vérpitike típus, fortniteon nevelkedett a lelkem :-) Én meg tolnám olyan nyugisan, ahogy a Storyt csináltam anno... A jelentkezést majd intézem, köszi a lehetőséget.

(#86635) Plata válasza ProgenXL (#86633) üzenetére


Plata
félisten

Na igen régen egy heist egy este volt,most egy óra.
Bár sokkal viccesebb volt,igaz sokkal kevesebb pénzt hozott.
De szerintem poén volt.
Pacific standardot mókás volt le tolni különböző módon.
Bírtam amikor Insurgent-el mentem a végén.
Meg heccből armor nélkül és ruha nélkül. :D

#86634dknight
Figy Prison break-en van egy Glitch,le lehet tolni Armored Kurumával vagy akár minigunos Insurgent-el is,csak a kívánt járgányt oda kell vinni a börtönhöz mielőtt a rabot kihoznád.
Cayo perico meg letolható harc nélkül.Nem kell lövöldözni,úgy végig lehet tolni lazán hogy észre sem vesznek.

[ Szerkesztve ]

(#86636) dknight válasza Plata (#86635) üzenetére


dknight
tag

Én tudom, hogy kéne csinálni, még a bejáratnál lévő páncélozott szállítójárművel is meg lehet oldani, ami hozza a kommandósosztagot, csak sajnos azok nem tudják, akikkel összehoz a sors... Armored Kurumára meg nem volt pénzem, mert a tengeralattjáróra gyűjtöttem. Alig találok valakit, aki alap Heistokat csinál, ha meg be is lép valaki jobb stattal, akkor látja, hogy max 40-es szintűek vannak és már lép is kifelé. Erre írtam, hogy gáz most nulláról kezdeni valakinek.

(#86637) Plata válasza dknight (#86636) üzenetére


Plata
félisten

Annak idején sem volt könnyű kis szinten heist-elni,az volt általában az elvárás hogy legyél vagy 100-as szintű.Az armor és hp miatt,na meg a jobb fegyverek miatt.
No és nézték a karaktered skilljeit is,maxos skillek előnyt jelentettek.
Az armored kuruma a legjobb mert az tényleg páncélozott,nem csak az van a nevében.
Pacific standardot mindig azzal csináltuk,mert ha beültünk nem tudtak kilőni,hiába jött ezer rendőr.Prison break amúgy is nehéz heist,nekem például nagyon nagy gond volt hogy a Criminal Mastermind-nél én voltam a helikopterben a pilóta,a vérnyomásom volt vagy 200,mert ugye repülni nem tudok. :D
Criminal Mastermind pedig a leges legnehezebb.Criminal mastermindet úgy kell végig vinni,hogy az összes Heist-et zsinórban le kell tolni hardon hiba és halál nélkül.Viszont a jutalmad kb 14 millió dolcsi.Igaz elsőre megcsináltuk,de a Prison break-nél rezgett a léc,mert én voltam a helikopter pilóta,az is gond volt hogy a helikopterrel a levegőben maradjak,de még közben lődözzek is,képzelj el egy helikoptert ami a levegőben forog mint egy centrifuga és lődőz orrba szájba és próbál nem lezuhanni. :DDD
Na kb így néztem ki. :K
Manapság már könnyeb heist-elni,mert lehet bevinni durva járműveket,minigunos páncélozott teherautótól kezdve a tankig,no meg akár álcázós helikoptert is.

(#86638) #81556480


#81556480
törölt tag

De 2000 kocsi ?? :DDD annyiszor eszembe jut ez és nem bírom elfelejteni

(#86639) Nagus


Nagus
senior tag

Engem nem szokott zavarni ha kis szintű az akihez becsatlakozom. A 260-as mellett nekem is van egy 80-as amit húzok fölfelé.

(#86640) Nagus


Nagus
senior tag

Mi a franc van ezzel ma? Csak pörög körbe fehéren és nem enged be... Már vagy tízszer indítottam újra.

(#86641) ProgenXL válasza Nagus (#86640) üzenetére


ProgenXL
őstag

Emlékszek régen volt időszak, annyira sokan játszottak hogy már korlátozva volt a fellépés és sokszor már fel sem engedett pl délután :D Vagy random megszakadt a kapcsolat annyira terhelve volt. Most biztos nem ez a helyzet persze.. lehet csak kis szerver probléma.

Gunner for life

(#86642) Plata


Plata
félisten

Megint van GTA 6 pletyka,igaz gémsztáros.
[link]

(#86643) homerhamm válasza Plata (#86642) üzenetére


homerhamm
addikt

Még mindíg Blikk színvonal.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#86644) negyven2 válasza Plata (#86642) üzenetére


negyven2
veterán

Igen... nos az lehet, hogy ez az "informátor" jól "tippelte" meg a BF2042-es dolgot, de ezt pl. egy 4chan-es "szivárogtató"-tól szedte össze... és ugye azt tudni lehet, hogy az ilyenek szerint már a GTA VIII-s is megjelent volna (már ha komolyan vettük volna az ott írt dolgokat).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#86645) Plata válasza negyven2 (#86644) üzenetére


Plata
félisten

Nekem eddig a brazil GTA volt a kedvencem. :D

(#86646) homerhamm válasza Plata (#86645) üzenetére


homerhamm
addikt

Ja, a brazil GTA 6 ami megjelent PS2-re is. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#86647) Plata válasza homerhamm (#86646) üzenetére


Plata
félisten

Igen. :DDD

(#86648) homerhamm válasza Plata (#86647) üzenetére


homerhamm
addikt

Csak, hogy pontosítsak: GTA V Six 6 :K

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#86649) rup1u5 válasza homerhamm (#86648) üzenetére


rup1u5
nagyúr

:DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#86650) Plata válasza homerhamm (#86648) üzenetére


Plata
félisten

Mindegy,akkor is fenomenális. :DD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.