Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86501) ProgenXL


ProgenXL
őstag

"Aki ezen küldetések során 5-nél több autót lop el 250 000 GTA$-t, aki pedig 10-nél többet további 250 000 GTA$-t kap, így összesen 500 000 GTA$ dollárt zsebelhet be, amit június 30-ig írnak jóvá"

Valamint a mostani 2 hétig tart. Talán nem véletlen megint a kocsi eladás a duplás. Ugye nem rég volt már. Lehet készülnek valamire..

gtaplace

Gunner for life

(#86502) Plata válasza ProgenXL (#86501) üzenetére


Plata
félisten

Új DLC,autó kereskedésünk lesz. :D

[ Szerkesztve ]

(#86503) Ace owner


Ace owner
addikt

Örülök hogy az autók fele tereltek az új dlct, a legutóbbi elég gyenge volt ebből a szempontból

Galaxy Fold 4

(#86504) rasotamas


rasotamas
veterán

Először csinálom a Cayo Pericot, valaki elmondaná mik az solo megcsináláshoz a legjobb prepek? Mit érdemes?
Köszi!

https://tinyurl.com/rasoapro

(#86505) ledgeri válasza rasotamas (#86504) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ami kell az a felfedezés (ha solo lesz, akkor elég +2 kokain az alapon kívül),
utána egy fegyver pakk (előtte legalul a hangtompi),
1 odajutós jármű (hosszú távon úgy is kipróbálod mindet, elsőre mindegy)
és az ujjlenyomat-rekreátor, a láncvágó "heggesztőbigyó", és vagy a széf-kód, vagy a plazmavágó. (Bár legelsőnek úgy is a kód kell majd)

A többit is megcsinálgathatod, de úgy is többször meglesz, szóval ráér akkor. A járműveknél a trade-price lelökdösés is újra-újra végigjátszás eredményez... Ráérsz vele...
Második végigjátszásra ajánlom majd egy youtube speedrun megtekintését mert az egészet meg lehet csinálni 30-40 perc alatt (én már k 1 óránál járok) és egy két alapjátékosnak teljesíthető trükköt lehet nyúlni... de elsőre vigyen a story...

________________________________________________________________

Más: most éppen rászántam magam egy VooDoo restaurálásba, és olvasom a fandomos wikit, hogy a hidraulikus autóugráltató felfüggesztések mellett a Nitró is volt GTA V/online Bétában... Na szerintem azt most megkapjuk utcai autókba is...

És ha már új autók: előre le kéne szervezni egy ingame találkát, ha pl 5 vagy több féle autó ön egyben... Jó lenne, mindenki valami frissel jelenne meg... :))

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#86506) rasotamas válasza rasotamas (#86504) üzenetére


rasotamas
veterán

Ezt találtam Nagus februári hozzászólásában, ez jó?.
Sziget scope: 11 perc
Fegyver: 4:30
Mellény: 4:30
Plazma vágó: 7:30
Vágó fáklya: 4:40
Ujjlenyomat klónozó: 5:40
Szonár blokkoló: 6:00
Finálé: 11 perc

https://tinyurl.com/rasoapro

(#86507) ledgeri válasza rasotamas (#86506) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Szerintem a mellény nem kell, és a longfin talán gyorsabb (ha mész coke-ért akkor szinte biztos, a finálénál)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#86508) rasotamas válasza ledgeri (#86507) üzenetére


rasotamas
veterán

Köszönöm, márhogy mi helyett a longfin?
Elsőre a kosatkást választottam a szonárost de persze lehet még mást ez után is gondolom.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#86509) ledgeri válasza rasotamas (#86508) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Longfin a hajó.... A sonar blokkoló meg a Koshatka bejutásához kell. De mondom: elsőre vidd végig, és akkor ha látsz/kapsz valami infót akkor már tudod hova helyezni... :K

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#86510) Plata válasza rasotamas (#86506) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem nem kell mellény,tegyél az őrök vizébe viszkető port és kész. :D
Bejutásnál meg Kosatka és drainage tunel a legjobb,szerintem,a menekülés annyi hogy beugrasz a tengerbe és kész.

[ Szerkesztve ]

(#86511) love válasza rasotamas (#86506) üzenetére


love
tag

A fegyver megszerzési ideje azért függ attól, hogy ki kell-e menned a világ végére érte, és ott még meg is kell várd a helit, vagy a városon belül bemész az épületbe, majd kijössz (érdemes valamilyen repülő eszközzel menni és tetőn be meg kijönni)
Leggyorsabb kijutás a szigetről, ha kijöttél a kapun, akkor egyenesen elszaladsz a motorig, ott leütöd az őrt, majd balra teli gáz a vízig, és onnan úszás (kivéve, ha még le akarnál menni a "piacra" :DDD )

Csak a Funky ;)

(#86512) rasotamas


rasotamas
veterán

Köszi srácok, mivel még sose csináltam, nem tudom még ezeket a pontokat, ki kell tapasztalni.
A tetőn keresztül opresszorral a fegyverekért menés jó volt, annyi hogy fent paletonál parkolt le a kosatka mert oda kellett menni a szonárért. Persze fast travelni kellett volna.
Ami a kosatka nagy baja (számomra) hogy opresszorozni nem lehet.
Majd ma folytatom, sajnos megcsináltam a robbanószerest is a kapukhoz amit nem is kellett volna.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#86513) Plata válasza love (#86511) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem fölösleges bármi harc kifelé,kimész a kapun és lazán elsétálsz a tengerpartra.
Ha őröket ölsz lehet be riasztanak.Riasztással jön heli,anélkül meg csak lazán elhúzol a búsba.

(#86514) love válasza Plata (#86513) üzenetére


love
tag

Én csak a leggyorsabb útvonalat mondom (6:59-es időt enélkül nem tudnék csinálni teli táskával), meg aki 1 őrt nem tud leütni, az meg is érdemli, hogy levadássza a heli :D
Az épületből való kijutásra kell még figyelni, nekem egyik barátom véletlen kiment lent, volt is gondja :DDD
rasotamas
Mostanában helivel szoktam többnyire végig vinni a dolgokat, de a másik megoldás, hogy kimész a kikötőbe kosatkával, és onnan repülsz tovább opresszorral, akkor nem pusztul meg :P

Csak a Funky ;)

(#86515) ledgeri válasza love (#86511) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Az említett speedrunosoktól lestem: ha van rakéta modul a kosatkán akkor kilőheted a helit amint felvetted a küldit, a küldi így kb 30 másodpercen belül bukik, újrakezdve RNG dobhat városbéli fegyósküldit. Amíg várunk a helile, kb 5x belefér ezzel próbálkozni...mondjuk volt hogy 5.-re adta be, de akkor is előrébb vagyok, mivel a városban végzek. :K

Akkor már ha itt vagyok, akkor leíróm, hogy én mit hogy (solo-val):

scope: hangár 2 helye, és kiszolgáló rész 1 helye, amit megnézek: amint megvan 2 kokó, pipa, 1 kokó, és 2 fű is elég. Ha ott a truck, akkor keresek ruhát a környéken. Motorra fel: a szűk checkpoint mellett át lehet ugratni, úgy hogy nem vesznek észre (youtubon -ennél bőven nagyobb sebességgel is megcsinálható). Ha találtam truck-ot útközben akkora mezőn lévő lerakatot is megnézem, ha nem akkor torony. Ha torony kész akkor akár el is kapathatom magam... Scope kész.

prepek: amint elindulnak a küldik, koshatkát visszaküldöm tárba (prepnél nem lehet) (hacsak nem jó helyen áll), mert nagy esélyel a végpont egy másik spawnpointhoz közelebbi.. Minden küldi után újrakérem a kosatkát.
Elsőnek jármű: nekem longfin: vadászok egy nyerges-t (mielőtt "tudom" hogy kéne) akár már a potenciális spawn helyről viszek, vagy lekérhető a phantom wedge, küldi végpontjára mk2-őt kérek.
Másodiknak vagy a fegyó (háztetős) vagy a plazmacutter, mert jó ha van ezeknél az MK2 (helivel nem kell bajlódni a háztetőre szálláskor, vagy a banda ellen gyorsabban lehet távot nyerni) [háztetősnél lehet lopakodni, csak 4-et kell ölni összesen]
Harmadik a fenti másik.
Negyediknek építkezések (egyik tetőn, így még mindig jó lehet az MK2 (rakétákat számolva, vagy Újrakérve a gépet, vagy heli
Ötödiknek az újlenyomatos. (ha széf van, akkor az is nyugisabb, lehet a végén)

A heist: Main dock longfinnel, fel északra, kokain + fű pótlásnak, majd vissza longfin, és Sportautó sebességgel délnek a drain-pipe-hoz... Onnantól rutin lopakodás, és végén mocis ugratás délre... (Merészebbeknek másik bejutási pont:[link]
(ha olyanom lenne, akkor truck is játszhat ruha megléte esetén, vagy ha pl coke van a középtályi mezőn, viszont a reptérnél nincs...

Ez így nekem randomos sessionökkel, néha picit bénázva 1 óra...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#86516) love válasza ledgeri (#86515) üzenetére


love
tag

Az elején én is csináltam ezt, hogy lelőttem a helit, sőt még azt is megcsináltam, hogy a tetőre leszálltam, és kiszedtem őket a fülkéből, de akkor nem sikerült, mert nem ők vezettek, de vissza meg már nem akartak szállni :DDD
Én felfedezésnél mindig kapun megyek be, ott max a baloldali toronyban lévő emberre kell várni, de sokszor éppen a másik oldalon van, és akkor kb teli gázzal lehet menni, a tetején meg a korlátnál átugratok, és befutok :) Nincs bent megfelelő mennyiségű arany, akkor még a main dock-hoz leejtőernyőzök, és megnézem, hogy ott mi van, de ez nagyon ritka. Mostanában az a célom, hogy ha ott az őr a toronynál, hogy leugorva ráessek, de eddig csak pont elé sikerült :))

Csak a Funky ;)

(#86517) #81556480 válasza ProgenXL (#86501) üzenetére


#81556480
törölt tag

elképesztő
hát megmondták már hivatalosan is hogy autós témájú lesz az új dlc, dehát te is láttad :D

még az rdr-ben is a lóversennyel ""promózták""

(#86518) rasotamas


rasotamas
veterán

Jó elegem lett, kirakott a Kosatka a víz alatt, már körbeúsztam az egész szigetet szinte, 25 perc biztos eltelt, hogy jutok be a házhoz? 1 kapu van a külső drótkerítésen, kamerákkal őrökkel.
Találtam egy víz alatti alagutat, de rács van rajta. Azt hittem hoztam plazma vágót és erre van, de csak késem volt a víz alatt.
Nyomtam egy alt+f4-et, max kezdhetem előröl az egészet, de a prepekben legalább van már némi tapasztalat.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#86519) Plata válasza rasotamas (#86518) üzenetére


Plata
félisten

A víz alatti alagúton kéne menni,plasma vágót megszerezted?
Akkor alapból nálad kéne lennie.

(#86520) ledgeri válasza rasotamas (#86518) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A vízalatti lyukat scope-kor kell rögzíteni (1x elég utána alapértelmezett).
Ha tényleg első akkor nincs plazma vágód, az majd más lesz...
Kínlődd végig, 1x megéri :)

#86516 love Engem még sosme fogott el őr miközben ugrattam, pedig van, hogy telibe repülök át a látóterén...

#86519 Plata Az nem a plazma cutter, a cutting torch, és ha előtte nem fedezte fel a lyukat, akkor nincs is a listájában, mert nem selytik, hogy kellhet.

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#86521) Plata válasza ledgeri (#86520) üzenetére


Plata
félisten

Jah keverem a nevüket.

(#86522) homerhamm válasza ledgeri (#86520) üzenetére


homerhamm
addikt

"selytik"?????

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#86523) ledgeri válasza homerhamm (#86522) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Meleg van.... :((( ( ;] ) (egyébként róla meg a gumipánt.... a zsír, akiről beszélek.... ) [pedig néztem is, hogy valami nem stimmel]

Mentem egy cayot-t ma is... a eddigi legrosszabb lesosztás : reptér 6 helyből 2 pénz, 2 fű... (bár ruha akadt) North Dock 4 fű, field 2 pénz... Gondoltam vissza úton elmegyek a main dockba, persze hogy toronyról leesve meghaltam... (ami így a reptérre dob). hagytam
Longfinnel elmentem a ruháért, de gondoltam, ennél rosszabb már nem lehet, és mentem egy main Dockot: Volt ott egy truck -ruhával megvan a kombó- és egy coke, meg fű meg pénz kombó... Ja és a "várban" is 1 arany volt, többi pénz...
Utána meg indult egy kövi, valaki kicsapatot saját securoServ-ből, mondván "a csomagot felrobbantottam, és utána "bűntiből" nem engedett vissza...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#86524) Wiz Khalifa válasza ProgenXL (#86501) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Elegendő ellopni a 10 kocsit vagy el is kell adni?

Smoke some weed nigga!

(#86525) rasotamas


rasotamas
veterán

ÁÁÁÁ ez brutális.
Bementem a tengeri alagúton.
Összeszedtem amit tudtam, sneak nem ment már befele elkezdtem lövöldözni. Fejbelőttem egy halálfejest.
Kifele ki a kapun, jönnek rám dzsippekkel motorokkal, kééptelenség eljutni, láttam már a csónakot de folyton lelőttek, követett egy helikopter, semmit nem tudtam csinálni.
A 10edik újraindítás után nyomtam egy alt f4-et.
Folyamatosan jönnek a gyalogok is a semmiből, sznekizni gyalog nem tudok mert gyorsabban lőnek mint eszek.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#86526) Plata válasza rasotamas (#86525) üzenetére


Plata
félisten

Mi az istent csináltál?
Bemész az alagúton,hangtompítóssal megölöd azt akit kell,csak azt,ellopod a cuccost és kisétálsz,Kifelé szintén egy lövéssel fejbe azt akit kell,de csak azt aztán szépen kisétálsz a napsütésbe,majd be a tengerbe és csókolom.

(#86527) rasotamas válasza Plata (#86526) üzenetére


rasotamas
veterán

És úgy el tudok jutni az északi öbölbe a csónakhoz? Vagy melyik exit pointot válasszam?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#86528) Plata válasza rasotamas (#86527) üzenetére


Plata
félisten

Mi a bánatnak eljutni?
Kosatka a bemeneti opció és a kimeneti is,a bejárat a drainage tunel.
Megérkezel a kosatka-val beúszol a csatornán,ellopod a cuccost majd kimész a bejáraton,a kaputól balra beleugrasz a tengerbe úszol kicsit és game over.

(#86529) Wiz Khalifa válasza Plata (#86528) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Azért finomabban is írhatnád neki mert Te se voltál ilyen okos első meg második alkalomkor. Ugyanis sehol nem írja a heist hogy ha a vízbe mész egyből és elkezdesz úszni akkor is sikeres a heist.

Ahogy azt sem írja a heist hogy ha surranva mész ki akkor is a heli jönni fog de viszont ha sticky-t teszel rá és felszálláskor rárobbantasz akkor nem semmisül meg a heli de irányt vált és a tenger fele fog menni azaz nem fog zavarni ha Te esetleg még is a csónakhoz akarsz elmenni nyugiba.

Smoke some weed nigga!

(#86530) Plata válasza Wiz Khalifa (#86529) üzenetére


Plata
félisten

De,mert engem ha jól emlékszem C vitt le először és ő tudott mindent. :D
Én csak mentem mögötte és figyeltem mit és hogyan.
Meg jókat rötyögtem azon hogy rajtam ott maradt a békatalp és vicces nyomokat hagyok. ;)

(#86531) ledgeri válasza Wiz Khalifa (#86524) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ilyenkor -ha már kint van- mindig ott a newswire! Elég lopni! (Az eladogatás meg rémálom: a 20 perces cooldown nem számol pl töltőképet -ha jól érzékeltem...

#86525 rasotamas >Megérkezel > Bemész > Kijössz. A >-ok a checkpointok, ami után ha valaki észrevesz, akkor meghalhatsz (élet számláló nulla, és meghalsz), és quickrestart (page up/down) után újrakezdheted. Buksz 100k-t, de nem rémálom. Írtam, hogy 1-2 kör kínlódás mindenkinek kijár... Jó lesz a végén!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#86532) rasotamas válasza Plata (#86528) üzenetére


rasotamas
veterán

A belső kaputól indulok balra amit videóban zöld gombbal nyit, vagy a drótkerités kapuján ahol 2 dzsipp áll a sorompónál?
Akkor csak a fő célpontot hozom ki a péncéből, meg amit a szobában/irodában találok fent ahonnan lemégy a pincébe? A fiókban elvileg van egy pisztoly, az jobb mint a hangtompítós amivel megyek?
Van bevett útvonal hogy ne vegyenek észre? Van pár egymásnak szemben álló őr, őket egy youtube videoban bombával iktatták ki egyszerre de nálam nincs bomba, csak távcsöves, hangzompítós meg kés.
Őröknél lévő kulcsokkal nem érdemes bajlódni vagy van lözze olyan ami kell?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#86533) Plata válasza rasotamas (#86532) üzenetére


Plata
félisten

Sose bombáztam,be megyek az alagúton az első seggarcot kilövöm aki útban van ezután szépen körbe megyek,a kettős őröket kikerülöm,ha van kedvem fejbe lövöm a minigunost ha nincs nem.Csak annyit ölök amennyit feltétlenül kell.Mindig ap stukker sniper párost használom.Az AP stukker amúgyis a kedvencem,hangtompító van rajta persze.
Jah és ami fontos scope közben mindig megmérgezem az ivóvizet,ettől tök kettyósok. :D
És ki felé ha kijövök a nagy kapun,amit zöd gombbal kell kinyitni balra elfutok és beugrok a tengerbe,nem a fal mellett,hanem ahogy kijövök a kapun iszkiri egyenest balra.Ugyanis ha közvetlen a falnál csobbanok többet kell úszni mire a játék rájön hogy elmenekültem.
Este ha lesz kedvem le tolom és megmutatom pár képen.

[ Szerkesztve ]

(#86534) ledgeri válasza rasotamas (#86532) üzenetére


ledgeri
nagyúr

" a videóban"? Itt van egy koshatkás truckos, és egy longfines -pipe-so cayo-m egyben 0-tól kijövetelig. Random lobby-s támadással, és hacker miatti újraindítással. Ebből látszódik minden. A link az utsó heistre dob, ha akarod visszatekerhetsz. Legyen ez vagy egy általad linkelt a referencia (ha látsz valamit időbélyegezz), és akkor tudjuk a helyszínt, a haladási rányt, hogy mondjuk miért, és mit!

A szemben álló őröket duplafejessel (távcsöves hosszába a kettőt) is kiktathatod, a kulcs oldal ajtóhoz kell (pl fentebbi linkem).

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#86535) mycso válasza Plata (#86533) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

És így egyedül hogy szeded tele a táskát?

Vagy only primer target?

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#86536) Plata válasza mycso (#86535) üzenetére


Plata
félisten

Mázli kérdése,de nem szokott érdekelni hogy tele legyen.
Ha a fő fafej irodájában van festmény akkor a táska tele is van.
Ha van két festmény akkor a festménytől tele a táska.
Ha nincs akkor nem tökölök vele,megyek azzal ami van.

(#86537) rasotamas


rasotamas
veterán

Na sikerült, sajnos a lépcsőn fölfele valamerről megláttak, nem vettem észre hogy merről. De bementem, festmény, fiók, széf, be a kandallóba, egy őr fejbe, széf, vissza, és sikerült kijutnom a kapun, majd ugyebár jönnek rám de pár lelövésével eljutottam az óceánba ugrásig. Én barom vízalatt búvárruhában a helikopterrel meg még egy piros karikával a nyakamon körbeúsztam a szigetet hogy odaérjek a Kosatkához, ha jól látom ezt nem kellett volna csak úszni elfele.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#86538) Plata válasza rasotamas (#86537) üzenetére


Plata
félisten

Igen,csak le mész mélyre és el a szigettől.
Amikor mész fel akkor várni kell,mert a szemközti épületről megláthatnak,csak figyeld az őrök látómezejét.
Én meg akkora marha vagyok,felmentem hogy csináljak képeket heist közben,elfelejtettem steamről indítani a játékot,nyomogatom az F11-et és fura nem történik semmi,jah,persze mert nem steamről indítottam. :W
Na mindegy,új heist,szar bonds a jutalom.

De újra indítom a játékot,mert nvidia izével nem szeretek képeket csinálni.
Beépültem a melósok közé. :D
[kép]

(#86539) Plata válasza rasotamas (#86537) üzenetére


Plata
félisten

Na csináltam pár képet.Siettem,mert még nem vacsiztam. :DDD
[kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

(#86540) Wiz Khalifa válasza ledgeri (#86531) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Közbe rájöttem hogy nekem mind1 mert el is kell adnom ahoz hogy lopni tudjak. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#86541) love válasza Plata (#86539) üzenetére


love
tag

Az elején miért mész körbe az irodához? Középen végig lehet sprintelni ölés nélkül is.

Csak a Funky ;)

(#86542) Plata válasza love (#86541) üzenetére


Plata
félisten

Hogy leszedjem azt a pasast aki a kapunál van,egyszer miatta buktam le,azóta mindig őt szedem le először és úgy megyek az irodába. :D

(#86543) rasotamas válasza Plata (#86538) üzenetére


rasotamas
veterán

Az a baj, hogy ugye a térkép síkban van, nem látod, hogy feletted vagy alattad van, illetve van-e fal köztetek ami esetbennem lát meg.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#86544) rasotamas válasza Plata (#86539) üzenetére


rasotamas
veterán

Igen, köszi, mostmár tiszta volt! Átnézem még hogy merre mész pontosan és kit nyírsz ki.
Mi a különbség a sima kék látómezős, a piros látómezős és a halálfejes piros látómezős őrök közt? Van amelyiket ha lelövöd riadnak? És ha elsétál egy ott ahol lelőttél valakit, a hullára nem riaszt be?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#86545) rasotamas válasza Wiz Khalifa (#86540) üzenetére


rasotamas
veterán

Ezt meddig kell teljesíteni? Csütörtökig vgy jövő csütörtökig?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#86546) Plata válasza rasotamas (#86544) üzenetére


Plata
félisten

A kék látómezős az könnyű préda,a piros keményebb,a halálfejest csak fejbe lehet lőni.
Mert páncélban van minigunnal.
Hullára nem tudom a választ,szerintem nem.
A kapuban lévő két köcsögöt mindig fejbe lövöm,mire jövök vissza és új őrök spawnolnak a hullájuk felszívódik.Lehet nagy meleg miatt. :DDD
Ha kamera előtt lősz le valakit,riaszt,ha valaki látómezejében lévőt lősz le riaszt.kék látómezős nem riszt ha hullát talál.

[ Szerkesztve ]

(#86547) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Jövőhét szerdáig. 23-ig.

Smoke some weed nigga!

(#86548) love válasza Plata (#86542) üzenetére


love
tag

Arra gondolsz aki mellett ott a kocsi (fiat 500)? Engem még az sosem vett észre, pedig volt amikor leütöttem a sétáló őrt is.
Én a Halálfejest leütni szoktam, ha úgy jönne ki a lépés. Nekem az a fura, hogy van olyan is, hogy a lépcső tetején lelövöm a piros látómezős emberkét, és mikor odaér a halálfejes, akkor csak tovább sétál :DDD azóta, ha ott az ember mindig lelövöm, mert senkit nem érdekel utána már.
Amúgy ölés nélkül is simán végig lehet szaladni a pályán, csak néha lassít. Sőt amúgy a reptéren is simán belehet sétálni az őr mögött, még úgy is, ha picit arrébb kell tolni :))

Csak a Funky ;)

(#86549) ledgeri válasza rasotamas (#86544) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mondja a tengeralattjárós emberke is: a kékek (ha olyan ruhában vagy) nem ismernek fel könnyen, míg a pirosak a fejesek, és ők mindenkit felismernek.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#86550) homerhamm


homerhamm
addikt

Miért nincsenek tisztelettel a játékba a rendőrök az NPC autókkal? Azt megértem, hogy engem lezúznak, na de a többit mért kell? :U

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.