Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85651) rasotamas válasza proof88 (#85649) üzenetére


rasotamas
veterán

:R már csak meg kéne szerezni valahogy, bár ha 3rd party cuccal megpatchelném a játékot lehet banolnának vagy el sem indulna.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#85652) proof88 válasza rasotamas (#85651) üzenetére


proof88
addikt

Igazából ha ez eljut a rockstarhoz, lehet megcsinálják officialba ők is - ha valóban igazak az író feltételezései, amiket írt a JSON fájl parse-olásával kapcsolatban is.
Valszeg valahogy a rockstar nem foglalkozott ezzel mert lehet úgy voltak vele hogy MAJD megnézik mitől lassú az a rész. Feltételezem ők is sejtették melyik rész lehet lassú, csak alacsony prioritással kezelték az ügyet és kész.
Én inkább azon csodálkozom hogy valaki ezt tényleg ilyen szépen utánajárva megoldotta! Ez az ember sem ma kezdte a szakmát valszeg. :D

(#85653) vaakuum válasza tajati (#85650) üzenetére


vaakuum
addikt

én is már vagy háromszor jártam úgy, hogy kidobott a játék, legutóbb ép a Caioperico küldi közben, mikor a szigeten a próbáltunk az aranyhoz hozzáférni a fiammal... :O
Apropó, azóta van nekem is tengeralattjáróm. Arra bármilyen helikoptert lehet venni? Vagy a repülő/tengeralattjáró autóval is be lehet rá parkolni?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#85654) Plata válasza vaakuum (#85653) üzenetére


Plata
félisten

Lehet rá helit és igen a saját autójának van saját parkolója.
A Tengeralattjáróban három járműnek van hely,egy helikopternek,egy mini tengeralattjárónak és az új spéci tengeralattjáró kocsinak.De az repülni nem tud.

[ Szerkesztve ]

(#85655) Enigma1945 válasza ledgeri (#85648) üzenetére


Enigma1945
őstag

Kosz szepen! :C

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#85656) negyven2 válasza proof88 (#85652) üzenetére


negyven2
veterán

Egyébként PC-n tényleg ennyire lassú a betöltés (6 perc vagy akár több? Mert itt nálam konzolon kb. 3-4 perce tölt az online akkor már tudom, hogy valószínűleg valami nagyon sz*r lobby-ba próbál sikertelenül betenni (általában az indítást követően olyan 3 percen belül már online vagyok egy One X-en).

Series X|S-en és PS5-ön ez az idő kb. 1-1,5 perc a hideg indításból az Online (az játék elején bejövő logók és figyelmeztetések után kb. 1-2 mp alatt tölt be sztoriba játék, vagyis van, hogy nem is látni a artwok loading screen-t)

Amúgy sok helyről olvastam, hogy PC-n ez a rendszer az anti-cheat (pontosabban annak egy darabjának) a része. És jó, hogy ezt így megoldotta, de ez pont a item duplikációs védelem gyengítése. konzolokon azért nincs ez, mert itt nem tudsz programmal vagy magával a játékfájlok módosításával a játékot futtatni (hiszen zárt rendszer mindkettő, és a legkisebb módosításra már maga a konzol OS ugrik). De pl. konzolokon nincs processing transaction rendszer se (vagyis amikor ezt írja ki a rendszer).

Megjegyezzem azért, hogy ez a PC-s bottleneck, valószínűleg a X360/PS3 kiadás egyik öröksége, hiszen ott még a GTA Online legelején (2013-14), a játék az Online fájlok egy részét a gépen tárolta mindenfelé védelem nélkül. Ezért még tört gép nélkül is bele lehet nyúlni az online gazdasági részébe gond nélkül. Szerencsére maga a profil az online volt, így nem fordulhatott elő olyan mint a RDR (2010) esetében, hogy ha megsérült a mentés fájl akkor ugrott az Online profil is. Ugyanis az CSAK és KIZÁROLAG a helyi meghajtón tárolta a Red Dead Redemption Multiplayer teljes Online profilját (és én is sikeresen belefutottam, hogy buktam az ottani teljes multiplayer profilomat). Ezt valószínűleg azért oldottak meg így, mert abban van LAN alapú multiplayer is (ugyan az mint az Online)

[ Szerkesztve ]

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#85657) Plata válasza negyven2 (#85656) üzenetére


Plata
félisten

Hát nekem régi HDD-n sem olyan lassú,nem is értem a balhét miatta.
Nem egyből online kéne menni hanem előtte sztori és úgy online.

(#85658) Kiskokó válasza negyven2 (#85656) üzenetére


Kiskokó
veterán

Na csak vissza kerestem : [link]
Persze ha valami "bugos" rossz sessiont kifogsz, akkor azért van hogy meghülyül de nem jellemző.
SSD-n van a game.

Szerk : a régi mérés [link]

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#85659) #81556480 válasza Kiskokó (#85658) üzenetére


#81556480
törölt tag

egy darab mérés nem jelent semmit, szerintem ezt akkor is írtam. ha csinálnál 100at és átlagolnád akkor lenne értelme.

(#85660) zsiz válasza Plata (#85657) üzenetére


zsiz
őstag

Nekem 4-6 perc körül szokott lenni. Én sokallom. De havernak meg 15-20 perc volt a minimum egy időben, mikor játszottunk. Volt hogy 30+ percig vártam rá, aztán meguntam és leléptem. Aztán fejlesztett valamit a gépen, utána sokkal elfogadhatóbb időt futott, de még mindig ráértem később indítani a játékot. :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#85661) Kiskokó válasza #81556480 (#85659) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nyilván :DDD
Hol láttad leírva, hogy hivatalos ?
De azért azt 4 év játék után megtudom mondani, hogy 3-4 perc a nagyátlag, persze ez sem hitelesített, mert csak érzésre mondom, pláne úgy, hogy 1 éve join közbe mindig alt tabozok, aztán ha beszívom akkor 12 perc a join :DD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#85662) homerhamm válasza zsiz (#85660) üzenetére


homerhamm
addikt

Ha belépsz onlinebe töltőképernyő, küldetésből kilépsz töltőképernyő, sikeres heist után megint. Lassan többet tölt a játék, mint amennyit játszok. :W

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#85663) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Online-ban szeretném megszüntetni az egyik üzletem (papírokat hamisító iroda).
Visszakapom az érte kifizetett pénzem?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#85664) homerhamm válasza Predator2 (#85663) üzenetére


homerhamm
addikt

Sajnos olyat nem lehet, max egy másikat venni, amit beleszámít az előző árába, de majd kijavítanak ha nem.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#85665) #81556480 válasza Kiskokó (#85661) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ha 5 percnél tovább tölt akkor újra kell indítani. Nem is értem aki 30 percet vár az mit vár? Olyankor valami csatlakozási hiba van, az újraindítás is sokkal gyorsabb

(#85666) homerhamm válasza #81556480 (#85665) üzenetére


homerhamm
addikt

Sztoriból gyorsabb onlinba menni, mint a kezdőképernyőről. 3 perc. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#85667) Plata válasza homerhamm (#85664) üzenetére


Plata
félisten

Nem nem tudja eladni,bezárni be lehet eladni nem.
De nem is kell,nagyon jól jön az majd a Nightclub-ban.
Szinte semmit nem lehet eladni,max másra cserélni,autót tudsz eladni,ingatlant csak másikra cserélni.

#85666homerhamm
Nem is értem,aki azt írja neki 10-12 perc vagy félóra,az mi a tökömért vár annyit?
Nekem sok percet csak akkor vár ha be kattan a session és váltásnál nem rak be hanem fent repkedek a felhők felett.Ha felmegyek elég hamar bent vagyok,sosem vártam még 10 percet rá,ki is kapcsoltam volna.

[ Szerkesztve ]

(#85668) rasotamas válasza Plata (#85667) üzenetére


rasotamas
veterán

A Document Forgery mindenképp az egyik legrosszab ha jól tudom, önmagában is, és NC-hez is.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#85669) Plata válasza rasotamas (#85668) üzenetére


Plata
félisten

Önmagában tényleg szart sem ér.
De ha NC-t tele akarod teljesen tenni kell.

(#85670) Kiskokó válasza #81556480 (#85665) üzenetére


Kiskokó
veterán

Szerintem senki se vár 30 percet. (vagy ha igen az tényleg butuska :D)
De azért ha épp egy teli public sessionbe próbál beléptetni, ahol mondjuk amúgy se jó a kapcsolat azért ott eltud malmozni 6-7 percig is akár.

De nem számolom, főleg amennyit feljárok mostanában.

Ha már feljárás.

ESTE VALAKI VALAMI PROGRAM? 8órától!
Bármi, csak legyünk vagy 4-5 en.
DM, TDM, Adversaryk, roncsderby, offroad, gyorsulgatás, atomizerrel buz..skodás bármi
csak ne sima küldi, ne heist meg ne eladás.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#85671) Plata válasza Kiskokó (#85670) üzenetére


Plata
félisten

Új ötlet.
Indítsunk saját PH-s űrprogramot.
Avagy lőjük fel Szabit a holdra. ;] :B

(#85672) rup1u5 válasza Kiskokó (#85670) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Ne szidd a Skodásokat!

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#85673) homerhamm válasza Plata (#85667) üzenetére


homerhamm
addikt

Lemértem, Rockstar Logotól onlineig betöltés, 2 perc 54 másodperc volt, azért volt már ennél gázabb is a helyzet. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#85674) homerhamm válasza rup1u5 (#85672) üzenetére


homerhamm
addikt

Gondolom kimaradt egy betű. "busz...skodás"

;] ;] ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#85675) Kiskokó válasza rup1u5 (#85672) üzenetére


Kiskokó
veterán

Jááááááááájjmááriaa :W :Y :DDD

Komolyan kellet 2 perc, hogy honnan jött ide a Skoda egy GTA topicba :D

Plata : Saabetudömún!!! Helyes én benne vagyok csak előbb a BTC meg az ETH-t vigyük fel :D

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#85676) rup1u5 válasza Kiskokó (#85675) üzenetére


rup1u5
nagyúr

:DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#85677) Plata válasza Kiskokó (#85675) üzenetére


Plata
félisten

Mi a szöszt?
Bides Terrán Centrum?
Egybesült Tehenek Hodálya?
:D

A skoda dolog nekem se gyütt le.
Valaki benézte hogy a homáros szót nem írtad ki. :D

Ui:ETH-ról eszembe jutott E.T.,tudtad hogy a måsodik rész is készült volna?
Csak túl horror volt a sztori ezért nem lett belőle semmi.

[ Szerkesztve ]

(#85678) negyven2 válasza #81556480 (#85665) üzenetére


negyven2
veterán

Na ez az amit én se értek, hogy kik ezek az emberek akik tényleg ennyit várnak (mert vannak sokan, mégha nem is 30-at 10-15 simán). Ezt már írtam a RDR2-es topic-ba is, hogy a GTAO és az RDO nagyon érzékeny az internet "minőségére". Kell neki egy minimum le és feltöltési sebbég, megfelelő késeltetés, de inkább az a fontos neki, hogy Open legyen a NAT type és, hogy a megfelelő portok ki legyenek nyitva számára.

Igen sajnos hálózatilag egy elég hibrid maga az Online rész. Alapvetően egyfajta P2P alapú játék, de emellé még jön a Social Slub rendszere is. Ezért én úgy tapasztaltam, hogy a legtöbb hosszú töltésért a networking rész a felelős, főleg mert, inv. only-ban, vagy ismerősökkel teli szerveren nincs nagyon ilyen gond (maximum ha épületbe töltesz be, mert az tud nagyon lassú lenni).

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#85679) petison válasza tajati (#85650) üzenetére


petison
tag

Uff. Nekem is ilyen gondom van. Változó az időtartam. 5-30 perc. Eddig bírja. Azt összeomlás vagy mi a szösz. Ellenben nekem csak GTX-em van.

Az volt tegnap a bosszantó, vagy 5x loptam el a Velum-ot. De minek.....

[ Szerkesztve ]

Ha egyszer sok pénzem lesz, felülök a biciklire....

(#85680) ZoleeWolf válasza petison (#85679) üzenetére


ZoleeWolf
aktív tag

Sajnos nálam is ez van (szintén csak GTX kártya), először azt hittem, hogy a Epic könyvtárában a fájl ellenőrzés segített, de nem, ma is háromszor dobott ki a játék...
Megnéztem a winfos eseményeiben mi a hiba, de semmi érdemlegeset nem találtam, csak hogy hiba történt, hát kösz winfos erre magamtól is rájöttem :W

(#85681) ETOM válasza ZoleeWolf (#85680) üzenetére


ETOM
addikt

Volt egy időszak mikor az nvidia driver hibás volt. Melyik drivert használjátok?

[ Szerkesztve ]

(#85682) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Nekem kerek 6 perc Steamen keresztül a RS logótól a storyn keresztül, míg játszani tudok. Nemrég lett 90/5-ből 400/10-es a netem. Ettől a változástól nem vettem észre semmi gyorsulást. A notim nem egy erőgép. Kidobálni egyáltalán nem szokott. Most is a kokó gyárat töltöttem fel supplyval, de nem volt semmi hiba.

[ Szerkesztve ]

(#85683) petison válasza ETOM (#85681) üzenetére


petison
tag

A legfrissebbet.

Ha egyszer sok pénzem lesz, felülök a biciklire....

(#85684) ZoleeWolf válasza ETOM (#85681) üzenetére


ZoleeWolf
aktív tag

Elméletileg a legfrissebbet:

(#85685) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Valamikor megmérem már én is, nekem is szokott 5-6 percig simán tölteni.
Net: 1000/300
Gép: adataimnál
Driver: legfrissebbek

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#85686) Predator2 válasza Plata (#85667) üzenetére


Predator2
addikt

Azaz ha bezárom, nem kapom vissza a befektetett pénzem?
(iroda + fejlesztések)

Az a bajom, hogy alig ad lóvét, clubban is nagyon keveset lehet a hozzá kapcsolódó tételekkel keresni.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#85687) Plata válasza Predator2 (#85686) üzenetére


Plata
félisten

Nem.
Sajnos semmiképp sem.

(#85688) Nagus


Nagus
senior tag

4 perc 10 másodperc volt a betöltés. Eközben netet alig csesztetett a játék, 40MB letöltés és 4MB feltöltés történt összesen. SSD-n van a játék, 64%-kal terhelte a CPU-t és a 32GB RAM-ból 9,9GB-ot eszik stabilan.

Játék közben a GPU használtsága 0%-tól 91%-ig mocorog, CPU 64%-tól 91%-ig, a RAM 10,1 GB-ig megy föl, a VRAM pedig 100% végig azaz 4GB.

[ Szerkesztve ]

(#85689) tajati válasza ZoleeWolf (#85684) üzenetére


tajati
aktív tag

Több drivert is próbáltunk. A legfrissebb volt a legrosszabb. Jelenleg egy 2020. augusztusi ami a legjobban bevált, de itt is kidobál a játék.. :W
Egy vicc az egész. Nem tudjátok a next gen patch ami érkezik Xbox seriesre és PS5-re, megkapja a pc-s változat is? Hátha azzal már játszható lesz.

[ Szerkesztve ]

(#85690) SkyLine3000 válasza tajati (#85689) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Engem egyáltalán nem dobál ki. Nekem őskövület amd-s (hd7670) notim van és viszonylag régi driverrel. Ami tud, azt biztosan tudja, de még sosem dobott ki a játék. Sem mostanában, sem régebben.

(#85691) highness


highness
tag

Sokan írtatok a PC-s GTA online betöltési időről. Ez Ps4-en is viszonylag hosszú idő. Többek között azért raktam a gépbe SSD-t, hogy ezen faragjak. Alapból is valamivel rövidebb ideig töltött, mint PC-n, de most 2 perc az átlag. Extrém esetben 3 perc, de 2 perc alatti idő is elofordul a ps4 főmenüből egyből az online-ba indítva.

[ Szerkesztve ]

(#85692) Tarill


Tarill
őstag

Sziasztok! Kis érdekesség, múltkor voltam itt hogy elég szarul megy az online a gépemen, holott elvileg jobb lett a vga-m mint előtte. Mondtátok hogy proci limit meg kevés a 8 giga ramom, közben felbővítettem 16 giga ramra, mikor csak 8 giga ram volt a gépbe 7500mb körül használt online alatt, most hogy 16 van 6500 fölé nem megy hogy van ez? :/

(#85693) ETOM válasza Tarill (#85692) üzenetére


ETOM
addikt

Nálam 9-10 GB-t is megeszik. Igaz 2560x1440p játszom.

(#85694) Tarill válasza ETOM (#85693) üzenetére


Tarill
őstag

alakul, nyúzom. itt csak 2560*1080p. viszont a vga frekvencia leszabájzásra lehet megoldás ha nv driverbe az energiagazdálkodást maximális teljesítményre teszem.

(#85695) Źşë' válasza highness (#85691) üzenetére


Źşë'
addikt

az sem mindegy milyen "szerverre" dob be, mennyien vannak, hol helyezkedik el a host, gta nál elég érdekesen működik a dolog,elég random

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#85696) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

3/4/2021 Weekly GTA Online Bonuses

Podium Vehicle
Bravado Verlierer

Bonus GTA$ and RP Activities
2x GTA$ and RP on Adversary Mode - Stockpile
2x GTA$ and RP on Sea Races
2x GTA$ and RP on Air Races
2x GTA$ and RP on A Superyacht Life
2x GTA$ and RP on Air Freight
2x GTA$ and RP on Hidden Caches
2x GTA$ and RP on Treasure Chests

Discounted Content
40% off Buckingham Akula (GTA$ 2,222,430 / 1,671,000)
40% off Jobuilt P-996 LAZER (GTA$ 3,900,000)
40% off FH-1 Hunter (GTA$ 2,473,800 / 1,860,000)
40% off Savage (GTA$ 1,556,100 / 1,170,000)
40% off Principe Deveste Eight (GTA$ 1,077,000)
60% off All Hangars
50% off Galaxy Super Yacht The Orion (GTA$ 3,000,000)
50% off Galaxy Super Yacht The Pisces (GTA$ 3,500,000)
50% off Galaxy Super Yacht The Aquarius (GTA$ 4,000,000)
40% off Pegassi Zorrusso (GTA$ 1,155,000)
40% off Mammoth Avenger (GTA$ 2,872,500 / 2,070,000)
40% off Vehicle Workshop Mammoth Avenger (GTA$ 453,000)
40% off Weapon Workshop Mammoth Avenger (GTA$ 147,000)

Twitch Prime Bonuses
80% off HVY Barrage (GTA$ 424,270 / 319,000)
80% off HVY Brickade (GTA$ 222,000)
35% off Vetir (GTA$ 1,059,500 / 794,625)

Time Trial
Elysian Island, Par Time 01:40:00

RC Bandito Time Trial
Power Station, Par Time 01:45:00

Premium Race
Downtown Underground

[ Szerkesztve ]

(#85697) homerhamm válasza hegyipapa (#85696) üzenetére


homerhamm
addikt

TVR Sagaris! :R Ez kell! Gyerekkorom kedvenc autója. :)

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#85698) Locutus válasza homerhamm (#85697) üzenetére


Locutus
veterán

Évekig a legjobb hangú autó volt a játékban :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#85699) homerhamm válasza Locutus (#85698) üzenetére


homerhamm
addikt

Mindegy, már pörgettem, eggyel arrébb ált meg.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#85700) Plata


Plata
félisten

Ezt már láttátok?
[link]
:DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.