Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7351) jonnyjoker01 válasza Rage47 (#7350) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Grat! :C

Üdv. Johnny

(#7352) norbi2010


norbi2010
őstag

~100 óra játék után ki sikerült maxolni :D :C

(#7353) jonnyjoker01 válasza norbi2010 (#7352) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Grat neked is! :C

Üdv. Johnny

(#7354) norbi2010 válasza jonnyjoker01 (#7353) üzenetére


norbi2010
őstag

:R

(#7355) FZsolt15 válasza negyven2 (#7234) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

(#7356) Chereiose


Chereiose
addikt

Multiban nem lehet értelmes módon pénzt keresni? Vicc, hogy szaros versenyekért kapok 3 ezretm ami el is megy valami halálra....Annyira aránytalanul van elcseszve az egész....Minden rohadt drága, de pénzt azért nem lehet keresni. Ja és a fél játékidő azzal megy el, hogy rendőröket kell lerázni, meg fenn ragadsz valami hegyen az életbe nem jössz le, ha nincs járműved :))

(#7357) norbi2010 válasza Chereiose (#7356) üzenetére


norbi2010
őstag

2 fős Sea Race-ek ~6 ezer körül adnak ha első vagy és kb. másfél perc alatt be lehet őket fejezni.

Majd talán a bankrablásokkal lehet sok pénz keresni, meg majd az 500k-nkal ha a Rockstar lesz olyan kedves kiküldeni.

[ Szerkesztve ]

(#7358) Chereiose válasza norbi2010 (#7357) üzenetére


Chereiose
addikt

na ez az, hogy a versenyekből úgy elegem van már....Nem Need for speed-ez, hogy állandóan versenyezzek...Kezd unalmas lenni emiatt az egész online, mert erről a kettőről szól amit írtam.
Az a félmillió is csak két részletben jön, késéssel...

(#7359) norbi2010 válasza Chereiose (#7358) üzenetére


norbi2010
őstag

TDM-et is játszhatsz, ha nyertek és első vagy a csapaton belül 13k-t is kaphatsz.

(#7360) Chereiose válasza norbi2010 (#7359) üzenetére


Chereiose
addikt

Inkább haverjaimmal játszok max 4- en általában, idegenekkel nem szoktam annyira. Mellesleg egy 25-30 killes TDM-nél nincs unalmasabb :D 10 killesnél meg nem ad sokat. Kár, hogy nem lehet több pénzt szerezni, ez így egy szenvedés néha :F

(#7361) norbi2010 válasza Chereiose (#7360) üzenetére


norbi2010
őstag

Nekem bejönnek a TDM-ek, de mivel az összes acsit megszereztem ezért már nem igazán van kedvem játszani. :D

(#7362) Chereiose válasza norbi2010 (#7361) üzenetére


Chereiose
addikt

:)

(#7363) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Matchmaking még mindig egy vicc.... :(((

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#7364) ImpersonatoR

Na csak kivittem "C" megoldassál.
Első játék ami nem lett kivéve a tálcából amíg végig nem vittem. Leszámítva a 3. Maratont meg amikor 15 SALE táblát kellett szétrúgni összes küldetés élvezetes / jó volt.
Varom a PC verziót meg a GTA VI -ot next genre :))

(#7365) addamka válasza Chereiose (#7358) üzenetére


addamka
őstag

Főbb NPC-k által adott missziók 30-as szint környékén már aránylag fizetnek (10000-25000 között), persze csak az olyanok, amikhez kell is 25-30-as szint. Bár ezekkel az a gond, hogy újrajátszva már felezi az összeget amit ad.
Én mellé azt szoktam, hogy a garázsomba berakok 2-3db 9000 dolcsit érő autót, amit 48 percenként le lehet adni a szerelőknél.
Meg figyelni kell Simeon mikor küld SMS-t, akkor ha jó állapotba viszed le neki a benne lévő autót, az is hozhat 9000-t.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#7366) szasza_xp


szasza_xp
senior tag

Tegnap este próbáltam a PH! Crew 2 online tagjával játszani, de nem engedett be arra a szerverre :F Alapból olyan szerveren kezdtem, hogy 2-en voltunk. Aztán találtam egy kissé népesebbet. Ott meg ment a hetelés. S azzal kezdték, amint beléptem, hogy ki fognak rúgni, ha így folytatom :F
A vége egy kis támadóhelikopteres embervadászat lett vérdíjért. Utána már nem volt kérdés, bár a Bad Sport -ot is megkaptam, miután két personal vehicle -t leamortizáltam, az egyiket leparkoltam az öböl közebén, a másikon meg lőgyakorlatot tartottam, Trevor stílusában :P

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#7367) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Vettem egy katonai terepjárót. Meg jött az SMS, hogy beérkezett a pénz, átvehető az autó. Hol? A garázsban nincs. Valahol máshol lehet átvenni?

(#7368) L_YKing


L_YKing
addikt

:DDD Én is ilyen rendszámot akarok. :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#7369) pelenka35 válasza Chereiose (#7360) üzenetére


pelenka35
őstag

Jatek azért tetszik?

Gamertag:Rob3rt75

(#7370) szabacsik válasza .Szaki. (#7367) üzenetére


szabacsik
őstag

helikopternél meg tanknál fel kell hívni a pegasus-t lehet ott is. (feltéve ha onlineról beszélsz :) )

[ Szerkesztve ]

/\____/\

(#7371) Chereiose válasza pelenka35 (#7369) üzenetére


Chereiose
addikt

Miért ne tetszene? A single zseniális, a multival meg ez a bajom, amit azért te is elismerhetsz, mert nézd meg minden milyen drága, s ahhoz viszonyítsd a megkereshető pénzt...

(#7372) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Multiban is jópofa a bounty huntung, legtöbbször nem is sejtik, hogy értük jövök :DDD . Pénzben pedig a survival fizet még jól.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#7373) szabacsik válasza Cthulhu Dawn (#7372) üzenetére


szabacsik
őstag

a befoltozatlan bugog a legkifizetődőbbek ;]

/\____/\

(#7374) jonnyjoker01 válasza L_YKing (#7368) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Rendszám az kell! (Suzuki Swift nem :D) :DDD

Üdv. Johnny

(#7375) .Szaki. válasza szabacsik (#7370) üzenetére


.Szaki.
addikt

Offline :N

(#7376) L_YKing válasza jonnyjoker01 (#7374) üzenetére


L_YKing
addikt

Itt a rendszám a lényeg. :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#7377) Cthulhu Dawn válasza szabacsik (#7373) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Azért azt a fél milkát igazán hozzáköthették volna valami minimum játékórához. Így minden jött-mentnek luxusvillája lesz. :(

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#7378) g4mer válasza Cthulhu Dawn (#7377) üzenetére


g4mer
senior tag

Meddig él ez az ajánlat a Rockstartól? Mert akkor gyorsan fel nézek én is a lvl 4-es karimra ;]

Sic Parvis Magna

(#7379) szabacsik válasza Cthulhu Dawn (#7377) üzenetére


szabacsik
őstag

az a kisebbik baj. Az, hogy majd minden jött-ment tankkal furikázik...na azzal lesz baj

(#7378) g4mer: Aki októberben egyszer is fellépet online-ra az kapja majd. november 1.-én lehet számítani rá. Nem tudom , hogy végül egybe adják-e vagy két részletben.

[ Szerkesztve ]

/\____/\

(#7380) negyven2 válasza szabacsik (#7379) üzenetére


negyven2
veterán

Egy tank az 2 millió?

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#7381) g4mer válasza szabacsik (#7379) üzenetére


g4mer
senior tag

Köszi, akkor felnézek ma :DDD
Amúgy nem tudom ti hogy vagytok vele, de szerintem a IV. könnyebben adta az achievementeket. :U

Sic Parvis Magna

(#7382) szabacsik válasza negyven2 (#7380) üzenetére


szabacsik
őstag

másfél milka volt

/\____/\

(#7383) negyven2 válasza szabacsik (#7382) üzenetére


negyven2
veterán

Akkor a fél millió nem lesz elég (akinek mwg van egy annak meg nem okozna gondot, hogy legyen még fél.

g4mer: Az V ilyen szempontból szerintem sokkal könnyebb.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#7384) g4mer válasza negyven2 (#7383) üzenetére


g4mer
senior tag

Én csak a single player-es acsikról tudok nyilatkozni, ott szerintem a IV. könnyebb.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#7385) vamzi


vamzi
őstag

Sziasztok,

Valakit használt Xbox GTA5 érdekelne?

(#7386) xenom0rph válasza g4mer (#7384) üzenetére


xenom0rph
őstag

Szerintem is ,nekem van 40 óra játékom, úgy hogy az acsikra nem figyeltem, és szerintem max 5-6 acsim van... (nem is multizok ,az olyan acsik kizárva)

halahala

(#7387) Cthulhu Dawn válasza szabacsik (#7379) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Azért annyira nem könnyű pénzt szerezni :DDD .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#7388) norbi2010 válasza g4mer (#7381) üzenetére


norbi2010
őstag

Szerintem meg ez könnyebb, viszont k.rva sokáig tart megszerezni az összeset.

(#7389) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Na megvolt nekem is az első találkozásom az elmebetegekkel. Gyanútlanul furikázok a kocsimmal mikor ara leszek figyelmes, hogy robban körülöttem valami. Valaki helikopterrel lövöldözött rám, és valamiért elkezdett üldözni (küldetésből jöttem vissza, tehát vérdíj se nagyon lehetett). Végig üldözött a fél államon mire azt vettem észre, hogy még két ember üldöz kocsival, és ők is lőnek rám valamiért. Végül megállítottak ők, és a rendőrség közösen, egyszerre kiszedtük egymást az egyikkel, majd a respawn után leszedtem a helikoptert aki a rendőrökkel párbajozott. :U

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#7390) privacy99 válasza Cthulhu Dawn (#7389) üzenetére


privacy99
senior tag

Jól tetted, akkor mondhatjuk hogy megsz*pattad őket :D

(#7391) Cthulhu Dawn válasza privacy99 (#7390) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Hát nem jártak jobban az biztos, viszont megint agyfaszt kaptam. Folyómedres versenyen a host teljesen leszakad mindenkitől, mit csinál erre? Szabotálja az elsőt (engem).... :((( Átjön az én oldalamra, és szemből megpróbál ütközni velem, sikerült is neki kétszer amivel el is vesztettem a versenyt. Ugyanezt a pályát megszavazták még 3x, és miután mindegyik alkalommal én nyertem kickeltek a sessionból....zseniális.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#7392) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Versenyben a ctach up se jó másra, minthogy utolérd a előtted lévőt, és leszorítsd...najó, panasz off.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#7393) jonnyjoker01 válasza Cthulhu Dawn (#7391) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

No comment :(((

Üdv. Johnny

(#7394) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Na sikerült összekaparnom negyedmillió dollárt, és megvettem az egyik luxusapartmant a 2. legdrágább toronyban. Kár, hogy csak e között a két épület között van jelentősebb árkülönbség, mert minek vennél 170k-ért valami gagyit ha 223-ért már van luxus...Ugyanez az egy épületen belüli apartmanokkal, minek venné meg valaki a lentebbi emeleten lévőt pár ezer dollárral olcsóbban. Megoldhatták volna, hogy azoknak legyen valami más előnye. A legdrágább toronyban azt hiszem 370-400-ig terjed az ár, ha valakinek annyi pénze van onnantól nem fogja megvenni a 370-est....

Jópofa egyébként, főleg a garázs. Jól fog jönni az a fél milka, mert kinéztem magamnak egy 700k-es kocsit ;] .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#7395) Cthulhu Dawn válasza Cthulhu Dawn (#7394) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Mégsem a 2. legdrágább, de a berendezése/felszereltsége ugyanaz, mint a 400k-es épületnek, csak a kilátás szar :DDD . Igazából a kilátás az amiért 200 fölött fizet az ember.

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#7396) norbi2010 válasza Cthulhu Dawn (#7395) üzenetére


norbi2010
őstag

A 400k-sat senki se vegye meg, ha a kilátás fontos neki, hanem inkább 391k-sat, én is úgy voltam vele hogy van pénz mit számít az a 9 ezer különbség, most meg bámulhatom a hegyeket. :W :DDD

(#7397) Tenager18


Tenager18
senior tag

Kevés verda fér a nagy garázsba :( Van benn két sportkocsi, egy moci és egy terepjáró, és meg is telt :D

(#7398) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Nagyobb melók, és rablások a szintekkel jönnek, vagy azután miután megcsináltál x darabot? Mert tökjó, hogy repozhatok kocsikat, meg rabolhatok drogot 1000 dollárért, közben egy verseny alatt ennek az ötszörösét keresem.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#7399) addamka válasza Cthulhu Dawn (#7398) üzenetére


addamka
őstag

Az első 25ezres melót 30-as szint körül adta, illetve több 10ezres csúszik azóta. De simán van új küldetés, ami csak 5ezret ad. Újra játszva meg ugyebár feleződik a dolog :)
Amugy szerintem ugyan azt a házat vetted, mint amit én. Ha tényleg ugyan ilyen belülről a 400ezres, akkor tuti nem gyűjtök rá, mert nekem édesmindegy, helyileg hol van. Ha rajtam múlna a tengerparton lenne malibu feeling házam, csak ugye azt nem akarták megoldani, hogy különálló épülete legyen bárkinek online-ba.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#7400) Cthulhu Dawn válasza addamka (#7399) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Egyetértek, legnagyobb pofon volt nálam, hogy belerakták Malibut, de házat nem lehet venni ott.

Amúgy rákerestem, és a luxusapartmanok mind ugyanolyanok belülről, csak a kilátás más (223k-esnél építkezésekre, és dél Los Santosra néz a lakásod, 370 fölött pedig Rockford Hills-re, Vienewood-ra, és az egész városra van kilátásod.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.