Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6752) negyven2 válasza #81556480 (#6749) üzenetére


negyven2
veterán

Egyszerű. Pl. Michael-el vagy, hivd fel Trevort, majd hivd fel Franklin-t. Menj el értük, majd csinálj egy 3-as körözést (ledurantas egy rendőrt) majd 3 percig maradjatok életbe.

(#6753) #81556480 válasza negyven2 (#6752) üzenetére


#81556480
törölt tag

Az volt a probléma hogy felhívtam az egyiket , felvettem kocsival és akkor már nem lehet hívni a harmadikat. Először fel kell hívni egyiket is másikat is és akkor mehet.
Meg is van az acsi :D

(#6754) Tenager18


Tenager18
senior tag

Franklinnél van a térképen két nagy zöld karika ( a kisebbeket már megcsináltam ), de ezeknél hiába megyek a területre, nem ad semmien feladatot. Mit kell ezeknél csinálni ?

(#6755) gyuszaa válasza Tenager18 (#6754) üzenetére


gyuszaa
őstag

Barry féle weed stash, egy járműbe kell beszállnod. Pontos lokációk : 1, 2

(#6756) Tenager18 válasza gyuszaa (#6755) üzenetére


Tenager18
senior tag

Köszönöm kolléga :R

(#6757) heihachi válasza heihachi (#6601) üzenetére


heihachi
addikt

És a 03-as patch után sem jó :( Sok más embernek is van ilyenje. Kezdhetem elölről, mert nincs korábbi mentésem...

Azért az egy vicc, hogy a bétának is alig nevezhető online javítására írnak egy patceht, ami elbassza a singlet, az online meg ugyan olyan béta marad :F

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#6758) negyven2


negyven2
veterán

Egy ismerős kommentálásban is a 7 Guinness rekord... :C

GTA 5 Currently Holds Seven Guinness World Records

(#6759) negyven2


negyven2
veterán

(#6760) vg válasza negyven2 (#6758) üzenetére


vg
addikt

Jó kis sztár lett ez a Ogg jóember. Remélem látjuk valami jópofa vígjátékban is.

(#6761) mijos


mijos
senior tag

4gb-os boxon hogy tudnek jatszani a jatekkal?

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#6763) negyven2 válasza mijos (#6761) üzenetére


negyven2
veterán

Ha van egy minimum 16 Gigabyte-os,15 Megabyte/másodperc olvasásai sebességű pendriveod (ha lehet akkor inkább USB 3.0) akkor igen tudsz játszi egy 4 Gigabyte-os Microsoft Xbox 360™-on

(#6764) g4mer válasza negyven2 (#6763) üzenetére


g4mer
senior tag

Itt mutatkozik meg, hogy semmi értelme nincs 4GB-os xboxot venni :K Amúgy ezekbe is simán bele lehet rakni egy 2,5" HDD-t? Vagy szét kell szedni, és az XBOX-os tokba belerakni?

Sic Parvis Magna

(#6765) negyven2 válasza g4mer (#6764) üzenetére


negyven2
veterán

Csak gyári Microsft-os merevlemezt lehet bele tenni (illetve van egy két WD HDD aminek át kell írni a firmware-jét) max. 320 GB mérteig. viszont itt lehet Pendrive-ot is belerakni amiből igaz, hogy csak 32 GB-ot kezel, de elvileg van rajta 4 vagy 5 USB port és mindegyikbe lehet egyet-egyet.

(#6766) mijos válasza negyven2 (#6763) üzenetére


mijos
senior tag

Koszonom a valaszt uram. Ugy gondolom egy uj xbox hdd-vel jobban jarok mint a pendrive-al.

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#6767) negyven2 válasza mijos (#6766) üzenetére


negyven2
veterán

18k-tól vannak a 320-as slim-ek (19-ért már Need for Speed: Hot Pursuit és Ms. Splosion Man-is adnak mellé ajándékba), de kis bütyköléssel a régi FAT-nak a merevlemezei is belemennek :)

[ Szerkesztve ]

(#6768) vamzi válasza mijos (#6766) üzenetére


vamzi
őstag

Én is 4GB-os boxon játszom. Nekem sima külső meghajtóról megy egy 250-es seagate. A box jelezte, hogy nem felel meg a követelményeknek a sebessége, ám ennek ellenére nem vettem észre lassúságot a játékkal. popup nincs, betöltő képernyő nem hosszabb. Teljesen jó.

(#6769) vg válasza vamzi (#6768) üzenetére


vg
addikt

Az nem igazán tiszta gép...

(#6770) negyven2 válasza vg (#6769) üzenetére


negyven2
veterán

Attól, hogy 250-es a lemez, és USB-n csatlakozik még lehet eredeti módosítatlan az Xbox, csak max 32 GB lát belőle.

(#6771) vamzi válasza vg (#6769) üzenetére


vamzi
őstag

Garanciális, módosítatlan gép :) Simán 32GB-ként kezeli a vinyót.

(#6775) g4mer válasza negyven2 (#6765) üzenetére


g4mer
senior tag

Azért az a 4-5 db 32GB-os pendrive kicsit többre jönne ki, mint egy hasonló kapacitású gyári HDD :DDD

Sic Parvis Magna

(#6779) norbi2010


norbi2010
őstag

Megszereztem a Waste Management acsit, röpke másfél órába telt végig tengeralattjárózni az egész térképet, mindezt 15G-ért. :W :DDD

szerk.: meg 940.000$-ért :D

[ Szerkesztve ]

(#6781) Nescafé


Nescafé
őstag

Mien update jött ki megint?
Most raktam fel 59 mega volt

 iPhone 15 , Garmin Fenix 7 Pro Solar

(#6782) norbi2010 válasza Nescafé (#6781) üzenetére


norbi2010
őstag

Ez

(#6783) Nescafé válasza norbi2010 (#6782) üzenetére


Nescafé
őstag

Köszi

 iPhone 15 , Garmin Fenix 7 Pro Solar

(#6785) Paladin1492 válasza Nescafé (#6781) üzenetére

Javítja a hibákat, melyek a karakterek és a játékállásban egyéb dolgok eltűnését okozták
Javítja a hibákat, melyek miatt néha a végtelenségig töltött a játék, végtelenségig a levegőben maradt a kamera, és ami miatt néhány lehetőség nem jelent meg a felületen a vállalható feladatoknál (jobs)
Javítja a hibát, ami miatt a játékosok a tuning garázsban maradtak, ha átfestették a Sanchez motort
Javítja a hibát, ami miatt sokszor a játékosok az LS Custom garázsban ragadtak a bemutató (tutorial) alatt
Javítja a hibát, ami miatt eltűnhettek fegyverek, lőszerek
A GTA race-eket nem szakítja meg a játék, mert a játékosokat túl távol rakta le a program
Javítja a Last Team Standingben előfordult hibát, ami miatt a játékosok nem tudták elhagyni a lobbit
A játék tisztázza, ha a játékos szerverkiesés miatt ideiglenes karaktert kap
Hangolja a pénzbeli büntetést, amikor valakit megölne On on One meccsben
A fejlesztők továbbra is arra figyelmeztetnek mindenkit, hogy az esetleges eltűnéseket megelőzendő a GTA Online után lépjünk vissza a Story Mose-ba, és mentsük el a játékállást, és mindenkit kér, hogy ha a Rockstar Cloud szerverei elérhetetlenek, SOHASE nyomjunk Retry-t! Itt a fordítás. Köszönjük a GTA Place-os srácoknak.

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#6788) proci985


proci985
MODERÁTOR

Ez itt a GTA V konzolos topikja, mindenkit megkernek, hogy tartsa magat ehhez.

Trollkodast, flamet es szemelyeskedest pedig keruljuk!

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#6789) mijos válasza negyven2 (#6767) üzenetére


mijos
senior tag

12-ert talaltam 250-es vinyot, annal tobb nekem nem kell :)

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#6790) jonnyjoker01 válasza Paladin1492 (#6785) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Mindig van mit javítani :(

Üdv. Johnny

(#6792) g4mer


g4mer
senior tag

Azért ez eléggé szemétség, hogy megcsináltam az összes race eventet Franklinnel, és nem jár érte achievement :((( :W

Sic Parvis Magna

(#6794) GALARDO


GALARDO
addikt

Hihetetlen, milyen élettel teli, ez a játék. Találkoztam, egy lerobbant autóval, amihez épp jött a vontató. A folytatást nem tudom, mert megijedtek tőlem. :DDD


Aztán megláttam őket...

Végül nehezen, de megszereztem. :C

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#6795) ViiiiktorOC válasza GALARDO (#6794) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

De jó képek! Köszi! :R

Másnak:
Örüljetek neki hogy ilyen jó játékot kaptatok! Mindent lehet benne csinálni. Ha nincs kedvetek tengeralattjárózni, akkor ott a GTA3. Bele esel a Aluminium Chlorohydrex Pg-vel szennyezett vízbe és rögtön meghalsz! :C
csak poénkodok ám, és várok a P......... :)

[ Szerkesztve ]

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.