Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7401) addamka válasza Cthulhu Dawn (#7400) üzenetére


addamka
őstag

Amennyit benne vagyok, felőlem egy nyilvános WC-re is nézhet :)
Bár beállítottam, hogy joinkor a házamba rakjon, mert volt 1-2x, hogy berakott a pályára, és már jött is a rakéta... :)

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#7402) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Na volt szerencsém egy 16 fős országúti szuperautós versenyhez. Ha nem arra törekedne a fele, hogy roncs derbizzen még azt is mondanám, hogy jó dolog, mert így a hátuljáról felkapaszkodni elég nehéz (bár 1x sikerült).

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#7403) vamzi válasza Cthulhu Dawn (#7402) üzenetére


vamzi
őstag

Van, mikor nagyon élvezetes játékosokat fog ki az ember és odafigyelnek másra is nem csak magukra. De olyannal is találkoztam, hogy a 2. helyezett látta, hogy orrhosszal fogok nyerni, így rám húzta a kormányt. Szerencsére gyorsan kapcsoltam és pont kapóra jött a villanypózna, így nem hogy 2. de utolsó lett :)))

(#7404) Cthulhu Dawn válasza vamzi (#7403) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Én is találkozom ilyen esetekkel, de nagyon ritka...pont előbb is azt hittem, hogy ilyenben van részem, de a felénél visszaéltek a jóindulatommal, és az első helyről sikerült berakniuk utolsó előttre.... :((( Ez is 16 főnél volt jelzem, ott pedig hálát adhat az ember az égnek ha a topon mennie.

Azt is imádom, hogy a lobbyban nem lehet némítani és hallgathatom ahogy a gyökerek énekelnek meg büfögnek a mikrofonba.....

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#7405) #81556480


#81556480
törölt tag

Így fut a GTA V PC-n !!! [link]

(#7406) g4mer válasza #81556480 (#7405) üzenetére


g4mer
senior tag

:DDD

Sic Parvis Magna

(#7407) GALARDO válasza #81556480 (#7405) üzenetére


GALARDO
addikt

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#7408) ittakary válasza #81556480 (#7405) üzenetére


ittakary
nagyúr

nee

[ Szerkesztve ]

(#7409) Đusty válasza #81556480 (#7405) üzenetére


Đusty
addikt

(#7410) Cthulhu Dawn válasza #81556480 (#7405) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#7411) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Látom Laci gondoskodik a napi agyfaszról. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7412) #81556480


#81556480
törölt tag

Köszönöm uraim hogy okozhattam néhány kellemes percet :D

(#7413) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Valami kis multiplayer eventet csinálhatnánk hétvégén amúgy...jó lenne már emberekkel, és nem csak állatokkal versenyezni.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#7414) Tenager18


Tenager18
senior tag

Valaki magyarázza már el a darts szabályait :DDD Mindíg veszítek :O :D

(#7415) Cthulhu Dawn válasza Tenager18 (#7414) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

0-ra kell kijönnie a pontjaidnak a végén, és az utolsó dobással duplázni kell (külső sáv).

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#7416) #81556480 válasza Tenager18 (#7414) üzenetére


#81556480
törölt tag

ÁHHÁ!

Szóval te vagy az.

(#7417) norbi2010 válasza Tenager18 (#7414) üzenetére


norbi2010
őstag

Minél kevesebb lövéssel nullázd le magad. :D

(#7418) Tenager18


Tenager18
senior tag

Köszi srácok :DDD Szégyen, de nem tudtam :D

LaciCRM : ki vagyok én ? Néha magam sem tudom ... :DDD Amugy kire/mire gondolsz ?

(#7419) #81556480 válasza Tenager18 (#7418) üzenetére


#81556480
törölt tag

Valaki most kért tőlem segítséget ezügyben xbox -on . Azt hittem te voltál ! :Y

(#7420) Tenager18 válasza #81556480 (#7419) üzenetére


Tenager18
senior tag

Nem, tutkó nem én. Boxon sosem vagyok online :N

(#7421) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Csakhogy a jófejségre is legyen példa. Meghívott egy random ember a sessionből küldetésre (ő lvl61-es volt, egy tuningokkal együtt, több, mint 1 milliós kocsival), lejátszottuk. Ezek után ugyan oda dobott ki mindkettőnket a játék a semmi közepére, nekem pedig nem volt kocsim. Rám dudált, hogy száljak be, és elvitt egy atm-hez.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#7422) addamka válasza Cthulhu Dawn (#7421) üzenetére


addamka
őstag

Velem tegnap az tolt le missziókat, aki előtte épp agyon akart gázolni, mert előbb értem a crate drophoz :DDD

A szabadon bringázás azért húzós egy 16os szerveren, mert kb. mindenki el akar csapni, viszont a staminát a pálya 1-2x körbetekerésével kb. maxolni lehet. Az meg elég jól jön bicikliversenyen, amíg a többiek kifáradnak 100 méteren, rohadt kényelmesen lehet nyerni :)

[ Szerkesztve ]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#7423) Tenager18


Tenager18
senior tag

Teljesítsd mind a négy tengeri versenyt, majd az ez után megkapott Hood Safari küldetést Trevorral.

Baj, hogy ha én ezt Franklinnel teljesítettem ?

(#7424) jagada


jagada
őstag

A tenisznek mi a lényege? Könnyű fokozaton mindíg nyerek, de azon kívül nem történik semmi, kipipálva sem lesz a térképen.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#7425) Mateosz0925 válasza jagada (#7424) üzenetére


Mateosz0925
csendes tag

nem lesz kipipálva, de a honlapon jelzi hogy megcsináltad-e, és számolja a "hobbies and pastimes"nél. [link]
és 1 game-et kell játszani, hogy számolja

[ Szerkesztve ]

(#7426) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Egy mute all gombért mi mindent megadnék az online-ban.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#7427) #81556480 válasza Cthulhu Dawn (#7426) üzenetére


#81556480
törölt tag

JAÓ régen vótam itt !

én is egyetértek a " pofa be" gombbal kapcsolatban

OSZTAN TESVÍREIM MEGJELENT MÁN A GÉTA VÉ PÉCÉRE ?

(#7428) L_YKing válasza #81556480 (#7427) üzenetére


L_YKing
addikt

Nem! ;] :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#7429) #81556480 válasza L_YKing (#7428) üzenetére


#81556480
törölt tag

a gétéa akinek a neve ÖT

A jó hír hogy balázsnak hívják. a rossz hír pedig hogy : EGY KEFÍR.

(#7430) L_YKing válasza #81556480 (#7429) üzenetére


L_YKing
addikt

Ennyi fasságot egyszerre. :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#7431) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Forgive me father i have sinned...Meguntam, hogy 100k-t megtermelni a játékban egy fél nap még lvl40 fölött is, úgyhogy rákerestem van e valami kihasználható glitch a játékban...hát van, 52k/perc ;] . Igazából nem nagyobb csalás annál, mint ha valódi pénzért venném a milliókat a store-ban :DDD .

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#7432) pelenka35 válasza Cthulhu Dawn (#7431) üzenetére


pelenka35
őstag

Megosztanád?

Gamertag:Rob3rt75

(#7433) norbi2010 válasza Cthulhu Dawn (#7431) üzenetére


norbi2010
őstag

Csak nem a los santos customs-ös glitch? :D

(#7434) szabacsik válasza norbi2010 (#7433) üzenetére


szabacsik
őstag

Azzal lehet a legjobban keresni :) . A kocsim 115k-t ér körönként feltuningolva :)

/\____/\

(#7435) norbi2010 válasza szabacsik (#7434) üzenetére


norbi2010
őstag

Én nem próbáltam ki, nehogy véletlen bannoljanak miatta :D

[ Szerkesztve ]

(#7436) szabacsik


szabacsik
őstag

Lekéstem a szerkesztést. Itt a trükk mocival bemutatva. Én egy Schyster Fusilade kocsit használtam :) addig csinàljàtok amìg ki nem javìtjàk

Ha ezért ban jàrna akkor nagyon nagyon sok játékos pòrul jàrna. Volt olyan nap amikor szinte csak azt làttam, hogy húznak be a custom-be majd eltünnek. :)
Másnap meg nem egy olyan free modeba dobott ahol meg 30-50 szintű játékossal volt tele és csodák csodájára mind egy cukker tankban ült :D

[ Szerkesztve ]

/\____/\

(#7437) addamka


addamka
őstag

Azért ha visszaállítanék az eredeti pénzetek nem lennék meglepve, ráadásul elég könnyen szűrhető, ki az, aki fél óra alatt milliókat csinált.
Nem is a csalás/nem csalás témakör miatt, hanem mert egy egyrészt a fél milliós bónusznak 0 értelme, másrészt senki sem fog gift cardot venni, ha 10 perc alatt a dupláját összehozza.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#7438) szabacsik válasza addamka (#7437) üzenetére


szabacsik
őstag

Ebben inkàbb làtok megoldàst mint a bannban. Hamar kiderül. Szerintem a következő patchben tuti javìtják és akkor kiderül elveszik-e

/\____/\

(#7439) addamka válasza szabacsik (#7438) üzenetére


addamka
őstag

A bant nem feltétlen tartom jogosnak, ennyi patch-be javíthatták volna már... :)
Bár én nem használnám, olyan ez nekem, mint CS-ben van aki kék-piros modellekkel játszik, mert úgy jobban látja. Ligán kívül nem mondanám tilosnak, de azért nekem kicsit elvenné a játék lényegét.

Nem mondom, szívok eleget, hogy legye pénzem, de ha tele lennék, meglenne minden, lehet annyira már nem is érdekelne a játék némi hülyülésen kívül :)

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#7440) defi


defi
tag

Nem találjátok ki melyik festéket sikerült unlockolni.

LOAD "*",8,1

(#7441) defi


defi
tag

Csapattársat 32 milla glichelése után bannolták 48 órára, szerintem ez vállalható. Persze minden megmaradt.

LOAD "*",8,1

(#7442) xenom0rph válasza defi (#7441) üzenetére


xenom0rph
őstag

megéri :DDD

halahala

(#7443) Cthulhu Dawn válasza defi (#7440) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Ennyire azért nem szép az a króm :DDD .

Amúgy én meguntam, hogy fél órás küldetések adnak 20k-et, ha a megjelenéstől kezdve folyamatosan játszottam volna sem szedek össze ennyit, mint ezzel két óra alatt. Glitch nélkül összejött egy házra, meg egy full tuningos Vacca-ra, most már megérdemlem én is a kényeztetést :DDD . Ráadásul így, hogy pénzt venni is lehet meg nem is akkora csalás.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#7444) jonnyjoker01 válasza Cthulhu Dawn (#7443) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Csalás az csalás és kész... Ráadásul ez csalás a csaláson... Nem fizetsz azért, hogy csalj... Ha meg meguntad a lassú pénzkeresést, akkor vegyél pénzt, ennyi :F

Üdv. Johnny

(#7445) defi válasza Cthulhu Dawn (#7443) üzenetére


defi
tag

Tudom nem annyira szép, de elég nehezen jött össze az 50 win :D

LOAD "*",8,1

(#7446) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Na, nekem is bejött az élet ;] .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#7447) vaksi8


vaksi8
senior tag

Egyre nagyobb csalódás ez az online..
Az RDR-nek a nyomába se léphet :N

(#7448) jonnyjoker01 válasza Cthulhu Dawn (#7446) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

haha +1 látom azért inkognitóban akartál maradni :DDD (maszk)

Üdv. Johnny

(#7449) ittakary válasza Cthulhu Dawn (#7443) üzenetére


ittakary
nagyúr

Teljes mértékben osztom a felfogásodat. A pénzért venni jácci-pénzt is ugyanolyan csalás, csak te okosabban csinálod ;)

(#7450) privacy99 válasza jonnyjoker01 (#7444) üzenetére


privacy99
senior tag

Inkább nézze, ahogy rajta kívül mindenki sz*rrákeresi magát? Ne legyünk már hülyék, egy játékról van szó nem fogják rádrúgni az ajtót a TEK-esek. Én eddig nem játszottam nagyon mert szerintem az online nagyon gyenge lett, de ezzel a kis csalással máris megjött a kedvem.

Csináltam küldiket, de mivel 1 küldinél annyit költöttem töltényre mint amit a küldi ad, hát meglehetősen lassan gyűlt a pénz..

vaksi8 - Egyetértek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.