Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7701) szabacsik


szabacsik
őstag

A bank autómatánál mintha látszódna, hogy kitől jött a pénz

/\____/\

(#7702) vaksi8 válasza #81556480 (#7700) üzenetére


vaksi8
senior tag

Igen abban vagyok! :D Majd kipróbálom hogy azzal a módszerrel lehet-e pénzt küldeni.Mert úgy láttam hogy csak a küldikért járó pénzből lehet osztozni.

szabacsik Köszi! nem is rossz ötlet!

[ Szerkesztve ]

(#7703) vaksi8 válasza szabacsik (#7701) üzenetére


vaksi8
senior tag

Megnéztem!De nem mutatja.Olyan tételek vannak rajta amiket nem is költöttem,meg nem is jött be hozzám.Olyan mintha nem is az én számlám lenne :DDD
Viszont amit vettem helikoptert az hol találom?Mert költekezek mint állat,amíg lehet..

(#7704) negyven2


negyven2
veterán

Komolyan ezt nem hiszel el, hogy a játékosok 70% retardáld p*cs. Vagy lő mindenkire és mindre Free Room-ban, vagy versenyeken csak azért is leszorít/szemben megy veled/már a startkor beléd rohan mert csak. vagy küldetésekben direkt szabotálja azokat... vagy csak kifogtam egy ilyen idióta napot. A csúcs az volt, hogy valami francia klán tagjai (akik minő meglepetésre 100+ feletti rangon voltak) tanokkal lőttek mindenkit és mivel a reswamp is a közelükben történik így max úgy tudsz elmenekülni ha kilépsz.

Ettől függetlenül, szeretem még mindig az online-t, csak úgy néz ki, hogy aki nem glitchel az mát le van sz**va (főleg úgy hogy folyamatosan csökkentik a küldetésekért járó pénzt). Úgyhogy aki megapprobál tisztességesen játszani az **pik, de rendesen.

(#7705) Bjørgersson válasza negyven2 (#7704) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem lehet bérelni, hogy egy adott szerverre mondjuk csak PH!-sok menjenek fel?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7706) negyven2 válasza Bjørgersson (#7705) üzenetére


negyven2
veterán

Szervert nem tudsz bérelni, mert itt is úgy működik a multi mint a IV-nél tehát mindig egyvalaki Host-olja a session-ket. Max, privát szobát lehet csinálni, és oda bejelentkezni. csakhogy ugye eleve két platformon van a játék és így megoszlik a játékosok közössége. amúgy csúcsidőben úgy max. 10 embert láttam egyszerre V-ni, de azok nagy része nem ph!-s. De általában csak 3-4 vagyunk fent. plusz ugye az is számít, hogy ki hányas szintű, mert azért így ~60 szint felett már vannak izzasztó küldetések is.

De amúgy az esetek többségében normálisakkal hozz össze, csak van amikor belefut az ember egy két idiótába (pl 2xx szintű de ugyanúgy rohan egyből az ajándékcsomagokért mint a 1x szintű, csak ugye neki van minigunja/rakétavetője/tankja és az a 2500 xp már neki nem számít, mert 120-as szint felett nem ad semmi extrát). bár lehet, hogy az én felfogássommal van a baj, hogy a kisebbet/gyengében nem illik bántani (majd bánt ő téged :DDD).

(#7707) #81556480


#81556480
törölt tag

(#7708) #81556480


#81556480
törölt tag

(#7709) Bjørgersson válasza negyven2 (#7706) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Értem, ez a hostolós rész nem volt tiszta nekem. A privát szobát úgy kell érteni, hogy levéded jelszóval vagy csak a meghívott ismerősök mehetnek fel? Esetleg mindkettő?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7710) #81556480 válasza Bjørgersson (#7709) üzenetére


#81556480
törölt tag

Szerintem ez téged még nem érint. :DDD

(#7711) Bjørgersson válasza #81556480 (#7710) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Zavarlak? Gyere, rendezzük le!

;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7712) privacy99 válasza negyven2 (#7704) üzenetére


privacy99
senior tag

Én akárhányszor lépek be/cserélek szerót stb. stb. mindig ilyenekkel rak össze. Hülyegyerek lő mindenre, ami mozog. Elmegyek mellette kocsival 20 méterrel arrébb legalább, és csak azért is lelő auto aim-al. Ha véletlenül nem sikerülne, kocsiba pattan és üldöz amíg meg nem öl.

A legjobb amikor megölhetném, de nem teszem (kocsival kikerülöm, vagy kiszállok de nem lövök), vár pár másodpercet és megöl. És mindenki, hangsúlyozom MINDENKI! ilyen, akivel eddig találkoztam. Úgy pofánb**** az ilyet..

Meg a passive mode a legjobb, bekapcsolom, állok valahol. Kiszáll, géppuska piffpiffpiff halott vagyok. Újraéledek, passzív mód továbbra is aktív. Így aztán sokat ér. Persze néha tényleg működik, bár ki nem szarja le, akkor meg elgázolnak még gyorsabb is.

Esküszöm a 4 multijában ehhez képest szentek voltak.. 1-2 gonosz helikopteres emberen kívül akárhányszor felléptem, csapatban mentünk kocsikkal (persze 4-5 tök ismeretlennel), meg helikopterekkel..stb.

Ez az egyedül a világ ellen nagyon nem az én műfajom. Egyedül a jövőbeli kiegészítések/online bővítések miatt nem akarom eladni és venni egy sokkal sokkal jobb játékot.

[ Szerkesztve ]

(#7713) jonnyjoker01 válasza #81556480 (#7707) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nagyon zsír! :C GTA 3-as avatar? Best!!! :DDD

Figure beszéljetek meg egy idõpontot, ami mindenki számára megfelelõ mondjuk hétvégére. :U

Üdv. Johnny

(#7714) CJ3


CJ3
senior tag

SPOILER
Hát végig vittem jó befejezést választottam így mindenki túlélte:D
SPOILER END

Ha tankot veszek azt hova fogják kiszállítani? Melyik helyre?

[ Szerkesztve ]

Crypto

(#7715) negyven2 válasza CJ3 (#7714) üzenetére


negyven2
veterán

Az adoot karakter reptérének a hangárjába.

SPOILER ON
Amúgy csak egy befejezése van és két überkaka a retardáltaknak.
SPOILER OFF

(#7716) vaksi8


vaksi8
senior tag

Nem jön senki most egy kicsit csapatni? :)

(#7717) CJ3 válasza negyven2 (#7715) üzenetére


CJ3
senior tag

Franklin-nek megrendeltem, és nem volt ott.
A pénzt azt levonta de se sms semmi nem jött és nem is volt a hangárba.

Crypto

(#7718) negyven2 válasza CJ3 (#7717) üzenetére


negyven2
veterán

Ha megérkezik akkor küldenek róla SMS-t.

(#7719) g4mer válasza CJ3 (#7717) üzenetére


g4mer
senior tag

kb 10 játékbeli óra volt, mire megjött :) Legalábbis pont meghaltam rendelés után 1-2 perccel, és mire kijöttem a kórházból már meg is jött az sms :DDD

Sic Parvis Magna

(#7720) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Mi az fiúk? Ilyen hamar meguntátok? Ekkora élet még a GTA IV topikban is van. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7721) #81556480 válasza Bjørgersson (#7720) üzenetére


#81556480
törölt tag

figure-val megint alakítottunk :DD
felrobbantottam a repülőnket :DD

Már végre látom is hogy mit csinálok. vettem egy plazma tv-t.
Na most értettem meg mi az a fekve, ágyból, xbox,játékélmány stb.. CRT tv-n nem volt az igazi :C

(#7722) privacy99 válasza Bjørgersson (#7720) üzenetére


privacy99
senior tag

Én még akarok adni egy esélyt neki. Már majdnem lemondtam róla, de egy másik crew-ban, ahol kb. 10szer ennyien vannak csak PS-re (gtaplace), talán lesz élmény. De ahogy látom az X360-as oldalon most is megy :)

(#7723) #81556480 válasza privacy99 (#7722) üzenetére


#81556480
törölt tag

jaja én is a GPEC crew ben vagyok! Figure-val szoktam rendszeresen találkozni, meg még egy két emberrel !

(#7724) Đusty válasza #81556480 (#7723) üzenetére


Đusty
őstag

Mik ezek a crew-k? Szervercsoport? Hogyan melyikre lehet, érdemes jelentkezni?

(#7725) Xmodule


Xmodule
őstag

Sikerült végre nekem is megszerezni a digitális változatot. Úgyhogy majd amikor lesz idom megyek en is online:) akkor most melyik crewba érdemes belépni? PS3

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#7726) CJ3 válasza negyven2 (#7718) üzenetére


CJ3
senior tag

Jaja kaptam sms-t és ott állt a hangárban:) Ripityára lőttem a repteret:D

Ha meghal a karakter, ezek a dolgok visszakerülnek a hangárba? Mert nekem így történt:)

Crypto

(#7727) #81556480 válasza Đusty (#7724) üzenetére


#81556480
törölt tag

Csapatok.
Én a GTA PLace Elite CREW ben vagyok, de ez talán betelt.

Rockstar games social clubba be kell jelentkezni és ott kell belépni

(#7728) Bjørgersson válasza privacy99 (#7722) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Engem valahogy hidegen hagy a multi. Lehet mert a baráti körömben egyedül én szeretem annyira a GTA-t, hogy eredetiben legyenek meg a részek, aztán úgy kicsit nehéz velük játszani multiban. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7729) #81556480


#81556480
törölt tag

van akinek működik az ájkfrújit eplikésön vin mobájlra ?

(#7730) vaksi8


vaksi8
senior tag

Srácok!Nincs ötlet arra,hogyan lehetne pénzt küldeni ismerősnek? Ez a "give cash" módszer nem működik..

(#7731) negyven2 válasza vaksi8 (#7730) üzenetére


negyven2
veterán

Pénzt csak akkor tudsz küldeni, ha pl. egy italbolt kirablását közösen csináljátok meg a másik úgy látszik még nem megy (pont azért, hogy ha másik karakterrel mész ne farmólhas neki pénzt).

LaciCRM: Nekem megy, Igaz én VirtualBoxban emulált Android 4.3-al használom :DDD,

Amúgy nem csak neked, de egy tipp. A repülést úgy tudod a leggyorsabban fejleszteni, ha repülőversenyeken indulsz (elég ha csak Te egyedül mész körbe a pályán). Ugyan ez igaz a vezetés képességre. A lövést a fejlövések növelik. Az erőt viszont elvileg ha még működik, úgy lehet a leggyorsabban maxra húzni, hogy ha egy barát (vagy akár idegen), beszáll egy autóba és a másik illető meg elkezdi rugdosni/ütni azt. Így elvileg pár perc alatt maxra megy az erő. Ez nem összekeverendő az erőnléttel amiből elég annyit csinálni, hogy BMX-el párszor körbetekered a pályát. A többire az marad a lassú fejlődés, főleg a tüdőkapacitásra.

(#7732) jonnyjoker01 válasza negyven2 (#7731) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nincsen konditerem, mint a San Andreas-ban anno?

Üdv. Johnny

(#7733) szabacsik válasza jonnyjoker01 (#7732) üzenetére


szabacsik
őstag

nincsen

/\____/\

(#7734) privacy99 válasza jonnyjoker01 (#7732) üzenetére


privacy99
senior tag

Van, csak használni nem tudod, nézni tudod :D

[ Szerkesztve ]

(#7735) #81556480 válasza privacy99 (#7734) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nézni a fiúkákat hogyan gyurmáznak? Ejnyje :DDD

(#7736) vaksi8 válasza negyven2 (#7731) üzenetére


vaksi8
senior tag

Mondjuk van rá egy ötletem,csak elég lassú és három haver kell hozzá :DDD
Egy helyen vagyunk mind a hárman, egyikre vérdíjat teszek és a másik lelövi :DD Így felmarkolhatja a 10 ezer dolcsit

(#7737) jonnyjoker01 válasza szabacsik (#7733) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Pedig azt bírtam... Főleg a boxolást, amikor halálra kellett verni az ellenfelet ... Milyen konditerem az ilyen??? :D :W

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#7738) #81556480


#81556480
törölt tag

VIGYÁZZZ!

GTA V spoiler következik :DDD :DDD

(#7739) Bjørgersson válasza #81556480 (#7738) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ez még tőled is kritikán aluli.

;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7740) #81556480 válasza Bjørgersson (#7739) üzenetére


#81556480
törölt tag

(#7741) Bjørgersson válasza #81556480 (#7740) üzenetére


Bjørgersson
félisten

És min fogja kovy játszani a GTA V-öt? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7742) jonnyjoker01 válasza #81556480 (#7738) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Lmao :W

Üdv. Johnny

(#7743) chuck91


chuck91
tag

Sziasztok!

4GB-os XBOX mellé elég a kötelező installra egy 8gb-os pendrive vagy mindenképpen 16-os kell?

(#7744) virgil02 válasza chuck91 (#7743) üzenetére


virgil02
csendes tag

na ez engem is érdekelne :D

[ Szerkesztve ]

(#7745) vaksi8


vaksi8
senior tag

Megvan a 70 es szint és gyorsan meg is vettem a tankot :C Jöhet a móka :DD

(#7746) Chereiose


Chereiose
addikt

A katonai reptérről a vadászgépet miért nem lehet normálisan ellopni? Amikor először próbálkoztam, sikerült, azóta viszont vagy 10x megdöglöttem. Legelőször nem lőttek ki, de most mindig utánam jönnek más gépek és kiszednek. nem lehet valahogy ezeket elkerülni? :D ( most online-ban csinálom )

(#7747) szabacsik válasza chuck91 (#7743) üzenetére


szabacsik
őstag

A 8 gigás pen formázva, xbox által elfogadva már közel sem 8 giga legyen az akármilyen márka ezért kell 16 gigás

/\____/\

(#7748) Bjørgersson válasza szabacsik (#7747) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Egy 8 gigás pendrive mindenhol csak elméletben 8 gigás.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7749) anorche1 válasza Bjørgersson (#7748) üzenetére


anorche1
őstag

Elméletben, és gyakorlatban is 8GB.

"Az SI mértékrendszerben használt szokásos többszörösök (kilo-, mega-, gig-,...) rendre ezerszeres szorzót jelentenek. 1000 bájt = 1 kilobájt, 1000 kilobájt = 1 megabájt, 1000 megabájt = 1 gigbájt, a megfelelő rövidítések rendre B, KB, MB, GB stb.
Ezt elsősorban a hardvergyártók alkalmazzák, pl. a mervlemezek kapacitásának megadásánál ( 1 GB = 1 000 000 000 B).
Mivel a számítógép kettes számrendszerben számol, számára nem tíz, hanem a kettő hatványai természetesek. Mivel 2^10=1024, így ezt a váltószámot használva mind az ember, mind a gép elboldogul. Ebben az esetben már nem használhatók az SI rendszer elnevezései, ezért újakat vezettek be: 1024 bájt = 1 kibibájt, 1024 kibibájt = 1 mebibájt, 1024 mebibájt = 1 gibibájt, a megfelelő rövidítések pedig rendre B, KiB, MiB, GiB stb."

[ Szerkesztve ]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#7750) tonyrulez válasza anorche1 (#7749) üzenetére


tonyrulez
őstag

Én még nem láttam olyan 8 gigás pendrive-ot ami tudott volna 8 gigát. Számolni én is tudok :)

Szerk: Kezembe akadt egy 8 gigás, csak 7,84-et tud, tehát hiányzik még hozzá 160MB. Nem értek hozzá, de lehet hogy az Xbox még ebből is lecsippent.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.