Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6551) L_YKing


L_YKing
addikt

Találtam egy finom kis Bugot. :D
Videót fel lehet tölteni ide? :o

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#6552) Prof01


Prof01
veterán

Sziasztok!

Eléggé a játék elején vagyok, de elakadtam kicsit, mert nem kapok új küldetést, megnéztem a mobilt, térképet rendesen, de nem jelöl semmit. A kutyás (Chop) küldetés után járok. Mit kellene most csinálni? Hol találom a következő feladatot?

Köszönöm előre is a segítséget! :)

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#6553) bobooo válasza Prof01 (#6552) üzenetére


bobooo
addikt

Menü - Brief és ha mission közben vagy akkor ott írja, hogy mi a következő feladat abban a missionben

(#6554) szabacsik válasza Prof01 (#6552) üzenetére


szabacsik
őstag

Egy ötlet. Karakterváltás volt?

/\____/\

(#6555) Xmodule


Xmodule
őstag

Nalam nem megy ez a BAWSAQ pedig van internet kapcsolatom is es most ugye ingyenes gold hetvege is van XBL-on.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#6556) bobooo válasza Xmodule (#6555) üzenetére


bobooo
addikt

Nekem se ment szinte egész héten

(#6557) Tenager18


Tenager18
senior tag

Fogyatékos kérdés : ( mentségemre szóljon, hogy csak most akarok elkezdeni tőzsdézni ) ... internet nélkül nincs tőzsdézés ?

(#6558) szabacsik válasza Tenager18 (#6557) üzenetére


szabacsik
őstag

nincs, kell hozzá a net.

/\____/\

(#6559) negyven2 válasza Tenager18 (#6557) üzenetére


negyven2
veterán

Csak az LCN-mukodik net nelkul a masik nem.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#6560) #81556480


#81556480
törölt tag

Mikor lesz szerintetek normális az online ?
nagyon idegesítő hogy 5 napja 1 tdm-et tudtam játszani.

(#6561) Đusty válasza #81556480 (#6560) üzenetére


Đusty
addikt

Majd ha lesz PC-re. :DDD

(#6562) L_YKing válasza Đusty (#6561) üzenetére


L_YKing
addikt

Soha? :F ;]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#6563) Prof01 válasza bobooo (#6553) üzenetére


Prof01
veterán

Nem ír ott semmit, illetve a karakterváltás se lehetséges még. Nem értem. :F

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#6564) bognar110


bognar110
őstag

Onnline karakterem megint el veszett nem értem mentéseimnek is lőttek mi a faszomat csinálnak már,.

(#6565) Cthulhu Dawn válasza bognar110 (#6564) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

100%-om elveszne lehet kihajítanám az ablakon :DDD .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#6566) #81556480 válasza bognar110 (#6564) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én már nem erőltetem mert félek hogy eldurran az agyam aztán kitiltanak a ph-ról is, mivel máshol nem tudom a véleményem hangoztatni, itt meg nem érdekel senkit :DDD

Azt írják javítják az elveszett küldiket. szuper.
Felteszem a patchet, belépek, 5 perc után csörög a telefon: jön az elveszett küldetésem !!!
( egy achievement miatt szeretném megcsinálni, amugy mellékszál)

Elrontom, és többet megint nem jött elő.

A GTA IV-be jóval a megjelenés után pár évvel kapcsolódtam be, a kezdeti nehézségek után.És a mai napig rendületlenül imádom!
De most hogy végig kell játszanom ugyan azt a patcháradatot mint mások az IV nél, teljesen megértem a sok "optimalizálatlan" dumás embert, mert csalódtak valamiben valamiért.

Dolgozom rajta hogy ne így legyen, de kezdi rányomni pár hiba a bélyeget nálam a V re.

vannak még hibák amik a single ben iszonyat zavartak, de nem is beszéltem róla, inkább nem figyeltem rá mert minden más kárpótol, de most azok is kezdenek előtérbe jönni a sok idegeskedés közepette :D

Na fanboy ide vagy oda, a rockstarnak össze kéne kapnia magát ha már ennyi pénzt és időt öltek bele, és mennyi pénzt be is gyüjtöttek már érte

Üdv, egy megmondóember :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6567) CJ3 válasza Chereiose (#6511) üzenetére


CJ3
senior tag

Hát ilyet csinálni :W

Crypto

(#6568) jonnyjoker01 válasza #81556480 (#6566) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Írj(unk) nekik e-mait. Valószínűleg nem a gamepodot fogják olvasni, ahol LaciCRM fórumozó felháborodását meglátva változtatnak a dolgon :DDD

Üdv. Johnny

(#6569) CJ3 válasza #81556480 (#6566) üzenetére


CJ3
senior tag

Hát ha te a hibákat lesed állandóan akkor neked játék nem való :))
Nem is tudlak megérteni :F Nem a játékkal foglalkozol hanem hogy milyen hibák vannak benne :(((
Van még egy pár ilyen ember.
Egy két bug lazán belefér én tudomást sem veszek róluk, sőt inkább elmosolyodok rajtuk.....
A hibák pl garázsban nem marad autó egyszerűen nem tartok ott kocsit.
Mindenre van megoldás,és csak megszokás kérdése.....
Az apróbb hibák pedig egy ilyen játéknál elvesznek :R

Azon viszont fel tudom magam idegesíteni, hogy a katonai bázison állandóan kinyírnak, se vadászgép se tankot nem tudok elkötni.... :DDD Vagy is elkötöm de rövid időn belül leszednek:)

[ Szerkesztve ]

Crypto

(#6570) Bomc válasza CJ3 (#6569) üzenetére


Bomc
aktív tag

Vadászgépet még lehet, de tankot nagyon nehéz és elmenekülni se nagyon tudsz vele mert szétlőnek :(

(#6571) Roland93


Roland93
aktív tag

Üzletek jók valamire? Érdemes őket megvenni ?:)

(#6572) CJ3 válasza Roland93 (#6571) üzenetére


CJ3
senior tag

Persze...ingyen tuning,búvárcucc, tengeralattjáró + bevételek hetente jattolnak:) :R

Tényleg kérdés megcsináltam a búváros küldetést most hol érhető el a búvárfelszerelés?
A Teljesre gondolok úszótalp stb..

Crypto

(#6573) Roland93


Roland93
aktív tag

Franklin az új házát miért kapja? :)

(#6574) norbi2010 válasza Roland93 (#6573) üzenetére


norbi2010
őstag

Lester-éknek bejött az élet :D Asszem túl jól sikerült egy biznisz, de hogy miért épp egy házat vettek nem emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#6575) g4mer


g4mer
senior tag

Sziasztok. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem amilyen nagy élmény volt a singleplayer, olyan nagy csalódás a multiplayer :( Valahogy nem tetszik nekem ez a rankos rendszer. A IV. multija sokkal jobb volt szvsz, egyenlő esélyekkel, meg valahogy szabadabb volt az egész. Lehet még megváltozik a véleményem :) Ti hogy vagytok ezzel? :)

Sic Parvis Magna

(#6576) addamka válasza g4mer (#6575) üzenetére


addamka
őstag

A lövöldés egymást írtó team vs team eddig nem jött be. Egyrészt ritka, hogy olyanokkal kerül az ember össze, akiknek van agysejtje, minimálisan tud vezetni, a mikrofont nem a végbélnyílásában tartja (fing, böfög bele). Emellett meg lag is van, mivel amerikaitól kezdve svédig mindenkit egybe rak.

A pár coop 2 playeres küldetés ami eddig volt, meg a sima Race nekem bejött. Utóbbi hajaz az MTA:SA Race-re, azt meg szerettem.
Ha sikerül pár jó Race-t kifognom még, nekem pozitív lesz a véleményem, utána remélhetőleg jön a Heists mód, coop bankrablásokkal.

[ Szerkesztve ]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#6577) g4mer válasza addamka (#6576) üzenetére


g4mer
senior tag

Hát nem tudom, adok majd még neki azért pár esélyt, de elvagyok a single-el egy darabig :) Igaz már végigvittem, de meg akarom venni az összes házat meg ilyeneket. Apropó, láttam egyet ami azt hiszem 180millió dollár volt. Na azt hogy lehet összeszedni? :D

Sic Parvis Magna

(#6578) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

Ha valakinek van kedve online rabolni a boltokból, vagy feladatozni az vegyen fel :) gt: HUMPBACK90

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#6579) Xmodule válasza CJ3 (#6569) üzenetére


Xmodule
őstag

En vettem egy hangart es oda meg rendeltem egy tankot:) így a reptérre is be tudok menni ha épp utas szállítot akarok vezetni. Amugy en is úgy vagyok vele hogy single nagyon tetszik 10/10 de a multi borzalom 2/10 nálam. Tegnap meg tegnap elott elpazaroltam vele vagy 4-5 órát ennyi elég is volt.:) nem nekem találtak ki de attól meg lehet jó.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#6580) szabacsik


szabacsik
őstag

100 apró dolog a GTA V világáról Érdemes elolvasni :)

/\____/\

(#6581) #81556480 válasza CJ3 (#6569) üzenetére


#81556480
törölt tag

Éppen azt írtam hogy eddig nem figyeltem rájuk, de mióta az online egyáltalán nem megy már minden idegesít, de próbálok nyugodt maradni :D

(#6582) jonnyjoker01 válasza szabacsik (#6580) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

" Gumit égetni egy halott testen parkolva hatalmas vérspriccelést eredményez."
DAFUQ? :)) Morbid :DDD

Amúgy tetszik, hogy ilyen kis apróságokra is odafigyeltek a készítők. :)

Apropó apróságok... Van valami hír a PC verzióról?

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#6583) Đusty válasza jonnyjoker01 (#6582) üzenetére


Đusty
addikt

nincs

(#6584) g4mer válasza jonnyjoker01 (#6582) üzenetére


g4mer
senior tag

Kering egy hír nov. 22-es dátummal, de persze fake az is :) Szerintem minimum 3/4 év mire lesz Pc-re, de lehet hogy több is.

Sic Parvis Magna

(#6585) jonnyjoker01 válasza g4mer (#6584) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

:(((

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#6586) CJ3


CJ3
senior tag

Huhu egy fontos kérdés....Trevor-ral egy kérdőjeles küldihez mentem ahol egy Josh nevű faszi nyitotta a kapuját és a villája előtt beszélgettünk, és felajánlotta hogy majd nekem is lesz ilyen házam ha eladok neki vagy megkeresek jópár házat....

Később jön is az sms egy weboldallal ahol be tudom jelölni a házakat odamegyek felhívom Josh-t de semmi nem történik....

Mit kell itt a későbbiekben csinálni vagy mi értelme ennek a küldetésnek...Ez olyan 60% nál van :R

LaciCRM Az online-ról hallok rosszakat abban lehet van még hiba:)

[ Szerkesztve ]

Crypto

(#6587) L_YKing válasza CJ3 (#6586) üzenetére


L_YKing
addikt

Nekem is van Trevorral egy ilyenem. Odamegyek és 2 ember kukázik. De , hogy mit kell csinálni azt nem tudom... :U

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#6588) negyven2 válasza CJ3 (#6586) üzenetére


negyven2
veterán

Össze kell törni a hirdetőtáblákat.

barca0519951: nem kukáznak, hanem Vinewood-i sztároknak a dolgait keresik (akár egy kidobott alsógatya). Nappal megjelenek ilyen narancssárga kötök ott kell körülnézni és akkor kiírja a feladatot.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#6589) L_YKing válasza negyven2 (#6588) üzenetére


L_YKing
addikt

Áááá. Azt meg is csináltam. És akkor ennyi volt a küldetés? :F

Spoiler

Valami kutyának a nyakörvét kellet elvenni. Ez meg is történt. akkor ennyi?

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#6590) xenom0rph


xenom0rph
őstag

:@

Nagyban tuningolok egy autót, ráment fél milla bőven. Kigurulok a garázsból, hív Franklin hogy neki most kedve van missiont csinálni. A játék át is dob rá. Vissza már n tudtam váltani. Vége a küldetésnek Michael a régi kocsijával, nem abban amiben hagytam. Hol a büdös krva anyjában van? :@ az ilyen kis dolgok veszik el a kedvem a játéktól..

halahala

(#6591) L_YKing válasza xenom0rph (#6590) üzenetére


L_YKing
addikt

Tedd azt amit én! Ne tuningolj. :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#6592) negyven2 válasza L_YKing (#6591) üzenetére


negyven2
veterán

Vagy ne vegye fel a telefont. Ez a tipikus így járás esete.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#6593) addamka válasza L_YKing (#6591) üzenetére


addamka
őstag

Vagy csak a 3 karakter alap autóját (+Amanda és Tracey kocsijai), azok megmaradtak eddig mindig :DDD

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#6594) xenom0rph válasza negyven2 (#6592) üzenetére


xenom0rph
őstag

Magától vette fel ;)

halahala

(#6595) negyven2 válasza xenom0rph (#6594) üzenetére


negyven2
veterán

Csak egy tipp, de elvileg az ilyeneket talán a rendőrségre viszik amit $250-t ki tudod váltani. A térképen van egy kis autó embléma oda kell menni.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#6596) CJ3 válasza negyven2 (#6588) üzenetére


CJ3
senior tag

B@sszus h erre nem gondoltam:) :W :W :W :DD

Crypto

(#6597) jonnyjoker01 válasza negyven2 (#6595) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

De ha így veszett el a kocsija, akkor valszeg nem lesz ott. Amúgy amit nem bírok, az az, hogy ha megállok egy olyan helyen ahol sok a gyalogos, és kiszállok a kocsiból, van hogy ellopják azt üldözhetem őket :)

Üdv. Johnny

(#6598) negyven2 válasza jonnyjoker01 (#6597) üzenetére


negyven2
veterán

Azért írtam, hogy egy próbát megér. Nekem pont az volt, hogy mentem volna valahova, és bejött egy ilyen küldetés. Az egyik kedves Los Santos-i polgár az udvarias kérésemnek megfelelően örömmel kölcsönadta az Infernusát, hogy gyorsan elérjem a helyet amikor beadta ezt a küldetést. miután vége volt megjelent fent, hogy az Infernusomat elvitték erre a helyre és pénzért kiválthatóm. Máskor meg a lakásom előtt volt leparkolva volt egy másik ilyen küldetés után az akkor használt jármű.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#6599) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

Elindítottam egy heti szórakozást.
Ha van időtök jelentkezzetek. :K GTA-s fotóverseny
[a fórum]

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#6600) negyven2 válasza ted_mosby (#6599) üzenetére


negyven2
veterán

Két dolgot ha szabadna javasolnom:

1. Szerintem a topicot tetesd át a lokál-ba.
2. A képeket meg is lehet tag-elni a Snapmaticba így nem kell külön feltölteni őket. A tag vagy lehetne egységesen pl #ph!-photo, és/vagy az aktuális heti témaknak külön tag

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.