Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6451) negyven2


negyven2
veterán

Azért az szép, hogy átlagban a fent lévő játékosok 70-80% csak össze vissza lövöldözik mindenkire. A másik vicces dolog meg, hogy eltűnt a 35k-m a bankból..

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#6452) nagy.laurent válasza negyven2 (#6451) üzenetére


nagy.laurent
tag

Tegnap en is szembesultem ezzel este, probaltam missionoket hostolni, de nem jott be senki, 10 perc utan nekem is egy kicsit elborult az agyam es becsatlakoztam a lovoldozesbe. De utana singleztem egy kicsit, majd vissza online-ra es akkor mar sikerult embereket talalni kuldetesekre, utana fun volt - igaz, osszesen 3an voltunk a 16bol, ami csak ~19% (szoval egyetertek :) )
De lesz ez jobb is.

[ Szerkesztve ]

(#6453) privacy99 válasza negyven2 (#6451) üzenetére


privacy99
senior tag

Ez mindig is így lesz, a 4-ben is erről szólt, bárhova beléptél azzal szórakoztak, hogy mindenki lőtt mindenkit. Nem hagytak elmenni, beszállni egy kocsiba vagy bármi, arról szólt hogy 3 métert tud megtenni mindenki és lelövik. Párszor bent maradtam, és ezt órákig képesek csinálni.

Sajnos rengeteg lesz most is a kis hülyegyerek, aki annyit tud a játékból hogy lőni kell, a missziókból 1-et se vitt végig mert fogalma nincs mi az meg uncsi, inkább robbantotta a kocsikat meg ölte a rendőröket naphosszat.

Ja és az ilyen seggek kezébe persze auto-aim is jár, megkönnyítve a dolgukat, mert így még cikázva sem lehet arrébb menni.

[ Szerkesztve ]

(#6454) gyuszaa


gyuszaa
őstag

Na végre sikerült kipróbálnom a multit, eddig pozitív.
Szerencsére én nem futottam össze idiótákkal, együttműködtünk a küldetések alatt.

(#6455) gears


gears
csendes tag

aki végigvitte a storyt és a aranyrablásnál a kocsit választotta mit kell csinálnom vele? megveszem a gold preparation-t amir ir de nem teccik neki.... privibe irja már meg valaki pls mert mire itt megtalálom a választ sok idő :D

(#6456) #81556480 válasza privacy99 (#6453) üzenetére


#81556480
törölt tag

Azért a IV be free mode ba néha sikerült jókat szórakozni. Busszal kirándulni meg ilyenek :D
pedig nem nagyon értettük egymást de jól elvoltunk..

(#6457) RohamDroid


RohamDroid
aktív tag

délután megyek le az új psemért székesfehérvárra :DDD Jáj gyerekek nem maradok ps nélkül egy napig sem :D csak a régi 60 gigásból ami be se kapcsol hogy fogom átmenteni a cuccaimat az még homályos :\

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Csaba

(#6458) Bomc válasza RohamDroid (#6457) üzenetére


Bomc
aktív tag

Hogyhogy nem kapcsol be?

Enyém 2008-as 40 gigás:D

(#6459) gyuszaa válasza RohamDroid (#6457) üzenetére


gyuszaa
őstag

Egyik előnye psn plus-nak, hogy a felhőbe szinkronizálod a mentéseid. Ha nem tetted meg ezt nagy hiba volt. :(

Elég rosszkor történt ez, amúgy milyen fajta az utódja? Mennyi idős?

[ Szerkesztve ]

(#6460) addamka válasza RohamDroid (#6457) üzenetére


addamka
őstag

Erős kétségeim vannak, hogy ez a megoldás menne, de próba:
60 gigás HDD átrak új PS3-ba, HA elindul vele pendrivera adatok lementése, eredeti HDD vissza, adatok visszaállítása

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#6461) RohamDroid


RohamDroid
aktív tag

Na akkor mindenkinek válaszolok :

Nem kapcsol be a tegnapi frissítés óta de valszeg táphiba csak pont egybe esett a kettő.

A pendriveos változat tetszene nagyon ha menne.

Az új egy 500 gigás AC II edition ps move starter kittel, és ami a lényeg GARANCIÁLIS..

Üdv.: Csaba

(#6462) szabacsik


szabacsik
őstag

Online mivel lehet a legtöbb pénzt keresni?

/\____/\

(#6463) #81556480


#81556480
törölt tag

Emlékszik vlaki a IV ből a taxi bugra? na nekem elő jött a V ben hogy csak egyforma kocsik voltka. MINDENHOL.

Másik:

ez is működik

Amugy lelőttem egy cápát.

(#6464) szabacsik


szabacsik
őstag

Az mi már, hogy a telefonon is be lehet tenni a pénzt a bankba?

/\____/\

(#6465) negyven2


negyven2
veterán

Random V - Timelapse :)

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#6466) Halboy78 válasza gears (#6455) üzenetére


Halboy78
csendes tag

Meghatározott tipust kell átalakitani és kijelölt helyre szállitani. Jah és 3 egyfroma autó kell átalakitva.

[ Szerkesztve ]

(#6467) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Nem tudom megnyitni a BAWSAQ-ot,mit kéne csinálnom,hogy megtudjam? :)

(#6468) negyven2


negyven2
veterán

Most nem enged fel egyáltalán se (Clud Server Error)

úgyhogy ez kéne inkább, hogy legyen a játék neve

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#6469) Puma K válasza negyven2 (#6468) üzenetére


Puma K
veterán

Csak azért mert kezdeti problémák vannak már rögtön ilyen negatívan kell hozzáállni?

Hihetetlen mennyire türelmetlenek lettek az emberek... :N

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#6470) negyven2 válasza Puma K (#6469) üzenetére


negyven2
veterán

Nem nem vagyok, türelmetlen pont az ellenkezője. Amúgy nálam eddig aránylag a többiekhez képest nem nagyon volt gondom. pontosan tudom, hogy ki kell, hogy fórja még magát. Azért ha tizenx millió ember rászabadul a multira persze, hogy megnyekken, viszont tudták, hogy mekkora az érdeklődés, és felkészülhettek volna jobban is. Most az a probléma, hogy emiatt a kis gikszer miatt sokan végleg leírják a játékot, pedig szerintem a legpesszimistább esetben is max. 1-2 hét múlva már senki nem fog erre a hibára emlékezni (csak az internetes troll-ok akik manapság az Internet Népének hívnak).

Amúgy addig unaloműzésből ismét elkezdtem az egyjátékos kampányt.

Ja és az előző hozászolásomból sajnos lemaradt az, hogy iróninának szántam irónia. :)

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#6471) privacy99 válasza Puma K (#6469) üzenetére


privacy99
senior tag

Azért az elég vicces, hogy látják mekkora az érdeklődés és mennyien szavaztak előre bizalmat nekik, erre szarnak bele és csak azért is elindítják elégtelen szerverrel.. Ha ennyien veszik akkor meg kell duplázni a szerverek számát, ha még többen veszik akkor megháromszorozzuk.

Én nagyon tisztelem a Rockstar-t, és a legjobb fejlesztőcsapatnak tartom a játékvilágban, de ez hatalmas pofátlanság. Tegnap este sem tudtam egy gramm multit sem nyomni PS3-on mert azonnal elszáll.

Ha nem biztos mindenkinél, akkor nem kéne azt mondani, hogy október 1. GTA online.. Én sem mondom majd a munkahelyemen, hogy hát persze 2 nap múlva ilyenkor kész leszek, aztán jönnek 2 nap múlva, és a munka 10-ede sincs meg.. Ha ennyien előre bizalmat szavaznak nekem, és adottak a lehetőségeim, akkor megcsinálom. Engem az nem érdekel, mennyibe került volna egy Pentagon méretű szerverpark, ha az kell akkor vegyék meg.

Ez tipikus pénzközpontú hozzáállás, szarnak az emberekre, csak jöjjön sok lóvé. Ezek után nem csodálkoznék, ha miután leálltak a nagy vásárlások a jelenlegi konzolokra, azonnal bejelentenék nextgenre, hogy abból is jöjjön a pénz (eddig ugye azt nyilatkozták, hogy nekik tök jó ez a generáció, nem terveznek az újakra fejleszteni egyelőre).

Ja és ne gondolja senki azt, hogy ez 1-2 héten belül helyreáll, semmivel nem lesz kevesebb játékos, inkább több. Ugyanúgy küldi közepén ki fog b*szni, ha nem bírja a terhelést a szerver amire csatlakozol. De mondom én még a belépésig sem tudtam eljutni, mert azonnal fail meg error meg fatal meg minden van, csak a beígért multiplayer nem.

Ma este ismét megpróbálom, így 2 és fél nappal az indulás után. Hátha már belépek legalább egy 10 másodpercre.

(#6472) András.


András.
tag

Eddig nem jön be az online... Boldog-boldogtalan lelő, össze vissza lövöldöz mindenki, a küldetések nem töltenek be, helyette 10 perce az idegesítő zenét hallgatom, amit változtatni sem lehet, de ha ki akarnék lépni is egyetlen opcióm a játék leállítása lenne...

(#6473) Cthulhu Dawn válasza András. (#6472) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Passzív módról tetszett már hallani :) ?

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#6474) #81556480 válasza Cthulhu Dawn (#6473) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én nem találom hol kell bekapcsolni, de már hallottam róla :DD

(#6475) szabacsik válasza #81556480 (#6474) üzenetére


szabacsik
őstag

back nyomvatart vannak ott opciók közte az passive mode :)

/\____/\

(#6476) Freiherr válasza privacy99 (#6471) üzenetére


Freiherr
őstag

.

[ Szerkesztve ]

XXX

(#6477) Chereiose


Chereiose
addikt

Amúgy egyelőre szánalmas a multi, remélem kezdenek vele valamit, mert eddig csak 1x próbálkoztam az első küldivel, be se töltötte, azóta nem megyek a multi közelébe, mert csak felidegesít...Remélem jön a patch 1 héten belül

(#6478) Xmodule


Xmodule
őstag

Hétvégén en is ki próbálom a multit mivel ingyenes lesz az xbl. Ha jó akkor inkább megveszem a játékot ps3ra es ott csapatom. Ha meg nem jön be akkor marad az offline móka. Engem így is jól el szórakoztat.:) szerintem totál megérte a pénzt amit kiadtam érte. Aki meg diablo3 -at vette meg elsők között mint en is (digitálisan blizztol) az mar hozza szokott az ilyesmihez. Es ott meg magával a játékkal sem tudtál játszani ráadásul drágább is volt es negyed annyira sem jó de ez mar csak az en véleményem... Szerintem meg amugy volt egy adott szerver kapacitásuk amit így előre kiszamoltak( nyilván hogy esetleg ne legyen veszteséges) es gondolom most hogy látják mekkora az igény bovitik ami azért nem fel óra. Egy kis türelem kell csak es jó lesz. Hova úgy sietni?:)

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#6479) szabacsik válasza Chereiose (#6477) üzenetére


szabacsik
őstag

órák óta toljuk és gond nélkül. Tény, hogy szopás az elején a bug, de azután vidámság van

/\____/\

(#6480) maliboo válasza szabacsik (#6479) üzenetére


maliboo
csendes tag

Nekem is simán ment úgy kb. este 8ig. Utána egyszer ledobott és azóta nem bírok visszacsatlakozni...
Egyébként akiknek nehézségei vannak az első küldetésekkel, azoknak azt tudom tanácsolni, hogy próbálják meg olyan 11-fél 12 körül, nekem is akkor sikerült tegnap.

[ Szerkesztve ]

PSN: ewerlast

(#6481) k4rL^


k4rL^
senior tag

Tegnap elveszett a lvl4-es karakterem, de a bankban megmaradt a pénz. Ma kezdtem egy másik karaktert a 2. slot-ban, szinte csak solo play-ben felvittem lvl 9-ig, majd megint a rockstar cloud hiba jött, ezért kiléptem.

Most felléptem, egyből bejött az online karakterválasztó, 0$ a bankban és nincs egy karakterem se. :W

Amennyire tetszett a single, most ez teljesen elveszi a kedvem az egész játéktól. :(

(#6482) vamzi válasza k4rL^ (#6481) üzenetére


vamzi
őstag

A felugró ablakokat el is olvastad, vagy csak nex next finish volt? Csak mert valószínűleg egy tök ideiglenes pályára engedett fel, amihez mindig kreálni kell egy ideiglenes személyt. Amennyiben élesben kijutottál a szerverre, akkor jó eséllyel semmi nem veszett el, csak most nem éred el, mert erősen "DDos" alatt van a R*

(#6483) privacy99


privacy99
senior tag

Végre elindult a multi, de egy kemény 10 perc után csutkára kifagyasztotta a komplett PS-t, amikor "joinolni" akartam a crew társakhoz :D

(#6484) bobooo


bobooo
addikt

Elvileg holnap jön egy title update mindkét platformra, ami az Online-t javítja: [link]

(#6485) k4rL^ válasza vamzi (#6482) üzenetére


k4rL^
senior tag

Nem ideiglenes karakter volt, hanem mentett elvileg. De nem csak nekem van ez, rengetegen panaszkodnak külföldi fórumokon is.

A tegnapi karakter, amit nagy szenvedés árán tudtam végre elkezdeni kb 50. próbálkozás után is rendes karakter volt.

(#6486) addamka


addamka
őstag

Nálam ez eddig így nézett ki:
Eddig minden este újra csinálhattam a karaktert, és csak az első nap írt ki hibát. Tegnap semmi hiba, alap küldetések elvégezve, pár kisbolt kirámolva, 1-2 ember szaladgált a pályán, gondoltam kellene egy race vagy valami izgalmasabb. Join-nál 10 perc várakozás madártávlatba 0 kiírással, majd közli, hogy no other players available. Host-nál csak töltést jelezte, majd visszadobott a játékba. Gondoltam kilépek szabályosan, ahogy írta, na erre még a PS3 is belefagyott :DDD

Persze túlélem :) Amúgy akinek működött: ha megvan az első pár dolog (ruházkodás, kisbolt rablás, saját autó), akkor normál esetben utána ad küldetést vagy menni kell race/dm másokkal? Egy kocsit el bírtam adni a Los Santos Customs-nál, meg kirámoltam úgy 5-6 boltot, csak valami jövedelmezőbb nem ártana. Bár már majdnem vehettem volna egy faviskót Sandy Shores-ban :D

Másik találós kérdés: csak voice chat van a játékban, vagy ha USB-s billentyűzetet bedugom, lehet írkálni? Csak mert BT fülesem nincs, de egy minimális kommunikáció jól jönne, főleg olyanokkal, akik nem egyből lepuffantani akarnak.

[ Szerkesztve ]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#6487) gyuszaa válasza k4rL^ (#6481) üzenetére


gyuszaa
őstag

Nekem is elveszett egy majdnem 9-es.

(#6488) pelenka35


pelenka35
őstag

várok az online résszel amíg nem lesz patch ;)

Gamertag:Rob3rt75

(#6489) kohai


kohai
tag

én is hanyagolom az online módot ,amig nem olvasok itt jókat róla

(#6490) RohamDroid


RohamDroid
aktív tag

van ujra psem gyerekek :D De tegnap fekrajtan a gta-t minden oké belépek és nem tudok embert váltani mert mindig azt írja : loading online data miközben én nem online-t választottam induláskor :O a mentéseim így is elvesztek ugye, de nem tudok folytatni a gamet mert bebuggolt ez a szar mivel nem megy az online.

egyébként mikor kijött a game a social club meg volt halva nem értem hogy amikor azt megjavították gondolom vettek szervert miért nem készültek már arra hogy az online az használhatatlan lesz ?

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Csaba

(#6491) vamzi válasza RohamDroid (#6490) üzenetére


vamzi
őstag

Nagyon sokan panaszkodtok arra, hogy miért nem vettek elég erőforrást. Ha olvasod a híreket, akkor tudhatod, hogy főleg nem erőforrás gondokkal küzdenek, hanem pl a PSN túl limitált volt erre a feladatra. Továbbá több szoftveres gonddal is küzdenek. Ha csak erőforrás hiánnyal küzdenének már régen tolhatnánk a multit, mert ezt a legkönnyebb javítani.

Szóval türelem.

(#6492) RohamDroid válasza vamzi (#6491) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

Én türelmes vagyok teljesen a psn az tuti hogy nem számított ilyen forgalomra ugyanis amikor volt a launch az ajándék kártyáimat amiket kaptam kb 4 5 nap mulva tudtam csak beváltani stb. Én megvárom amíg lesz rendes multi addig a crew is összegyűlik végig viszem szépen a single-t és kész.

Egyébként most váltottam fat ps3ról super slimre és nagyon durva hogy a dvd olvasója oltári hangos és a mási észrve vételem meg az hogy a fat gépen nem akadt annyit a game és gyorsabban töltött az ember váltás is. Ebben a gépben gyengébb lenne az olvasó fej :F

Üdv.: Csaba

(#6493) mijos válasza privacy99 (#6471) üzenetére


mijos
senior tag

Ámen, mintha helyettem beszéltél volna, csak kicsit jobban :DDD

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#6494) szabacsik


szabacsik
őstag

online-ban ha sms-ben kapok küldetést valamelyik szereplőtől akkor az ugyan az a küldetés amit elérhetek a térképen is ?

/\____/\

(#6495) L_YKing


L_YKing
addikt

Látom rossz az online... :/
"Szerencsére" nekem adatik meg az online.
:)
Még csak 19%-nál tartok.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#6496) goldnarmz válasza L_YKing (#6495) üzenetére


goldnarmz
aktív tag

Ezt érti valaki? :F

(#6497) Puma K válasza goldnarmz (#6496) üzenetére


Puma K
veterán

Lehet "fogalmazás gátlót" vett be, ahogy anno az irodalom és nyelvtan tanárom mondta...

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#6498) RohamDroid válasza Puma K (#6497) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

:C olyat szerintem mindneki vett már be :)

Üdv.: Csaba

(#6499) k4rL^


k4rL^
senior tag

Tegnapi karaktertörlésem nem jött vissza, de legalább a bankban megjelent a pénz, amit addig gyüjtöttem a két törölt karival.

Viszont az 1.02 update után se lett jobb, még mindig bejönnek a hibaüzenetek, meg nem tölti be sokszor az online-t.

(#6500) RohamDroid válasza k4rL^ (#6499) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

Nekem full error az egész :DDD De most csak psn+ letöltések mennek addig no game

Üdv.: Csaba

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.