Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63359) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Átgondoltam a #63260-as hozzászólásomat, miután elolvastam a többiek véleményét is.
Tehát leírom, amit tegnap akartam, bár ez már a "vágott-bővített" verzió: íme GrandMasterről tőlem is.

Nem tudom emlékszik-e még valaki: az új crew alapítása előtt már volt vele nézeteltérésem.
Ez rám lövöldözésből és heccelésből állt, amit kérés után sem volt hajlandó befejezni, egészen addig, amíg ráérzett, hogy túlfeszítette a húrt. Akkor ott azt mondtam, tőlem NEM szavazatot fog kapni, ha javasolni kell.
Mondjuk senki nem kérdezte a véleményemet.

Legközelebbi találkozásunknál rákérdezett, haragszok-e még rá, erre azt válaszoltam, hogy nem vagyok haragtartó, de egy bocsánat kérés jólesne.
Erre akkor sem és azóta sem volt képes.
Szerintem az elég sokat elárul egy emberről, ha beismeri, hibázott.

Azóta már párszor segítettünk egymásnak eladásban.
Én Doomsday Heistre is mentem hozzá, más alkalommal cserébe egy egyszerű Dailyre invre nemet mondott.
Persze senkitől nem várható el, hogy jöjjön segíteni, de azért jól esne, főleg úgy, hogy csak olyan Dailyre hívok embereket, ami valóban nem tart tovább 1 percnél és egyedül nem tudok megcsinálni.

A játék stílusa valóban érdekes. Volt, hogy jópofaságból repülővel majdnem ledarált egy olyan eladásomat, ahol kifejezetten kértem, hogy mindenki vigyázzon a cuccra, mert szükségem van a bevételre.
Szerintem alap, hogy ilyenkor nem kockáztatok.

Tehát különösebben nem sok vizet zavar, de az ilyen dolgokból már tudom, milyen ember.
Direktbe nem fogom megkérni semmire. Bedobom, aki jön, jön. Ha benne van az is jó, ha nincs az is.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.