Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37842) Plata válasza pendre54 (#37838) üzenetére


Plata
félisten

Igen kell egy Iroda,ha megveszed az irodát lehet céged,a legjobb iroda alap ára 4 millió,kiegészítőkkel azt hiszem 6.6 millió,egy nagy raktár 2-4 millió közt,csak a kinézetük és az elhelyezkedésükben mások,szóval a legolcsóbb is megfelel.A küldetés amit kapsz úgyis szivatásból a város másik felére küld.Ha nyugaton van a raktárad keletre,ha keleten nyugatra. ;)
És a küldikhez nem árt páncélozott kuruma,harci helikopter,abból is a jobbik a savege az ajánlatosabb a nagyobb tűzereje miatt.A DLC-vel jött csempész járgányok tök fölöslegesek,nem kellenek küldikhez.Bár cargobob nem árt ha van.Hajót is vettem kamiont is de egyiket sme tudom használni ezekben a küldikben. :Y
A hajó ráadásul egy rakás szar,tuningolva is olyan mint egy rakás fos,atom lassú oltári nagy ablakokkal amit bármi belő.Ha van irodád és raktárad mehetsz lopni cuccot, a lopott cuccot elkell juttatni a raktárba ahhoz legalább 2 de inkább 3 ember kell,mert néha van hogy 3 helyre kell menni.A lopott cuccot a raktáradban tárolhatod,amit ki is rabolhatnak,bár nekem még nem tették.A felhalmozott cuccost egyben is eladhatod vagy kis adagokban,a kis adagokban nem nehéz eladni,nagyobb viszont rohadt húzós,egyedül felejtős.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.