Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27401) #21346560 válasza misi021 (#27400) üzenetére


#21346560
törölt tag

Egyértelműen a vsync be!

(#27402) misi021 válasza #21346560 (#27401) üzenetére


misi021
tag

Oké :D

(#27403) Lauda válasza Puma K (#27399) üzenetére


Lauda
félisten

:DDD :P Ezzel en is igy vagyok, befejeztem a probalkozast a 8-al. A 10 meg beta allapotu most is ahogy nezem, olcso husnak tenyleg hig a leve ugy nez ki. ;]

4264adam Akkor csapassad neki! :C Valoszinu azert szuletik orankent 200 hozzaszolas fagyasokrol es mindenfele hibakrol, ami egyszeruen nevetseges egy hivatalosan kiadott szoftverrol. Azert mentesed legyen az adatokrol. ;]

[ Szerkesztve ]

(#27404) 4264adam válasza Lauda (#27403) üzenetére


4264adam
veterán

Nagyon nem béta. Sokkal gyorsabb SSD-n mint a 8.1 is szóval a 7 simán elbújhat.

(#27405) Puma K


Puma K
veterán

A mai nap után így 98lvl-es létemre eldöntöttem, hogy soha többet nem fogok heist-elni 70lvl-nél kisebb szintű emberekkel ha én vagyok a leader vagy előzőleg ismerem a tagot és tudom, hogy azt se tudja hol van és mivel játszik...

Most sikerült végre megcsinálni a bankrablós küldit úgy, hogy meg lett a $2.5m a 2x-es szorzóval... de előtte egész nap a küldi részeit ismételgettem 20-60lvl közötti emberekkel, mert egyszerűen vagy félbeszakadt vagy nem voltam hajlandó tovább menni az adott emberekkel, mert totál sötét a játékhoz és nem olvassa a feladatot, nincs tapasztalata és simán csak retardált az egyén... sőt olvasni sem tud/nem akar...

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#27406) Lauda


Lauda
félisten

Magyaritas mikor keszul el nem tudjuk?

(#27407) jossua válasza Wiz Khalifa (#27395) üzenetére


jossua
tag

Nem is a manőverezés a nehéz hanem egy célpont kilövése :) !Célozni lehetetlenség a harci gépekkel :(

Alias : Magyarbetyar

(#27408) Wiz Khalifa válasza jossua (#27407) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én általában olyankor a követős rakétát választom ki. Így nem kell célozni. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#27409) Plata válasza Puma K (#27405) üzenetére


Plata
félisten

Én azt még sosem csináltam meg úgy hogy én lettem volna leader.
Prison Break,Serias A és a Fleeca job már lement leaderként.Meg a többi is résztvevőként.
Úgy tudom a Pacific standardhez kell egy apartman,ami a menekülő mocik mellett van.Akkor kilehet cselezni zsarukat.De fogalmam sincs melyik az az apartman.

[ Szerkesztve ]

(#27410) cyberkind válasza Plata (#27409) üzenetére


cyberkind
félisten

Motorral is könnyű a rablás.

Paranormal Cocktivity

(#27411) Plata válasza cyberkind (#27410) üzenetére


Plata
félisten

De kurumában ülve lazább. :DD

(#27412) watador600


watador600
senior tag

Ph-s crew-ba küldtem invite-ot :R watador600.

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#27413) Puma K válasza Plata (#27409) üzenetére


Puma K
veterán

Az apartman nem feltétlen kell.

Ráül mindenki 1-1 motorra beadja a sárga végpontot és a hajót is jelzi a térképen akkor elég rögtön menni a hajóhoz. Motorral vagy simán lopott kocsival.
Kurumával meg annyi az előny, hogy a pénzt szállító embert nem találják el.

Az $1.25m-t érdemes egy embernek bepakolnia, aztán meg a bankból kifele jövet a zsarukat szedheti a 3 másik míg a 2 lábon járó pénzeszsák azaz a negyedik tag meg RPG-zik amikor kell.
Nem szabad megállni mindig mozogni kell.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#27414) ToMM23


ToMM23
tag

Nem tudom megfigyelte-e már valaki, de ha mész egy versenyt akár motorral akár kocsival, akkor miután befejezted és visszarak free módba, akkor ott lesz a közeledben egy random kocsi amit simán elvihetsz, nem kell feltörni ;] Nekem a legdurvább ami így ott volt az egy Slamvan nevü kisteherkocsi volt. :C De persze se eltárolni sem tuningolni nem engedte.. :((( De ez is vagy 30 verseny után .Szóval teljesen véletlenszerű mikor mit ad..

(#27415) Plata válasza Puma K (#27413) üzenetére


Plata
félisten

Nem kell végig menni a hülye úton és a végén ejtőernyőzni?
Tényleg hogyan kell ejtőernyővel leugrani a szikláról?Mikor én csináltam kocsival ugrattunk le. :DD
Közben megtaláltam melyik apartman az,a Biker-s küldit mikor megcsináltam tegnap megvettem a küldi mellett lévő apartmant.Elég olcsó,sajnos el kellett adnom a Sandy shore-ban lévő viskóm.Mert már 3 apartmanom volt,Eclipse tower meg ha jól rémlik weazel tower-ben egy egy,és még sandy shore-ban egy viskó.

(#27416) Puma K válasza Plata (#27415) üzenetére


Puma K
veterán

Nem, nem kell.

A játék készítői baromi jól kitalálták és elég izgi végigmenni motorral majd leugrani, de jöttek a siető és pénzéhes emberek akik a játék adta kiskapukat kihasználva egyéb lehetőségeket tártak fel.
Más küldiknél is vannak alternatívák nem csak az amit a készítők megadtak. Konkrét példák nem jutnak most eszemben ezen heist küldin kívül, de akad még.

Ugyan úgy kell ejtőernyőzni mintha repülni tudó járműből ugranál ki.
A karaktered hátán amint megjelenik az ejtőernyős táska már lehet is nyitni. Viszont a karaktert stabilizálni kell, hogy ne szabadesésben zuhanjon hanem kontrolláltan ráfeküdjön a levegőre mint a valóságban és akkor lehet nyitni az ernyőt. Majd megnyomni a bal egér gombot és nyitja is.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#27417) ohcard


ohcard
tag

Nem kell ejtőernyőzni, de én például a falra másztam egyik nap... Megyek szépen végig motorral a kijelölt úton, odaérek a csónakhoz, beülök... Jön utánam a második csávó, ő is ernyőzik és várjuk a másik kettőt... Ők nem szóltak nekünk, beültek a kurumába, és jöttek egy másik úton, persze hozták magukkal a zsarukat a csónakhoz... Ha mindenki leugrik a kijelölt helyen akkor ugye ott már nincsenek zsaruk... Persze fail lett a vége a dolognak, hiába kurumáztak, mert annyi heli jött, hogy végül nem is jutottak el a csónakig...

(#27418) Plata válasza Puma K (#27416) üzenetére


Plata
félisten

Bakker asszem a szikláról ejtőernyőzéshez nem értek,elmentem oda helikopterrel és kipróbáltam az ugrást,nem sikerült,simán padlót fogtam,elő sem jött az ejtőernyő,két öngyilkosság elég volt gyakorlásnak. :C
Lehet kipróbálom hogy kocsival ugrok le,de sajnálom a kocsimat,esetleg lopok egyet.

[ Szerkesztve ]

(#27419) Integrale


Integrale
veterán

Nektek is jött update? Lehet tudni esetleg, hogy mit hozott?

"Bad reklám is reklám too"

(#27420) ToMM23 válasza Integrale (#27419) üzenetére


ToMM23
tag

Nekem semmiféle frissítés nem volt,eddig legalábbis. Dobozos nem steames verzióm van.

[ Szerkesztve ]

(#27421) Plata válasza Integrale (#27419) üzenetére


Plata
félisten

Szintén dobozos van,és semmi update.

(#27422) Zoshi85


Zoshi85
aktív tag

Nekem jelenleg, több perce.. másnál is? :(

[link]

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

(#27423) Plata válasza Zoshi85 (#27422) üzenetére


Plata
félisten

Én épp most csináltam meg a Pacific Standars Job nagy bankrablását.
Állati mókás volt,bár nem tudok angolul,de kevéske tudásommal mondtam többieknek hogy itt a lakásom a közelben jöjjenek oda,1 elment mocival,többiek velem jöttek kurumával,leráztuk a zsarukat,hegyekben már nem is követtek,és kocsival leugrottunk a hegyről. :DD Állati nagyot pörgött a kocsi de minden gond nélkül lezuhantunk a hajó mellé kb 100 méterre,és még a hajunk szála sem görbült. :D
Kaptam két achievmentet vagy mi a szart,autóval pörgésért meg mittomén miért. :C

(#27424) Plata


Plata
félisten

Hogyan lehet képet készíteni játékban?
Print screennel csak fekete kocka lesz.

(#27425) Plata


Plata
félisten

Nincs valami mód arra hogy a hud-on ki legyen írva milyen magasan repülök?
Nekem 150 méterről kéne ugornom ejtőernyővel napi küldiben,de akárhonnan ugrok nem jó.

(#27426) negyven2 válasza Plata (#27425) üzenetére


negyven2
veterán

Angolul mennyire tudsz? Mert nem az van ott hogy 150m -röl ugorj ki (láb) hanem legalább 150 méterről ugorj ki. ugorj ki magasról, majd egy kis esés után nyisd ki. De írd le, hogy mit ír ki pontosan.

Amúgy a mostani 5. finálé kicsit bugos, mert lényegében sohasem tudsz pénzt veszteni, hiába lőnek.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#27427) Integrale válasza Plata (#27421) üzenetére


Integrale
veterán

Nem tudom mi a bánat történik, de már harmadjára szed le egy 403 MB-os frissítést, kilépek, majd vissza tölti.
Megint kilépek, majd szintén vissza, és ismét letölti.

"Bad reklám is reklám too"

(#27428) ToMM23 válasza Integrale (#27427) üzenetére


ToMM23
tag

Ugyan úgy azóta is semmi update.. Nem tudom Neked mi a fenét töltöget.. Semmi se jött

(#27429) 4264adam válasza ToMM23 (#27428) üzenetére


4264adam
veterán

403Mb pont az előző patch mérete volt.

[ Szerkesztve ]

(#27430) Integrale válasza 4264adam (#27429) üzenetére


Integrale
veterán

Első patchnek jó, de nem napi 5x :DDD

szerk: 6x. Most indítom megint, és tölti. :N

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#27431) 4264adam válasza Integrale (#27430) üzenetére


4264adam
veterán

A rockstar games szarik az igényeidre :D

Mit csinál nálad? Minden indításnál letölti és utána indul el?

(#27432) Integrale válasza 4264adam (#27431) üzenetére


Integrale
veterán

Pontosan, ahogy írod.

"Bad reklám is reklám too"

(#27433) Racer77 válasza Integrale (#27432) üzenetére


Racer77
tag

Sziasztok!

Biztosan tudjátok, de most hétvégéig duplázzák a Pacific jobot és az Elite challenget is tehát 20milliót lehet kaszálni vele! Itt jön a lényeg, keresünk két játékost most hétvégére, csak akkor jelentkezz ha:

- van mikrofonod, fülhallgatód
- képes vagy csapatjátékra és kommunikációra :)
- ismered az összes heistet
- hardon sem szoktál meghalni

Ha magadra ismertél és szeretnéd a 20millát :DDD akkor itt lehet jelentkezni privátban.

Üdv Máté

[ Szerkesztve ]

(#27434) negyven2 válasza Racer77 (#27433) üzenetére


negyven2
veterán

Igen duplázák az Elite Challenge-et ami alap esetben 100 000 (most 200 000) pluszt jelent ha:

10:15-alatt csináljátok meg a finálét, nem öltök meg túszt, és nem ölnek meg senkit.

Amivel kevered az a Criminal Mastermind Challenge ami azt takarja, hogy ugyan az négy ember az összes Heist-et sorban Hard fokozaton halál nélkül kell végig vinni. Ezért egyszeri alkalommal jár a 10 millió (SC accocként).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#27435) Đusty válasza negyven2 (#27434) üzenetére


Đusty
addikt

És CM-nél ha valaki meghal akkor fuccs az egésznek vagy azt az adott küldit újra lehet indítani és abszolválni újra halál nélkül és megy tovább?

(#27436) Racer77 válasza negyven2 (#27434) üzenetére


Racer77
tag

Igen az lesz az :)

Rudi50

Ha valaki meghal akkor annyi az egésznek tudtommal.

[ Szerkesztve ]

(#27437) Plata válasza Racer77 (#27433) üzenetére


Plata
félisten

20 misit?Szerintem valamit benéztél nem?
1:nincs fülhalgatóm sem mikrofonom.
2.túl sokat is pofázok :DDD
3.Ismerem,mind megcsináltam már.
4.tegnap hardon lement halál nélkül,vagyis én nem haltam meg,de más igen. :P

[ Szerkesztve ]

(#27438) doktordevil válasza Racer77 (#27433) üzenetére


doktordevil
tag

Csak a pacific standardban kereshető pénzt duplázzák tudtommal. A criminal mastermind 10 milliót fizet, szerintem ez nincs duplázva. Most csak a pacific standardot akarjátok lenyomni vagy az összeset a criminal masterminddal? nem mindegy

(#27439) cyberkind válasza Racer77 (#27433) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem csak a kihívás miatt kéne a CM, pénz az már van elég, és minden cucc megvan. :D

Paranormal Cocktivity

(#27440) Racer77 válasza doktordevil (#27438) üzenetére


Racer77
tag

Aki még nem csinálta meg a CMet annak duplázzák azt is, ehhez az összes Heistet kell megcsinálni hardon ugyan azzal a csapattal. Erre keresünk 2embert. :)

Nekünk is inkább a kihívás mint a pénz kéne.

[ Szerkesztve ]

(#27441) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Sok hét kihagyás után játszottam valamelyik nap... feltette az új patcheket minden.

Elkezdek játszani aztán mit látok ?

Michael házánál a 2 garázsba tartott full tuningos verdám nem látszik csak a kerekeik. semmi más használni se lehet stb

valaki tapasztalt már ilyet ?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#27442) Plata válasza Kiskokó (#27441) üzenetére


Plata
félisten

Jah a legutóbbi frissítés csinálja. :D

(#27443) slice14 válasza Kiskokó (#27441) üzenetére


slice14
veterán

Biztos hogy kocsik voltak ott? Nem lehet hogy vettél két garnitúra gumit? :D

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#27444) ittakary válasza Kiskokó (#27441) üzenetére


ittakary
nagyúr

igen, nekem is ez volt!

az utolsó előtti patch hibája, annyira ideges lettem rá, hogy 3 hétig a játék közelébe se mentem

azokat az autókat b...hatod, legjobb tudomásom szerint

ja és eltűntetni se tudtam rendesen: beparkoltam egyszer egy motort harmadiknak, erre a "lyukas autó" eltűnt

(amúgy egy ilyen szép piros csodám vált köddé)

(#27445) Coccolino_O


Coccolino_O
őstag

Sziasztok!

Bocs, ha már volt a kérdés korábban. Olyan történt velem, hogy eltűnt az "alap" autóm Trevor és Michael esetében is. Szinte teljesen ki voltak tuningolva, van valami ötletetek, hogy hogyan tudnám visszakapni őket, vagy cseszhetem az egészet? Másik autót be lehet állítani "alap" autónak? Köszi

[ Szerkesztve ]

(#27446) Kiskokó


Kiskokó
veterán

hát az csodálatos!!!
Maga az autók még nem is érdekelnének... de a hely azért nem lenne rossz...
bár az a másfél óra amit egy héten játszok vele...
na mind1 csak bosszantó

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#27447) jossua


jossua
tag

Hali !

Melyik a leggyorsabb motor a onlineban ?

Alias : Magyarbetyar

(#27448) cyberkind válasza jossua (#27447) üzenetére


cyberkind
félisten

Bati 801.

Paranormal Cocktivity

(#27449) Puma K válasza cyberkind (#27448) üzenetére


Puma K
veterán

Basszus én meg azt hittem hogy a Carbon RS... kénytelen leszek a Bait-et is megvenni ;]

Viszont azt nem tudom, hogy tudjátok-e, de a SHIFT-et nyomva a karakter ráfekszik a motorra és így jobban gyorsul azaz hamarabb éri el a max sebességet, viszont ha fékezni kell akkor meg a CTRL-t nyomva kiállsz a plexi mögül és lassul a motor, ha fékezel is akkor meg baromi gyorsan állóra is le lehet fékezni.

Sokan ezt nem tudják és akár másodperceket lehet verni a többiekre... :B

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#27450) #21346560 válasza Puma K (#27449) üzenetére


#21346560
törölt tag

Az hagyján, de amikor a levegőben van a motor, ezekkel a gombokkal lehet a motort "forgatni"... ha nem tudtad volna.. Már pedig úgy tűnik nem! ;)

És a kerékpárnál ugyan úgy működnek....

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.