Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26651) peter9228


peter9228
aktív tag

Valakinek van kedve versenyeket grindelni?

(#26652) sqpp


sqpp
őstag

Ma vettem :D

[ Szerkesztve ]

(#26653) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

HD 7950 Catalyst 15.7 1440P (VSR) FXAA gameplay

Sajnos at kellett konvertelnom, es a minoseg megsinylette kicsit. De a lenyeg latszik.
Valamit tuti csinaltak a regebbi driverekhez kepest, mert zavarni szokott ha beesik 60 ala az fps, de ez szuper folyamatos 40-60 kozott

[ Szerkesztve ]

(#26654) Erdei88 válasza Malibutomi (#26653) üzenetére


Erdei88
veterán

Neked mióta van 7950ed? Mi lett a 290X-el?

(#26655) Malibutomi válasza Erdei88 (#26654) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Eladtam meg telen, hogy ne bukjak olyan sokat rajta, vettem 7950-et gondolvan 1-2 honapot kibirok vele...csak kisse elcsusztak a vga megjelenesek :)
Most meg epp mas projekt van, szoval meg 1-2 honapig marad is ez szerintem.

(#26656) leximester


leximester
tag

Sziasztok!

7850 2Gb-l Win10-n játszom, a beta driverekkel nem volt gondom, ma felraktam az új 15.7-t és akad az egész. Valaki tapasztalt hasonlót? Drivert már újraraktam, de semmi. GTA-ba visszaállitottam mindent alapra, de ez sem segitett. Valakinek ötlete?

(#26657) #92888064 válasza leximester (#26656) üzenetére


#92888064
törölt tag

tegnap jött ki új patch a játékhoz, és az is okozhatja a problémát.

(#26658) leximester válasza #92888064 (#26657) üzenetére


leximester
tag

Tegnap update után játszottam még a 15.6-l nem volt gondom vele. Másnál azt olvasom hogy nincs gond az új driverrel. Akkor nálam nem stimmel valami.

(#26659) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

gondoltam megosztom mert most vettem eszre, hogy az AMD CHS arnyek es a jatek sajat Softest beallitasa kozott nekem 10FPS kulonbseg van a Softest javara, ami meg jobban is nez ki.
Szoval ezzel lehet nyerni egy kis fps-t.

(#26660) spanglee001 válasza Malibutomi (#26659) üzenetére


spanglee001
addikt

na mentem 1 órát kb, 10-15 fps plusszom van, és volt egy 4 másodperces iszonyatos laggolás közben. ezt okozhatta akár más is mindegy. megvettem a 2,2 millás autóspojleres csodát, nem sok értelme volt :F elvileg a 25%át visszautalják majd 19, éig? az uj duda az tetszik :K az eklipsztóverba minden a helyén volt, a másik két garázsnál viszont már összevolt buzizva a járműpark, de mindegyik megvolt

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#26661) yozsee11 válasza spanglee001 (#26660) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Itt vannak a feltételek hozzá:

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#26662) SRII


SRII
őstag

Hi!
Valaki be tudta állítani a konzolt a játékban? sajna nekem össze vissza állítja a játék, nem tudom egyénileg beállítani mely gombot mire szeretném használni.

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#26663) CJ3


CJ3
senior tag

Ha majd egyszer újra telepítem a gépet ill a GTA V öt akkor előtte kell Revoke-olni mint a IV-nél,
vagy a Social club tárolja a kódot?
Vagy hogy működik ez a dolog valaki aki már csinálta leírhatná köszi :R

Crypto

(#26664) prokxy válasza CJ3 (#26663) üzenetére


prokxy
veterán

Nem kell semmi ilyesmi. Gép reinstall után SoClubba bejelentkezel és download...ennyi.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#26665) kisza25 válasza CJ3 (#26663) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a mentéseket mentsd le, mert kezdheted előről

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 29,9eFt, posta van

(#26666) SRII válasza prokxy (#26664) üzenetére


SRII
őstag

SoClubba több felhasználó is regisztrálhat, egy azon játékról?
valahogy nem jött be ez a világ, igaz első gta játékom, de nekem nem fekszik, kinek a pap kinek a lánya ,ugye túl adok rajt olcsó nem kell ezért kérdezem a regisztrációs dolgot.

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#26667) petyusz851


petyusz851
tag

Nekem ez az új patch nagyon el****ta a játékot igaz csak normál beállítások mellett tolom a játékot de pl az autó ami a garázsomba áll annak csak a négy kereke látszik :DDD :W és bele se tudok ülni Franklinnel szóval Rockstar köszi... Remélem mielőbb kiadnak valami javítást mert eddig simán futott, de most még laggol is valamit nagyon elnéztek a fiúk... :( :((

[ Szerkesztve ]

(#26668) Dtomka válasza petyusz851 (#26667) üzenetére


Dtomka
veterán

(#26669) petyusz851 válasza Dtomka (#26668) üzenetére


petyusz851
tag

Köszi, ezt még nem olvastam, de azt nem írtam úgyanez van a Michaelnél is mert ott is az egyik kocsinak csak a kerekei látszanak, tegnap felrobbantottam az egyik kocsit :DDD érdekes módon az alkatrészei megjelentek, aztán ugyanúgy visszakerült a garázsba a négy kerekével ( Story módba ).... LOL
Lehet blöd a kérdés, de ki a játékbeli biztosító hol lehet megtalálni? :U :B :D

[ Szerkesztve ]

(#26670) Dtomka válasza petyusz851 (#26669) üzenetére


Dtomka
veterán

Előszór a Moir--t kell felhívni utána a mechanicot., ha totálkáros lesz a kocsid.

[ Szerkesztve ]

(#26671) Freddycom válasza petyusz851 (#26669) üzenetére


Freddycom
őstag

Telefonon fel kell hívni a Mors Mutual Insurance kontaktot.

(#26672) Saccco válasza Freddycom (#26671) üzenetére


Saccco
nagyúr

Olyankor mi történik, ha egy másik játékost hívsz fel telefonon?

Azért válasz, mert nagyjából kapcsolódik. :)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#26673) spanglee001 válasza Saccco (#26672) üzenetére


spanglee001
addikt

kicsöng nála és ha felveszi akkor beszélhettek, ingame voice chaten, akár multiból is felhívható a singlében játszó ismerős, és fordítva is, ha egy sessionben vagytok akkor az sms is működik.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#26674) INMOTEP válasza petyusz851 (#26667) üzenetére


INMOTEP
őstag

Nálam érdekes minden rendben van ,nem vettem észre laggot sem

(#26675) Saccco válasza spanglee001 (#26673) üzenetére


Saccco
nagyúr

Hasonlóra gondoltam, de nem mertem ismeretlenekkel letesztelni. :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#26676) Kaci84


Kaci84
őstag

Segítsetek már légyszi! Honnan lehet letölteni ezt a fránya játékot? Már mint ha megvan a kódóm...
Kezdek haragudni a kicseszett Rockstarra. Már egy ideje lépek ide lépek oda, de nem tudom honnan kell letölteni. Egy online játéknál miért nem lehet egy DOWNLOAD felirat egyszerűen a főoldal közepén???
Szétbasz az ideg!!

[ Szerkesztve ]

(#26677) csabi0805 válasza Kaci84 (#26676) üzenetére


csabi0805
aktív tag

Social Club!
Be kell aktiválni a játékot.
Leszed hozzá egy programot aztán azzal le lehet tölteni.
Bal alsó sarokban ott van.

[ Szerkesztve ]

(#26678) pendre54 válasza Kaci84 (#26676) üzenetére


pendre54
addikt

Belépsz a Social Cluba, amire korábban már regisztráltál. A jobb felső sarokban a neved mellett ott a beálításokat jelző fogaskerék ikon. Lenyitod, és ott van a letöltési menü, azt is megnyitod, beírod a kódot, és onnan elvileg menni kell a letöltésnek. Én speciel lemezes verziót raktam fel.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#26679) Plata válasza pendre54 (#26678) üzenetére


Plata
félisten

Nekem is lemezről van feltéve,szerintem még ma sem jött volna le ha letöltöm,az az 5 giga frissítés is majdnem 1 napig jött le amit telepítés után szedett le.
Állandóan hazavágta a netem a letöltés,félpercig töltött 2-3 percre lehalt. :Y

(#26680) Dtomka válasza INMOTEP (#26674) üzenetére


Dtomka
veterán

Sajnos én észrevettem ~30 óra után kezdett el laggolni...vezetés közben lehetett leginkább látni/érezni.
Remélem lesz rá megoldás. :(

(#26681) Plata


Plata
félisten

Nekem is lenne egy kérdésem,melyik lakásnak van a legszebb kilátása GTA online-ban?
Azt már tudom hogy a legdrágábbnak nem túl szép,sőt a legolcsóbb high end apartman belseje és kilátása jobb mint a legdrágább-é.

(#26682) Kaci84 válasza pendre54 (#26678) üzenetére


Kaci84
őstag

Köszi!

(#26683) JackFeryll válasza Plata (#26681) üzenetére


JackFeryll
őstag

Nézd meg őket youtube-on. Eclipse towers-nek pl csak akkor jó a kilátása ha maxon van a látótáv, különben csak gagyi textúrákkal lesz tele a domb.
Én azért szeretem a legdrágább helyeket mert új belsőt kaptak és egy szint van. Szerintem kényelmesebb, jobb elrendezés.

4 Hangman Ave (csak 6-os garázzsal) is tök jó hely lenne, erre kiderül hogy be van húzva az összes függőny és nincs kilátása. :U

[ Szerkesztve ]

(#26684) Freddycom válasza JackFeryll (#26683) üzenetére


Freddycom
őstag

Ha a 'dzs' gombot megnyomod a billentyűzeten,akkor elhúzza a függönyt.

(#26685) #21346560 válasza Plata (#26679) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ez azért volt, mert 10.000.000 ember szedte éppen lefelé... Talán ha vártál volna vele 1-2 napot, akkor nem ez lett volna... szóval a te hibád! :P

(#26683) JackFeryll De komolyan, te a lakásokban szoktál mászkálni, és azt nézegetni, mi van benne, meg milyen a kilátás?! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26686) Plata válasza #21346560 (#26685) üzenetére


Plata
félisten

Nem én nem akkor tettem fel a játékot amikor megvettem,hanem csak most júniusban,mivel féltem tőle hogy más Online játékok kárára elszipkázna,ezért hónapokig fel sem raktam.Csak itt volt a doboza az asztalon. :C

(#26687) Plata válasza JackFeryll (#26683) üzenetére


Plata
félisten

Hát a dombokra kíváncsi a fene.Valami szép tóparti vagy tengerparti kilátással rendelkező kéró kellene,de ha jól látom az a ház ami vízparton van és 155 ezerbe kerül,annak nincs is ablaka,vagyis be van függönyözve,hiába van félsziget szerű helyen.

(#26688) demmer123


demmer123
őstag

Singleplayerbe hogyan lehet pénzt szerezni?

(#26689) razorka777 válasza demmer123 (#26688) üzenetére


razorka777
veterán

[link]

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#26690) INMOTEP válasza Dtomka (#26680) üzenetére


INMOTEP
őstag

Hát nem tudom még 30 órát nemigern nyomtam le ,lehet nálam is várható lessz akkor .

Más egyéb ,nem tudom ki próbálta ki de ez az új kocsi amit kaptunk "Progen T20" úgy megy fel a nagy hegyre mintha majdhogynem vizszintes talajon haladnánk :D Ha megállunk a felénél felfele úton szinte kise kapar és megy tovább ,szerintem a fizikát ennél a kocsinál kicsit túlzásba vitték

(#26691) INMOTEP válasza Plata (#26681) üzenetére


INMOTEP
őstag

Énis ház vásárlás előtt állok és valahol a tengerparton szeretnék venni valamit, ahol van elég hely a kocsiknak is .Ha sikerült találni olyat ami jó helyen van légysziles oszd meg , Egy kérdésem volna ezzel kapcsolatban .Nézegettem telefonon hogy kb hol helyezkednek el a lakások amiket meglehet venni online .Ezeket a házakat meglehet keresni rendesen vagy belehet jelölni térképen hogy megtudjam nézni ?

(#26692) Plata válasza INMOTEP (#26691) üzenetére


Plata
félisten

Igen,ha beállítod célpontnak elmehetsz és megnézheted.
Megmondom őszintén a 205 ezres apartman nekem jobban tetszik mint az 500 ezres.Hiába van felújított belső,a 205 ezres szebb,és jobb a kilátás.
Del Perro Heights, Apt. 20 és az 500 ezres Eclipse Towers van meg.
Most akarok nézni valami szép tengeri vagy tavi kilátásút,de ma még nem tudtam felmenni.

(#26693) feka007


feka007
nagyúr

Legutóbbi patch óta be-beakad néha a játék, előtte tükörsima volt... Megoldották, hogy ne legyen elég a 8 giga ram? :U

(#26694) cyberkind válasza feka007 (#26693) üzenetére


cyberkind
félisten

Gondok vannak a patch után, úgyhogy lehet várni egy újabbra. :)

Paranormal Cocktivity

(#26695) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok!

Van más is akinek mikro szaggat a játék? fix 60fps-sel megy a játék mégis amikor nézelődők mikro szaggat..

Van valami ötletetek, hogy mit tudnék csinálni hogy abba maradjon?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#26696) BigBlue69 válasza Ra's al Ghul (#26695) üzenetére


BigBlue69
őstag

write only üzemmód.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#26697) ohcard


ohcard
tag

Valakinek tapasztalat, hogy a játék és a social club újratelepítése segít-e az INDOKOTLAN laggoláson, fps droppon?
Ill gotten gains part 1 dlc után kezdett laggolni, a part 2 után pedig még rosszabb lett a helyzet... Így már kedvem sincs hozzá...

A grafikai beállítások visszafogása gyakorlatilag semmit sem segít...

Igen gépigény bőven megvan(ha azt nézem az ajánlott is, és mégis min. grafikán, nevetséges 1366x768-on ugyanúgy szar, mint FullHD-én)
Legfrissebb VGA driver, és tökéletesen futott a dlc-ék előtt... Kivéve a Self Radio okozta lagot, de azt emiatt nem is használom...

(#26698) Daffchy válasza ohcard (#26697) üzenetére


Daffchy
őstag

Ugyan ebből az okból kifolyólag nekem sincs kedvem vele játszani...

Laggol állandóan... :(((

(#26699) kisza25 válasza Ra's al Ghul (#26695) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

itt senkinek nincs ilyen jellegű problémája úgyhogy nem tudjuk
olvass vissza 1db hsz-t a tiedhez képest;)

[ Szerkesztve ]

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 29,9eFt, posta van

(#26700) ohcard válasza kisza25 (#26699) üzenetére


ohcard
tag

Ha valóban csak annyit olvastam volna vissza, akkor nem találkoztam volna hasonlóval, hiszen én nem mikro szaggatásról beszélek...
Illetve a kérdésemre, jó pár oldalt visszaolvasva sem találtam választ, kedves uram...;)
Ugyanis az oké, hogy másnak is vannak ilyen gondjai, de nem ez volt a kérdésem.

Mindenesetre talán várok pár napot, hátha valamit alkot a Rockstar, bár sok bizodalmam nincs.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.