Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26401) peter9228 válasza prokxy (#26397) üzenetére


peter9228
aktív tag

Én lehet leszek este, ha igen majd TS-en megkereslek.

(#26402) cyberkind válasza #81556480 (#26392) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem ezek alapzenék, és még sok klasszikus is, így nemhiába akarom a sajátomat hallgatni ami sokkal jobb mint a gyáriak, de itt ezt se lehet. :W

Paranormal Cocktivity

(#26403) prokxy válasza sixpak (#26400) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem pedig esténkét többször is előfordul, hogy kidob a játék exe vagy failed init hibával. Hidd el, nem a gépem a szar! ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#26404) Puma K válasza sixpak (#26400) üzenetére


Puma K
veterán

+1

297 órával

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#26405) architect26 válasza MPowerPH (#26381) üzenetére


architect26
aktív tag

te kis naiv...

Per aspera ad astra

(#26406) prokxy válasza Puma K (#26404) üzenetére


prokxy
veterán

Sajnos bizonyos hardvereket, (drivereket?) nem szeret a játék, ez gáz. Most nem tudom, h a GTX 970-nel mi a gyíkja, de azt 100%, h csak ez a game szerencsétlenkedik (Failed-initialization-please-reboot-and-re-install-game), próbáltam már segítséget kérni, pár dolgot be is állítottam annak megfelelően, viszont csak picit javult a helyzet.

Most én is beírhatnám, h más játék alatt 1x nem volt gondom, de ezzel sokat nem segítenék máson, mint ahogy Te sem tetted a hozzászólásoddal! :) Tehát ha van épkézláb javaslatod a fenti hibára, akkor megköszönöm! :R
Peace

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#26407) sixpak válasza prokxy (#26403) üzenetére


sixpak
nagyúr

Elhiszem...véleményem szerint a dolog legkevésbé sem hardverfüggő, inkább a feltelepített programok miatt jelentkeznek ezek a hibák sokaknál, játéktól függetlenül.
Mással nem tudom magyarázni.
Nekem mindig tök kopasz a gépem, Steam, Origin, Uplay, de csak 60-70 játék van telepítve.
Emellett egy rakás fotó, családi videó és ennyi.
De nekem soha nem volt gondom a játékokkal, bármilyen hardverek is voltak a gépemben.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#26408) negyven2


negyven2
veterán

NotGTAV Trailer

Google Play

Steam

:DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#26409) Assimilator válasza prokxy (#26406) üzenetére


Assimilator
őstag

Nekem GTX 970-m van. Legfrissebb driverrel.
Semmi gondom nincs vele.
Bar en nem hagytam, hogy a Gforce experience allitsa be a grafikat, mert minden szir-szart bekapcsolt es ugy azert neha roccen.
Nem lehet, hogy neked az allitotta be?

(#26410) gali777 válasza sixpak (#26407) üzenetére


gali777
őstag

Csak 60-70? :D :Y

(#26411) prokxy válasza sixpak (#26407) üzenetére


prokxy
veterán

Nem tudom, h mi lehet a gond, de pl. az is érdekes, ha a tesszellációt kikapcsolom, akkor csak simán exe hiba van. Emellett pedig a driver összeomlik, shadowplay kikapcsol. Szóval egyelőre tanácstalan vagyok, de végre péntek, lesz jobban időm olvasgatni, kísérletezni.
Ill. volt olyan, h éppen toltuk 4-en a Heist-et, kisza, Carvus, cyber és én, majd cyberrel együtt kidobott a game! TS-en voltunk, ment is az értetlenkedés, h ez meg mi volt?! Azért ez elég fura. 2 külön hardver, csak a session volt azonos... Ill. az is érdekes, h néha megy rendesen pár órán át simán, aztán van hogy 1 óra után kidob. Ja és javarészt akkor, ha vége a mission-nek/heistnek. :O Persze a pénz, RP ugrik, nem kapom meg. :W

#26409) Assimilator: nem emlékszem már, h hogy használtam-e azt a beállítást, dobsz pls képeket graphics settingsről priviben?

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#26412) cyberkind válasza prokxy (#26411) üzenetére


cyberkind
félisten

Én most visszaraktam Dx10-be, ha így is kidob, akkor nincs több tippem mint a vga csere, de ezért tuti nem fogok.

Paranormal Cocktivity

(#26413) spanglee001 válasza cyberkind (#26412) üzenetére


spanglee001
addikt

próbáltátok már hogy levesztek mindent lowra?
valamit olvastam a 970esekkel van valami memória hiba, ha a ramhasználat 3,5 felé megy akkor lassul fagy stb, ezért a driver nem engedi hogy 3,5 felé menjen a használat és lehet a játék ezért dobál ki ez csak egy 5let. egy próbát megér. plusz ha van tuning azt is kikapcsolni.

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#26414) cyberkind válasza spanglee001 (#26413) üzenetére


cyberkind
félisten

És ez miért lenne jó?
Low-on konzolon is tudok játszani, sőt még a 360-as verzió is szebb meg jobb lenne mint itt low-on, ha így stabil lenne akkor nem is játszanék.

Paranormal Cocktivity

(#26415) prokxy válasza spanglee001 (#26413) üzenetére


prokxy
veterán

Majd megpróbálom a grafot úgy belőni, h nem very high, hanem csak high a főbb részeknél és meglátom, h mit produkál. Ha a 3.5GB miatt dob ki, akkor rohadjon meg...BF4 is sok VRAM-ot zabál és mégsem dob ki, de teljesen más a két motor, szóval a fene tudja...ma-holnap próbálkozom, jobb ötletem nincs.

szerk: tuning a gyári van, elméletileg van olyan megoldás is, h a MHz-eket vegyem vissza 100-200-zal és úgy elvileg van esély, h javul. De könyörgöm, azért OC ez a szar, h több FPS-em legyen, szebb grafon tudjak játszani. Szóval ha ez a végleges megoldás, akkor szomorú leszek...

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#26416) cyberkind válasza spanglee001 (#26413) üzenetére


cyberkind
félisten

Batman-ben 3.8-3.9 körül mozog és az soha nem dob ki, de még csak nem is lassul.

Paranormal Cocktivity

(#26417) spanglee001 válasza cyberkind (#26416) üzenetére


spanglee001
addikt

itt is olvasható meg ph-n is van róla bővebb info, emiatt nem vettem 970et. de amint látom nem sok embernek van gondja a játék futtatásával, de akinek van az dzsíforszos és 970 es :F

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#26418) JackFeryll válasza spanglee001 (#26417) üzenetére


JackFeryll
őstag

Nvidia driverek a közemúltban problémásak voltak. FullHD közeli felbontásoknál elvileg nem para a 3.5GB így sok embert nem érint. Extrém felbontásokra meg SLI-be is inkább 980-at vagy Titan-t vesznek.

(#26419) pendre54 válasza prokxy (#26415) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
Ezek a hibák valahol a játékban vannak kódolva, és nem kártyaspecifikus. Nálad a 970-essel jönnek elő, nálam a 960-as produkálja ugyanezeket, de a játék megvásárlása után még egy hónapig 750Ti-s kártyám volt, és ott is visszaköszöntek ezek a hibák. Erre a d3d-init-es hibára rákerestem a neten, sok fórumon foglalkoznak vele, és bár tény, hogy a panaszok többségét Nvidiás kártyások írták le, ez egyik SC-s fórumon ahol kb. 700 db bejegyzés született a témában, ott AMD-s R9 szériás kártyások is jelezték a gondot.
Egyébként nálam is ugyanaz a helyzet, hogy az összes többi telepített játék vajsímán fut. (BF4, AC4, Watch Dogs, vagy a 960-ashoz kapott The Witcher 3)

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#26420) Kaci84 válasza kisza25 (#26384) üzenetére


Kaci84
őstag

Szia, köszi!

Pénzszállító autó:
Sajnos elcsórtam egy pénzszállító autót, de nem tudtam kinyitni. Kilőttem a gumit, hogy ne tudjanak meglépni, lelőttem a sofőrt, beültem aztán rájöttem, hogy a gumi kilőve :C
Leráztam a zsarukat, de semmilyen pénz nem került hozzám. Mit csináltam rosszul?

(#26421) Saccco válasza Kaci84 (#26420) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nem lőtted szét a hátsó ajtót.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#26422) JackFeryll válasza Kaci84 (#26420) üzenetére


JackFeryll
őstag

Hátsó ajtót kell szétlőni és a gigászi jutalmad kb 1500$. Nem kell telhetetlennek lenni na. :D
Én sem hittem el, hogy lehet ilyen kevés, biztos csak aprós gurigákat szállítanak a bankoknak. :U

(#26423) MerLinh válasza JackFeryll (#26422) üzenetére


MerLinh
senior tag

persze mert már mindenkinek van mastercardja =))))

mondjuk pénzszállítónak az tényleg kevés, bolti kasszarámolásnál el tudnám azt képzelni, hogy annyi legyen, mert nincs semmi nagy árúház csak kicsik....

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#26424) Kaci84 válasza JackFeryll (#26422) üzenetére


Kaci84
őstag

Köszi, szóval ezért bevállalni a zsarukat. Azért amilyen jó a játék azért ennyi év után csiszolhattak volna apróságokon. Pl. alig éri meg kocsit lopni, boltot rabolni, pénzszállítót fosztani. DE akkor mi értelem az Open World világnak, ha majdnem csak küldetéseket teljesítünk...

(#26425) negyven2 válasza JackFeryll (#26422) üzenetére


negyven2
veterán

Ott valamit nem vettél észre, mert igazából változó. Zsákonként olyan 1500-2500$, és a kihulló zsákok száma is 1-6 között változik. De általában olyan ~10k körüli összeget ad.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#26426) Puma K válasza prokxy (#26406) üzenetére


Puma K
veterán

A lényeget leírta sixpak.

Tehát ez inkább szoftveres mint sem hardveres probléma.

Nem tudom mikori a Windows-od, meg a többi adattárolódat mikor formáztad le teljesen utoljára, de én nekiugranék ha ilyen problémával találnám szembe magam.
A fontosabb adataimat 8 és 64 GB-os pendrive-okra meg a laptop szabad 400 GB-jára ki tudom menteni gyorsan (a 2 gépet LAN kábellel összekötöm és úgy másolok) szóval nekem ez nem lenne nagy mutatvány.

Továbbá a gépet szinte csak játékra használom (meg néha videót vágok-renderelek) azokat is biztos forrásból beszerezve (Steam, origin, uplay), így nincs semmi felesleges program a gépen.

Nekem is fent szokott lenni egy rahedli játék mint sixpak-nak is. Most pl 50 van fent csak Steam-en (pár napja töröltem egy adagot), de bármelyiket is indítom el nincs semmi problémám órákon át amibe a GTA is beletartozik.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#26427) prokxy válasza Puma K (#26426) üzenetére


prokxy
veterán

Hali!

Kösz az infókat :R , majd gyere fel Ts-re és értekezünk, a rendszer nem régi, kb 2 hónapja cseréltem SSD-t.
4 játék van fent (GTA V, BF4, Diablo3, Batman AA), ill. IT-s vagyok, szóval sok sallang nincs a gépemen.

Még az ESET-et rakom át game módba, ill. most egy videó alapján állítgattam a beállításokat, hátha. Este kiderül! :B

Gyere majd missiönözni! ;)

szerk: ja OFF :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#26428) prokxy


prokxy
veterán

Max fél9-kor indítom a stream-et link, akit érdekel pár mission, ökörködés, rákukkanthat! :B
PH-s TS-en leszünk...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#26429) sixpak válasza prokxy (#26427) üzenetére


sixpak
nagyúr

"Még az ESET-et rakom át game módba..."

Erről jut eszembe, hogy nekem még vírusirtó sincs a gépen. :D
Ezzel nem azt akarom mondani, hogy ez így helyes és mindenki törölje le a f@szba, de nekem felesleges.
Havonta egyszer futtatom a Malwarebytes free verzióját és ennyi.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#26430) Dyno


Dyno
veterán

Sziasztok!

Lehet már volt ez a kérdés, én nem találtam(esélyes, hogy rosszul kerestem).

Online-ba lehet eladni fegyvereket?
Konkrétan minden típusú fegyverből már van vagy 3-4 fajta, viszont általában ugyan azokat használom csak, többit ellehet adni?

Köszi.

Más: Volt kérdés, hogy mi a helyzet a Dukes nevezetű autóval, én találtam egyet a városban, de elrakni nem lehet a garázsba.
Amúgy Muscle autók közül érdemes még a Bucanert(remélem jól írtam) kiprobálni, tuningal eléggé tolja a seggét, de megszokható, cserébe elég jól megy van benne erő. Ami meg elég kezes az a Phoenix, jól irányítható, csak nekem gyengébbne tünt.

[ Szerkesztve ]

(#26431) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Melyik 'jarmuvel' lehet a legjobban bohockodni? Ez a Harrier annyira nem jott be... Tank, avagy valamelyik kopter?

Don't Tread On Me

(#26432) prokxy válasza MPowerPH (#26431) üzenetére


prokxy
veterán

Mit értesz bohóckodáson? :U Mert ha ölni akarod a népet, akkor a helit felejtsd el. Insurgent Pickup, ha Te vagy a gunner, na az fun. De nekem a bohóckodásba belefér a terepmotorozás szabadon, meg az XL verdával a hegyekben csapatni, sok ilyen van szerencsére! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#26433) JackFeryll válasza prokxy (#26432) üzenetére


JackFeryll
őstag

A heli is jó, de csak a Buzzard alacsonyan repülve a házak között.

Vagy olyat is hallottam (de nem szép dolog ám), hogy valkyrie magasan, a gunnerek aprítanak, a pilóta pedig beteszi magát passzívba ha jön a rakéta.

[ Szerkesztve ]

(#26434) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Az miért van, hogy a térkép időnként teljesen törlődik? Már másodszorra történik nálam ez:

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#26435) jossua


jossua
tag

Miért nincsenek külön szerverek ?

Alias : Magyarbetyar

(#26436) BigBlue69 válasza jossua (#26435) üzenetére


BigBlue69
őstag

Indítsd Crew session-t vagy Invite Only-t.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#26437) pendre54 válasza rup1u5 (#26434) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
Nálam is ez történt amikor befejeztem a story módot. Egyik napról a másikra engem is ez a látvány fogadott, újra el kellett mennem azokra a területekre, ha minden objektumot látni szeretnék. Másik gond meg az nálam, hogy bizonyos félbenhagyott küldetések nem érhetőek el. Pl. Trevorral megvettem a külterületen lévő repteret, és onnantól kezdve, elérhetővé váltak repülős mellékküldik, ahol több féle célpontokat kellett bombázni. Egy párat megcsináltam még korábban, a story mód végigjátszása alatt, most viszont hiába megyek oda, ülök be a repülőbe nem kapok küldit.
A story mód befejezése után nálam a tőzsdézésnek is vége van. Vásárolni ugyan tudok részvényeket, de azoknak az ára nem mozdul sehová, gyakorlatilag úgy tudom eladni, ahogy vettem. A végigjátszás alatt úgy is működött a tőzsde, hogy megnéztem a grafikonon, hogy melyik részvény ára kezd emelkedni éppen, bevásároltam, majd azon melegében el is adtam mindet, és rögtön kaszáltam több tízezer, vagy még nagyobb összeget. Most ennek is vége, amikor lenne pénzem, és nem tudom, hogy a fenti problémák ezek valami bugok nálam, vagy így van a játék megírva.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#26438) rup1u5 válasza pendre54 (#26437) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Én kb 30-40%-nál lehetek de már az elején is eltűnt egyszer az egész térkép mikor megkaptam Trevor-t.
Nem értem. Mellékküldetések sem jönnek.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#26439) Źşë' válasza rup1u5 (#26438) üzenetére


Źşë'
addikt

tele van a játék hibákkal még mindig, amivel egyszerűen a fejlesztők nem törődnek :/

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26440) demmer123


demmer123
őstag

Ti milyen kameranézetbe játszotok ami belső nézet után van 1-el?

(#26441) MPowerPH válasza prokxy (#26432) üzenetére


MPowerPH
félisten

Irtani. ;] Heli az meg rosszabb, nem tart semeddig sem leszedni launcherrel. Tankot mennyire konnyu kiiktatni? Az Insurgentre gondoltam en is.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#26442) 7600 GS


7600 GS
addikt

MaximusFTW néven kérnék szépen valakit hogy vegyen fel crew-ba. :R

(#26443) Saccco válasza 7600 GS (#26442) üzenetére


Saccco
nagyúr

Jelezted a csatlakozást a socialclub-on? Akkor hamarosan felvesznek.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#26444) kisza25 válasza gali777 (#26410) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ja és csak60-70:D nekem 3db van telepítve:P

[ Szerkesztve ]

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#26445) 7600 GS válasza Saccco (#26443) üzenetére


7600 GS
addikt

Megtörtént! :R

(#26446) gali777 válasza kisza25 (#26444) üzenetére


gali777
őstag

Nekem 9, de abból is csak 2-vel játszok :D A többivel nagyon elvétve csak.

(#26447) Puma K válasza Źşë' (#26439) üzenetére


Puma K
veterán

Ja amúgy, de nem értem hogy miért nem foglalkoznak azokkal?

Ennyire ráfeszültek a DLC-k készítésére?

Tegnap játszottam haverokkal pár napja először megint, erre 3-4 alkalommal nem tudott visszacsatlakozni az Online-ba, mentem Single aztán vissza Online.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#26448) cyberkind válasza Źşë' (#26439) üzenetére


cyberkind
félisten

A saját rádió se megy, szarnak ezek bele mindenbe.

Paranormal Cocktivity

(#26449) Freddycom válasza demmer123 (#26440) üzenetére


Freddycom
őstag

Kettővel.

(#26450) JoolsNOS válasza demmer123 (#26440) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Nekem a legtávolabbi nézet jön be. Néha belső nézet.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.