Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27501) mtotesz válasza mtotesz (#27499) üzenetére


mtotesz
csendes tag

Megoldodott: rockstar social club, vcreddist x64 2010 es directx telepitese utan, megy tokeletesen.
Ezen felul a dokumentumokba es egyeb helyekre, ahol rockstar es gta v mappa volt vissza masoltam a menteseket es mintha mi sem tortent volna jatszom tovabb!
Egyebkent fx 8350 procit valtottam i5 4590re es a minimum fps nem 30ra esik le, hanem csak 58ra. Sokkal simabban fut a jatek. Jee

(#27502) 4264adam válasza mtotesz (#27499) üzenetére


4264adam
veterán

A játékok meghajtót is formatálni kell, mindent újra telepíteni az indításhoz.

(#27503) Lauda


Lauda
félisten

A fegyvereket mikor valasztom ki, ott irja, hogy 1/2-1/3 stb, ezek kozott hogy tudok lepkedni? :U

(#27504) #21346560 válasza Lauda (#27503) üzenetére


#21346560
törölt tag

A "számokkal". 1x - 2x -3x megnyomva a fegyverhez tartozó számot vált át.

(#27505) Freddycom válasza Lauda (#27503) üzenetére


Freddycom
őstag

Egérgörgő.

(#27506) Integrale válasza 4264adam (#27502) üzenetére


Integrale
veterán

Mar miert kene? Max a jatekot ujratelepiteni, de formatalni tok felesleges.

"Bad reklám is reklám too"

(#27507) 4264adam válasza Integrale (#27506) üzenetére


4264adam
veterán

Ha csak játékok vannak rajta, akkor úgy is újra kell telepíteni az egész meghajtót én szoktam formatálni bízok benne van értelme :D

(#27508) PsycHo88


PsycHo88
senior tag

Sziasztok !

Tudna nekem segíteni valaki ? Mit csináljak ha el fogyott az összes küldetés ?

Csak Trevornak van az a koponyahol meg kell ölni mindenkit , de fő küldetés nincs .

Help me pls . !! :R

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#27509) Plata válasza PsycHo88 (#27508) üzenetére


Plata
félisten

Eredeti?
Ha igen akkor lennie kell küldinek,hány százaléknál tartasz?

(#27510) Lauda válasza #21346560 (#27504) üzenetére


Lauda
félisten

(#27504) Runo, (#27505) Freddycom

Hu ezt megprobalom akkor, koszonom! Mostanaban nem jatszottam es ugy emlekszem, a gorgovel ment korbe korbe a karikaba, hogy melyik fegyvert valasztom ki. ;)

(#27511) gali777 válasza PsycHo88 (#27508) üzenetére


gali777
őstag

Michaellel repülős iskolát megcsináltad? Mert valamelyik részén a sztorinak azzal lehet továbbhaladni.

(#27512) #21346560 válasza Lauda (#27510) üzenetére


#21346560
törölt tag

Valóban a görgővel választod ki a fegyvereket, félreértettem a kérdést, azt hittem, hogy ha azonos típusú fegyvered van, akkor nem tudsz váltani köztük (mondjuk van 3 fajta shotgunod, akkor nem tudod előhozni a másikat).

(#27513) Integrale válasza #21346560 (#27512) üzenetére


Integrale
veterán

Asszem a tabbal tudsz váltani az azonos fegyvertípusok között.

"Bad reklám is reklám too"

(#27514) Lauda válasza #21346560 (#27512) üzenetére


Lauda
félisten

Lehet en kerdeztem rosszul a dolgot. :) Vegulis ha csak gorgovel porgetek, akkor azok kozul tudok valasztani, amik "elol" vannak. Ha a tab-ot nyomva huzom az egeret es raall egy fegyverre , ott a gorgovel tudok valtani. A szamokkal, amit irtal, mit lehet valtoztatni? ;)

(#27515) #21346560


#21346560
törölt tag

Most komolyan... mi lehet bárkinek is jó abban, hogy gejzírt nyom alám folyamatosra? Ebben mit élvezhet az illető? Miért nem veri ki magának inkább?

A számokkal a fegyvereket hozod elő, ha 2x-3x-4x megnyomod ugyanazt a számot, akkor ugyanazon fegyver típusok közt váltasz.
Pl. 3-as shotgunok közt váltasz, 7-es MG-k közt.. persze csak ha van is neked több fajta...

(#27516) Lauda válasza #21346560 (#27515) üzenetére


Lauda
félisten

Koszi szepen! :) Francnak van ennyi fegyver. Eleg lenne egy kes es egy walter. :DDD

(#27517) Puma K válasza #21346560 (#27515) üzenetére


Puma K
veterán

Eddig kb 3-4 alkalommal történt velem gejzíres gyökérkedés Online, aztán beírtam, hogy k*cs*g aki modot használ... utána nem történt semmi negatív esemény a karakteremmel :))

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#27518) norti válasza gali777 (#27511) üzenetére


norti
addikt

A vicc az, hogy Xbox360-on meg kellett csinálni a repülőiskolát Michaellel, de most, hogy PC-n játszom újra, simán ki tudtam hagyni, persze így meg Trevor b*szogatott folyamatosan küldetés közben, hogyha elmentem volna órákat venni, akkor fel tudnám venni helikopterrel a subot és nem szerencsétlenkednék :D

(#27519) PsycHo88


PsycHo88
senior tag

Plata : . Igen eredeti !!

De sajnos nincs küldetés vagy is fő küldetés ! Este meg nézem hány százaléknál tartok de kb 30 % lehet .

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#27520) Plata válasza norti (#27518) üzenetére


Plata
félisten

PC-n is van repülőiskola,de választhatod a másik megoldást,ami egyszerűbb könnyebb és nem kell iskola hozzá.

(#27521) Plata válasza PsycHo88 (#27519) üzenetére


Plata
félisten

Franklinnel nincs a térképen egy zöld L betű?

(#27522) Lauda


Lauda
félisten

Valami tortent ezzel a jatekkal, telepites utan nem volt ilyen. 2-3 honapig elo se vettem, abban az allapotban volt, amire a megjelenes utani telepiteskor felfrissitette a rendszer. Most mikor egy hete elinditottam, frissitett tobb szaz mb-ot, meg lehet 600-at is. A problema amit eszrevettem, hogy mikor 3-5-os korozesen vagyok es lonek ezren, mintha akadozna az egesz, mintha ratelepitened egy pentiumra es nem bir szamolni. Amugy nem akadozik a jatek. A megjelenes utan pedig nem volt ilyen, 5-os korozesen is lovoldoztem egy oran keresztul es sosem akadt meg. A gepem ugyan az es minden mas is. Valamit ezek elrontottak. :(

(#27523) 4264adam válasza Lauda (#27522) üzenetére


4264adam
veterán

Igen, a a legutolsó patch óta képes kifutni a memóriából.

(#27524) gali777 válasza Lauda (#27522) üzenetére


gali777
őstag

2 patch óta ez van. Nálam faszán megy, ha meg sokan lőnek rám akkor akadozik. Mondjuk a legutóbbi patch-el valamit javítottak rajta mert az azelőttivel játszhatatlanra akadta magát, ha lőttek, most azért még tűrhető, de azért kezdhetnének vele valamit.

Meg csinálhatnának valamit a self radioval is, megjelenés óta szar...

[ Szerkesztve ]

(#27525) Wiz Khalifa válasza gali777 (#27524) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nálam a self rádió jó megjelenés óta.

Smoke some weed nigga!

(#27526) Lauda válasza 4264adam (#27523) üzenetére


Lauda
félisten

Nalam nem fut ki belole. :D 6-7 gb korul jart tegnap es 12gb van a gepben. :DD

gali777 Siralmas komolyan mondom. :( Nem lehet ezzel valamit kezdeni? Nem emlekszem melyik build volt fent korabban, talan 350 koruli, orakig nyuztam es sosem akadt be. A trainer miatt ugye nem tudnak kinyirni es igy hosszas uldozeseket tudok csinalni meg 5-os korozesen is, de nulla akadas. Mit csinalnak ezek, hogy meg ami jo volt azt is elrontjak? :W

Amugy mostanaban nem viszem a storyt, csak maszkalok es apritok, lehet megvarom a magyaritast. Nem tudni mi lehet vele? Majusban irtak, hogy pc-re atforditva 30%, azota eltelt par honap, igaz nem tudni milyen gyorsan haladnak. ;)

[ Szerkesztve ]

(#27527) 4264adam válasza Lauda (#27526) üzenetére


4264adam
veterán

6-7 GB :D :D Ha megnézed legtöbbünknek 8GB van a gépben. És a 6-7hez add még hozzá az 1,5GB Windows-t is. Szóval kifut a 8GB-ból.

(#27528) Lauda válasza 4264adam (#27527) üzenetére


Lauda
félisten

:D A 6-7 gb az ossz memoria, ami hasznalatban van. A rivatuner statisticserver folyamatosan mutatja, hogy mibol mennyit hasznal a gep, homersekletek, procihasznalat stb stb. Eddig a max nekem gat5 alatt 8 gb korul volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#27529) gali777 válasza Wiz Khalifa (#27525) üzenetére


gali777
őstag

Igen, van akinek jó, van akinek meg akad a játék tőle, mint a szar. Nekem meg azt csinálja, hogy ha azt hallgatom akkor lassan töltődnek be a textúrák, eltűnik az út. Ha meg visszarakom alap rádióra akkor nincs ilyen. Rengeteg embernek van ez a hiba és szarnak rá.

(#27530) Wiz Khalifa válasza gali777 (#27529) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

:DDD

Még nem is hallottam hogy van ilyen probléma mert még az ismerőseimnek sem jött elő ilyen probléma. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#27531) Geryson


Geryson
addikt

Sziasztok! X-Boxra a fiamnak már karácsonyra megvettem, de most elgondolkoztam, hogy az onlány miatt megveszem PC-re is az V-öt. Anno a IV-et úgy gondolom elég komolyan kipörgettem, képes voltam még 3-4 évvel a kiadás után is játszani vele. :)

A kérdésem az az, hogy vannak közös PH-s csapatások itt is? Mi a IV-el iszonyatosan sokat nyomtuk egy pár PH-s fanatistával szó szerint napkeltéig a hétvégenként. A terrain miatt, a vidék, dombok, tájak miatt ez a rész kimondottan alkalmas együtt csapatásra, vagy tévednék? :)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#27532) Plata válasza Geryson (#27531) üzenetére


Plata
félisten

Onlányban csak úgy csapatni nem nagyon fogtok,mert a hackerek megölnek ha nem vagy passzívban.
Nagyon sok a hacker,együtt menni rablásokra meg egyéb ökörségekre lehet,de csak úgy a városban vagy vidéken rosszalkodni nem nagyon lehet,ha passzív vagy akkor marad az autózás,ha nem vagy passzív akkor lehet harcolni meg egyéb baromságokat csinálni,de hackerek úgyis kinyírnak.

[ Szerkesztve ]

(#27533) Geryson válasza Plata (#27532) üzenetére


Geryson
addikt

Mondjuk ilyen volt a IV-ben is, ezt úgy oldottuk meg, hogy pl. péntek este nyílt a privát szoba este 8-tól és ott csak mi voltunk. Vagy olyan szobákba mentünk be, ahol csak 1-2 ember volt és akkor jó eséllyel normálisokba futottál bele...

Most néztem, hogy Steamen több mint 18 ropi az ára. Az azért komoly. X-Boxra sokkal olcsóbban vettem meg boltból karácsonykor. Látom van "használt" is itt a PH-n, de attól tartok, hogy a regisztrációk miatt egy már aktiválttal lehet gond, nemde?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#27534) Plata válasza Geryson (#27533) üzenetére


Plata
félisten

Nehogy Steamen vedd meg,14 ezerbe kerül boltban.

(#27535) Geryson válasza Plata (#27534) üzenetére


Geryson
addikt

Na ez mondjuk már egy korrektebb ár... :R

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#27536) Lauda válasza Geryson (#27533) üzenetére


Lauda
félisten

En nem vennek hasznaltat. 14 rugo a dvd-s verzio es akkor biztos origi a jatek, ennyit boven meger.

(#27537) Źşë' válasza Geryson (#27533) üzenetére


Źşë'
addikt

az csak a cefet € miatt annyi, én steamen vettem (és nem bántam meg), ez a játék megérdemli, kegyetlen jó lett, összetett, leginkább csak jót tudok mondani rá... a hackerek, meg az hogy nem csatlakozik onlineba néha ezek valóban bosszantóak - multiztam viszonylag sokat, 74es szinten lehetek, pontosan nem tudom, rég multiztam, most inkább singlizek, eléggé interaktív a singli

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#27538) Geryson válasza Źşë' (#27537) üzenetére


Geryson
addikt

A nevedre mint ha emlékeznék GTA IV-alatt is. :) Meg is rendeltem gyorsan, de én maradtam a magyar boltinál (pedig egy jó pár dolgot töltöttem le Steamen keresztül, lévén olcsó is volt és kényelmes is).

XBoxon szoktam néha játszani, keveset mondjuk, de nekem a PC-s játék (székből/asztalnál) jobban bejön, mint az ágyból kontrollerezés. :) A lövöldözés is jó móka, de én szeretek ide-oda elmenni, felmenni, megnézni, felderíteni szóval csak úgy császkálni egy nagyot.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#27539) ToMM23 válasza Geryson (#27538) üzenetére


ToMM23
tag

Én benne vagy a free módban való bohóckodásban :) Csak úgy autózni mindenfele akár konvojban bármilyen járművel, vagy terepezni is, felderíteni stb stb. Sajnos nem nagyon van rá ember akivel lehetne ilyesmit :( A többség vagy Heistezni akarna folyamat, vagy lövöldözni robbantgatni össze vissza mindent és mindenkit :((( Az meg hülyeség,hogy mindig kell a passzív mód. Van ennek egy nagyon egyszerű megoldása: Invite only session, vagy Friends only.. :) Na ott csak az van akit hívsz. Én csak ilyenbe megyek, publikus bolondok közé nem.. Azt meghagyom annak aki élvezi ha agyonlövik, felrobbantják, trollkodnak Vele, hacker célpontja lesz stb

(#27540) Geryson válasza ToMM23 (#27539) üzenetére


Geryson
addikt

Mi az a heistezés? És akkor mi az a passzív mód? Én azt hittem, hogy egyerűen annyi, hogy te nem lősz és ölsz, hanem mászkálsz (tehát, hogy a személyt hívják passzívnak az alapján, amit csinál).

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#27541) cyberkind válasza Geryson (#27540) üzenetére


cyberkind
félisten

Heist a rablások, a psszív módban nem ölnek meg, te se tudsz támadni.

Paranormal Cocktivity

(#27542) ToMM23 válasza cyberkind (#27541) üzenetére


ToMM23
tag

Pontosan így van. Vagyis megölni max a hacker tud :(( , vagy ha valaki száguld egy kocsival feléd és kiugrik belőle. Téged meg elüt a már semleges üres kocsi.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27543) Plata válasza Geryson (#27540) üzenetére


Plata
félisten

Menüben be lehet kapcsolni hogy passzív legyél.Enable Passive Mode asszem,ilyenkor nincs fegyvered,nem tudsz verekedni,de nem tudnak téged sem lelőni,sem felrobbantani,sem el ütni.Max a kocsid.
Ha privát sessionba mész,ott nem kell,mert nem lő le senki,de nyilvánosban a hackerek megölnek perceken belül.
Öt féle Hesit van,
The Fleeca Job,ez a legkönnyebb,két személyes,röhej egyszerű.Ha megcsináltad vedd meg a páncélozott Kurumát,következő feladatokban kell.

The Prison Break ez már hosszabb 4 személyes küldetésekből.

The Humane Labs Raid ez még nehezebb,de érdekesebb is.

Series A Funding, ebben a küldi sorozatban idióta Trevor és a hülye Ron adja a küldetéseket.Főleg drogot kell lopni csempészni.

The Pacific Standard Job,Ennek a végén már igazán nagy pénzt lehet kaszálni.

(#27544) sixpak válasza Plata (#27534) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem ér meg +4ezret az, hogy nem kell szopni a lemezekkel, Rockstarral, peccsekkel...?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#27545) Geryson válasza sixpak (#27544) üzenetére


Geryson
addikt

Végül is mondasz valamit. Én inkább azon gondolkoztam (ahogy írtam is), hogy a Steam baromi kényelmes. Újrarakod a géped, belépsz a felhasználóneveddel és már tölti is le azokat a játékokat és installálja, amiket előtte megvettél.

Nahát, addikt lettem... :)

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#27546) cyberkind válasza Geryson (#27545) üzenetére


cyberkind
félisten

Én is csak azért tolom a Rockstar-os verziót mert a vga mellé kaptam egy dobozos Gta 5-öt, de különben soha meg nem fordulna a fejemben hogy a szar Rockstar szerverekről szedjem a játékot.
Én tuti megveszem Steam-re ha leárazzák, és akkor már 4x vettem meg ezt a játékot.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#27547) Plata


Plata
félisten

Online-ban hogyan kell képet készíteni?Print screen csak fekete semmit csinál.

[ Szerkesztve ]

(#27548) wolf13 válasza Plata (#27547) üzenetére


wolf13
őstag

Mirillis Action, Fraps , Bandicam.

(#27549) sixpak válasza Plata (#27547) üzenetére


sixpak
nagyúr

Vagy Steam, F12... ;] ...még egy ok....

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#27550) INMOTEP válasza cyberkind (#27546) üzenetére


INMOTEP
őstag

Nekem beszámolták a PS3 as Verziót szaküzletben ,igy nem fájt annyira :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.