Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27151) jossua válasza Wiz Khalifa (#27150) üzenetére


jossua
tag

A bérgyilkosok mindig sikerrel járnak ?:)

Alias : Magyarbetyar

(#27152) Wiz Khalifa válasza jossua (#27151) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Na azt nem tudom. Egyszer haverra ráküldtem és 2perc múlva már mondta nekem hogy mekkora f... vagyok hogy ráküldtem és megölték. :DDD

De amúgy ezen kívül egyszer küldtem rá egy publikus szerón egy játékosra mert ez volt a napi feladat egyik pontja.

Ott is kb 2perc után ki volt írva hogy elintézte.

Smoke some weed nigga!

(#27153) jossua válasza Wiz Khalifa (#27152) üzenetére


jossua
tag

ha megölnek bukom azt a pénzt ami épp nálam van tehát nem a bankba ? ....

Alias : Magyarbetyar

(#27154) pzolika9512 válasza jossua (#27153) üzenetére


pzolika9512
aktív tag

ha mugger megszurkál, (általában nem öl meg) akkor elviszi a készpénzed, ha van nálad (ps3-om max 10k vitt el), és ha sikerül időben felkelned, akkor kitudod nyírni a muggert, és feltudod szedni a pénzed

|| Én, ha valakinek ígérek valamit, meg is tartom. Ha pénzt ígérek, azt is megtartom. Megtartom magamnak. A pénzt. ||

(#27155) jossua válasza pzolika9512 (#27154) üzenetére


jossua
tag

És ha player öl meg ? Öltem már meg playert de sose néztem meg hogy maradt-e ott pénz :)

Alias : Magyarbetyar

(#27156) Franklin válasza Wiz Khalifa (#27148) üzenetére


Franklin
addikt

Bérgyilkost a Merryweather tud küldeni.

Jó dolog egyébként, néha még a tankkal nyomuló játékost is kiszedik :-)

(#27157) cyberkind válasza Franklin (#27156) üzenetére


cyberkind
félisten

A mugger Lamar-nál van, szerintem a katonákra gondolsz te.

Paranormal Cocktivity

(#27158) pzolika9512 válasza jossua (#27155) üzenetére


pzolika9512
aktív tag

nem multiztam pc-n gta-val, de ps3-on max 500 dolárt dobott a földre a karakter ha meghalt :R

|| Én, ha valakinek ígérek valamit, meg is tartom. Ha pénzt ígérek, azt is megtartom. Megtartom magamnak. A pénzt. ||

(#27159) Wiz Khalifa válasza pzolika9512 (#27158) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én is ennyit találtam eddig max. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#27160) pzolika9512 válasza Wiz Khalifa (#27159) üzenetére


pzolika9512
aktív tag

és csak akkor, ha az illetőnél volt készpénz ! :R

|| Én, ha valakinek ígérek valamit, meg is tartom. Ha pénzt ígérek, azt is megtartom. Megtartom magamnak. A pénzt. ||

(#27161) Wiz Khalifa válasza pzolika9512 (#27160) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Jah.

Smoke some weed nigga!

(#27162) ToMM23


ToMM23
tag

Ma próbáltunk Merlinnel és Gregorij-al kicsit cruisolgatni invite onlyba, de megint elkezdett 60-29-32-54-60 fps ezni a game. Publicban is és sajátban is.. Előtte pár napig jó volt, de a patch után 2 nappal megint kezdte. Éppen úgy mint a "javító?" patch előtt... :W Nem tudom ott fennt a R* mi a *** művel de ez már nevetséges.. :(( Képtelenek megoldani hibákat, ezért még többet okoznak.. Szánalmas :(( Csalókkal is ugyan úgy tele van a public. Voltam 5 sessionba, abból 4 ben volt.. Egyik pénzt hányt az emberek fejére, a másik egy mozdonnyal repkedett, de volt amelyik szimplán állt az egyik darun és szórta le a taxikat egy puskából .. :(

(#27163) S.Feri válasza Erdei88 (#27146) üzenetére


S.Feri
őstag

Nincs tuning, minden alapon...

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#27164) Wiz Khalifa válasza ToMM23 (#27162) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nekem ma kezdett (de csak online-ba) szarakodni néha. Ami azt teszi hogy vagy 2óra gém után esett le fix 50-ről 34-36-ra vagy 10percre.

Smoke some weed nigga!

(#27165) ToMM23 válasza Wiz Khalifa (#27164) üzenetére


ToMM23
tag

Igen, ezt mondom.. De annyira szánalmas,hogy képtelenek orvosolni.. :((( A hülye semmitérő "dlc"-k helyett inkább ebbe fektetnének energiát meg jöhetnénk missionok is ha már adni akarnak valamit :DD

[ Szerkesztve ]

(#27166) Wiz Khalifa válasza ToMM23 (#27165) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én meg mást nem értek amúgy...

De ez "egyedi" gond.

A Pirson Break Heist-en kívül megvan mind. De a Warstock-ba nincs benne az a Marauder utánzat ami az Armored Kuruma félig meddig rokona a szememben. Ami nem golyóálló inkább elvileg hanem robbanásálló.

Nem tudom megvenni mert nincs sehol...

Smoke some weed nigga!

(#27167) ToMM23 válasza Wiz Khalifa (#27166) üzenetére


ToMM23
tag

Az melyik jármű? Az Insurgent? Vagy mi a neve? Nekem megvan mindegyik Heist-es jármű a Warstockban megvehetőként

[ Szerkesztve ]

(#27168) .tnm


.tnm
addikt

ha valakit érdekel, a R* support-tal való küzdelmem (nevetséges és hosszú):

https://www.reddit.com/r/rockstar/comments/3ek8n0/comic_nonsupport_conversation_with_r/

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#27169) Wiz Khalifa válasza ToMM23 (#27167) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Az. :DDD

MÁS:
A Pegasus (azaz lehívható jármű mint pl a tank) van férőhely korlát? Vagy mindegyik járművet megvehetem ha van zsé rá és ott ki lesz listázva?

Smoke some weed nigga!

(#27170) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Ha lehívtam egy járművet a pegasus által akkor egy másikat hogy hívhatok le helyette? Telón mond valamit hogy mé nem lehet.

Smoke some weed nigga!

(#27171) Plata válasza Wiz Khalifa (#27170) üzenetére


Plata
félisten

Amíg az előző le van hívva nem enged másikat.

(#27172) Wiz Khalifa válasza Plata (#27171) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

És az előzőt hogy tudom eltüntetni?

Smoke some weed nigga!

(#27173) MerLinh válasza Wiz Khalifa (#27172) üzenetére


MerLinh
senior tag

egy idő után hivnak hogy látják hogy nem kellett neked és elviszik. 5-10 perc volt nekem

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#27174) Freddycom válasza Wiz Khalifa (#27172) üzenetére


Freddycom
őstag

Felrobbantod a picsába. :D

(#27175) Wiz Khalifa válasza Freddycom (#27174) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nem robbantom fel mert akkor fizethetek mint a katona tiszt. :(

Smoke some weed nigga!

(#27176) Freddycom válasza Wiz Khalifa (#27175) üzenetére


Freddycom
őstag

Pegasusos járműveken, repülőkön nincs biztosítás, nem kell semmit fizetni ha megsemmisülnek/megsemmisítik. Illetve kell, 200$-t,h hívd az újat, de za meg nem tétel.

(#27177) jossua


jossua
tag

Srácok egyszer csak meglett nekem minden fegyver ami csak van töménytelen lőszerrel ... ez mi a fuck ????

Alias : Magyarbetyar

(#27178) Wiz Khalifa válasza Freddycom (#27176) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Jah. :DDD

Akkor jöhet majd a bumm. ;]

Smoke some weed nigga!

(#27179) jossua


jossua
tag

fegyvereket el lehet valahogy dobni ??

Alias : Magyarbetyar

(#27180) Wiz Khalifa válasza jossua (#27179) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

F9 - drop ammo
F10- drop weapon

De lehet fordítva van.

Smoke some weed nigga!

(#27181) Freddycom válasza jossua (#27179) üzenetére


Freddycom
őstag

Amit megvettél, az már marad. Esetleg egy későbbi patch-be bekerülhet a lehetőség, de a dolgok jelenlegi állása, h nem.

(#27182) Plata válasza jossua (#27177) üzenetére


Plata
félisten

Nekem is volt ilyen,vagy human lab vagy series a funding féle küldiben kapunk egy rakás fegyvert,még kicsi volt a karim,nem is lehetett volna mesterlövész puskája,erre a heist után nála maradt minden,még a hangtompítós mesterlövész puska is.

(#27183) jossua válasza Plata (#27182) üzenetére


jossua
tag

Nekem minigun-om is volt 4000 tölténnyel :O 40 szintű vagyok az meg csak 120-tól van ! Ám kiléptem és vissza és eltűnt a többsége hála az égnek

Alias : Magyarbetyar

(#27184) Wiz Khalifa válasza jossua (#27183) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Vannak azok a piros körök a térképen. A Gang Attact.

Na én is ott vettem fel minigun-tól kezdve mindent. De mikor kiléptem a szeróról eltűnt.

Smoke some weed nigga!

(#27185) STC Speed


STC Speed
őstag

Valaki teamspeak/heist?
Metalcore-on leszünk ketten, egy órán belül.

(#27186) #81556480 válasza jossua (#27183) üzenetére


#81556480
törölt tag

én meg rendszeresen dobálom az egyik gyereknek a kalapácsomat és nem marad meg neki

(#27187) Wiz Khalifa válasza #81556480 (#27186) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

De viszont van egy érdekesség is nekem.

Van 3db molotov koktélom. Amit nem tudom már melyik küldi után maradt meg de tuti nem vettem. És mindig megmarad.

Amúgy kérdés.

Hogy tudom azt a Firework-os szaros fegyót lecserélni a normális fegyóra?

Smoke some weed nigga!

(#27188) #81556480 válasza Wiz Khalifa (#27187) üzenetére


#81556480
törölt tag

molotovot ammo droppal is lehet szerezni. csak ammu nationban nincs.

A Flare Gunra gondolsz? azt nem tudod lecserélni, max eldobni. Ez is egy heistes küldetésből marad rajta az emberen, (vagy megveszi)

(#27189) Wiz Khalifa válasza #81556480 (#27188) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Volt July 4th-s napon vagy mikor (ugye az az amerikai ünnep) hogy Fireworks rész volt az Invertory-ba. Aztán láttam hogy ahoz hogy használjam meg kell vennem a Fireworks-os rakétavetőt. Meg is vettem. Meg is van azóta is. De én a sima rakétavetőt tegnap meg akartam venni és azt jelezte megvan már. Mondom oké. Megvettem a lőszert hozzá de csak a Fireworks-os rakétavetőm van. nincs rá szükségem a sima rakétavető kéne. Azt hogy lehet lecserélni?

Mert kerestem Invertory-ba a Fireworks-os részt de nincs már ugye benne.

Illetve másik kérdésem. Az Insurgent kocsit akkor honnét tudom beszerezni ha nincs a Warstock-ba? Pedig a 4heist-ből 3 megvan. Amit haverral ketten meg tudtunk ugye csinálni. Illetve ő is megcsinálta őket úgy hogy ő indította a küldiket de neki pl Pirson Bus sincs a Warstock-ba...

Smoke some weed nigga!

(#27190) #81556480 válasza Wiz Khalifa (#27189) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ja a tűzijáték lövő izére gondolsz ami az RPG-k között van. Nem lehet hogy csak váltanod kellene adott kategórián belül? ott van a minigun, a homing launmcher,a sima RPG meg ez a firework launcher.

Én az insurgetet a 3. heist után megvettem. (azthiszem a humane labs oldja fel )

(#27191) Freddycom válasza Wiz Khalifa (#27189) üzenetére


Freddycom
őstag

Gondolom tabot nyomod, egeret arra a fegyverosztályra viszed ami éppen kell és görgetsz, igaz? Így tudsz köztük váltani.

(#27192) STC Speed


STC Speed
őstag

Jó lenne ez az online,de ismerős nélkül semmit nem lehet összehozni, nálatok is így megy?:D
Vagy inaktiv valaki,vagy üres a szerver...stb
kár hogy nincs dedikált szerver, pl prohardver.hu és ott lenne minden magyar,ts se kellene.

(#27193) Wiz Khalifa válasza #81556480 (#27190) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

A sima RPG nincs ott. A Fireworks-os RPG ott van, a minigun, és a homing launmcher vagy mi.

Smoke some weed nigga!

(#27194) Puma K válasza STC Speed (#27192) üzenetére


Puma K
veterán

Session-t kell váltani ha kevesen vagytok egyben.
Az invet meg spamolni kell és akkor jönnek az emberek.

Az tény, hogy van mikor eltart jó ideig néha... olyankor sima mission-t kell csinálni aztán ha összehaverkodsz idegenekkel akkor friends list-re fel kell venni (feltéve ha tud játszani is) majd lehet invelni heist-re.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#27195) STC Speed válasza Puma K (#27194) üzenetére


STC Speed
őstag

Hát nehézkes az biztos.Azért köszi.

(#27196) Plata válasza Wiz Khalifa (#27189) üzenetére


Plata
félisten

Insurgent a Human Labs Raid heist után jár.Én kétszer is unlockoltam,mert első unlock után a játék nem mentette el,és másnapra eltűnt minden amit előző este unlockoltam.Az achievment megmaradt,de az unlock nem.

(#27197) asturel


asturel
őstag

Jo ideje nem inditottam el a jatekot, viszont most szerettem volna jatszani, elkezdte leszedni a patch-eket, majd a vegen kiirta, hogy 'Installation failed. Please exit and try again', ranyomtam a Cancel-re (mivel mast nem lehetett), viszont inditasnal most mar a jatek indul rogton es appcrash-el elszall meg a menu/intro elott, mi lehet a gond?

Safe Mode-ban pedig rogton ERR_GFX_D3D_INIT hibat kapok..

[ Szerkesztve ]

(#27198) #56230144 válasza .tnm (#27168) üzenetére


#56230144
törölt tag

Csak oszd meg az msinfo-t meg a többi szart amit kérnek, nekem semmi bajom nem volt a supportal, ne aggódj nem fogják az NSA-nak eladni az adataid és az ufók sem jönnek érted :D

(#27199) Giii


Giii
senior tag

A The Ballad of Rocco küldetés után csak Lester-es küldi van.Ez is tőszdés? Van egy zöld L és egy kék L.Elmegyek Franlinnel a kék L-hez utána váltok a többi karakterrel és elmegyek a zöld L-hez.Nem lehet ezt vhogy a végére hagyni?

AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

(#27200) .tnm válasza #56230144 (#27198) üzenetére


.tnm
addikt

az, hogy ehhez ragaszkodnak az azt jelzi, hogy fogalmuk sincs az egészről.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.