Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27551) bigrob


bigrob
őstag

Rockstar szervereken is fullon jött le a játék nem értem mi ez a nagy hate...

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#27552) Plata válasza sixpak (#27549) üzenetére


Plata
félisten

Jah,csak mindig elfelejtem steamet elindítani. :DD

(#27553) sixpak válasza bigrob (#27551) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én máshogy emlékszem.
Az általános tapasztalat az, hogy a non steam verzióvall csak a szopás volt/van.
A megjelenés éjszakáján hajnali egykor már simán játszottam, semmi gond nem volt.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#27554) cyberkind válasza sixpak (#27553) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha tudnád mi volt amikor jött a heist, még a single se ment.

Paranormal Cocktivity

(#27555) bigrob válasza sixpak (#27553) üzenetére


bigrob
őstag

Volt ez 2-3 napig kb...
Szerencsére én nem megjelenéskor vettem meg, hanem kb 3-4 napra rá, de még akkor is mindenki szétflamelte a topicot hogy így szar a rockstar szerver meg úgy szar nálam mégis működött.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#27556) Wiz Khalifa válasza cyberkind (#27554) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nálam nem volt ilyen gond.

MÁS:
Én is tudok F12-vel képeket lőni mert hozzáadtam a Steam-hez a gémet és semmi gond nincs vele. Képeket simán tudom lőni, stb...

Smoke some weed nigga!

(#27558) cyberkind válasza Wiz Khalifa (#27556) üzenetére


cyberkind
félisten

Te is toltad konzolon?
Na ott elég sok baj volt és van is, ahhoz képest a pc verzió több mint megváltás.

Paranormal Cocktivity

(#27559) #81556480 válasza cyberkind (#27558) üzenetére


#81556480
törölt tag

Most ez komoly? mégis hol játszhatatlan a multiplayer a modderek és hackerek miatt? konzolon ilyen nincs. néhány napig voltak, vagy másfél éve. de kb ennyi. azóta a játék tökéletesen játszható minden nap, lassan két éve.

(#27560) cyberkind válasza #81556480 (#27559) üzenetére


cyberkind
félisten

A modderek és hackerek nem zavarnak, de Xbone-on elég sok baj volt, és emellett még fizetős is a szolgáltatás, de valamikor 10 percekig nem talált se embert de még session-t se.
Pc-n minden gyorsabb, nagyobb, és jobb a modderek és a hackerek ellenére is.

Egyedül Ps3-on nem próbáltam a multit.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#27561) Wiz Khalifa válasza cyberkind (#27558) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

PS3-on elég sokáig toltam. Ott sose volt gond. Se modderekkel se ilyen hülyeségekkel. Minden vajsimán ment nekem.

Smoke some weed nigga!

(#27562) Franklin


Franklin
addikt

Sziasztok,

Van egy 104-es szintű karakterem, tegnap még semmi probléma nem volt vele. Ma este indítom a játékot és egy teljesen más nicket ír ki, hogy bejelentkeztem. Nézem a social club oldalt, a nick és az ország változott (oroszra :Y ) Eltűnt az összes barátom és azt írja nem vagyok a PH Crew-ban sem. Minden más változatlan, megvan az összes pénzem, lakás, kocsi, stb.

Feltörték az accomat vagy bugzik a social club? (mint itt nemrég PH-n, mikor más felhasználó fórumait láttuk).

Közben megváltoztattam a profil jelszót, visszaállítottam az országot magyarra, de a nicket nem engedi módosítani.

Valami egyéb ötlet?

(#27563) Puma K válasza Franklin (#27562) üzenetére


Puma K
veterán

Nem lehet hogy egyszerű a jelszavad és valaki bepróbálkozott és sikerült neki?

Alapból javasolt mindenhol más-más jelszót használni, de gondolom ez evidens.

A nick-et ha egyszer megváltoztatod onnantól az marad... én is pumak01 voltam még mikor 2008-ban a GTA IV. miatt csináltam RSC-t, de jött az V. átírtam PumaK99-re majd rájöttem, hogy a 99 nem kell mert azt hiszik 1999-ben születtem és kis sügér vagyok aztán végül nem lehetett már átírni.

Nem sok reményt fűzök, hozzá de írj a support-nak, hogy mi történt és remélhetőleg visszaállítják a nevedet.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#27564) Puma K válasza N3gro (#27557) üzenetére


Puma K
veterán

NE :DDD

Az ilyen véletlen eseményekért imádom a GTA játékokat! :))

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#27565) Plata


Plata
félisten

Lenne még egy kérdésem,játékban ha a telefon kamerájával csinálok képet,azt hova a bánatba menti el?

(#27566) Franklin válasza Puma K (#27563) üzenetére


Franklin
addikt

Közben látom, hogy másnak is volt már hasonló problémája, de ő még egy játékot is kapott pluszban az accountjára :-D [link]

Ebből is gondolom, hogy nem feltörés lehet, hanem bug, mindenesetre írok a supportnak.

Köszi a választ!

(#27567) negyven2 válasza Puma K (#27563) üzenetére


negyven2
veterán

365 naponként lehet megváltoztatni. Illetve még a Support tud segíteni ez ügyben is.

De ahogy olvastam a legtöbbeknek akiknek ilyen gondja volt, azoknál, vagy korábban warez verzió volt próbaként vagy rossz torrenttes verziót aktiválták (tudom, hogy eredeti van neki). Persze lehetett egyszerű jelszó is.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#27568) Puma K válasza negyven2 (#27567) üzenetére


Puma K
veterán

Köszi az infót!

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#27569) watador600


watador600
senior tag

Sziasztok!

Olyan 2-3 napja, nagyon sokszor droppol vissza 60 fps-ről 30-ra.
Eddig ezekkel(4x aa, fxaa on, very high nagyjából minden, grass normal, post fx, tesszelláció "off" advanced menüpontban minden off, csúszkákból 2 szint visszavéve, mind a háromból) a beállításokkal ment nagyon szépen fixen, egyedül vidéken esett le néha-néha. De mostmár városban is nagyon sürjen.
Géphez nem lett nyúlva, driverek, programok ugyan azok.

Esetleg tapasztalt már ilyen rajtam kívül más is? Vagy csak én vagyok a szerencsés kiválasztott? :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#27570) Babcola


Babcola
csendes tag

Sziasztok.

Volna egy olyan problémám, hogy amikor elindítom a játékot a menüben eltűnt az online opció + elfelejti a beállításaimat (grafikait nem!)

Mi lehet a probléma? Mindig úgy kell elindítanom az online-t, hogy elsőnek be single-be és úgy át online-ba.
A beállításaim meg csak apró, de hosszútávon zavaró (pl mph / km/h)

Dobozos verzióm van, csak ssd- lett cserélve, de előtte is fent állt a probléma :/

(#27571) debrecenikri


debrecenikri
tag

Kedves kollégák!
Olyan kérdésem lenne, hogy miért fut jobban a játék akkor, ha túllépem a videókártya memóriáját? :F

Fast ring nélkül nem élet az élet...

(#27572) Puma K válasza watador600 (#27569) üzenetére


Puma K
veterán

Online vagy single csinálja ezt?

(#27571) debrecenikri

A játék grafikai beállításainál lévő VRAM mennyiségét jelző csík és szám többet mér mint a valós játék során használt VRAM. Azért lehet így, hogy hagyjon még helyet a VRAM-ban.

Rakd fel az MSI After Burner-t és azzal együtt feltelepül egy monitorozó program ami kiírja játék közben az aktuális VRAM használatot és még sok egyebet amit beállítasz és nézni szeretnél.

A játék grafikus motorja furcsán működik.
Ha magasabbra veszi az ember a beállításokat nem ritkán simábban fut a játék és szebben is néz ki. Ezt már anno a IV-nél is tapasztaltam.

Úgy látszik a feljavított és az V-ben használt motor megörökölte ezt a "képességet".

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#27573) watador600 válasza Puma K (#27572) üzenetére


watador600
senior tag

Online-ba csinálja. De eddig jó volt :F

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#27574) JenciHUN


JenciHUN
aktív tag

Sziasztok!

Most kezdeném el a GTA Online-t, még nincs benne tapasztalatom. :D Ha valakinek lenne kedve csatlakozni hozzám akkor írjon privátot. :)

(#27575) debrecenikri válasza Puma K (#27572) üzenetére


debrecenikri
tag

THX! Úgy tűnik így van!

Fast ring nélkül nem élet az élet...

(#27576) oneak7


oneak7
tag

Sziasztok!

Online játékot most kezdtem el, olyan kérdésem lenne hogyan lehet sok pénzt csinálni???

(#27577) cyberkind válasza oneak7 (#27576) üzenetére


cyberkind
félisten

Heló!

Sok-sok és még annál is több küldetés.

Paranormal Cocktivity

(#27578) 4264adam válasza JenciHUN (#27574) üzenetére


4264adam
veterán

Írtam ;)

(#27579) Puma K válasza watador600 (#27573) üzenetére


Puma K
veterán

Próbálj meg Online saját szervert indítani és úgy nézd meg akad-e.

Ha nincs gond akkor valószínűleg a többi ember, de leginkább a csalók miatt akad a játék Online... mert azok éppen ezerrel spawn-olják a prop-okat amiket meg az adott gép CPU-ja nem bír amiről fut az adott szerver és akad az egész játék... vagy egyéb gyökérségeket csinálnak azok az értelmi fogyatékos szerencsétlen moddolos férgek.

Vagy rakj fel egy hőmérsékleteket monitorozó programot és lehet a procid vesz vissza az órajeléből vagy a VGA, de akár lehet mind a kettő, mert túlmelegszik a géped.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#27580) watador600 válasza Puma K (#27579) üzenetére


watador600
senior tag

Túlmelegedést kizárnám, mindig fut az afterburner. Proci max 50 fok, kártya nagyon max 62, vrm1 49, vrm2 56 fok.
Viszont ha hacker spawnol, akkor az nekem csak sima lagg lenne nem? Tehát nem az ÉN fps számom csökkenne. Vagy rosszúl gondolom?

Egyébként jogos amit mondasz. Ma este meglesem egy üres sessionba, hogy mi a helyzet.

Köszi a tippet!

Szerk.: Ha nem dobálja az fps-t (egyedül) akkor csak szimplán együtt kell tudjak élni ezzel? Vagy lehet tenni valamit ellene? :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#27581) Integrale


Integrale
veterán

Az uj 15.7.1-es Radeon driver gyakorlatilag csodat tett a teljesitmennyel.

"Bad reklám is reklám too"

(#27582) CsonkaImo válasza Integrale (#27581) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Már a 15.7 is. Szerintem a Win 10 dobott még, ha azt használsz.

(#27583) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Van a játékhoz _hivatalos_ 1 lemezes .iso (ha jól emlékszem megjelenés körül láttam ilyet)? Nincs kedvem a 7 lemezt cserélgetni telepítéshez. Warez nem érdekel.

(#27584) Gyula84 válasza PsycHo88 (#27519) üzenetére


Gyula84
veterán

csináld meg azt egyszer valaki ezt írta itt mármint a koponyásat

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#27585) Geryson válasza JenciHUN (#27574) üzenetére


Geryson
addikt

Az én példányom ma jött meg, elvileg holnap hozom el a szervizből a gépemet felinstallálva az OP-al, így kb. ez lesz az első játék, amit feltolok! :) Péntek délután/este szívesen csapatok egyet!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#27586) architect26


architect26
aktív tag

Sziasztok! Tök üres a TS szeró. Senki sem ts-ezik, vagy azóta megint új szerverre költözött a ph? :(

Per aspera ad astra

(#27587) Franklin válasza negyven2 (#27567) üzenetére


Franklin
addikt

Na írtam a supportnak, meglepően gyorsan válaszoltak, kértek egy email-es megerősítést, hogy valóban enyém-e a cím, azután visszakaptam a nickem.Elnézést kértek, de nem írták, hogy mi volt az ok.

Sajnos a barátokat és a PH crew-t nem, ezeket majd újra felveszem.

(#27588) ToMM23 válasza architect26 (#27586) üzenetére


ToMM23
tag

Nem költözött el semerre sem. Én szoktam felmenni néha,hogy van-e valami de sajnos tényleg üres a TS kb azóta ,hogy az utolsó előtti "csoda patch" okozott egy "kissebbfajta" fps ugrálást.. :W Amit ugye azóta javítottak de nem tértek vissza az emberkék. :( A másik verzió,hogy megunták, mondván "ennyi volt a játék, 'nincs több content benne'.. " Ugye a Heisteket és missiókat unalomig tolták főleg Kurumákkal. Úgy mondd lezajlott a nagy GTA5 láz :F Én gurulgatnék meg felfedezgetnék szívesen, vagy akármi ami nem agyatlankodás, de sajnálatos módon szinte senki sem maradt. Leszámítva pár új arcot akik nem rég óta ismerősök ugyan, de hasonló dolgokat szeretnek benne. Amikor még "újdonságnak számított" akkor tele volt a TS :) Csak itt van az amit zárójelben jegyzek meg, (annyira várta mindenki és kiadtak 14-18 vagy több ezret is akár érte és most pár hónap után ment a sunyiba... ) Kicsit érdekes. Én azóta is csinálom a napikat. Éppen ma jött össze megint a havi 500k :)

:DD

[ Szerkesztve ]

(#27589) Integrale válasza CsonkaImo (#27582) üzenetére


Integrale
veterán

Azt használok, 15.7-tel ugrál az fps, élvezhetetlen. 7.1-gyel viszont stabil.

"Bad reklám is reklám too"

(#27590) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Sziasztok, jó rég nem jártam erre, jött valami újdonság mostanában? új heist, gondolom azt a pecst javították ami miatt alig volt FPS

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#27591) Fitzgerald válasza JoolsNOS (#27467) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ja, egy darabig nem volt játékra alkalmas PC-m.

Online-al játszik amúgy valaki? Hogy működik ez a dolog? Volt egy verseny eddig, csak az a Lamar gyerek volt a mezőnyben rajtam kívül a single playerből...

[ Szerkesztve ]

(#27592) CsonkaImo válasza Integrale (#27589) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nálam tökéletes volt. Igaz még 8.1-en, mert Windows 10 óta nincs fent a játék.

(#27593) INMOTEP válasza ToMM23 (#27588) üzenetére


INMOTEP
őstag

"A másik verzió,hogy megunták, mondván "ennyi volt a játék, 'nincs több content benne'.. " Ugye a Heisteket és missiókat unalomig tolták főleg Kurumákkal. Úgy mondd lezajlott a nagy GTA5 láz :F "

Itt inkább ez a fő probléma amit itt irtál ,én is meguntam pedig LVL 68 as szinten vagyok még csak .És innentől fogva már nem hoz lázba a dolog .1 Hete írtam pont hogy hetente jó ha max 1 órát vagyok ,de legtöbször 30 percet csak... felnézek nincs semmi és lépek is ki ....

(#27594) cyberkind válasza INMOTEP (#27593) üzenetére


cyberkind
félisten

Rengeteg lehetőség lenne benne, de a Rockstar egy balhere, a moddereket és a modokat kb megölik, de ők akkor se képesek csinálni semmi értelmeset a kocsikon meg a ruhákon kívül, eszméletlen lehetne ez a játék, csak kéne egy kreativitás, ami a moddereknél van.

Én teljesen meguntam, a honosítást várom hogy kitoljam magyarul, aztán szerintem ennyi.

Kívülről fújom a missziókat, meg a heist-eket, és ezt úgy hogy csak One-on kezdtem a multit, amit már ott meguntam, de itt pc-n visszajött a kedvem egy darabig.

Nem maradt más mint a jövőre érkező Mafia 3, ennyi.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#27595) Geryson válasza cyberkind (#27594) üzenetére


Geryson
addikt

Én a missziókat szinte nem is csináltam X-Boxon, csak a pénzgyűjtő helyeket és a fegyvereket kerestem fel Youtube videók alapján. Ami nekem viszont baromira bejött az az órákon keresztül tolt barangolás, felderítés. Rettentően keveset játszom most nyáron, de szerintem PC-n elkezdem a missziókat is csinálni majd és persze marad nagyrészt a barangolás plusz remélem jófej kollégákkal a baromkodás (ez ugye single-ben kimarad).

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#27596) Puma K válasza cyberkind (#27594) üzenetére


Puma K
veterán

"Rengeteg lehetőség lenne benne, de a Rockstar egy balhere, a moddereket és a modokat kb megölik, de ők akkor se képesek csinálni semmi értelmeset a kocsikon meg a ruhákon kívül, eszméletlen lehetne ez a játék, csak kéne egy kreativitás, ami a moddereknél van."

+1

Azt én sem értem, hogy mire várnak ennyit miután annyi lehetőség van a játékban... Esetleg annyira ütős DLC-vel készülnek, hogy nem akarják, hogy a modderek arassák le a babérokat?
Elvileg a Franklin-t alakító szinkronszínész arc posztolt valami képet még pár hete-hónapja, hogy megint dolgoznak valamin.

Múltkor azon flasheltem heist közben, hogy de jó lenne ha lehetnék rendőr és kergethetném a heist-elő emberkéket :D
Vagy csak simán single részben vagy akár multiban rendőrként tevékenykedni. De pl poén lehet mentősnek vagy tűzoltónak lenni... na jó mentősnek lenni nem olyan flash, de az is egy lehetőség lenne.

Mert én pl nem szeretnék feltétlen mindig csak rossznak lenni... még akár taxizgatnék is multiban, de nem feltétlen az alap taxi verdával, hanem egy kicsit gyorsabbal ;]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#27597) szepsy válasza Dr. Akula (#27583) üzenetére


szepsy
senior tag

van
n..c..o..r..e
:)

[ Szerkesztve ]

(#27598) cyberkind válasza Puma K (#27596) üzenetére


cyberkind
félisten

De a multija még akkor se lesz jobb meg szórakoztatóbb, csak a single része, szép és jó lesz az a dlc, csak kár hogy a multi meg uncsi de nagyon, pedig én csak 300+ órát toltam bele.

Egyébként nekem már az elején is feltűnt hogy itt van a nagy térkép, a vidék, és ott semmi sincsen szinte, csak a várost erőltetik majdnem mindenben.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#27599) negyven2 válasza cyberkind (#27598) üzenetére


negyven2
veterán

Alapvetően egyetértek veled, de szerintem ez függ a társaságon is. sőt azon a legjobban. Nem lenne a játékban közel 2500 órám ha nem lennének olyan emberek velem akikkel már igazából nem is játszunk hanem csak marhulunk. Azért mi még mindig tudunk elfoglaltságot találni benne. És ez még csak a 360-as verzió.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#27600) cyberkind válasza negyven2 (#27599) üzenetére


cyberkind
félisten

Most is sokan lennének akivel tolhatnám, meg amikor toltam is bőven voltunk, de már nagyon uncsi az egész ahogy van.

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.