Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26751) cyberkind válasza StarKiller89 (#26750) üzenetére


cyberkind
félisten

Felesleges a kérdés, majd egyszer ha jól esik nekik.

A Rockstar honlapján már jelezte, hogy tud a felmerült hibáról, és dolgozik annak megoldásán.

Tehát majd egyszer, másfél évig tuti nem fog tartani mint a pc port. :)

De ez a legszebb az egészben: A helyzet kialakulásában amúgy a Rockstar is ludas, ugyanis a teljesítmény visszaesését a csomagban elrejtett, a modifikációk korlátozására szolgáló új komponens okozza, mely különböző technológiai megoldásokkal nehezíti a programot saját szájízük szerint átalakítani próbálók dolgát. Ám a védelmi funkciót ellátó fájlok megszerkesztése nem sikerült tökéletesen, így a játék teljesítménye akár 3 fps-re is visszaeshet még a legerősebb számítógépeken is, és ironikus módon azok számára is kellemetlenséget okoz, akik soha nem éltek a házilag készített kiegészítők adta lehetőségekkel.

És ezek a modok már mennek, a hackerek csak úgy szarják kifele a pénzt, úgyhogy gúúd dzsob Cockstar:))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#26752) Giii válasza Dtomka (#26749) üzenetére


Giii
senior tag

Nem értem a videót :B AERo-t be sem tudom kapcsolni.Videókártyára hivatkozik

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

(#26753) Wiz Khalifa válasza Giii (#26752) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Akkor a drivert vagy kifelejtetted (nem raktad fel) vagy szarul rakódott fel és újra kell rakni.

Smoke some weed nigga!

(#26754) jossua


jossua
tag

Nem lehet a repülőket egérrel irányítani ?? Célozni kicsit könnyebb könnyebb lenne vele mégiscsak finomabb a mozgása

Alias : Magyarbetyar

(#26755) Giii válasza Wiz Khalifa (#26753) üzenetére


Giii
senior tag

Megnéztem utána a catalystot és el tünt benne minden! Saját telepítőjével nem tudtam törölni,gondoltam megpróbálom simán setupolni.Össze is jött :)) Most be tudtam jelentkezni és most tölti az 5Gb-át.Köszönöm,hogy ilyen segítőkészek voltatok! :K

AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

(#26756) Dtomka válasza Giii (#26755) üzenetére


Dtomka
veterán

Látom sikerült. :)
Eszközkezelőben lehet szabványos vga-ként ismerte fel. Catalyst újratelepítése sokszor megoldás lehet.

(#26757) Freddycom válasza jossua (#26754) üzenetére


Freddycom
őstag

De, bal egérgombot lenyomva kell tartani és úgy mozgatni az egeret.

(#26758) Wiz Khalifa válasza Giii (#26755) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nincs mit. Nem tart semmiből hogy segítsünk. :)

Smoke some weed nigga!

(#26759) ittakary


ittakary
nagyúr

b...átok meg R* .... úgy istenigazából

(#26760) Mate válasza ittakary (#26759) üzenetére


Mate
nagyúr

Jó a festés :D

(#26761) ittakary válasza Mate (#26760) üzenetére


ittakary
nagyúr

olvastam délelőtt ezt a cikket:

Újra gondok vannak a GTA V PC-s verziójával

na mondom remek, hazaérek megnézem nekem is szar lett-e... HÁT PERSZE HOGY IGEN :W

(#26762) htc07 válasza ittakary (#26759) üzenetére


htc07
addikt

ezzel a kocsival király lehet elmenni "nénizni" :DDD

(#26763) Mate válasza ittakary (#26761) üzenetére


Mate
nagyúr

Nekem csak 2 kocsi tűnt el a garázsból....

(#26764) jossua válasza Freddycom (#26757) üzenetére


jossua
tag

köszi :)
kicsit érzékeny de jó :)

[ Szerkesztve ]

Alias : Magyarbetyar

(#26765) Wiz Khalifa válasza ittakary (#26761) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nekem se FPS esés se ilyen baszások nem jöttek elő. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#26766) Giii válasza Dtomka (#26756) üzenetére


Giii
senior tag

Igen.Nálam ez történt,úgy néz ki catalyst újrahúzása ilyen esetnél megoldás lehet. :)

AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

(#26767) negyven2


negyven2
veterán

A "magas"? szint hátrányai...

Jelenleg 334-es vagyok Xbox360-on ezt a szintet csalás, glitch, nélkül tisztán értem el majd egy háromnegyed év alatt (a másik karakterem 250-es szint környékén van).
És nagyon zavaró, hogy folyton ilyen üzenetek kapok

Szívesen kezdenék egy új karaktert, de mivel a R* 2 év alatt se unlockolta a másik 3 helyett így valószínűleg továbbra kapom majd az ilyen üzenetek.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#26768) lolchief70


lolchief70
aktív tag

Sziasztok!

Athlon II X4 640 proci mellé (6Gb Ram, SSD) jelenleg Gigabyte 6870 1GB-os kártyát használok.
Jelenleg GTA V FHD normál részletességgel 30 fps ami néha leesik 20 alá.
Szerintetek, ha csak a GPU-t cserélém pld. R9 280-ra FHD-ben mennyi teljesítmény növekedésre számolhatok?
Használ valaki ehhez hasonló CPU GPU párost? Milyen fps-t produkál?
Ha a fenti nem jó választás mit ajánlotok?

Köszi!

(#26769) pzolika9512


pzolika9512
aktív tag

Üdv :) olyan kérdésem lenne, ha használtan veszem meg a gta-t lemezes változatban, akkor azt tudom telepíteni? úgy értem nem csak egyszer használatos kód van hozzá?

|| Én, ha valakinek ígérek valamit, meg is tartom. Ha pénzt ígérek, azt is megtartom. Megtartom magamnak. A pénzt. ||

(#26770) Plata válasza pzolika9512 (#26769) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudod.Egyszer használatos.

(#26771) pzolika9512 válasza Plata (#26770) üzenetére


pzolika9512
aktív tag

köszönöm :R akkor vehetem újonnan, ez hülye húzás volt a rockstartól... lehet inkább meg se veszem, elég volt ps3-on nyomni majdnem 2 évig! rockstar meg bek*phatja!

|| Én, ha valakinek ígérek valamit, meg is tartom. Ha pénzt ígérek, azt is megtartom. Megtartom magamnak. A pénzt. ||

(#26772) ittakary válasza pzolika9512 (#26771) üzenetére


ittakary
nagyúr

mi ezen a hülye húzás? az hogy meg kell venned a játékot ha játszani akarsz? tejóég mekkora hülye húzás :P

a lemezes kiadás csak annak volt jó akinek lassú a nete, és nem tud letölteni 60GBot

[ Szerkesztve ]

(#26773) MerLinh válasza pzolika9512 (#26771) üzenetére


MerLinh
senior tag

Meg mindenki mas? :) regota igy megy a pcs jatek piac. Be kell reggelni a kodokat, es a lemez disznek van....

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#26774) pzolika9512 válasza MerLinh (#26773) üzenetére


pzolika9512
aktív tag

érdekes gta 4-nél nem volt ilyen! akárhányszor használhattad a kódot!

|| Én, ha valakinek ígérek valamit, meg is tartom. Ha pénzt ígérek, azt is megtartom. Megtartom magamnak. A pénzt. ||

(#26775) pzolika9512 válasza ittakary (#26772) üzenetére


pzolika9512
aktív tag

az a hülye húzás, hogy egyrészt én már egyszer kifizettem 15 ezer forintot ps3-as kiadásért, és akkor most adjak megint 15 ezret a pc-s változatért, mert használtan nem lehet megvenni mert megb*szhatom ha felhasználták a kódot :W

|| Én, ha valakinek ígérek valamit, meg is tartom. Ha pénzt ígérek, azt is megtartom. Megtartom magamnak. A pénzt. ||

(#26776) MerLinh válasza pzolika9512 (#26775) üzenetére


MerLinh
senior tag

Telepiteshez nem kell kod :) jatekhoz mar kell rockstar account ervenyes koddal :) de sajna mindent igy kell, kiveve GOG jatekokat, azok drm mentesek. Mara mar pcs hasznalt jatekpiac megszunt mar mert nincs mit eladni max teljes fiokokat,meg a regi jatekokat...

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#26777) leximester válasza pzolika9512 (#26771) üzenetére


leximester
tag

Veheted használtan is, csak kapod mellé a SC accot is, ahol az email és a felhasználónév megváltoztatható.

(#26778) pzolika9512 válasza leximester (#26777) üzenetére


pzolika9512
aktív tag

mindegy, hanyagolom egyenlőre, mert átszerettem volna hozni a ps3-as karakteremet :R majd még meggondolom hogy megveszem-e újonnan, vagy várok egy steames akciót vagy valami :R

azért köszönöm a válaszokat :(((

|| Én, ha valakinek ígérek valamit, meg is tartom. Ha pénzt ígérek, azt is megtartom. Megtartom magamnak. A pénzt. ||

(#26779) ittakary válasza pzolika9512 (#26775) üzenetére


ittakary
nagyúr

sőt, ha van x360ad és xOne-od, akkor is mindkettőre külön kellett megvenni :P

(#26780) pzolika9512 válasza ittakary (#26779) üzenetére


pzolika9512
aktív tag

igen tudom, tisztában voltam/vagyok vele! én ezen a használt dolgon vagyok leginkább kiadva! (egyébként pár évig nem volt pc-m, ezért nem is tudtam, hogy a használt piac kihalt pc játék kategóriában)

|| Én, ha valakinek ígérek valamit, meg is tartom. Ha pénzt ígérek, azt is megtartom. Megtartom magamnak. A pénzt. ||

(#26781) Televan74 válasza pzolika9512 (#26780) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ne csodálkozz rajta.Nekem is van néhány dobozos játékom ami steamre van regisztrálva.Az összegyűjtött sraem accomat meg nem szívesen adom hozzá. :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#26782) rup1u5 válasza pzolika9512 (#26774) üzenetére


rup1u5
nagyúr

rosszúl tudod az a baj.
GTA 4-nél maximum 10-szer használhattad fel a serialt.
Minden uninstall elött deaktiválni kellett a játékot. Aki ezt elfelejtette (pl teljes win ujratelepitésnél) az a 10. ilyen manőver után búcsút mondhatott a játéknak.

Én sem értem mi a problémád? Az hogy meg kell venni a játékot ha játszani akarsz vele?
Várj meg egy steam-es akciót. :K

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#26783) pzolika9512 válasza rup1u5 (#26782) üzenetére


pzolika9512
aktív tag

nem! egyeltalán nem az a problémám hogy megkell vennem! hanem az hogy újonnan kell megvennem !

amúgy gta 4-et haverommal felesben vettük meg. nálam volt az egyik disc a másik meg nála! és így tudtunk játszani mindketten

[ Szerkesztve ]

|| Én, ha valakinek ígérek valamit, meg is tartom. Ha pénzt ígérek, azt is megtartom. Megtartom magamnak. A pénzt. ||

(#26784) rup1u5 válasza pzolika9512 (#26783) üzenetére


rup1u5
nagyúr

értem.
azért irtam, hogy várj steam akcióra.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#26786) vitya81


vitya81
tag

Sziasztok!

E pici problémával találkozott már valaki? Mi lenne a megoldás? Ma frissítettem azóta ilyen a mobil, FPS nézetben normális :D

(#26787) Smiley válasza vitya81 (#26786) üzenetére


Smiley
őstag

Nalam akkor lett ilyen a telefon ha mind a 2 kijelzon ment a jatek :)

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#26788) vitya81 válasza Smiley (#26787) üzenetére


vitya81
tag

Nálam csak egy monitoron fut a játék :)

(#26789) csaabz válasza vitya81 (#26786) üzenetére


csaabz
őstag

Ez az új iphone 7 :D

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#26790) #81556480 válasza rup1u5 (#26782) üzenetére


#81556480
törölt tag

10x lehetett revok nélkül újratelepíteni. revokolással akárhányszor.

(#26791) rup1u5 válasza #81556480 (#26790) üzenetére


rup1u5
nagyúr

igen. ugyen ezt írtam, csak másképp.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#26792) #81556480 válasza rup1u5 (#26791) üzenetére


#81556480
törölt tag

Tényleg. :DDD

(#26793) Źşë' válasza vitya81 (#26786) üzenetére


Źşë'
addikt

nálam is ilyen... azt hittem megzakkant, mert kiraktam tvre... az egér is megváltozik néha, ráadásul nem oda mutat ahol az eredeti helyzete van - 3d szintén kuka.. jó lenne ha kezdenének már a játékkal valamit a fejlesztők... hozzá kellene szokni hogy ha valamit elrontanak akkor azt helyre is kellene hozni - gondolom elszoktak tőle konzolokon - kevesebb a mellényúlás vagy nem tudom :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26794) RoMix85


RoMix85
aktív tag

Olyan érzésem van, mintha kihalt volna a topik az utolsó peccs óta. Többünk haragszik a rockstarra, és a kedvünk, lelkesedésünk is alább hagyott a laggok és a rockstar hozzáálása miatt. Várjuk a hotfixet.

(#26795) ittakary válasza RoMix85 (#26794) üzenetére


ittakary
nagyúr

az én álláspontomat remekül eltaláltad, pontosan ezt érzem :K

(#26796) Plata válasza RoMix85 (#26794) üzenetére


Plata
félisten

Tegnap este próbáltam játszani,állandóan gond volt a mentéssel,mindig jött a saving failed duma,és vásárolni sem tudtam lőszert sem,mert valami olyasmit pofázott hogy a rockstar felhőszerver nem elérhető,vagy mi a jó isten.Kb két órát játszottam de végig saving failed üzenetek jöttek,meg csatlakozni sem tudtam heist-hez,mert csatlakozásnál kivágott megint valami cloudserver dumával.

(#26797) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Azt próbáltátok már story módban,hogy lennt a tengerparton ahol a sok gyúrós kondizik ott ha odamentek és beszóltok valamelyiknek akkor meginbdul mindegyik ki és elkezdik kergetni a népet,meg téged is. :DD

Amúgy ja.Most egy kicsit csalódott vagyok.Azt hittem,hogy 2-3 napon belül kiadják a javítást rá.Így ugyanis nem lehet játszani normálisan. :U

(#26798) Franklin válasza RoMix85 (#26794) üzenetére


Franklin
addikt

Lehet benne valami, én is már csak a napi küldik miatt járok fel, 10 perc alatt megcsinálom és lépek is ki.

De alig látok ismerősöket és crew tagokat.

(#26799) Plata válasza Franklin (#26798) üzenetére


Plata
félisten

Asszem eddig 1 napi küldit csináltam meg,nekem az Insurgent nevű verda kéne.De nem akar összejönni,sosem fogok ki human lab raid Heist-et,és még csak 937k dolcsim van.Bár múltkor már unlockoltam a verdát,de az unlockjaim eltűntek másnapra. :D
Azóta meg nincs szerencsém elkapni egy human lab raid-et sem.

(#26800) peter9228 válasza RoMix85 (#26794) üzenetére


peter9228
aktív tag

Sok jóra nem kell számítani. Az AMD laptopos bugot 2 hónap alatt sikerült kijavítani, pedig ott nem játszhatatlanul lassú volt a játék hanem el sem indult...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.