Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2470) icons válasza Jakesz (#2469) üzenetére


icons
addikt

"Ezzel állítottad azt, hogy te hivatalos közleményre számítottál volna a Rockstar részéről, ha mégsem lenne igaz."
Nem azt állítom. Ha a "hivatalos" szó szerepelt volna a "megcáfolva" előtt, akkor igazad lenne.

Amit linkeltél Google találat: noigen, de ebben benne van minden hülyeség. Tehát teljes mértékben ellenőrizetlen tartalom, ami itt megjelenik. A legtöbb találat a gtaforums-ról van, ahol nyolcévesek firkáltak valamit, és azt kipostolták. Amik kijöttek nevesebb oldalakról, azok mind hasonlóak voltak. Az is igaz persze, hogy ezek mind a blueprint-ből indultak ki.
De már az előbb is leírtam, hogy mostmár ~90%ban tudjuk, mekkora lesz a térkép, és egy részét ismerjük is! A részletek persze kérdésesek, de a méret nagyságrendileg adott!

"Itt. Na jó, a 3. rész és a VC nincs benne, de még így is durva."
Na ez tényleg durva! :D 8 nappal az én általam linkelt gameinformer cikk előtt lett kiadva, és teljesen másról ír (mármint a linkelt oldal is a gameinformer-re hivatkozik, de ha jól értem, az írott sajtóra, amire rá lehetne keresni (sőt, ide be is lett linkelve ez a 18 oldalas olvasmány), de ha tényleg egymással teljesen ellentétes infót írtak 8 nap különbséggel (mindkettőt R* forrásra hivatkozva), az elég nagy baki:))
De azt hiszem, a bluepintből elég sok infó kiderül!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.