Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22151) Giii válasza Pityu. (#22146) üzenetére


Giii
senior tag

Igen és ettől tartok én is.Amikor itt voltak emberek akik írták hogy SLI és úgy sem lehet kimaxolni Full HD-ben úgy gondolom nincs miről beszélni.2 hete olvastam volt egy srác aki 6990-est vett és valamit dobott rajta(lehet rosszul emlékszem).Nem mai kártya de dupla GPU.Nyílán nem támogatja olyan jól mint a GCN-t de akkor is röhej.Nem kell nekem 60 FPS.Így is megy 40-et és mégis mikrolaggol és az a fájó nekem,hogy mindegy,hogy High-on nyomok mindent vagy normalon.Ilyenkor elgondolkozhatna aRockstar és ugyanígy más fejlesztő csapat,hogy ezt érdemlik a játékosokk ilyen fejlett hardware környezetben? Nem hinném.Lehet érvelni Intel melett vagy AMD melett de nekem ne mondja senki,hogy egy majdnem 4ghz-en hajtott 6 magos Thuban ennyire kevés.Igen néhol az hiszen változtak az architektúrák stb... Szomorú vagyok srácok és tudjátok mit ezért nem fogok új gépet venni már csak azért sem mert nem röhögtetem ki saját magamat.Azt a 250 ezret elköltöm másra.Pl veszek belőle ruhát meg jogsira is tellik abból.

AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.