Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19986) #81556480 válasza Puma K (#19951) üzenetére


#81556480
törölt tag

a 4. pont kivételével szerintem ezek pont hogy azért ilyenek mert a nagy többség erre vágyik, vagyis a "kölkök" nem indexelgetni akarnak, hanem a konfliktus, száguldás, lövöldözés stb. ha minden szabályos lenne, nem lenne GTA. Jobban hasonlítana a valósághoz, de kevesebb lenne az erőszak. Egyébként ha bemutatsz valakinek vagy kiveszed a kocsiból és elkezd verekedni, elég ha előveszel egy fegyvert és eliszkol. nem is kell használni. Az nekem pl a furcsa hogy elszáguldassz a rendőr előtt és nem történik semmi. Nem hogy indexelni de nagyjából normálisan közlekedni sem szoktam látni senkit.

a 4. pont érdekes, nekem a térkép jelzi hol van a saját autóm, akárhol hagyom.

Még az indexhez annyit hogy konzolon már így is tele volt minden gomb és kar, tehát hely sem lett volna mire tenni. Van olyan akciógomb, amit 3x kellet gyorsan megnyomni hogy csináljon valamit. Mást csinált ha kettőt egyszerre, ha kettőt kétszerre ha kettőt háromszorra egymás után, vagy külön külön nyomtad meg. szóval fullon volt a kihasználtság. PC-n van hely, igaz. a 4hez van is ilyen mod. A lámpakapcsolgatás úgy emlékszem viszont hogy új dolog tompitott/refi ki/be. Szóval ilyen téren is van hajlandóság a feljlődésre, majd lehet a 6ban már lesz index a 7ben meg elakadásjelző :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.