Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16051) wjbhbdux válasza laceszgamer (#16048) üzenetére


wjbhbdux
veterán

nem a világvége, 20 perc alatt átmásoltam a HDD-re az egész mappát és most ott bontogatja, mire kész már talán be is lehet majd lépni :)) .

/s

(#16052) nmy1212 válasza laceszgamer (#16048) üzenetére


nmy1212
tag

Nekem is feldobta hogy nincs elég hely. Majdnem kidobtam a notit az ablakon :D

(#16053) Franklin


Franklin
addikt

Na mennyi lesz a Peak Today, ki mit tippel? :-)

(#16054) Pacy


Pacy
aktív tag

A jelenlegi gépemen tökéletesen fut full maxon 2x msaa melett. A legkisebb amit láttam 71fps.

(#16055) laceszgamer válasza Pacy (#16054) üzenetére


laceszgamer
addikt

Na optimalizálás talán tényleg jó lett. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#16056) wjbhbdux válasza Franklin (#16053) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A Skyrim 275k fölé ment megjelenéskor, de ott minden játékos steamen volt, itt ki tudja hogy oszlanak el.

/s

(#16057) djculture válasza nmy1212 (#16049) üzenetére


djculture
félisten

Indisd ujra a steam-et kirija hogy a microsoft akountod szükséges és nem lehet benne csak angol karakter meg számok

(#16058) MrGeE válasza rocket (#16050) üzenetére


MrGeE
csendes tag

én is majdnem beszoptam 128 gb ssd-vel de sikerult kitrükköznöm miután dobta a hibauzit h elfogyott a hely, letoroltem egy filet a cachedepot konyvtarbol, olyat ami fajlnevnel szamsorban alacsonyabb volt, nalam speciel egy 17 gigas cache file volt, gondoltam h azon mar tulvan (decryptelesben...) és így sikerult helyet nyernem :)) már tolom is a gamet :D

havernal nem jott be ez a technika, neki elkezdte letolteni ujra....lehet azert mert nalam még ment a steames progressbar...

[ Szerkesztve ]

(#16059) Speed® válasza laceszgamer (#16055) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Azért az, hogy 4.4Gs i7+16GB+290X mellett jól fut 1080Pben, nem csoda..ha ugyanezt hozza i5+8GB+270 mellett mondjuk, azt már értékelni fogom.

(#16060) HaZsolt


HaZsolt
őstag

És bumm, berobban a topik. Meséljetek, milyen?

(#16061) rocket


rocket
nagyúr

Spoiler gombot hasznaljatok!!!! :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#16062) Asbee


Asbee
veterán

Első jelenet 4xmsaa FHD minden max 80 fps alatt nem láttam. Jónak ígérkezik. Kiderül majd városban.

(#16063) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Na így elsőre remek port lett. :D Megy szépen maxra cibálva. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#16064) rocket válasza Asbee (#16062) üzenetére


rocket
nagyúr

Varosban kell merni.

Tobben irtak, hogy random frame droppol a jatek 30-40 kornyekere 60+ FPS-rol.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#16065) djculture válasza nmy1212 (#16049) üzenetére


djculture
félisten

Játékot socialba beregelted? Amit kidob a steam nem először hanem a socialos ablakba azt kell a games részen a gtav-nél beregelni a socialba. Másként nem fog elindulni mert nincs meg azt irja ki. Halálra van bonyolitva szokás szerint.

[ Szerkesztve ]

(#16066) Max_218


Max_218
tag

Úristen le a kalappal a rockstar előtt ,hát ez a játék valami brutális ,már most. Éles texturák,folyamatos játékmenet ,semmi lassulás, eddig csak fps--játékokban láttam ilyen részletességeket. Megérte a beléjük vetett bizalom ,hogy most odafigyelnek. na megyek is fojtatom :D

(#16067) Asbee válasza rocket (#16064) üzenetére


Asbee
veterán

Igen, már most is azért beesik, kint. Meglátjuk.

(#16068) gali777


gali777
őstag

Másnak is akad a menü, mint a szar? A játék maga megy jól, de ha a menübe lépek szaggat összevissza.

(#16069) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Na jó.

Nekem már harmadjára tölt le 353 MB ot. Még 1 szer megakad és feladom.
Csak tudnám mi történik azzal a be nem fejezett 353MB -tal ami 350-en megáll és úra jindul. :D

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#16070) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

MEGY A STREAMEN A JÁTÉK NÁLAM!

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#16071) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Menüig eljutok, majd story mód indításakor kapok egy Corrupt game data windows üzenetet...
Reboot nem segít neki. Asszem mára ennyi, holnap mehet a reinstall...

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#16072) TiMoN válasza Ra's al Ghul (#16069) üzenetére


TiMoN
senior tag

Ugyan ez, feladtam...

-TiMoN-

(#16073) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

LE JÖTT!

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#16074) djculture


djculture
félisten

Szerintem megérte a várakozást a játék kemény, gépigénye meg nagyon barátságosan beállitható...

[ Szerkesztve ]

(#16075) Asbee


Asbee
veterán

Az advanced graph beállítások azért durván csökkentik az fps-t. Városban 2xMSAA minden max simán 70+ fps. De nagyon sok beállítás van, nem lesz itt gond.

[ Szerkesztve ]

(#16076) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Cicák :Y!!!

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#16077) nmy1212 válasza djculture (#16065) üzenetére


nmy1212
tag

Mindent megcsináltam, csak volt valami bugja a social club loginjának és kétszer 1 db betűt ütött be.

Akinek be lockolja az accountját a social club az a rendes weboldalon logoljon újra! Az megoldja a gondot.

(#16078) Viper26


Viper26
nagyúr

Jó ezeket a véleményeket olvasni, majd délután ránézek én is. :)

iPhone 14 | FR955

(#16079) TheProb válasza nmy1212 (#16077) üzenetére


TheProb
veterán

nálam egyelőre a végtelenségig pörög a "loading" SC-ben

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#16080) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

GTA IV (hez hasonló) törésmodell :Y !!!

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#16081) DokiBaxxi válasza TheProb (#16079) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Nálam is :W

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#16082) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Szép jó droppok nálam vannak amit később javítanak. Kellemes játék, talán 12 óra múlva nézzünk egy online-t.

megyek alszom pár órát :R

An odyssey through the realm of consciousness.

(#16083) sixpak válasza m0h0senator (#16082) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ja, az eleje szépen megy, de az első autós résznél a városban, durván leesik, akár 30-40fpsre is. A menu laggol mint a picsa, de amúgy fasza...na, alvás.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#16084) spanglee001


spanglee001
addikt

korán feladtátok :P

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#16085) Asbee válasza sixpak (#16083) üzenetére


Asbee
veterán

Nekem semmi lagg. Stabil minimum 70 fps.

(#16086) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Volt róla szó de nem találom. HDD-ről szeretném átvinni SSD-re a játékot. SSD-n van 80 giga szabad hely. Hogyan tudom újra hozzá adni?

An odyssey through the realm of consciousness.

(#16087) Pacy válasza Asbee (#16085) üzenetére


Pacy
aktív tag

Laggnak nyoma sincs. Szépen megy nagyon...ameddig ki nem megyek a hegyekhez. Ott a növényzet az gyilkos , 45-50 fps.

(#16088) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Hát srácok le a kalappal a Rock Star előtt. Ok a letöltéssel volt egy kis gond de megérte a várakozást. Komolyan mondom nem semmi. Minden maxra állítva ás pörög a játék.

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a multiban az előrendeléshez járó pénzt egyből a karakterre rakja vagy azt a "bank" ba? Úgy hallottam hogy nem valami biztonságos az összes pénzt magadnál hordani.

És még annyi lenne a kérdésem, hogy mennyire számít, hogy milyenre csináltam meg egy adott küldetést? (Bronze, Silver vagy Gold) csakhogy mennyre figyelek oda?

[ Szerkesztve ]

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#16089) gyimger


gyimger
őstag

Kiléptem, hogy szerelmet nyilvánítsak. Azonnal very high-ra állítottam, mondom, lesz ami lesz, és gyönyörű! Lehet, hogy Los Santos miatt, vagy lehet, hogy a San Andreas óta számomra nem létezett GTA, de tényleg ugyanazt érzem és ugyanolyan örömmel indítom el. Jó érzés!

Azt hittem, elálmosodok, de megyek vissza szerezni a sok ezüstmedált. :DDD

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#16090) rocket


rocket
nagyúr

Lassan meglesz a 200k jatekos Steam-en :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#16091) 1m1s


1m1s
tag

Az online másoknál is karbantartást ír?

(#16092) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Na, feltoltam mindent csutkára, txaa-stul. Kicsit meghúzott GTX 970-el 40-60 FPS, városban általában 60-hoz közelít. Alsó korlát, olyan 40 FPS szokott lenni, bár volt, hogy bement alá, igaz 60 fölé többször megy, mint 40 alá :). Látótávolság elképesztő :Y .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#16093) rocket


rocket
nagyúr

Settingsbe van beepitett benchmark, TAB-al indul.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#16094) gyuszaa


gyuszaa
őstag

Úgy hallom jól sikerült a port, PS3 diavetítés után biztos megváltás lesz.

Először egy R9 290-el tesztelem, aztán délután beröffentem a CF-et. ;]

Beállításoknál szépen belőtte magát very high-ra alapból.

(#16095) spanglee001 válasza Ra's al Ghul (#16088) üzenetére


spanglee001
addikt

egyből bankban van a java zseton

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#16096) TheProb válasza DokiBaxxi (#16081) üzenetére


TheProb
veterán

kezd már komolyan felb@szni, hogy itt tekereg a végtelenségig ez a szar.... :(((

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#16097) RoMix85


RoMix85
aktív tag

Rajtam kívül van még akinek kifagy indulás után? :W frissítettem drivert is de semmi

esetleg kell még v.mi külső program megléte?
Hogyan telepítsem újra hogy ne keljen újból töltögetni?

(#16098) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Még egy olyan kérdésem lenne, hogy akinek NVIDIA kártyája van annak miért van letiltva az NVDA TXAA?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#16099) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Ok, 2 órát toltam, de úgy érzem lesz itt 100 szor ennyi is. :D
A játék egyértelműen jó, ez sose volt kérdés, de mellé a port is remek. :D

Azon meg majdnem beszakadtam mikor az elején az egyik küldiben a kutya hopp ugrott a másik kutyára... játszani :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#16100) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Nagyon szép a játék. Az autó törésmodell: elég gyenge sajnos, és a levegőben nevetségesen viselkedik. Amikor pl lezuhan a hegyről, mindig egyenesbe akar állni, nem pedig forogni, ahogy azt kéne.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.