Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16951) Chereiose


Chereiose
addikt

VÉÉGRE MEGY! na kezdem is, amúgy az 5 giga után van még egy 350 megás patch is:D
na jó játékot..

(#16952) STC Speed válasza hszilard666 (#16947) üzenetére


STC Speed
őstag

Érdekelne engem is

(#16953) RoMix85 válasza Kiskokó (#16839) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Köszi, keresgéltem telepitgettem de semmi :s
ha commons mappából indítom a launchert ezt kapom: Launcher error. Code: 15 The game was not launched via the Steam Client

és igazából mindig ott fagy ki mikor elindul és jobb szélen jönnének fel a steam ablakok.

még valami ötlet? :F

[ Szerkesztve ]

(#16954) velizare válasza fsb_essex (#16950) üzenetére


velizare
nagyúr

:F az összes többi olyan. egyébként szerintem inkább a titan z tulajok szomorkodnak, hogy a játék élveboncolja a kártyájukat már fullHDben is. a 4k-t meg szerintem kevesen merik megnyitni közülük. :DDD

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#16955) Hauptmann válasza fsb_essex (#16950) üzenetére


Hauptmann
addikt

Az várható volt, hogy nem fog high közelben futni, 1 Gigás kártyával de én bíztam, hogy a 460SOC-omon egy med menni fog AA nélkül. Na mindegy, akkor előrehozom a gépbővítést.

(#16956) Rexcor


Rexcor
őstag

hiába tettem vissza a file-t így is error-t kaptam. Mit is kellene csinálnom?

[ Szerkesztve ]

(#16957) ghiottone válasza STC Speed (#16952) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Épp most végeztem a 7 DVD-vel erre az 5 GB nálam is elkezdett nyüszögni connection lost-al. :O
Nyomsz egy Pauset és utána start - de most nálam megint eljátssza ezt 2 perc töltés után.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#16958) sqpp


sqpp
őstag

Mennyire boldog vagyok emberek!! :)

CRC hibás DVD... most tölthetem le...

(#16959) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Amúgy nem is aza a bosszantó hogy kibaszott 4kb/secel jön.... hanem az hogy connection lost után baszik reconnectelni!!!!! Itthagyni sem lehet ezt a f.szt!!! :(((

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#16960) #85552128 válasza Joe Swanson (#16942) üzenetére


#85552128
törölt tag

Nekem is, de vezetés közben van szaggatás.

Amúgy komolyan minek ül a másik nigga a kocsiba ha nekem kell lőni is meg vezetni is ? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16961) SkyS1gn válasza STC Speed (#16945) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nekem elindul és ujracsatlakozik utána, sőt akkor ugrik fel max sebességre.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#16962) mackosajt válasza sqpp (#16958) üzenetére


mackosajt
addikt

Reklamáció legalább indult a hibára?
Ha már lemezest vettél.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#16963) fsb_essex válasza velizare (#16954) üzenetére


fsb_essex
tag

Köszi! Elsőre csak régieket találtam konzolra, de aztán a 750ti segített.
talán mégsem reménytelen a helyzet egy 750ti szintű VGA-val.
(hamarosan lesz saját tapasztalat is)

(#16964) 2thletme2day


2thletme2day
őstag

3 órányi szenvedés után sikerült feltelepíteni DVD-ről és felpeccselni.. :Y Eddig csak "read only" voltam itt a topicban, de azt hiszem most átmegyek "play only"-ba :DD

(#16965) Shodan válasza Joe Swanson (#16936) üzenetére


Shodan
addikt

Nem értem ezt miért nevezi ezt mindenki lagnak :W , semmi köze hozzá. Lag akkor van ha online gamet játszol és magas a latencyd maximum.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#16966) hszilard666


hszilard666
veterán

De amúgy ez a rohadt downloader miért nem tud magától reconnectelni? :W Vagy nálam van a hiba? :F

ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/4zpfvccf

(#16967) Redneck válasza Shodan (#16965) üzenetére


Redneck
veterán

Mikroszaggatás, a IV-ben is előfordult a motorból adódóan. Főleg v-sync használatakor. Framerate limitálás ajánlott akinél a nagy ingadozásból fakad.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#16968) ghiottone válasza hszilard666 (#16966) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Dettó, de én lesz**** nem fogok it mellett ülni és nyomogatni a pause-t meg a resume-ot.

na most már újracsatlakozik magától - annyi, hogy bezártam - mivel rögtön indítottam a DVD-k feltelepítése után - és újraindítottam az alkalmazást, újra feljelentkeztem a Social Club-ba.

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#16969) Xeon7


Xeon7
aktív tag

Sziasztok,

Dobozos verzió vettem meg. 7 DVD-öl feltelepítve SocialClub-ba bejelentkezve csak egy loading... felirat van és nem megy tovább :(
Van valami megoldás a tovább lépésre?

(#16970) RohamDroid


RohamDroid
aktív tag

Gyerekek nem akarok elkeseríteni senkit de jobban néz ki mint ps3mon... egyrészt másrészt nekem csak valami 300 megás valamit szedett le az előre letöltött 60 gigára.

A futástelljesítményről röviden aztán game.

High és pár dolog very highon soft shadows beállítással 60fps felett bőven 1080ban.

Amd x4 760k procival 8 giga 1600as rammal a88x chipsetes alaplappal és egy asus r9 270x-el ami csak 2 gigás a belső beépített bigyó 1600 mega kihasználtságot jelez.

annyi hogy az utolsó pár pixel fura egy kicsit a képernyő allján

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Csaba

(#16971) PepLogan válasza 2thletme2day (#16964) üzenetére


PepLogan
tag

Te nem ragadtál be a Social Clubnál? Nekem fél órája csak a betöltő képernyőt mutatja

Gigabyte GTX 1080 G1 Gaming 8GB || Intel Core i7 4770||

(#16972) PuMbA


PuMbA
titán

AMD APU dedikált VGA nélkül 1080p, szépen megy, 720p-ben ráadásul rá lehet rakni több látótávolságot és részletességet, tehát egy szavunk se lehet az optimalizációra :)

[ Szerkesztve ]

(#16973) Rexcor


Rexcor
őstag

Valaki segítsen pls!
Én is kitöröltem egyszer a .pak file-t majd utána visszaraktam, de és bekaptam az errort. Hogyan tudom ezt megjavítani? A korábban linkelt torrentes megoldásnál nincs az mphaist mappában ez a file benne.

[ Szerkesztve ]

(#16974) westlake


westlake
félisten

Még mindig örülnék egy fast linknek a két darab 2.x GB-os patch file-hoz.

Play nice!

(#16975) Daffchy


Daffchy
őstag

Bale_E kolléga leírása alapján átmásoltam, töröltem, steam-be megkerestettem a HDD-n lévőt, majd töltött 20 percig valamit (nem írta ki mit), majd vissza SSD, STEAM-ből törölni beállításokban a HDD steam mappát, steam restart, kiírta az SC aktiválást és elindult magától a játék... :DDD

Kérdés, mikor kapta le az 5GB-t és a 300 megás valamit? :F

(#16976) mackosajt válasza Xeon7 (#16969) üzenetére


mackosajt
addikt

ékezetes a felhasználód

megoldás a doksi mappád átrakása

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#16977) Mosqu!to válasza westlake (#16974) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Keress vissza az utolsó postjaimra, az egyikben vannak a kis méretű 3 patch, a másikban pedig egy ftp-re feltolt telejs telepített mappa _tömörítetlenül_. Itt a dlc mappát kell csak letölteni.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#16978) Loha válasza fsb_essex (#16950) üzenetére


Loha
veterán

Tessék, hogy ne szomorkodjál: GTA V 1920 × 1080 Normal

(#16979) westlake válasza Mosqu!to (#16977) üzenetére


westlake
félisten

Ha erre gondolsz, akkor innen 300k-val jön mindkettő. :(

Play nice!

(#16980) #85552128 válasza PuMbA (#16972) üzenetére


#85552128
törölt tag

Videó alapján simábbnak tűnik a vezetés mint nekem 970-nel. :C
Így már erős a gyanúm, hogy most az AMD driver jobb mint az nV-s mert fórumokon is sokan írják, hogy a béta megszüntette a stutterfestet. Vagy legalábbis az nV driverrel lesz valami...

Amúgy a távoli objektumok elhomályosítása nagyon csúnyán van megoldva még mindig.

[ Szerkesztve ]

(#16981) Mosqu!to válasza westlake (#16979) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Valami download managgerrel ugorj neki (régen a flashget volt jó ilyenre), ami indít több szálat is.

[ Szerkesztve ]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#16982) Acsi válasza Rexcor (#16973) üzenetére


Acsi
aktív tag

Én végül kitöröltem és mostanában fog befejeződni a töltés. Valószínű nekem is ez lesz a hiba.
Volt egy ilyen hozzászólás is megoldás lehet.

[ Szerkesztve ]

(#16983) Xeon7 válasza mackosajt (#16976) üzenetére


Xeon7
aktív tag

:R :R :R
Megoldva, tölti bár elég lassú!

(#16984) mackosajt válasza Xeon7 (#16983) üzenetére


mackosajt
addikt

Nincs mit.

Küldj egy kis sávszélességet nekem.

Bosszantó, hogy mennyire belassul.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#16985) hszilard666 válasza mackosajt (#16984) üzenetére


hszilard666
veterán

Örülnék ha nekem is csak belassulna, 2 percenként összef.ssa magát :U

ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/4zpfvccf

(#16986) CsigaGyilkos


CsigaGyilkos
aktív tag

Gyerekek azért csutkára feltolva hozza ez a játék a trailer-ben látottakat. Képek itt: [link]

(#16982) acsi90: Én azt nem értem, ha törlitek, akkor letölti újból a fájlt amit töröltetek?

[ Szerkesztve ]

Visca el Barcelona!

(#16987) 2thletme2day válasza PepLogan (#16971) üzenetére


2thletme2day
őstag

Nem volt semmi probléma. Néha leesett a letöltési sebesség 300Kb/s-ra de olyankor újraindítottam és töltött rendesen.

Pedig utólag miután elkezdtem a letöltést jutott eszembe, hogy hoppá van egy Á betű (teljes nevemben) a windows felhasználói fiókomban, de így sem volt hál' istennek probléma semmivel.

Most raktam fel a legújabb AMD drivert aztán most kezdek neki a mókának..

[ Szerkesztve ]

(#16988) Hoorus


Hoorus
őstag

Nem elég, hogy lassú a letöltés, de közben pörgeti a VGA-t is 3D órajeleken.. 170 W-ot mutat a fogyimérő, pedig semmi más nem fut.. :U

(#16989) fsb_essex válasza Loha (#16978) üzenetére


fsb_essex
tag

Köszi! Ezek már egészen jó értékek, főleg 750ti-nél.

(#16990) Dtomka válasza Acsi (#16903) üzenetére


Dtomka
veterán

Na, már nem vagyok a céltól "messze", ugye? :DDD
(Sry a nagy képekért)



[ Szerkesztve ]

(#16991) mackosajt válasza hszilard666 (#16985) üzenetére


mackosajt
addikt

Lassan 5 órája töltöm...

500-as nettel... vicc...

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#16992) Balathruin válasza mackosajt (#16991) üzenetére


Balathruin
veterán

500kb/s?

:D

(#16993) Daffchy


Daffchy
őstag

Remélem lesz akinek segít

Akik előtöltötték SSD-re a játékot, de nincs elég szabad helyük azoknak itt egy kis segítség Bale_E kolléga leírása alapján:

1.
A legegyszerűbb ha fogsz egy kis steames játékot letöltöd de a hdd-n hozol létre egy steamlibraryt. Oda bemásolod a játék mappáját. Majd ha végzett akkor letörlöd az ssd-ről a játékot majd ha ez megvan akkor kijelentkezel vissza a steambe hozzá adod a GTA V-t, de letöltési helynek a hdd-n a mappát adod meg. Ne ijedj meg úgy fog csinálni mintha letöltene de egyszer csak abba hagyja és kész. onnan az hdd van a játék.
Ha kicsomagolta akkor ugyanígy vissza. Amire figyelned kell h ha vissza másolod ssd-re a játékot és telepíteni akarja akkor kell neki még 1x 60 giga a steam miatt, hogy elinduljon a letöltés legyen annyi hely az ssd-n mert "nem tudja" a steam h már ott a játék.

2.
A steam-nél ugye hozza tudsz adni mappakat a beallitasoknal. Probald meg hogy az ssd-n levo gta mappat hozzaadod. De ezt úgy, hogy a hdd-s le legyen torolve (steam mappa beállításból). Steam restart. Leellenőrzi és működik...elméletileg.

(#16994) ghiottone válasza Dtomka (#16990) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Órák kérdése és játszhatsz is vele. :))

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#16995) spanglee001 válasza mrhitoshi (#16919) üzenetére


spanglee001
addikt

ja a gép az adatlapomon van, nem szoktam nézegetni az fps-t, veri highre pakolt mindent, ott is jó volt, de levettem mindent mediumra aztán játszok így sokkal stabilabb, majd lehet szórakozok még a beállításokkal, de egyelőre megfelelő, kicsit a multi része még katyvasz számomra, de kezdek rájönni

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#16996) Televan74


Televan74
nagyúr

GTAV CPU teszt!

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#16997) Dot


Dot
őstag

Hali!

Már többször állt le a játék ezzel:
2 monitorom van és látom, hogy
GPU: 70-80% van kihasználva
RAM: 70%
CPU: 95+%
Nincs maxon a grafika, nem laggolnak a perifériák. (gépem adati az adatlapomon)
Mit tegyek, hogy ne dobjon ki a játék?

print screen fekete képet shotol

[ Szerkesztve ]

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#16998) pzske


pzske
aktív tag

Sziasztok !

Egy I5 3550+gtx 480 combóval 8 gb rammal még érdemes bepróbálni ?(Ahogy néztem kb a gtx660 szintjén van)

Milyen beállításokkal megy szerintetek ?

Köszi a válaszokat előre is !

Az élet 1 szar játék , de a grafikája nagyon ott van...

(#16999) hszilard666 válasza mackosajt (#16991) üzenetére


hszilard666
veterán

Megvan mi lehet a para!
A rockstar szerverei: [link]
;]

ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/4zpfvccf

(#17000) Rexcor válasza Acsi (#16982) üzenetére


Rexcor
őstag

Nem lehetne valahogy újra elindítani az 5Gb-os letöltést és akkor csak a hiányzó dolgokat töltené le? Vagy akár csak az update-t elölről kezdeni?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.