Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16151) Penge@Borisz válasza jonnyjoker01 (#16147) üzenetére


Penge@Borisz
tag

Dehogy csinálok újabb felhasználót a gépemen... Fogok egy fos játék miatt itt rendszert barmolni, hogyne...

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#16152) Penge@Borisz válasza #19784448 (#16148) üzenetére


Penge@Borisz
tag

Igen.

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#16153) balikapatrik


balikapatrik
csendes tag

Az MSAA mennyire eszi meg a VGA-t?

(#16154) Barni24


Barni24
csendes tag

Hát gyerekek én ezt nem vágom. életem első steames játékát most vettem meg mivel imádom a GTA-át. letöltés minden faszául ment. de viszont mikor inditom a social club kiirja jobb felső sarokban h bejelentkezet és csak tölt és tölt és tölt. Barni199024 a felhasználónevem szóval az ékezet és a speciális karakterek nem lehetnek gázok. a rockstar games oldalán sikeresen betudtam jelentkezni és már aktiváltam is a játékot a termék kulcsal amit inditás előtt ir a steam. szóval kb egy órája szivok itt vele. ujra is raktam a social clubot. gépem is elég lesz sztem neki : asus g751jy, 8 GB , gtx980m 4 gb, i7 4710HQ. szóval kifogytam az ötletekből :(

Válaszokat előre is köszönöm.
Üdv.:Barni24

(#16155) ittakary


ittakary
nagyúr

Jóreggelt. Már 10 perce megy a kicsomagolás, lassan remélem eljutok az indításig. Közben nézem a stremedet vitko :D

(#16156) Penge@Borisz


Penge@Borisz
tag

Na, kivettem az ékezeteket a felhasználónévből, így is csak tölt a végtelenbe. Szánalom.

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#16157) GoZoL válasza Penge@Borisz (#16151) üzenetére


GoZoL
senior tag

Csináld meg a másik usert de nem kell használnod, hanem shift+jobb egérgomb a játék ikonjára ami az asztalon van, a menüben futtatás más felhasználóval és itt beírod a létrehozott usert, ennyi. Javítás biztos lesz rá, mert nem csak mi használunk ékezetes karaktert.

(#16158) sqpp válasza sqpp (#16150) üzenetére


sqpp
őstag

Valaki? :(

(#16159) ittakary válasza Penge@Borisz (#16156) üzenetére


ittakary
nagyúr

Amúgy ez már a Windows ősidők óta alapszabály, mondhatni AXIÓMA! Sőt szinte már az Úr a 8. napon is még utóiratban itthagyta: NEM RAKUNK ÉKEZETET FELASZNÁLÓNÉVBE!

szerk:

rendesen pörög a téma:

[ Szerkesztve ]

(#16160) m0h0senator válasza ittakary (#16159) üzenetére


m0h0senator
őstag

se mappa névnek...

más: valaki írja le a menetét, hogyan tudom a D-ről a C-re áttenni a GTA-t ugy hogy ne kezdje el a letöltést.. HDD-re töltöttem meg is volt a kicsomagolás játszottam is vele, de azért van a raid 0 ssd-m hogy gyorsabb legyen. Köszönöm :R

(#16161) Penge@Borisz: Nem szeretnélek elkeseríteni de ott user error van. Nálam minden gond nélkül elindult 8.1-n. Steamből kell indítani a játékot le is írja utána betölt a social club és megy...

daveoff: Csináld meg a másik usert de nem kell használnod, hanem shift+jobb egérgomb a játék ikonjára ami az asztalon van, a menüben futtatás más felhasználóval és itt beírod a létrehozott usert, ennyi. Javítás biztos lesz rá, mert nem csak mi használunk ékezetes karaktert.

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#16161) Penge@Borisz válasza GoZoL (#16157) üzenetére


Penge@Borisz
tag

Launcher error. Code 15. Steam kliens nélkül nem lehet indítani. Win 8.1. Ennyi. Most nagyon csúnyákat kéne beírnom. Esküszöm, soha többet nem adok egy fillért sem ennek a tetves bandának.

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#16162) JackFeryll válasza #19784448 (#16142) üzenetére


JackFeryll
őstag

Nem erősebb, nagyjából egy szinten vannak.
Amúgy 1920x1200-on FXAA élsimítással, high-very high beállítások mellett, normal textúrákkal 60 közeli FPS-t produkál. (első két küldetést csináltam meg)
Azt hiszem 4x MSAA mellett már leesett 35-40-re.

Valaki csinálhatna egy screent, hogy a normal és a very high textúra közt milyen a különbség, kell-e nekem 970 :D.

(#16163) daveoff válasza Penge@Borisz (#16144) üzenetére


daveoff
veterán

Ugyanezen a vonaton ülök én is, szánalom......

Most akkor hogy indítható el a játék, ha ékezet van a felhasználónevemben?

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#16164) sagem


sagem
addikt

Sajna még nem tudom nyomni, majd csak később, de indulás előtt nem bírtam ki hogy ne nézzek bele gyorsan..:) Azt hiszem még ne írták, legalábbis nem láttam: Nuuvemes, megy gond nélkül!:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#16165) run4fun


run4fun
tag

7850 szintű karival játszik valaki? Nem bírom kivárni mire hazaérek melóból este 6-ra :D

(#16166) Penge@Borisz válasza daveoff (#16163) üzenetére


Penge@Borisz
tag

Leginkább sehogy. Sőt, hiába "javítottam" ki, és lett ékezet nélküli a felhasználónevem, nem érdekli, akkor sem indul el, mindezt közel 20 ezer forintért. Steam-en nincs olyan, hogy a készítő lúzersága lehetetlenné teszi a termék használatát, ezért kérem vissza a pénzem, és vihetik a szarjukat? Felháborító ez a nevetséges amatőrség amit a PC-vel művelnek.

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#16167) Tombi


Tombi
senior tag

Nekem még az utolsó 5gb-os csomagot szedi a downloader, este óta 30k-val, nem lesz itt játék csak kb
holnap
se..

szerk1: Leállítás után 53mb update után begyorsult, hogy lehet ilyen rossz a saját update-erük

szerk2: i5@4670K + XFX 280X 3G + ASUS z87 -> bizakodva várom a full max HD-t :)

:U

[ Szerkesztve ]

(#16168) Puma K válasza Penge@Borisz (#16131) üzenetére


Puma K
veterán

2GB-os GTX 760-al játszok 1080p-ben normal-high részletesség mellett.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#16169) CsigaGyilkos válasza sqpp (#16150) üzenetére


CsigaGyilkos
aktív tag

Azon simán fog menni. A grafikai beállításokkal kell majd játszanod, mert maxon nem hiszem, hogy fog menni. De játszani lehet persze, nem kell aggódni. ;)

Visca el Barcelona!

(#16170) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Valaki van akinek megy 2 magos G-s procin? (3420)

(#16171) daveoff válasza Penge@Borisz (#16166) üzenetére


daveoff
veterán

Próbáltam átállítani én, csináltam helyi fiókot, meg minden, de users mappában megmarad az ékezetes felhasználó mappa, azt hittem ezt a problémát már megoldották win-ben.....
Felháborító, csak win reinstall segít..... :(

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#16172) Puma K válasza Penge@Borisz (#16144) üzenetére


Puma K
veterán

Már Windows XP óta alap, hogy aki játszik az kerüli az ékezetes karaktereket fiók készítésekor és mappa elnevezéskor.

De amúgy kíváncsi lennék, hogy a németeknél van-e hasonló gond, továbbá az oroszok a ciril betűikkel vígan telepítenek mindent?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#16173) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Arról nem volt szó hogy egy retkes 120 as ssd nem elég neki... 700mega szabad hely van rajta...Lemezírási hiba LOL

[ Szerkesztve ]

(#16174) Penge@Borisz válasza Puma K (#16172) üzenetére


Penge@Borisz
tag

Hát nekem nem alap, mivel előfizetés miatt a saját, igazi nevem a fiókom. Nem tudtam, hogy ez kerülendő, egyébként meg halálosan nevetséges és szánalmas. Egyetlen játékkal sem volt ilyen probléma, még a Max Payne 3-mal sem. Vicc.

Egyébként már rég átírtam a MS fiókomon belül ékezetmentes verzióra a nevemet és hát természetesen így sem indul el. Na?

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#16175) GoZoL válasza Penge@Borisz (#16161) üzenetére


GoZoL
senior tag

Steam az fusson, úgy próbáld meg! Biztos a usernév a hibás?

[ Szerkesztve ]

(#16176) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Online meglepő módon gond nélkül megy.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#16177) Penge@Borisz válasza GoZoL (#16175) üzenetére


Penge@Borisz
tag

:D Ne már, ennyire nem vagyok zombi. Persze, hogy futott közben...

Ha a felhasználónév jó - márpedig most már ékezetmentes, volt restart is, akkor mi baja lehet? Minden más játék gond nélkül fut.

[ Szerkesztve ]

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#16178) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Na hozhatná már a futár ide is a játékot, remélem nem bánom meg, hogy nem megyek miatta suliba. :DDD

(#16179) sqpp válasza CsigaGyilkos (#16169) üzenetére


sqpp
őstag

De fullhd felbontassal?

(#16180) htc07


htc07
addikt

Jóreggelt :D

Úgy látom, nem aratott osztatlan sikert a játék, már akinél elindul. De erre számítani lehetett.

Pár nap alatt úgy is rendbe hozzák, nem kell rástresszelni szerintem. Főleg a cirillbetűs felhasználónevek miatt gyanítom, hogy gyors lesz a patch.

(#16181) HRC95


HRC95
tag

Játszik valaki Phenom 955 / HD6850 1gb /4gb ram kombóval? Kíváncsi lennék, hogy fut. YT-n még nem találtam ilyen videót.

MSI Z270 | i5 7600K | G.Skill Ripjaws 16GB | Rog Strix GTX 1080 TI

(#16182) sqpp válasza HRC95 (#16181) üzenetére


sqpp
őstag

https://www.youtube.com/watch?v=HrKChA3Iabg

Ez bíztató!!!! :D

(#16183) glspeter1 válasza -secret- (#16178) üzenetére


glspeter1
őstag

Reggel 6 kor átvéve :DD :Y

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#16184) Mate válasza Penge@Borisz (#16177) üzenetére


Mate
nagyúr

Attól, hogy átírod a felhasználónevet még ékezetes marad a fiók. Csak akkor lesz jó a fiók, ha alapból ékezet nélkül csinálod meg. Nekem is eredeti win+office van, ettől még ékezet nélküli a fióknév, mivel rengeteg játék és program nem megy ékezetessel. Ez nem rockstar hibája.

(#16185) m0h0senator


m0h0senator
őstag

An odyssey through the realm of consciousness.

(#16186) sqpp válasza m0h0senator (#16185) üzenetére


sqpp
őstag

XDDD

(#16187) daveoff válasza Mate (#16184) üzenetére


daveoff
veterán

Win7-ben ezt megoldották úgy, hogy a rendszer csinált még egy mappát ékezet nélkül, azt hiszem....
Na mindegy, én újratelepítem a windows, emiatt.....

Egyébként kb 10 éve volt egy játék, ami nem ment ékezetes felhasználónévvel...... :U

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#16188) sqpp válasza daveoff (#16187) üzenetére


sqpp
őstag

Megfogja érni hidd el :)

(#16189) sqpp válasza glspeter1 (#16183) üzenetére


sqpp
őstag

Az durva... Milyen futár volt az?

[ Szerkesztve ]

(#16190) BigBlue69


BigBlue69
őstag

AMD Bulldozer Fx6300 6x3500MHz& ATI HD7770 1G DDR5 video
- Operációs rendszer: Win 7
- Memória 4GB DDR3

1280x 1024 (sajnos csak ennyit bír a monitorom. ) Medium beállításokkal 60-70 fps-t ir a steam számlálója, viszont sajnos mikrolaggok vannak.. Mit vegyek lejjebb h megszűnjön? Ötlet?

Most rakom beta Drivert hozzá hátha :F

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#16191) glspeter1 válasza sqpp (#16189) üzenetére


glspeter1
őstag

Csak a kezdőbetüket nézd /glspeter1/ :DD

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#16192) sqpp válasza glspeter1 (#16191) üzenetére


sqpp
őstag

Jajj vágom, de gondolom nem falunk laksz :D nekem az extreme digital futarja jött 8-9 fele...

Most a konzolvilág elvileg MPL-el küldi...

(#16193) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Ideje lefeküdni. Búcsúzásul itt hagyom a benchmark eredményemet.

Frames Per Second (Higher is better) Min, Max, Avg
Pass 0, 30.393555, 86.730652, 55.599705
Pass 1, 24.109417, 60.828758, 42.070480
Pass 2, 27.787682, 100.348434, 54.420124
Pass 3, 34.624958, 128.557877, 59.283657
Pass 4, 24.220982, 101.369240, 54.507885

Beállításoknál minden csutkára tekerve, TXAA on. 1920x1080 144hz

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#16194) schawo válasza Penge@Borisz (#16177) üzenetére


schawo
titán

Átírni nem elég. Ott van a hibajelzésben. Csak teljesen új felhasználó létrehozása oldja meg a problémát.

De hogy ez nem derült ki másfél év egyszerű portolás során, de a kiadás ötödik percében már kiderült, az nagyon balf..z. A tesztelést nem vitték túlzásba. Lássuk a többi rakás ótvar bugot.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#16195) jonnyjoker01 válasza daveoff (#16187) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Miért kéne újratelepíteni? +1 admin létrehozása és kész. Kb 5 percet vesz igénybe.

@Penge@Borisz őszintén mit gányolna ez szét a rendszereden. Létrehozod, játszol, majd ha kijött a fix, letörlöd a fiókot

Valaki magyarázza el nekem hogy mi ezen olyan nehéz :U

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#16196) sqpp válasza schawo (#16194) üzenetére


sqpp
őstag

Szerintem erre hülyeség alapozni, eleve a Rockstarnál aki tesztelt szerintem ritka az akinek speciális karakter van a nevében, így a gépén sem hiszem hogy az lenne a felhasználónevében.. De ezt úgy is kijavítják gyorsan, hisz a világon szerte sok ember él ilyen névvel.. De igazat adok az előttem szólóknak, szerintem elég buta dolog ékezetet használni akár mappában, akár felhasználónévben, de bárhol elmondható... Még linuxon is igy van.

(#16197) horush válasza Penge@Borisz (#16151) üzenetére


horush
addikt

Rakd at a dokumentumok mappát máshova, hogy az elérési utvonalvan ne legyen ékezetes betű és jo lesz.. Nem kell új felhasználó.

[ Szerkesztve ]

(#16198) -secret- válasza sqpp (#16192) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nekem MPL. :(((

[ Szerkesztve ]

(#16199) sqpp válasza -secret- (#16198) üzenetére


sqpp
őstag

Nekem is ezt írta... Anno 5-re hozta ide talán az MPL az egyik vidikarim... Ha most úgy lesz...... :O Én addig nem bírom ki xd

[ Szerkesztve ]

(#16200) Mr.Csizmás válasza Cthulhu Dawn (#16076) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hol? ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.