Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16351) hegti


hegti
aktív tag

Szép jó napot mindenkinek!
Tegnap délelőtt 11 után regisztráltam a konzolokszervize.hu oldalra,még délelőtt sikerült leadnom a rendelést, késő délután negyed 6kor jött az email,hogy a következő munkanapon 8 s 17 között szállítják, most vettem át ezt a játékot. Nem gondoltam volna hogy ekkora a poszter: 4*A4 méretű

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#16352) hun-man válasza Kephamos (#16347) üzenetére


hun-man
tag

Igaz még nem próbáltam, de azzal a konfiggal közel maxon is jól fog menni.
Nemsokára megyek MM-be ha lesz írok.

(#16353) velizare válasza BigBlue69 (#16257) üzenetére


velizare
nagyúr

előtte melyik driver volt fent?

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#16354) -secret- válasza hegti (#16351) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Hát miért, képeslapot vártál? :D

(#16355) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Megjött de csak 5utan tudom kezelesbe venni :(

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#16356) ron8 válasza KubanitoS (#16327) üzenetére


ron8
senior tag

Sztem sem kellene igy sírni.Ez a legjobb grafikával rendelkező legkidolgozottabb sandbox játék eddig.Nem értem mi a bajotok a kinézetével. Tényleg hihetetlen hogy mindig találtok kivetni valot mindenben...

(#16357) Penge@Borisz


Penge@Borisz
aktív tag

Sikerült megoldanom a problémát egy helyi fiók létrehozásával. Minden beállítás high-very high, 8x-os élsimítás, full HD. Szépen megy, nem tudom mennyi a képkocka szám, majd megnézem, de folyamatosnak tűnik a városban is. Első két, bevezető küldit lenyomtam, aztán sajnos mennem kellett dolgozni. (Egy héten kétszer kell bemennem, naná, hogy a mai az egyik…) Sokat még nem tudok elemezgetni, de elsőre talán többet vártam grafika terén. Sőt, nem talán, hanem határozottan. Nem ronda, sőt, szép, de most látszik, hogy a trailerek komoly utómunkán estek át, nem hozza a játék azt a szintet. De persze még tök plasztikus a véleményem, kb 15-20 percet játszottam, kapkodva, majd ha lesz benne egy-két óra, akkor ennél hasznosabb észrevételekkel fogok szolgálni. Egyelőre nem vagyok tőle elájulva, az biztos.

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#16358) gali777


gali777
őstag

A menü mitől laggolhat? A játék megy szépen, de ha belépek a menübe akkor az akadozik. És csak a single player menünél csinálja, az online-ban a menü is folyamatos.

(#16359) Penge@Borisz válasza ron8 (#16356) üzenetére


Penge@Borisz
aktív tag

FC4 is sandbox és kitömi ezt grafikában.

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#16360) daveoff


daveoff
veterán

Most feltoltam mindent maxra, így egész jól néz ki a játék, közelít ahoz amit minimum vártam volna, de ide már kevés a tuningolt 980 is, 40-60 fps, és laggol. Mondtam én hogy ez lesz, futni fog ez minden gépen, csak kb tényleg úgy néz ki, mint egy IV mod.....

WD tényleg részletesebb volt..

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#16361) Rossi


Rossi
addikt

Ma sem érek haza 7 előtt... :(( :(((

Na de akkor... ;] ;] ;]

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#16362) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Mammutban lévő 576ban már átvette valaki? Hívom telón őket, de nem veszik fel. Ekkora egy ratyi bandát.

[ Szerkesztve ]

(#16363) ron8 válasza Penge@Borisz (#16359) üzenetére


ron8
senior tag

Bocs,akkor hozzá teszem hogy "gta-klón". Egyébként ha már itt tartunk számomra a far cry 4 nem nagy szám,unalmas grafikája van. Na meg teljesen más terepen játszodik...

(#16364) artiny


artiny
őstag

mennyire lett optimalizálva, ezzen a konfigon akadzozna nagyon vagy menne simán?

i5 4590
8gb ram
R9 270X 2gb

Full HD felbontasban,magas texturan es a tobbi alacsonyra,kozepesre allitva(ilyen fények,árnyék stb)

(#16365) sagem


sagem
addikt

Nekem tetszik a látvány, de azt aláírom, hogy a 4K-s videók után furcsa lehet, mert azért nem annyira letisztult, éles minden.

Viszont a portolás szerencsére jól sikerült, legalábbis szerintem.
2560x1080-ban jól fut nálam (és a gyors tesztem alapján úgy tűnik rendesen támogatja az ultrawide felbontást), very high textúrákkal, high/very high beállítások mellett (próbaképpen még a 4x-es MSAA-t is rátettem, igaz az árnyékokat meg le, ill advanced graphics opciók mind kilőve). Igaz még csak belepillantottam, de a városban mászkálva, kocsikázva játszhatónak tűnik, pedig nincs annyira izom gépem: i5 4590, R9 280 OC, 8 GB DDR3

Viszont a VRAMot eszi, 2 GB feletti kártya elkél az biztos.

FPS nemtom mennyi, majd felteszek valami mérőt, az biztos, hogy nem 60, érzetre 40 környékén lehetek:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#16366) mlinus válasza daveoff (#16360) üzenetére


mlinus
őstag

A gta 5 egy xbox360/ps3 játék. Aztán csináltak egy nextgen és PC verziót. Szebb mint a 4? Igen. Szebb mint a konzolos verzió? Igen. Az egyik legszebb nyitott világú játék, a tartalmat figyelembe véve? Igen. Amúgy azon nevetgélek, hogy mekkora fika lenne ha megcsinálták volna úgy a játékot hogy álleejtős a grafika, csak éppen GTX 980-on akadozik.

(#16367) sqpp


sqpp
őstag

meg értem, hogy jó grafikára vártatok.. de istenem örüljetek már hogy kint van és hogy fut!! A JÁTÉK A LÉNYEG NEM A GRAFIKA

(#16368) djculture válasza artiny (#16364) üzenetére


djculture
félisten

2gb vram magas (high) textúrához kevés full hd-ben. Ezt leszámitva szépen menne.

[ Szerkesztve ]

(#16369) ron8 válasza sagem (#16365) üzenetére


ron8
senior tag

Very high textúrákhoz elég a 3 gb vram?

(#16370) Penge@Borisz válasza ron8 (#16363) üzenetére


Penge@Borisz
aktív tag

Kinek mi. Maxra tolva a FC4 kinézete ezt simán kiröhögi részletességben szintén. Hogy szánodra az unalmas, hát az egy dolog. Mondom, ez sem csúnya, csak hát a trailerek ugye... Este még feltolom maxra, lássuk, mit mutat.

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#16371) Penge@Borisz válasza djculture (#16368) üzenetére


Penge@Borisz
aktív tag

Cáfolom, high-ra van állítva nálam és megy szépen.

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#16372) TTomax válasza sagem (#16365) üzenetére


TTomax
nagyúr

Az biztos nem lehet, 2GB VRAM elég szinte minden játékra FHD-ban... ha nem hiszed itt megmondják neked... [link] :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#16373) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Ide is meghozták! :C

(#16374) Kephamos


Kephamos
addikt

Ti SSD-re telepítettétek? Nekem nincs annyi hely rajta, hogy elférjen.

(#16375) ron8 válasza Penge@Borisz (#16370) üzenetére


ron8
senior tag

Maxon toltam a far cry 4-et de nem voltam elájulva tőle.Persze nem mondom hogy csúnya,csak hozza az elvárt szintet,mindenféle extra nélkül..

(#16376) dunc


dunc
nagyúr

Valakinek van viszonyítási alapja ONE vs Pc grafikába stb? Leírhatná a tapasztalatait!

(#16377) RohamDroid


RohamDroid
aktív tag

Én hülye hittem annak aki azt mondta hogy 4gb vram csak 4kban kell.... rohadna meg!!!!! ezért vettem csak 2 gigásat =(

Üdv.: Csaba

(#16378) zaja8


zaja8
aktív tag

Sziasztok!

Éppen telepítem DVD-ről a játékot.
Az lenne a kérdésem, hogy a RGSC települ a játékkal együtt, vagy azt le kell töltenem valahonnan?
Illetve az aktiváló kódot mikor és hova kell beírni?

Köszönöm! :R

(#16379) sagem válasza ron8 (#16369) üzenetére


sagem
addikt

Igen, így mindent beállítva 2,6 gb vram használatot becsül a játék beépített mérője :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#16380) sixpak válasza ron8 (#16369) üzenetére


sixpak
nagyúr

Elég...nekem is very high-ra állította magától, 2,6gb-ot ír...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#16381) mlinus válasza dunc (#16376) üzenetére


mlinus
őstag

Én Ps4-en toltam, aminek jobb a grafja mint One-on. A normál grafikai opciók maxra, FXAA, advanced pedig mind off, 1080pben, szerintem észrevehetően szebb. A textúrák sokkal élesebbek, a fű, növények stb még dúsabbak, teszalláció sokkal szembetűnőbb.. Ja, és a táj sokkal részletesebben belátható, tehát nem csökken a részletesség olyan gyorsan mint PS4-en.

A 3x nagyobb framerate pedig mndanom se kell elég kellemes. :D

(#16382) dunc válasza mlinus (#16381) üzenetére


dunc
nagyúr

Igen ezek jó érvek! A vasadon nézve gondolom!

Mondjuk a vga d ára, már egy egész konzol, és a szupi kis I7 et nem is vettem alapul, nemhogy a többi minőségi perifériádat! :B :R ezen az áron nem ér meg többletet! :R

[ Szerkesztve ]

(#16383) CsonkaImo válasza mlinus (#16381) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Plusz ugye a 720p vs 1080p. :)

(#16384) Franklin válasza Franklin (#16344) üzenetére


Franklin
addikt

Na valszeg szar az olvasó. A laptop írója simán beolvassa.

Most tölthetem le... fuck

(#16385) Jeollam válasza KubanitoS (#16327) üzenetére


Jeollam
aktív tag

Azért a véleményemet akkor írom le, mikor akarom, már bocs :U

Ez mindent elmond

[ Szerkesztve ]

0 és 1 között végtelen mennyiségű szám van.

(#16386) Penge@Borisz válasza ron8 (#16375) üzenetére


Penge@Borisz
aktív tag

Oké.

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#16387) Kelecar válasza hegti (#16351) üzenetére


Kelecar
aktív tag

4*A4 vagyis A2 :D
Nekem már fönt is van a falamon, de még csak a harmadik lemeznél tartok.
Lassan megy :D

(#16388) mlinus válasza dunc (#16382) üzenetére


mlinus
őstag

Igen, 144hz-s monitorral, így nekem jól jön ha több van mint 60 fps. Amúgy nálam a fő érv a PC verzió mellett az FPS nézetbe való irányítás, nagyon jó egérrel, kontrollerrel nem élveztem annyira.

(#16389) keIdor


keIdor
titán

Na megnéztem én is mi tartott ennyi ideig, a játék szerintem szép, legalábbis ilyen géppel és ilyen monitorral, valamint ilyen beállításokkal: brutál, de valahogy hiába látok 40-120fps-ig mindent, van hogy choppy. Talán azért, mert nagyon közel járok a 4GB-hoz már, 2xMSAA-t visszább veszem majd és nézem tovább. Kéne a Titan X ide.:D

De mit szoptam vele... az 512GB-os SSD-t is megette, mert a titkosított 60GB-ból "kimásolta" magának a rendes 60GB-ot, úgy elfogyott a szabad hely, hogy az nem igaz, le kellett szedjek 3 játékot csak emiatt, most másolhatom vissza. :W

Xbox 360 és PS4-es verziót én már kitoltam, nem tudom harmadszor is sor kerül-e rá, bár amennyire nincs ma játék, ami leköt, ki tudja...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#16390) Integrale válasza mlinus (#16338) üzenetére


Integrale
veterán

Erdekes, en rendeltem kettot, egyet ket hete, egyet pefdig tegnap, es mehetek erte.

"Bad reklám is reklám too"

(#16391) kigyi_23 válasza Kephamos (#16374) üzenetére


kigyi_23
addikt

Akad és még marad is a 240-es SSD-t játékra vettem, de a 120-as is talán még megbírná a windows mellett csak ott centizni kellene már :D Megyek is haza ebédidőben kicsomagoltatom a steam-el kíváncsi leszek SSD-n mennyi időt vesz igénybe a dolog.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#16392) sqpp válasza zaja8 (#16378) üzenetére


sqpp
őstag

Települ.. Online be tudod már most is írni akár..

Egyébként még a 7DVD feltelepítése után +5 gigát letölt.. :D

MI EZ A SEBESSÉG ? :S :(

[ Szerkesztve ]

(#16393) r3dsnake válasza Franklin (#16384) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem lenne egyszerűbb iso-t csinálni belőle?

(#16394) baro130 válasza sqpp (#16392) üzenetére


baro130
tag

Nem, sajnos nem tölti le. :D Legalábbis nálam. Ugyanis folyton "Connection to server lost" hibaüzenetet dob. Ha elindul akkor is max. 20-30 KB-tal. :F

[ Szerkesztve ]

(#16395) sqpp válasza baro130 (#16394) üzenetére


sqpp
őstag

ugyan ez... :D

(#16396) proci985


proci985
MODERÁTOR

valaki tolja eyefinity / surroundban?

--

dobozos jatek steames, vagy steamhez kulon kell venni?

dobozos origines ugye?

latom meg mindig a social clubbot eroltetik, yay.

mlinus & sqpp: :R koszi a gyors valaszokert.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#16397) hermandani


hermandani
tag

Ez a konzolokszervize futár nem akar ideérni délelőtt :((
De remélem ideér még ma... :(((

(#16398) Saccco válasza RohamDroid (#16377) üzenetére


Saccco
nagyúr

Szembementél egy alap tézissel, miszerint memóriából SOSEM ELÉG! :DDD

Legyen az PC, telefon, memóriakártya, stb...

Vagy őőő, 640kb memória mindenre elég?!

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#16399) mlinus válasza proci985 (#16396) üzenetére


mlinus
őstag

A dobozos Rockstar social clubbos,. nem lehet steamen aktiválni.
A steames verzió viszont steamworksös, tehát vannak steam achievementek.

[ Szerkesztve ]

(#16400) sqpp válasza proci985 (#16396) üzenetére


sqpp
őstag

Social Clubos

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.