Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16101) cyberkind válasza JoolsNOS (#16100) üzenetére


cyberkind
félisten

Majd versenyzés közben rájössz hogy ez a fizika és törésmodell kell, nem pedig a 4-ben látott, igen, mindenkinek az jön be, nekem nem, ez sokkal jobban tetszik. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#16102) rocket


rocket
nagyúr

Memory issues?

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#16103) Puma K válasza JoolsNOS (#16100) üzenetére


Puma K
veterán

Ez a dodgemezés nagyon tré... a IV-ben multiban az autóversenyzés simán ment. Itt nincs kb kihívás.
A kocsik törésmodellje sem tetszik.

Igazi konzol játékot csináltak belőle... szerintem visszalépés az autós rész a IV-hez képest.

A kontrolleres autókázás még mindig nem az igazi... sokkal gyorsabb és pontosabb vagyok bill+egér kombóval mint a IV-ben is. Viszont itt jobb a kamera kezelés.

A játék amúgy nagyon szép meg minden, de valahogy nincs meg az a hatás amire számítottam...

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#16104) bombibmw


bombibmw
veterán

Sziasztok!
Esélyes,hogy futna a game a konfigomon+ gtx750-nel,vagy kell neki a 8 giga ram,meg négy szál legalább?
Tudom,hogy jobb lenne a régi sli-s konfigom,de most ez van. :)

[ Szerkesztve ]

(#16105) TheProb


TheProb
veterán

Akinek végtelen loading van SC-ben azt az okozza, hogy a usenevében ékezetes vagy speciális karakter szerepel... :W

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#16106) BigBlue69


BigBlue69
őstag

április 13.
Dear Steam Customer,

We recently learned of an issue that can impact players attempting to install Grand Theft Auto V on Windows PCs. For those experiencing this issue, you have three options available to you at this time.

First, Rockstar Games intends to have a fix for this issue soon.

Second, customers can try the manual work around detailed below.

Third, if neither of the above works for you, the self-refund tool will continue to be available until the official fix is released.

We apologize for the inconvenience, and thank you for your patience.

Please see below for more information from Rockstar Games, including details on the manual workaround.

The Steam Team

We have identified an issue where players with Windows usernames that include characters not found in the table at the bottom of this page will likely run into difficulties when attempting to download, install, or play GTAV. We are currently working on a fix for this issue.

If you do not want to wait for a fix, you need to create a new Administrator User Account for your Windows system that only includes letters A to Z, a to z or numbers 0-9 from the basic roman alphabet. For a full list of supported characters, see the table at the bottom of this page. Please note that simply renaming your current User Account will not correct this issue. To create the account, follow these instructions from the Microsoft website:

Windows 8/8.1:
http://windows.microsoft.com/en-us/windows/create-user-account#create-user-account=windows-8
Windows 7:
http://windows.microsoft.com/en-us/windows/create-user-account#create-user-account=windows-7
Windows Vista:
http://windows.microsoft.com/en-us/windows/create-user-account#create-user-account=windows-vista
We will update this support article with any new information as soon as we have it, including expected timing of a fix and whether you will be able to transfer progress on the newly-created Windows username over to your original Windows user account.

If you would like to receive an automatic update via email when there is more information about a fix, please log into the Support Site and click Subscribe at the top of this page.

Supported Characters At Launch for Windows Usernames for GTAV PC

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Steam dobta ki most.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#16107) Pacy válasza Puma K (#16103) üzenetére


Pacy
aktív tag

Teljesen egyetértek veled. Nem hozza a IV vezetési "élményét". A fizika meg egyenesen katasztrófa. Majd a modderek adnak neki rendesen. Remélem hamarosan lesz Real Crash mod ehhez is. A IV ben is imádtam.

(#16108) dobobazsy


dobobazsy
őstag

radeon driver vajon mikor várható? engem nem győzött meg egyelőre a teljesítmény a játék alatt.
néhol megy szépen, aztán leesik az fps. de a grafika az bejön

[ Szerkesztve ]

(#16109) Cthulhu Dawn válasza Pacy (#16107) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Először nekem sem tetszett, de majd online után rájöttök mennyivel jobb ez. Amikor nem törik ripityára az 1 milliós járgányotok 1 kidöntött villanyoszlop miatt, vagy nem borultok fel vele az első kanyarban :) . Játszottam az elmúlt pár napban a IV-gyel, és inkább ez, mint a csónakázás, ahol csak a leggyorsabb kocsikkal nem lehet powerslideolni, vagy bevenni kézifékkel egy kanyart.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#16110) Viper26 válasza dobobazsy (#16108) üzenetére


Viper26
nagyúr

Vagy hárman linkelték ma amúgy.. :U

iPhone 14 | FR955

(#16111) Scholes9 válasza westlake (#15982) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ezért nem is bánom h most indulok munkába, Estére Elvileg nen lehet már gond :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#16112) TTomax válasza dobobazsy (#16108) üzenetére


TTomax
nagyúr

Bizony az már kinn van! [link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#16113) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok!

Grafikai beállításoknál érdemes benyomni az NVIDIA TXAA-t 4xMSAA -val vagy inkább 8xMSAA?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#16114) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

Ezt a steames 200mb patchelést nem lehet felgyorsítani?

(#16115) #81556480


#81556480
törölt tag

Nekem az (is) tűnt fel hogy a zenék sokkal jobban szólnak :Y biztosan volt abban is valami konzolos tömörítés.

Online megy ?

(#16116) BigBlue69 válasza Joe Swanson (#16114) üzenetére


BigBlue69
őstag

Sztem jobban jarsz/jarunk ha nem nyulsz hozza.. nehogy az egeszet kelljen elolrol kezdeni.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#16117) Joe Swanson válasza BigBlue69 (#16116) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Rendben, köszi :)

(#16118) Cthulhu Dawn válasza Ra's al Ghul (#16113) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Ez engem is érdekelne. Amit eszrevettem, hogy a txaa kevésbé erőforrás igényes.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#16119) spanglee001


spanglee001
addikt

a dokumentum mappába lehet rakni a zenéket, és a self rádióállomáson szólnak :C
persze hogy megy az online, megy minden, jó minden :B

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#16120) #81556480 válasza spanglee001 (#16119) üzenetére


#81556480
törölt tag

És választhatsz hogy rádióállomásként beszéljenek közte, vagy sorba menjenek, vagy össze vissza.

(#16121) schawo válasza BigBlue69 (#16106) üzenetére


schawo
titán

Erre másfél év portolás után jöttek rá?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#16122) parkr válasza #81556480 (#16120) üzenetére


parkr
őstag

...ahogy már a SA-ban és a 4-ben is volt

(#16123) dobobazsy válasza Viper26 (#16110) üzenetére


dobobazsy
őstag

ja én az amd oldalát néztem és ott nem volt kint.
köszi nektek

(#16124) #81556480 válasza parkr (#16122) üzenetére


#81556480
törölt tag

az hogy rádiós átvezetések vannak? ilyen volt a SA-ban ?

(#16125) gyimger


gyimger
őstag

Nem találtam a beállítást, hol tudnék "invite only" vagy "crew only" online játszani. Egyébként elképesztő, hogy elhagyom az online-t, már át is rak a tőlem két utcányira lévő Franklinre és csinálhatom a küldetéseket. Nekem nagyon tetszik.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#16126) parkr válasza #81556480 (#16124) üzenetére


parkr
őstag

radio stílus volt benne, de konkrét dolgokra már nem emlékszek :) reklám tuti volt

(#16127) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na akkor ha jól értem, viszonylag simán megvolt a premier, és technikailag is jó lett a játék? Optimalizálás felsőfokon? :D

Live-Die-Respawn

(#16128) #81556480 válasza oriic (#16127) üzenetére


#81556480
törölt tag

hihetetlen kombináció :D akár meg is lehet majd említeni a halopodon :P

[ Szerkesztve ]

(#16129) hszilard666


hszilard666
veterán

jolvan srácok 6 és fél óra alatt több mint 200 hsz :DDD ha jól olvasom a játék jól fut, alig várom a délutánt :B

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#16130) m0h0senator válasza hszilard666 (#16129) üzenetére


m0h0senator
őstag

A kicsomagolást követően minden rendben zajlott. Figyelj arra, hogy a win felhasználódban ne nagyon legyen ékezetes és más esetleges speciális karakter azt nem szereti.

Délutáni órákban megpróbáljuk a multit Srácok? :U :B

An odyssey through the realm of consciousness.

(#16131) Penge@Borisz válasza hszilard666 (#16129) üzenetére


Penge@Borisz
tag

Várjál még, csupa i7-es, százezres VGA-s írt eddig. Még szöszöl a javítás letöltésével meg ilyenek, de hamarosan mondom, hogy mi a helyzet egy average gép esetében. :)

SZERK: Pfff, most olvasom, hogy ha "csak" 2 GB-os VGA-d van, textúrák esetében medium a max beállítási lehetőség. Szóval 2 gigás kártyával már a High opció is felejtős. Azért ez elég gáz...

[ Szerkesztve ]

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#16132) Scholes9 válasza Ra's al Ghul (#16113) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Fxaa ha van olyan.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#16133) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Nem olvastam vissza mind az 500 hszt ha nem baj de a kocsis csalódottaknak üzenem hogy lesz kint mod a törésmodellre! :)

Üdv. Johnny

(#16134) oriic válasza #81556480 (#16128) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PF, kizárt, csakaHalo!!4 :DDD

Live-Die-Respawn

(#16135) gyimger válasza m0h0senator (#16130) üzenetére


gyimger
őstag

Újra leírom, hogy nem találom a Crew only-t. Konzolon offline-ban megtaláltam a menüben, most sehol.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#16136) GegeWarrior válasza Penge@Borisz (#16131) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

Mondjuk gondolhattam volna, hogy sok mindenre nem lesz elég az "ajánlott" gépigény :P
Na mindegy azért elhozom a boltból, hátha :D

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#16137) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

Várom a futárt :)

(#16138) Clickbait


Clickbait
aktív tag

286 komment, mi bajotok van? :DD

You got clickbaited.

(#16139) #19784448


#19784448
törölt tag

Játszik valaki i5 és gtx660 vagy hasonló teljesítményű videókártyával? Addig nem merem megrendelni míg nem tudom hogy fut a konfigomon.

(#16140) Penge@Borisz válasza #19784448 (#16139) üzenetére


Penge@Borisz
tag

Én épp ilyen konfiggal játszanék, de nem indul el ez a fos 18 ezer forintért cserébe, mert "speciális karakter" van a Windowsos felhasználónevemben, ami egyébként a normális nevem is egyben. Szánalom...

[ Szerkesztve ]

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#16141) JackFeryll válasza #19784448 (#16139) üzenetére


JackFeryll
őstag

Majd én fogok 760-on délután. Már most látom hogy a VRAM (2GB) miatt normal textúra beállítást enged maximum.

(#16142) #19784448 válasza Penge@Borisz (#16140) üzenetére


#19784448
törölt tag

Az szép.... Azért ha sikerül elindítani írd meg hogy fut. Mekkora felbontáson játszanál? Én 1366*768-ban.
JackFery: a 760 mennyivel erősebb egy 660-nál?

[ Szerkesztve ]

(#16143) STC Speed


STC Speed
őstag

Csak eljött ez a nap is :D

(#16144) Penge@Borisz válasza #19784448 (#16142) üzenetére


Penge@Borisz
tag

Nem fog sikerülni, mivel a Windowsom ehhez a névhez van rendelve, és az Office előfizetésem is, tehát nem tudom megváltoztatni a nevet és hát nem is akarom. Közröhej, hogy a GTA V minimum gépigényébe ezek szerint benne kell lennie, hogy nem lehet "ö" betű a saját gépem saját felhasználónevében. Ez akkora egy amatőr szar dolog, hogy elmondhatatlan. Rockstar nem tagadja meg magát, utoljára vettem ezektől bármit. Most várhatok egy esetleges javításra. Gondolom, nem fogják elkapkodni.

Amúgy fullHD-ban tolnám. Ha nem az lenne a felhasználónevem a saját gépemen, ami. :)) :C :C :C :C

[ Szerkesztve ]

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#16145) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Én hajnal 1 óta tolom a streamet, nem aludtam.. azt hiszem ezzel mindent elmondtam róla, de aki kíváncsi az nézze a streamem ami azóta is fut. :DDD

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#16146) Gyuri09 válasza Dyingsoul (#16145) üzenetére


Gyuri09
tag

3órája nézlek:) még nekem a letöltés megy! csak lassan szedi :(((

https://www.twitch.tv/gyurma8609

(#16147) jonnyjoker01 válasza Penge@Borisz (#16144) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Csak hozz létre egy másik felhasználót ékezetes karakter nélkül. Ja és rendszergazda legyen.

Üdv. Johnny

(#16148) #19784448 válasza Penge@Borisz (#16144) üzenetére


#19784448
törölt tag

Neked is i5 és gtx660-ad van?

(#16149) CsigaGyilkos


CsigaGyilkos
aktív tag

Na mi ez a lárma itt, mindnyájan tudjuk, hogy nagy nap ez a mai! Néztem gépigényt, látom nem kell aggódni, jól fut a gépeken. :)) Na du-ra már nekem is meglesz. :) Köszönöm a leírásokat!

(#16145) vitko: NA jó neked... nem baj estére már kipróbálhatom!

[ Szerkesztve ]

Visca el Barcelona!

(#16150) sqpp


sqpp
őstag

Sztetek akkor i3 4330 gtx660?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.